Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no to tzrymamy kciuki za Imili moze akurat coś ruszy ale swoją drogą przeginają z tym przetrzymaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Imilia 3mam kciuki za Ciebie kochana :-) Wracaj juz do nas ze swoim synusiem ! U nas wszystko ok nasz maly wazy 5930 i ma 64 cm juz rosnie jak na drozdzach.Pozdrawiam i uciekamy na spacerek.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisałam z Kati (sms) dziś jak mały będzie miał dobre wyniki to wychodzą:)z resztą Wiktorek ma dziś swoje pierwsze imieniny,bo dziś Wiktora:) wiesz,Yzulka mojej koleżanki syn tak robił tylko stawał przy łóżku i stał i patrzał.Oni mieli ustalone,że normalnie dzieci same nie wchodzą do łóżka,chyba,że oni im powiedzą ,że mogą.Ale Ania mi mówiła,że się w nocy wystraszyła,bo nie wiedziała ile on tam stoi i w ogóle tym,że stoi i patrzy,a nie budzi jej A mnie dziś nogi bolą.W nocy chciałam po cichu wstać do łazienki,aby nie budzić J. chciałam tak przejść nad nim,aby go nie obudzić( z kolana na kolano zrobiłam i jak uklękłam na operowane to krzyknęłam z bólu) głupia zapomniałam ,że mi nie wolno,to taki odruch:Pmyślałąm ,że wyskoczę z siebie i stanę obok z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dziękujemy za gratulacje. Od dziś jesteśmy w domku. Narazie maluch trochę niespokojny i ja też muszę się odnaleźć w nowej roli. Kala pomieszała wszystko i źle zacytowała sms-a, w związku z tym wyszło co wyszło :D Prawdziwa końcówka sms-a brzmiała: "Czuję się wyśmienicie. Tata też dał radę :)" No i zmieniam tabelkę bo też kopiujecie ze złą datą urodzenia małego NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............25.07.2009.....Wiktorek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 przez cc 3230 i 54 cm....kilka godzin bolało ...ciesze się jakbym własne urodziła :) NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............25.07.2009.....Wiktorek Imili86.........28.07.2009.....Mikołaj OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............25.07.2009.....Wiktorek Imili86.........28.07.2009.....Mikołaj OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcieeeeeeeeeeeeeee Imili gratulacjeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ nareszcie rozpakowana szczęśliwa mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati to ja namieszałąm była dobra data:),ale najważniejsze,że jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............25.07.2009.....Wiktorek Imili86.........28.07.2009.....Mikołaj Cafka..........08.07.2009....................... ......Dominik OCZEKIWANIA: Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra jak sie ciesze imilii buziaki dla ciebie męża no i synka kochana . ogromne GRATULACJE . nareszcie masz synka przy sobie. ja tez mialam cc wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawia was, jest wymęczona, a z małym wszystko dobrze :) Juz się nie mogę doczekać jak go zobaczę ;) mój właśnie fika koziolki na łózku ;) laski wiecie co-ciesze się ze on już jest taki duży i miałam go przed studiami-jak będę pisać licencjat będzie miał 5 lat, a jak magisterkę będzie miał 7 lat!!! narazie nie myślę o następnym dziecku, chociaż chce malutka córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka nic dziwnego ze jest wykończona tak dlugo czekała na synka. ja bylam wykończona przez Imilii psychicznie ciągle myslalam kiedy urodzi albo czy juz urodzila i czy wszystko dobrze.martwilam sie jak wy pewnie wszystkie o nią.wiec nie ma jej dziwic z jest zmeczona . kochana Imili odpoczywaj . buziaki dla was wszystkich. no i dobranoc :) pa pa moge isc spać spokojnie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka-kondolencje,będę się modlić koleżanki dziadek też zmarł i w czwartek jest pogrzeb jedni sie rodzą inni odchodzą,tylko szkoda,że to tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna dobra wiadomosc a tu zla Yzulka wyrazy wspolczucia dla ciebie i twoich najblizszych :-( PRZYKRO mi nie wiem co wiecej napisac wiec wiecej nic nie pisze.........(*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jak to w życiu - dzieci się rodzą a ludzie umierają. Yzulka - trzymaj się. Kondolencje dla Ciebie i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka to smutne, ale jemu z pewnością przyniosło ulgę. Niestety śmierć to nieodłączna część życia, tak ktoś skonstruował ten świat. Trzymaj się mocno kochana, wspieraj męża i teściową, bo to trudny czas... Ściskam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogrzeb będzie w sobotę o 13. Dziś już jest lepiej (tak mi się wydaje) ciśnienie opadło, wiadomo boli :( ale wiedzieliśmy ze to nastąpi. Zmarł we śnie. Brakuje go naprawdę brakuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze....właśnie mi Sławka siostra cioteczna napisała ze jej bratowej mama zmarła ..nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza nie wiem czemu ale tak bywa, ze sie tak nagle tyle podobnych zdarzeń zbiega... to tak jak u mnie było niedawno, że znajomej tata umarł a 3 dni po tym przyjaciółki dziadek zmarł... a ten teść mojej drugiej przyjaciółki co wam pisałam,z e ma tetniaka jest już po operacji - miął 4 tetniaki :( wybudził sie po, ale nie jest za dobrze...nie jest zbyt mocno kontaktowy...troche mało mówi a jak mówi to bez sensu i ma lewą strone ciała sparalizowaną :o ehhh to zycie, czasem tak bolesnie doświadcza człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tętniaki...o jejku, jest tak jak pisałaś po operacji się pogorszyło.... dziewczyna której zmarła mama wraca dziś z mężem z nad morza...mają córcie 3 miesiące młodsza od Wojtka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka wielkie wyrazy współczucia trzymaj sie kochana. niby czas leczy rany ale zawsze jakis ból i smutek pozostanie. chcialam wam tylko powiedziec ze moja sasiadka miesiac temu pochowala meza a po tygodniu zaraz syna. syn mial slubowac w pazdzierniku mial 26 lat :( w jeden tydzien odeszly diwe ukochane osoby. takie to zycie ...:( wiec mowie do meza korzystajmy i cieszmy sie kazda chwila zycia bo nigdy nie wiadomo co bedzie nastepnego dnia. dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mamusie pewnie zmęczone po nockach? no właśnie jak wam dzieci śpią?? mój poszedł wczoraj okolo 21-10 raz mówiłam mu stanowczym tonem "Spać" aż w końcu posłuchał ;P wstał o 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×