Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka zapomialam ci napisac ze na dole awiza powinno byc napisane do ktorego dnia bedzie ten list w urzedzie , a po drugie po jakims czasie dostaniesz powtorne awizo :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Glupolku witaj :) dawno Cie nie bylo..no teraz na pewno przed swietami amcie ruch. Cafka no moj sie tez tak mniejwiecej budzi i pospi teraz do okolo 8 :) cos mu sie przestawilo hehe i spi dliuzej teraz przed chwilka wstalismy wiec w koncu mozna sie troche wyspac a nie o 5 rano jak to on lubial.. no ja mialam ciezko sie z domu wyniesc bo maly nie lubi byc jak mnie niema... i placze ale mialam pieluche na twarz zawiazana co chwile mylam rece zelem antybakteryjnym labo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ale miałam potworna noc, maly chyba wyczul ze tata daleko i spal niemozliwie zle pobudke mialam juz o 6 o 7 na sile go uspalam to dal sie drzemnac 45 min a tak sie rzucal ruszal nogami kopał, nie plakał tylko nie dawal mi tym spac do tego kilka razy sie budzil, no ale wyglada na wyspanego smieje sie wyglupia az czkawki dostal :) Glupolek koooooopa lat :) milo ze wpadlas do nas :) dzieki za odp., z tym ze tesciowa mi raczej nie odbierze, bo ona nie jest z motoryzowana a poczta u nas troszke daleko :( moze dzisiaj sie mezowi uda, albo jutro a jak nie to nie wiem kiedy bo znowu w poniedzialek daje auto do naprawy bo hamulce siadaja wiec ciagle cos, mam tylko nadzieje ze Kala sie nie bedzie na mnie gniewac :( Imili moj dostal maske od tescia taka jaka nosza na swinska grype :) wiec jak jeszcze zle nie bylo to ja nosil :) ale jak dostal goraczki to niestety ja z malym wyjechalam... zapraszam na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze herbatka:P ja kawy nie lubie:) w ogole nie pije pod zadna postacia dla mnie kazda jedna jest gorzka:).. Kiedys zrobilam sobie juz nawet pol szklanki mleka i kawy plus 7 lyzeczek cukru buahhaha ale i tak dla mnie to bylo gorzkie jak nie wiem..i juz sie chyba nigdy do niej nie przekonam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja zawsze wieczorkiem zaglądam wszystkie juz spia :) dzis byl ciezki dzien ten tydzien byl ciezki ale nareszcie weekend i odpoczne troche . jutro wybieram sie do fryzjera sprzatac bede za tydzien te 5 dni przd switami mi straczy moj mazmi pomoze. w sobote a tydzien umyje okna i firany zmienie. no chyba ze w tyg po pracy bo ten mam na rano :) ide spac bp naprawde jestem padnieta :( dobranoc do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol :) Imili to herbatka dla Ciebie owocowa moze byc? ;) my juz z mezem razem :) paczka od Kali odebrana :) wiec narazie wszystko ok :) zupe juz zrobilam dzisiaj pomidorowka, a na drugie ryba :P Glupolek ja okna tez musze pomyc bo z tej budowy mam czarne :o ja to chyba w ogole jako jedyna myje balkony (mam 2 nie zebym sie chwalila :P) bo jak patrze do sasiadow to maja taki syf ze szok, pewnie im sie nie chce bo za chwile i tak beda brudne, no ale ja jakos nie umiem na takie brudne patrzec tym bardziej ze jeszcze wystawiam pranie na balkon :) firan niestety nie zmienie bo mam tylko jedne do kazdego okna :) ale nie sa jeszcze brudne :P a u was jakie plany na weekend? my dzisiaj sprzatamy tak przedswiatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnie :) ja jestem w trakcie sprztania, ale chyba bede dzis przez caly dzien w trakcie :) m. w szkole ale dzis na szczescie wraca. Jestem swiezo po lekturze "Zona mormona. Druga z dziesieciu żon, matka 13 dzieci". Polecam, zrobila na mnie ogromne wrazenie i chyba do konca zycia jej nie zapomne. Dzis nawt zle przez