Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

musze zrobic jeszcze jeden test bo pirwszy nic nie wskazal ale mzđle ze to raczej pewne do lekaeza ide 10 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie Iza pocieszyłaś, że takie sukienki też są :-). Bo z tego co ja widuję, to same gorsety bez ramionczek, a to mi w ogóle nie podoba się. Tylko jeszcze żeby jakiś dół tej sukni mi się spodobał i potem żeby była suknia, która ma i fajną górę i dół hehe :-). Żabusia------> daj znac, czy jestes. Swoją drogą to mnie trochę przestraszyłaś (czytałam Twoje wypowiedzi na metodach naturalnych), bo my też tą metodę stosujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia jak poszperasz po necie ..... i jak pochodzisz po salonach sukien slubnych ....i opowiesz im co ci sie podoba co nie,to napewno pokaza ci sukienke twoích marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie: czy Wasi rodzice i Waszych nazeczonych sie znają lub czy już się poznali? Jak to wyglądało u was. Pytam bo u mnie niedługo planujemy poznać ze sobą rodzicow i trochę nie wiem, jakby to miało wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi rodzice tez sie jeszcze nie znaja ale planujemy to jeszcze przed swiętami :) mi sie biale rękawiczki nie podobaja ale co kto woli, do niektorych sukien bardzo pasują :) witam wszystkie nowe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobiety przepraszam że się wtrącam..ale wkurza mnie fakt że stałyście sie przedmiotem kpin innych,,unas (na 2007) też tak było na poczatku...tyle że w naszym przypadku to JESZCZE ROCZEK DO SLUBU (lu np jak w moim przypadku 7mcy;)...wy zakładając ten topik i udzielając sie na nim musiałybyście sie przygotowac na ataki ale i na zdrowa rozsądna krytke(bo wiem że sa i takie wypowiedzi tutaj)..cio innego wyobrażac sobie jak bedzie wygladał ten dzien a co innego aktywnie tworzyć go w głowie na 2lata przed..-pisząc o tym na forum wiem że i uwas były juz takie wypowiedzi:ile wódki na osobe\" itp..(co do wyboru sali jestem w stanie uwiezyć że jest ciężko-ale i to napewno da się obejsc..szukając pytając znajomych,czytając neta-ja do 1 restauracjii sie nie załapałam-ale tak długo drążyłam szukałam że znalazłam i to teraz 7mcy przed,a zaznaczam ze mieszkam w duzym miescie wojewódzkim)gdybym zaczęła rozmawiać z kims znajomym lub nawet z moim przyszłym mężem na 2 lata przed -zaśmiali by sie mi w nos:D ze fixuje ,że niepotrzebnie się nakręcam itp.. myśle że powinniscie dozowac sobie napięcie..żeby wam tej energii i zapału wystraczyło na cały 2007 rok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. nasi rodzice poznali sie na jakis urodzinach teraz nie pamietam czy na moich czy na od meza.ale wiem ze bylo bardzo milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze:) nie muszą się od razu pokochac- wystarczy troche dobrych chęci i bedzie ok:) milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez przez najblizsze dni nie bede na necie dlatego ze moj maz ma kilka dni wolnego i wiadomo ze spedze znim czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
jestem załamana. szukamy zespołu jakiegoś dobrego i jak narazie sama chała, trąbka pompka i organki jak to się mówi. ;) jeden sensowny naprawdę ma już zajętą sobote przed nami i sobote po nas, i mowia zeby lepiej sie zdecydowac bo to chodliwy termin. A ja chce jeszcze poszukać... pozatym ze niemoge nic znależc fajnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia89
