Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mam wrażenie ze dziadek już roztoczył opiekę nad Wojtkiem, przy takim uderzeniu cud ze nic mu nie jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus :) uściski ode mnie :) mielismy wczoraj impreze rocznicowa :) dostalismy robot kuchenny :) a dzis obiad rodzinny potem mamy msze wieczorem a jutro do pracy - i tak cale zycie :) milej niedzieli Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis chyba imilii wydzie ze szpitala moze jakies fotki wstawi synka. ja dzid popoludniu jade do mojej chrzesniaczki na 7 urodziny :) wejde jeszcze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Wreszcie wróciłam :) Juz w domku w trójke... Jak wiecie miałam cc.. :/ okropne to jest no ale trzeba było..Kroplówki wywołały skurcze ale rozwracie sie nie robilo no i małemu tetno spadac zaczeło bo sie okazało ze pepowina byl owiniety..:/ Na szczescie jest wszystko ok..dochodze do siebie ...jednak naturalnie jest pewnie o wiele lepiej.. Maly jest na razie grzeczny nie zapeszajać je i spi..:) Pozdrawiamy..a teraz uciekam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilii witamy i jeszcze raz gratuluje. zdięcia małego są sliczne i jaki jak słodki na moje na pierwszy rzut oka podobny do mamy ale bedziemy śledzic rozwój naszych maluszków . odpoczywaj kochana :) buziaki dla męża i synusia Mikołajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili kochana gratulacje Mikołaj jest śliczny szkoda że musieli cie pociąć mam nadzieje ze napiszesz coś wiecej o tych niznośnych lekarzach co cie tak przetrzymali hehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tacy nieznosni nie byli b ogolnie z personleu zadowolona jestem... Rana sie zagoi a wazne ze synek przy nas juz jest:) Bardziej bola mnie piersi bo mam poranione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili-fajnie ,że już w domu:)odpoczywaj i ucałuj Mikołajka:) Gagatka-najlepszego:)i aby kolejne lata były piękne i wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedzialkowo :-) Imilia nareszcie w domu a malutki jest kochaniutki ,a jak ty sie czujesz ? Gagatka spoznione szczere zyczenia na rodzice slubu ! Yzulka ...a jak tam wasze samopoczucie ????? U nas wszystko dobrze tylko pogoda znowu :-( pada deszcz i nigdzie nie mozna wyjsc ,my juz odliczamy dni do Polski....jeszcze 41 dni :-( ale szybko zleci ... Juz nasz maluszek za kilka dni bedzie mial 3 miesiace a przy okazji zapraszam na stronke mojego syna http://fabianwieczorek.fmix.pl/ w albumach nowe zdjecia a takze zapraszam do wpisywania sie do ksiegi gosci ...pozdrawiam i uciekam bo moj maluszek wlasnie wstal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Izuś :) my za 40 dni jedziemy w góry ;) to odliczamy razem ;) Wojtek pozbył się smoka!!w końcu!!! przypadkowo zapomniałam zawieźć do moich rodziców jak tam został w niedziele na nockę i zasnął bez :) u nas...jakoś takoś powoli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka to odliczamy razem :-) Fajnie gratulacje dla Wojtusia ,moj symk tez potrzebuje smoka jak idzie spac :-) Ale niech ma .....Uciekam obiadek robic Co tutaj tak pusto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus :) no Twój troszkę młodszy :) teraz po południu też zasnął bez smoka :) ech jak ja się ciesze ze on jeszcze śpi po południu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No yzulka moj Fabi ma smoka jak idzie spac i gdy juz zasypia to od razu go wyrzuca i sobie grzecznie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Izus