nia spalam. Sniegu troszke posypało :) szkoda ze bardziej nie sypie. Ale moze to i dobrze bo musze sobie jakies buty na zime kupic. Najlepiej czarne, wygodne cieple i na malym obcasiku. No i nie przesadnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie jak tu cisza?? u mnie same nowości :P obiad u tesciow zakoncyl sie robieniem wlosow :P zrobilam sobie kolorek. Bylismy tez na zakupach i mam nowy sweterk :) a u mnie sypie śniezek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z firmy...wiecie co ja w poniedziałki pracuje od 7 do 18 we wtorki od 7 do 21 w środy od 7 do 16 czasem 18 tak samo w czwartek, a w piątek od 7 do 21...co 2 tyg szkoła..chyba same rozumiecie :( mam dziecko, chce z nim spedzac czas!!!! wczoraj o 22 byłam na imprezce-wcześniej wykąpałam młodego, połozyłam go spac :P obowiązek wypełniony,a le się czułam jak pruchno...jesu jestem za stara :P mam prośbe o wypełnienei ankiety...mało pytań, bo mamy 5 minut na prezentację tylko, i takie odpowiedzi bo takie wytyxcne nam dała p. prof..nie je jestem ograniczona :p jest anonimowa http://www.ankietka.pl/ankieta/32551/aborcja-jestes-za-czy-przeciw-opinie.html http://www.ankietka.pl/ankieta/32552/aborcja-wywiad.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Gagatka pusto pusto wiesz świeta sie zblizaja ;) Yza rzeczywiscie niezle sie napracujesz, no a Wojtusiowi pewnie mamy brakuje :) Kala pewnie nie czyta, nawet nie wiem czy na weekend teraz byla, ale chyba nie bo by sie do nas odezala :) ja juz kaske wyslalam jak cos :) jak tam nasza Waikiki sie czuje??? juz po usg chyba cooo??? daj no znac niee???? :P ciotki chca wiedziec wszystko :D dzisiaj chce jechac na zakupy bo na ciasta produkty musze kupic obowiazkowo shrek bedzie :P no i w ogole bo ciagle mi czegos brakuje a kasy coraz mniej grrr dobrze ze w tym roku prezentow nie musimy robic bo to juz w ogole bym nie wyrobila, ale ciesze sie ze nas rozumia że wlożylismy kase w mieszkanie... a u Darianki co tam slychowac?? Zabusia halooo? Belleteyn?? meldowac sie noooo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka :D nie jestem jeszcze po USG :) dopiero dzisiaj ide do gina... no i ogłnie sie okaze, bo jakby było duzo bab w kolejce to wyjde i pójde jutro :P oczywiście jak bede po to dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza no życie jest jedno...zdrowie tez... pieniądze są ważne, ale nie najwazniejsze...wcale sie nie dziwie,z ę z czegoś chcesz zrezygnowac! i ciesze się, ze nie są to studia :P Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ankiete wypełniłam :P dziewczyny powiedzcie mi czy po 12 tygodniu moge uzyć farby bez amoniaku do włosów? takiej delikatnej?? bo kurde mam takie odrosty, ze nie moge na siebie w lustrze patrzeć!!!!!!!!!! a poszperałam i wyczytałam gdzieś z, e można po 12 tygodniu dopiero i żeby nakładajac farbe nie dotykała ona skóry głowy no i jak najłagodniejsza ta farba!! .... i że tak można. Wiecie coś w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki nie wiem czy można czy nie można ja pracowałam w salonie fryzjersko kosmetycznym gdzie wdychałam te świństwa i nie wiem czy przez to też nie dostalam wtedy plamień a byl to 10 tydzień, więc zmeczenie chemikalia i stało sie... w ogole jak byłam w szpitalu to byl taki plakat wywieszony ileś tam rad dla przyszlej mamy i bylo tam napisane unikać chemicznych i brzydko pachnących rzeczy :) nie wiem ale coś chyba wtym jest ja mialam to szczescie ze z blondu przefarbowalam sie na podobno kolor do mojego prawdziwego więc moglam chodzic z odrsotami ;) bo z blondem to bym tragicznie wygladala :) wiecie co??? namowilam meza zeby konto