Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

chyba nie wezmę,bo tam są pokoje 2-3 osobowe,nie chcę żeby coś się stało.Wiesz będę na zabiegach,czy u J.wolę nie ryzykować.chyba,że tam będzie internet to czasem wejdę,ale z tamtąd ciężko byłoby mi wysyłać wysyłki i śledzić wszystko mam nadzieję,ż ez J. już będziemy na święta razem w domu ,zdrowi i szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja nie mialam czasu goscie mi sie na chate zwalili i mialam dosc :P mam super przepis na ciasto SHREK przedwczoraj je pieklam a dzis juz go nie mam!! i zjadlam moze 2 male kawalki a takie pyszne... grr nic uciekam moze jutro uda mi sie cos skrobnac o ile net nie padnie, bo maz mi zrobil niespodzianke i zalozyl neta ale cos szwankuje. nic pozdrawiam i zdrowka wszsytkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - odpisałam Ci. Przepraszam, że kazałam Ci czekać, ale zmogła mnie choroba -zapalenie ucha. Miałam ponad 39 st. i zero siły na cokolwiek. Do tego umarł mój najkochańszy szczurek - ten, którego fotkę mam na NK - najmądrzejszy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala wklejam linka bo nie chce mi sie pisac a tutaj nawet fotka jest :) http://www.wielkiezarcie.com/recipe43174.html naprawde niebo w gebie :D wszyscy co jedli chwalili i nie mogli zgadnac co to za masa a to sok pysio z budyniem :) szybko sie robi ja zrobilam to ciasto przy mojej zarazie wiec luzik :P ale biszkopt upieklam dzien wczesniej bo bym nie wyrobila z czasem... i po zrobieniu ciasta dac je do lodowki wtedy jest takie fajne chlodne :) daj znac jak upieczesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maly dzis mial operacje o 15 sie skonczyla widzielismy go na chwilke. Operacja przebiegla bez komplikacji ale teraz 3 doby sa najwazniejsze jak jest w spiaczce czy sie wybudzi itd. takze tez strach jest. ale wierze ze b edzie dobrze..trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilii trzymam kciuki za Mikusia, na pewno wszystko bedzie dobrze :) Belletyn zdrówka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nareszcie operacja doszła do skutku. jestem z toba bedzie dobrze wierze w to. kala za twojego J tez trzymam kciuki bedzie dobrze również. ja zapracowana ostatnio jestem ale poczytuje was.u mnie wszystko dobrze BARTUŚ we wtorek konczy 9 miesiecy ma 6 zabków i juz raczkuje ale ten czas szybko plynie. wasze maluchy tez rosna jak na drożdzach :) obiecuje ze bede wiecej pisała . dziewczyny jestem z wami myślami i modlitwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili kochana trzymam kciuki za Mikiego teraz juz musi byc z górki zobaczysz obudzi sie szybciutko i nawet sie nie obejrzysz jak powie mama ;) Kala wiesz ze za J też trzymam kciuki Ja melduje że bioderka Zuzi piekne i zgrabne :) rzadnych zastrzeżeń juz nie musimy chodzić na kontrole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili super ze juz po, trzymam kciuki!!! 🌻 pisz co tam u małego, jak sie wybudzi i w ogole :) dla reszty pozdrowienia :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,że Miki już po:) jakiś pozytyw w ostatnich dniach:D bardzo się cieszę,będzie wszystko dobrze,ani się oglądniesz a on będzie biegał i panny podrywał;) Żabusia-super że z bioderkami wszystko dobrze.Uważaj na swoją pannę,bo jak ona z Mikim się spotka to para będzie ohoho:) glupolek-dawno Cię nie było,pozdrowienia i uściski dla małego Bartusia:) Kati-a ty się trzymaj,głowa do góry i uszy też:)wysyłam Ci