czuje sie dobrze coraz lepiej ,dochodze do siebie. Rana sie goi ladnie mam nadzieje ze sie szybko zagoi calkowicie i bedzie spokoj. Maz przemywa mi ja bo ja nie widze hehe :) brzuszek zostal spory no ale ja mialam duzy w ciazy wiec wiadomo nie zroce od razu. Malutki sobie grzecznie spi po spacerku. Dzisiaj w nocy dal nam troszke popalic ale jest slodki:)... Mam szczescie majac takiego meza bo bardzo mi pomaga:D wyrecza we wszystkim...dobrze ze jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ODPOCZYWAJ PÓKI MOŻESZ ;) a męża pogratulować ;) mnie głowa pęki od wrzasku, rzucana wszystkim WSZYSTKIM!!! moje dziecko znajduje sobie zabawy od których się włosy na głowie jeżą.... :o ale jest taki słodki, kochany że ja nie wiem jak wytrzymam bez niego ten tydzień w górach. Fakt nie będziemy sami i to mnie pociesza, bo tak szybko się nie znudzimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe komentarze do fotki na nk ;) szczerze mówiąc wolałabym tam wrzucić zdjęcie z usg...ale nie to co mam jeszcze w torbie, czyli 5-centymetrowego balonika - tzw torbieli, tylko tyciego dzieciątka :o no ale cóz ...co sie odwlecze to nie uciecze (mam nadzieje!) póki co poszłam do fryzjera i zrobilam sobie rewolucje na głowie :D a co tam...!!!! zawsze chciałam sobie zrobić taka grzywkę :P nigdy takiej nie miałam he he he dobranoc kochaniutkie! spijcie spokojnie a wasze bobaski (duże i małe) słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ;) superowo wyglądasz...zresztą Tobie to we wszystkim ładnie (prawie jak mnie :P ) byliśmy dziś z młodym u lekarza, wszystko jest ok, ale rozciął dobie wargę i teraz wygląda naprawdę jak z patologicznej rodziny :o dziś na 18 mam spotkanko forumkowe ;) z dziewczynami z łodzi :) coś malo piszcie-wiem,wiem maluchy absorbują większość czasu.... wiecie tak ostatnio myślałam nad imionami dla dzieci i jak będzie syn kiedyś to Feliks Kazimierz ,a córka Anastazja -narazie...chociaż z Felka nie zrezygnuję :) fajne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki :) Yzulka, ten Twój Wojtuś to mały, kochany rozrabiaka :) W ogóle tak sobie dziś myślałam, jak ten czas szybko leci, bo przecież on już taki duży chłopak, a dopiero co się urodził :) A przyznaj się, też pewno byłaś małą Izulką - rozrabiarką ;) :D Fajnie macie Izy obie, że czekacie na wyjazdy :) Też bym sobie gdzieś pojechała, ale jakoś nie mam ani gdzie ani ochoty. Straszliwie mnie wciąż męczą wymioty :( Bosssssssssssszzzzzzzzzz, chyba nigdy nie przestanie tulić do siebie kibelka :D A myślałam, że to w 2 trymestrze minie, a tu 15 tydzień się zaczyna, a Darianka - fontanna prężnie działa :D:D:D Tak Wam zazdroszczę, ze macie już maluszki przy sobie :) Ten mój luty wydaje mi się taaaaaaaaaaki odległy :) Waikiki - fryzurkę masz rewelacyjną. Bardzo mi się podoba, super. Ładnie Ci z grzywką i bez :) Ja mam takie włosy, że nie dałoby się zrobić grzywki, bo mi rosną w górę, więc generalnie nigdy się grzywką nie pochwalę :D Co do imion dla maluszków, to... a propos Anastazji - moja kupela w czerwcu urodziła córcię i tak jej właśnie dano na imię - Nastusia :) A nam podoba się imię - dla córeczki - Sara, a dla chłopca - Krzyś :) Zobaczymy z czasem, czy nie zmienimy zdania, ale raczej nie :) Dobra laseczki, 3majcie się cieplusio, buziaczki PS. JESSSSSSSSSSUUUU, JAKI UPAŁ !!