Medica=> o czym będziemy tutaj rozmawiać i czy się będziemy/nie będziemy nudzić to już nasza sprawa :) dla mnie nic tu nie jest śmieszne :D no pomijając jeden mało ważny szczegół... a dojrzewanie to sprawa osobista :) Buuahaa=> jestem zaręczona :) Loonia=> popieram w 100% :) Malutka_81=> sukienka jest śliczna :) taka skromna, a jakże urocza :) cudeńko :) chociaż osobiście wolę coś hmmm bardziej "puszystego" :P Izabela1982=>marzę właśnie o sukience w podobnym stylu:) jest śliczna :) Dunia83=> wszscy strasznie się tego boją, ale nie było aż tak źle:P tylko wiesz... u mnie ta nietypowa sytuacja :) Oleczkaaa=> skąd jesteś? Dziewczynki :) jeśli mnie tu nie chcecie, bo uważacie, że jestem za dziecinna, głupia, nieodpowiedzialna etc. to poprostu powiedzcie :) nic się nie stanie :P jestem dumna z tego, że powiedziałam Wam prawdę :) tak jak jest :) nie bałam się, że mnie wyśmiejecie, nieuwierzycie :) opowiedziałam Wam moją historię i chciałabym Wam towarzyszyć :) ale jeśli przeszkadza Wam mój wiek ... to życzę powodzenia :) i dużo dużo szczęścia :) i papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi rodzice się jeszcze nie znają właśnie, ale zamierzamy ich zapoznać w Boże Narodzenie. Na pewno będę się trochę dziwnie czuła, bo o czym tu rozmawiać? Tzn rozmawiać by było o czym, ale rozumiecie- w nowym gronie itp. Do tego czasu chcemy ustalić termin ślubu, więc trzeba bedzie poinformować rodziców itd. Jeszcze chodzi o to, ze mój mężczyzna ma tylko mamę, to z kolei ona się może dziwnie czuć. Echhhhh ciekawe jak to będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, nasi\\ rodzice znają się o d barbórki zeszłego roku moja mama zaprosiła ich na swoje imieniny , a przelotem widzieli sie wczesniej jak po mnie przyjechali jeszcze latem zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mieliśmy innego wyjaścia za bardzo , moi maja domek wiec mamy cała góre narazie dla siebie jest przygotowywana do zrobienia tam pokoików, ale jakoś sie tu urzadziliśmyu, chociaż kuchnia i łazienka wspólna. Jak skończymy studia to tez może gdzies wyjedziemy, albo przprowadzimy sie na wynajmowane w sosnowcu i tam pójdziemy na staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak uważam ale bielsko jest strasznie drogie, a no i oszczedzamy na wesele. My tez jak najchetniej bysmy sie wyniesli chocby juz bo to mieszkanie razem jest bardzo meczace i stersujące, a nadmienie że chyba jestem w ciąży wiec dodatkowo mnie to drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100% dowiem sie 10 listopada bo ide do lekarza, narazie jeden test był negatywny, a drugi robie w przyszłym tygodniu, niestety naczytałam sie tu ze testy moga nie wykazać ciąży a potem niespodzianka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z jednej strony o tym marze ale z drugiej to zdaje sobie sprawe ze nie mam funduszy na to maleństwo które przeciez tak wiele potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za namową pewnej pani doktor przestaliśmy uzywać tabletki, potem niestety okazało sie ze ona jest zagorzałą katoliczką, prorodzimnna i wogóle juz do niej nie ide zaproponowała nam mierzenie temperatury, a ja mam cykl 36 dniowy, i wogóle jakikolwiek stres albo cos i mi sie miesza wiec nie zdiwie sie jak wpadliśmy a jak nie to zaraz ide po jaką anty, jakich plastrów używasz??Jesteś zadowolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cenowo jak wychodzą? Myśle tez o plastrach bo tabletki to trzeba codzinnie brać i wogóle kiedyś brałam mocroginon21 były nawet ok tylko nie mogłam sie przestawić jak przstałam je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
gosia89--> z radomia ;) Dzisiaj dzwonilam do kamerzysty, ma juz zajety caly wrzesien 2008, naszczescie nasza sobote ma wolna i już zapisał sobie uffff co za ulga ;) dzisiaj dalej jade szukac sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac jakie sale znalazlas i za ile ok? ja znalazlam taka super restauracje po 120 od osoby bez alkoholu i ciast, jestem ciekawa czy to drogo i co inni proponuja:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×