pozytywne fluidy:) Cafka daj znać jak dojdzie przesyłka, a dla wszystkich wiadomość-Wstawiłam nowe na galerii,oglądać i dawać znajomym niech już myślą o prezentach,a nie na ostatnią minutę;Pmuszę uzbierać na rachunki,bo zus jeszcze mi nie zapłacił(od października) dobrej nocy i miłych snów wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :)[kwiatek[ dla Mikusia od cioci i kumpla Wojtka!! kati!! głowa do góry!!!!! wczoraj byismy zawieść siostre na lotnisko-myślałąmz e przy odprawie się posikam ze śmeichu-szczegóły na moim blogu :P a na sylwestra lecimy do Norwegii najprawdopodobniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala rozumiem całkowicie, ze nie chce sie zajmować zamówieniami będąc w sanatorium, ale tak mi sie zrobiło smutno, ze tyle czasu Cie nie bedzie z nami na necie :o ale cóż...jak trochę potęsknimy, to nam na dobre wyjdzie ;) hm...cafka mówisz, ze takie pyszne :) to może ja też się skuszę :P Belleteyn przykro mi z powodu szczurka :( wiem, ze to przykry moment jest...ja zawsze jak mi zwierzak odchodził to miałam mega doline i łzy mi leciały... więc wiem jakie to smutne :o ale mam nadzieje,ze chorobe zwalczyłas, bo zapalenie ucha to parszywe choróbsko i bolesne ... 🌻 imili najważniejsze, ze juz po i że bez komplikacji było - to jest bardzo istatne. Prawdą jest,z ę teraz te 3 doby są bardzo wazne, ale ja jestem dobrej mysli, na pewno sie wybudzi i będzie już coraz lepiej... na pewno będzie na początku słaby i wycieńczony troche tą operacja, ale to normalne...a z dznia na dzien będzie rósł w siłę!!!!! ❤️ ooo Yza jakie fajne plany sylwestrowe!!!!! ja an razie nie mam zadnych :o raczej będa skromne w ramach oszczedności ...w domu ze znajomymi, albo u znajomych w domu ;) poza tym pewnie szybko padnę na twarz ze zmęcznia :) w przyszłym tygodniu ide do lekarza...mam troche stracha, ale z drugiej strony nie moge sie juz doczekac, zeby wszystko wiedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Imilia ,Fajnie ze Mikolaj juz po ,szybko sie obudzi zobaczysz ...:-) Daj znac co i jak ...i trzymajcie sie ...Jestescie bardzo silni . Kala a jak Twoj Jarek ?Trzymam kciuki rowniez za niego .... Zabusia fajnie ze bioderka malutkiej O.k Glupolek ...Dawno cie nie bylo ...A Bartus to juz duzy chlopak "mezczyzna" Yzulka ...Ale fajne plany na sylwestra .... A u nas wszystko dobrze ,maly rosnie duzo rozmawia po swojemu zabkow jeszcze nie ma ,,,,w niedziele bedzie mial pol roczku i w sobote przychodzi chrzestny z prezntem dla malego wiec mala imprezka nam sie szykuje a wniedziele jak bedzie fajnie moze zrobimy sobie jakas wycieczke ,ale wszystko zalezy od pogody bo ostatnie czasy to nigdzie nie mozna wyjsc bo ciagle pada ... Aha nie wiem czy wam pisalam ale sprzedalismy wozek malego i zakupilismy mu nowy tylko na niego czekamy bo ja chcialam kolor niebieski a na stanie nie bylo oto nowy pojazd Fabianka http://picture.yatego.com/images/47307f134c65f5.1/917000-buggy-swift-gross.jpg My mielismy z Chicco ale nie podobal mi sie jako spacerowka http://cokupic.pl/i/c_big1359177.jpg tylko ze czerowna bo wtedy kupilismy caly komplet uciekam bo moj maluszek spi a ja zabieram sie za sprzatanie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - to super, że już po. Nadal trzymam kciuki i dawaj znać jak wykroisz chwileczkę. Zabusia - no to super, ze bioderka zdrowe. Waikiki - jeszcze się do końca nie doleczyłam. Biorę antybiole bo gorączka mnie taka złapała, przestałam słyszeć