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za miłe słowa ;) no ta grzywkę to juz chciałam od dwóch lat zrobić i przed slubem brakło odwagi, a póxniej mi fryzjerki odradzały zawsze, bo a to że włazi do oczu, że trzeba co chwile podcinac, ze cięzko zapuścić.... bla bla bla nie mogłam sie doprosić... az przyszła pora i bach!!!!! Darianka współczuje dolegliwości, ale może i troche zazdroszcze ;) nie martw się, na pewno niebawem to minie :D a do lutego zobaczysz jak ci zleci, nawet sie nie obejrzysz ;) Yza jak słucham o Twoim Wojtasku to mi sie zawsze morda smieje :D Synuś Wam sie bez wątpienia udał! Mistrzunio normalnie!!!!!!! za jakis czas przydałaby mu się siostrzyczka co by go ustawiła do pionu ;) ;) wierze, ze taka sie pojawi i będzie dopiero wesoło!!!!! co do imion to ja mam upatrzoneee he he dla chłopca mam takie typy: - Ignacy czyli Ignaś - Gustaw czyli Gucio he he mojemu mężowi się podoba Antoś albo mnie jeszcze ewentualnie Adam... Bardzo podoba mi sie Wiktor, ale za duzo ich jest ostatnio :O a co do córeczki to tez myślałam nad Anastazją :D ale kurde nie wiem jak to się zdrabnia... jak mam wołac na dziecko? Azja? :D ha ha ha ha bez sensu kurcze... i chyba bym na ten moment wybrała Rosanna, czyli Roska albo Iza - bo mi sie zawsze podobało - tylko nie myslec że się podlizuje :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka azja
Anastazja się zdrabnia Nastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie to jakos nie pasuje własnie więc chyba zrezygnuje z tego imienia ;) nastka - pierwiastka, kawałek ciastka, gwiazdka, z małego miastka... he he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) co tam? ja dzis bylam pierwszy dzien w pracy :) i tak do konca życia :) eheheh zajefajna perspektywa... i normlanie mialam wersla przed okienkiem - dwoch gosci sobie ustepowalo miejsca - myslalam ze padne ze smiechu. A drugi stwierdzil, ze niezego nie bedzie pisal niech Schetyna pisze!! on nie bedzie. W soboet mam weselicho - kupialm sobie fioletowa kiecke - w sam raz do krawatu michala :) teraz musze jeszcze skombinowac jakis szal no a buty maz mi kupic - obiecal. Darianka zobaczysz szybko zleci. Juz prawie jesien :) potem swieta no i jzu prawie :) Ja chcialabym jednak jeszcze poczekac z dzidzia tzn. jak sie trafi to bedzie fajnie, zabezpieczac sie nie zamierzam - co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie to zdrobnienie Nastka się podoba :) Darianka :) wiem co czujesz...nie pocieszę Cię,a le ja miałam mdłości do końca ciąży, nawet zębów zwykła szczoteczka myć nie mogłam, tylko taka dla dzieci-małą... dziś się dowiedziałam ze siostra cioteczna Sławka jest w ciąży :) super się bardzo ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza :) :) :) no to ja od Nastki wole Izę :P bo ta nastka to mi sie z pestką kojarzy nie wiem czemu... he he he ale ze zrozumiałych przyczyn córce nie dasz imienia Izabela :D no chyba, ze chcesz miec juniorkę w domu ;) :) ;) ...moja kumpela tez właśnie zaczęła starania. Zobaczymy jak jej sie szybko uda. Może zdążę i razem będziemy chodzić z brzuszkami. Byłoby fajnie, ale to nie takie proste :o gagataka no i własnie jak sie tak na tym nie skupiasz to może sie przydarzyć miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gagatko i Waikiki bede trzymala kciuki zeby sie wam powiiodlo w tych staraniach,..ale wlasnie najlepiej jest o tym nie myslec..bo jak siedzi to w glowie to jakas taka blokada psychiczna sie wlacza :/ a tak na luzie :) U nas maly grzeczny ,uwielbia spacerki ,niemam kiedy wejsc na neta napisac do was bo jak nie na spacerze to czyms zajeta to goscie itp itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×