zalozyl na alegro i teraz tam ciagle siedze :o kosmetyki oryginalne kurcze takie tanie jak sie dobrze poszuka :) maz juz mi grozi ze mi konto zablokouje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka ankieta wypełniona No włąsnie jakby Kala była to pewnie by na chwilke zajrzała buziaki :) Waikiki czekam na wieści ;) U nas po staremu mała je jak smok ale juz tylko mleko jakiś bunt kaszkowy i obiadkowy tylko owocki chce i mleko ja byłam u gina dziś na cytologie i po tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mężatki roku 2008 :P Ale się zima zrobiła... :D:D:D:D:D Fajnie, tylko szkoda, że topnieje :O Yzulka - kobieto pracująca , chyba dobrze jak zrezygnujesz z jednej rzeczy bo tak to nie zapracujesz na amen :) Ankieta wypełniona :) Cafka - z zakupami tak bywa... Ciągle coś potrzeba, a kasy coraz mniej niestety. To chyba odwieczny problem większości :O A co do konta na allegro to fajowa sprawa :D Ja bardzo lubię poszperać :D Na allegro kupiliśmy większość rzeczy dla Ani : łóżeczko, pościel, rożek, materacyk itp. no i ciuszki :) Wygodne to ustrojstwo :D:D:D:D Waikiki - powodzenia na USG i ucałuj od nas maluszka jak go zobaczysz na monitorku :) Co do farbowania włosów... to mój ginekolog powiedział, że farba, nawet z amoniakiem nie ma negatywnego wpływu na ciążę. Radził jednak by poczekać do końca 12 tygodnia, ale to tylko dlatego, że kobiety w 1 trymestrze nie mogą nieraz wytrzymać intensywych zapachów i groziłoby to np. omdleniem :) To samo zresztą piszą w książce którą mam :) A ja Wam nie zdałam relacji z usg, które miałam w ubiegłym tygodniu :) No więc... malutka wazyła wtedy (31t5d) - 1984 g. Termin mi się przesunął na koniec stycznia :) Zobaczymy jak będzie :) Mała fajna, śmieszna taka, otwierała buziaka, wywalała jęzorek, mlaskała wciąż, aż potem sobie wpakowała paluszka do buzi :D Już się nie możemy jej doczekać :D Ja też się czuję ok. Nie puchnę, pley mnie nie bolą, więc ok :) No i niebawem zaczynamy 34 tydzień :) Dobra laski, kończę. Sorki, jeśli kogoś pominęłam, ale dla wszystkich 🌻 mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia moj wlasnie zjadl zupke jarzynową i szok bo zjadl narawde ładnie, wiadomo jak na pierwszy raz nie duzo ale zjadl z msieczki wszystko no ale nie obylo sie bez rozsmieszania bo inaczej buzia zacisnieta i nic nie wloze do buzki :) nawet jablka tak nie je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Cafka ja tez musze robic leci samolocik hehe a na owocki sama otwiera tylko teraz coś sie jej odwidziało i ani kaszki, ani obiadku jedyne co to marchewka ale po niej miała problrm z brzuszkiem i kupka Darianka ale ten czas leci jeszcze miesiąc i Ania bedzie już z Wami super nie kmoge sie doczekac aż ją zobacze hehehe pogłaskaj brzusia ode mnie My tez mamy konto na allegro i duuużo kupuje i sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. A ja dzisiaj masakra chodze zmasakrowana :/ maly cala noc nie spal eh jedynie w wozku jak go wozilismy po mieszkaniu goraczka 38 katar kaszel :/ czekam na pediatre ma przyjsc okolo 19 wiec sobie odpuscilam dawanie dzisiaj innych rzeczy niz mleka ..No przeszlismy juz na bebilon ale bez kleku lub kaszki nie wypije ale tak ogolmnie ladnie bo po ok 150 ml zjada go. Mam dosc kurcze nie wychodzimy na dworek a i tak sie cos przyplatalo :/ pewnie ode mnie.Co udalo mi sie na chwile zbic czopkiem to po 3-4 godzinach spowrotem goraczka:/ no i juz nie pdoaje czekam na lekarza.Mam nadzieje ze to zwykle przeziebienie sie okaze:/ Darianko juz nie dlugo zobaczycie swoja kruszynke :) hehe ja czasami tesknie za chwilami jak byl jeszcze w brzuchu :P Yza ankieta wypelniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ja bym nie myślala nawet o farbowaniu gdyby nie fakt, ze na poczatku wrzesnia pofarbowąlam na ciemno -wyszlo jeszcze ciemniej niż mialo i teraz mam odrosty okropne bo jasniejsze - to mi sie zawsze kojarzyło w efektem łysienia -tzn że tak głupio sie wygląda jakby sie łysiało :o i tak sie zastanawiam...chyba poczekm jeszcze tydzien, to już będzie wtedy 14 tydzien i sobie taką delikatną farbą zrobie - typu szampon koloryzujący bez amoniaku i nie będe trzymac długo - tak żeby poprostu wyrównac ten kolor troche...bo mnie szlag trafi!!!!!!!! Zabusia :) no wieści mam dobre, więc jestem już spokojniejsza ... oj wiecie co ostatnio tak sobie pomyślałam,ze chciałabym dziewczynke :D ale lekarz dziś powiedział: to tylko przypuszczenia, bo na razie nie widac tutaj konkretnie jaka to płeć, ale po parametrach jakie wyliczyłem mogę przypuszczac, ze to chlopiec :) mój mąz sie ucieszył...ale ten klusek jest długi już... ma 7 cm ale z nogami to 12 :D bo oni licza od głowy do konca kręgosłupa czy jakoś tak ;) a cały ze 12 ma tak lekarz mi powiedział :) widziałm jego raczki he he he he i całokształt oczywiście :) nawet mi to nagrał już na plytke cd żebysmy sobie mogli w święta pooglądać ;) serduszko bije tak jak powinno, więc jest OK ufffffff ulzyło mi :) darianka no własnie ja tez tak czytalam :) ale ta Twoja niunia juz duża :D cafka no jak ja sie czasem dokleje do konta mojego męza na allegro (bo swojego tez nie mam) to wpadam w wir zakupów a mój potem sie krzywi jak widzi te wszystkie meile na swojej poczcie o potwierdzeniu zlożenia zamówienia ha ha ha ha ha aha no i sie termin porodu znowu przesunął ...teraz mam na 19 czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Maly ma zapalenie gardla. Ale dzisiaj widac lepiej sie czuje bo juz wariuje sobie:) no i przynajmniej spal w nocy. Hehe ja na allegro mam swoje konto wiec czasami jak siade to tez co chwile bym cos kupowala najczesciej dla malego:) Waikiki super ze wszystko dobrzE:).. No jeszcze sie moze zmienic i moze bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili zapalenie gardła nic przyjemnego, ale dobrze że już lepiej :) no powiem Ci, ze mam cichą nadzieje,z e to dziewczynka...ale jak bedzie chłopak to tez bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ponownie odezwijscie na gg bo cos mi sie zrabala i stracilam wszystkie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja dizs mam wolne..ale, żeby za pięknie nie było tylko od 2 pracy , po południu ide do firmy-i tak naprawdę to ja nie wiem, kiedy z tamtąd odejde:/ normalnie ble.... własnie mnie Wojtek wola mama oć tu :P dzieci w złobku znowu chore, ech ten okres zimowy to jest przekichany, aj musze kurtke sobie kupić do Norwegii bo mni dupa zmarznie dziękuje za ankietę-w zasadzie miało wypęnić 50 osób, a juz wypęolniło prawie 100 ;0 as czas mam do stycznia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już wiem co dokupie mężowi ... walizke na narzedzia a w niej duuuuzo petard hukowych :D On bedzie przeszczęśliwy ...jak dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olśniło mnie z tym prezentem :) he he he he Yza Ty wolne?? nie możliwe :D :P normalnie w szoku jestem :) he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Yza ja sie tak wkurzałam, bo nie mogłam w żadnym sklepie trafic kurtki z kapturem, ciepłej i za tyłek siegajacej... no już nie mówiąc zeby fajna była ...masakra!!!! przysiadłam do allegro i znalazłam...kupiłam dwie :) w tym jedna za 59zł plus przesyłka (z przeceny) w szoku byłam normalnie po tych zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×