i w ogóle atrakcje. Wokoło świńska grypa a ja mam zapalenie ucha :-/. A co do Milki (szczurki) to denerwuje mnie, że ludzie się dziwią jak można płakać po szczurku. Tak samo jak można po piesku czy kotku! Mam jej zdjęcie na pulpicie i co na nie spojrzę to aż mi się ręce wyciągają żeby pogłaskać to kochane futerko :(. Rybnik-Iza - ciekawy ten wózek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bylam na chwilke bo tam na pooperacyjny nie wolno dlugo tylko na 5 minut maly sie wybudzil i juz sam oddycha narazie jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn no kurde jak można nie rozumieć...to chyba ludzie bez serca, tacy którzy nie potrafia kochac tak mówią... :o no to lecz to ucho, bo kurde to nie sa żarty...ja 2 lata temu miałam zimą zapalenie ucha i jak mi jedno przeszło to drugie sie rozchorowało-porazka! jaki to ból jest i wogóle nieprzyjemna sprawa ... DUŻO ZDRÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imili to cudownie, ze już sie wybudził :) teraz bedzie już coraz lepiej, będzie rósł silny i zdrowy, a mamusia będzie dumnie patrzyła na jego nowe osiągnięcia :D Iza rybnik fajny wózeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilia ....Fajnie ze maly sie obudzil ,zobaczysz wszystko bedzie Ok. 3mam nadal kciuki za Mikolajka oraz wytrwalosci dla Ciebie i Karola i calej waszej rodzinki. Dzieki dziewczyny za opinie wozka :-) MI SIE PODOBA BARDZO Nareszcie u nas super pogoda nie pada deszcz ,i nawet cieplutko jest i swieci sloneczko dlatego spedzilismy 2 godzinki na podworku :-) Uwielbiam spacerki z moim synusiem :-D Waikiki a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czuje sie raz lepiej a raz gorzej...jak mam mdłości to mi najbardziej pomaga, jak coś szybko zjem :O przez to czuje jak tyje ...juz!!! :( ale cóż... ale ogólnie nie jest źle, bo wiem, ze moje mdłości, to jest pikuś w porównaniu z takimi jak miała Darianka przykładowo... będę spokojniejsza jak już ta przyszłotygodniowa wizyta bedzie za mną.... już bym chciała być pewna że jest wszystko ok i że serduszko bije i w ogóle...a tak to sie troche denerwuje tym wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane laseczki :) Imili - bardzo się cieszę, że Mikuś już po operacji i że się wybudził. Teraz - z godziny na godzinę będzie już coraz lepiej :) Belleteyn - współczuję utraty przyjaciela futrzaka no i choróbska paskudnego. 3maj się dzielnie 🌻 Iza-Rybnik - wózeczek fajny, podoba mi się :) Kala - jak ny wytrzymamy tyle czasu bez Ciebie???? No ale... obyście szybko doszli do zdrowia, a ten czas do świąt pewno szybko zleci :) Cafka - aleś mi smaka narobiła ciastem, ale póki co ja nie mogę słodyczy. Poczekam na "po ciąży" :D A propos - to już 29 tydzień :D Yzulka - ale macie fajną perspektywę na Sylwka :) zazdroszczę :) My z pewnością spędzimy ten wieczór w domku, przy jakiejś kolacji i szampanie Picollo :D:D:D Żabusia - to super, że z bioderkami Zuzanki wszystko ok :) glupolek - fajnie, że się odezwałaś :) 9 miesięcy , 6 ząbków - ale ten czas leci :) Waikiki - nie martw się kochana. Będzie wszystko ok :) Ja mam wizytę w przyszłą środę i tez się denerwuję, no ale tak zawsze jest że z nerwami chodzę już kilka dni przed wizytą :) Dobra kochane, ja uciekam na spacerek bo dziś piękna pogoda. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, że Darianke wywołałam ;) a Darianka powiedz mi czemu słodyczy nie możesz? kłopoty z cukrem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wywołałaś mnie :D:D:D Telepatia... Może kobiety w ciąży mają takowe umiejętnosci. Trzeba się naszych topikowych mam zapytać :D Co do słodyczy - mam cukrzycę ciążową :) W sumie już wiem kupę czasu, bo od 9 tygodnia. No i muszę się ograniczać. W zasadzie we wszystkim, owoce - nie wszystkie, napoje - tylko bez cukru, piczywo - tylko razowe, twaróg - tylko chudy itp. No ale przyzwyczajona jestem już. Stąd tak mały przyrost wagi jak dotychczas. Ale to dobrze, bo ja przeciez do szczupłych nie należę, więc mi taki zdrowy tryb odżywiania dobrze robi :) Idę na ten spacer w końcu bo się ciemno zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, a miałaś jakies konkretne objawy, czy dopiero przy wynikach krwi to wyszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie jestem miłośniczką czekolady, a teraz słodkie mi jakoś nie wchodzi :) jak jest to zjem kawałek, ale nie ciągnie mnie do tego tak jak normalnie mnie ciągło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku. Musiałam oczywiście o sklep zahaczyć, do Leclerka poszłam. Kupiłam malutkiej pieluchy tetrowe i termometr do wanienki. Bo wanienkę już ma :) Waikiki - nie miałam żadnych objawów. Po prostu lekarz zlecił zrobić podstawowe badania : morfologię, grupę krwi itp. no i między innymi cukier. No i miałam na granicy, więc kazał zrobić obciążenie glukozą no i było podwyższone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was koahcane i dzieki ze tak mile powitania. Imili to super ze MIki sie wybudził zobaczysz kochana jakie cudne chwile was czekaja. Kala za twojego J tez trzymam kciuki i wierze ze bedzie wszystko dobrze. ja juz po pracy i mam tydzien urlopu i z bartusiem bede caly tydzien hurra poraczkujemy razem. choc mam wiele spraw do zalatwienia, musze isc do banku zmienic karte i zalozyc płatnosc przez internet i najbradziej nie przyjemna rzecz ide do szpitala umowic sie z chirurgiem bo mam naczyniaka ktory zrobil mi sie po porodzie. najpierw byla mala kropka a potem zaczelo to troche rosnac i wypełnilo sie krwia :( wole to usunąć poki jest to małe. tylko nie chce na noc zostawac w szpitalu a Bartus w domu bedzie z tata sam. oby wycieli i w ten sam dzien do domu wypuscili.. w poniedzialek jade sie umowic zobaczymy ech pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilii super:) ucałuj Mikiego od ciotek z kafe;) Darianka,ale fajnie napisałaś do każdego słowo:) no pogoda dziś ładna,choć wieczorem jak wracałam od J. to para z ust szła i mrozik Głupolek-będzie dobrze,szybko usuną i do domu:) Rybnik_Iza-fajny wózek:) Dziewczyny nie martwcie się,że mnie nie będzie ,przynajmniej odpocznienie ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Darianko witaj i w ogole wszystkie witajcie jakos nie mialam kiedy napisac wiecej:) Iza wozek bardzo fajny:) Ja wlasnie dzwonilam do szpitala zapytac sie o malutkiego. sTAN STabilny jest tylko opuchniety lekko i dostaje wiecej lekow na siusianie ale pani doktor mowila ze jest na nie zly bo distaje malo mleka po 50 zaczynaja dawac narazie wiecej nie moga i jest ciagle glodny normalnie pierwszy raz wola jedzenia i je juz smoczkiem normalnie bo pierwsze karmienie jest sonda a tu juz smok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najważniejszego nie powiedziałam J. spadł alat-teraz ogólnie z 1620 do 900:) wciągu 2 tyg:) mam nadzieję,że będzie dalej tak spadał,bo musi dojść do 30 Imilii-mały głodomorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×