Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej hej! Mnie się też nie bardzo podoba, bo nie podobają mi się rękawy przy sukni. A ja coś czuję, że u mnie to dopiero będą cyrki z tą całą suknią, bo takie jak mi się podobają to raczej nie za często można spotkać. Chyba będę sobie musiała uszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mame powiedzmy ze krawcową wiec z doradzeniem co i jak najlepiej eży nie bede miec problemu, nie wim tylko czy buty znajde takie jak chcee, na ile gości planujecie wesele???? jak na ok 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, widzę dziewczyny, że wy tu już jakieś konkretne wizje macie. Ja jakoś nie bardzo. Ta perspektywa czekania 2 lata mnie trochę zniecheca do szukania już teraz. No ale jak będą targi w Opolu albo Wrocku to się na pewno wybierzemy :-). Koleżanka była w zeszłym roku i była zadowolona. Ta suknia od Izy też mi się osobiście nie podoba- nie podoba mi się konkerntie te marszczenia- czy jak to nazwać. W ogóle też nie za bardzo podobają mi się gorsety, nie widzę siebie w gorsecie. Ale byłam ostatnio na weselu, gdzie panna młoda miała gorset i wyglądała prześlicznie. Ale mi by nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kazdy ma swoj gust atobie jakie sie podobaja..... bo jak i jedn ajak i druga propozycja ci sie nie podoba to moze wklej link sukienki jaki tobie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Iza, gdybym ja miała taki link ;-). Ale może znajdę wam coś w miarę podobnego do mojej wizji :-). Ja czuję, że to będzie wyprawa przez mękę z tą suknią. Mi sięw ogóle mało co podoba a jak już coś sobie wymyslę, to ciężko coś takiego znaleźć a i to, co mozna musiałabym modyfikować. Ale spróbuję coś poszukać, to wam podrzucę link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że problem będzie :-), dlatego ja raczej będę sobie szyć. Niedaleko jest taki zakład, gdzie duzo dziewczyn sobie szyje i są zadowolone. Panie z tego zakładu potrafią uszyć dosłownie wszystko. Mozna przynieść im jakieś powiększone zdjęcie z przodu, z tyłu i zrobią identiko. No chociaż moze w 2008 wejdzie jakaś kolekcja, która mi się spodoba ;-) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc wkleje wam kilka linków, ale zaznaczam, że PODOBA mi się tu tylko ROZWIĄZANIE górnej części sukni, czyli ja bym się skłaniała do takiej góry :-). A dołu to jeszcze nie znalazłam odpowiedniego, więc nie wiem. To znaczy też mam pewne wyobrażenia, ale na razie nic takiego nie widziałam. No więc ta GORA to wygląda tak (mam nadzieję, że link się wklei): http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/15?osCsid=c969a0d32fb7a0df025ba3cb1eef6930 http://www.suknieagnes.pl/k2006/06p-3-1.htm http://www.mlodejparze.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=32&page=view&catid=29&PageNo=1&key=10&hit=1 http://slubne.pl/?pid=3&col=29&item_id=507&cmd=show_item&gallery_id=&shift=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. jestem ,nie bylo mnie bo przygotowywalam obiad dla meza ,,, a teraz czekam az wstanie....(bo wrocil rano z pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia widzialam twoje linki sukienek..... ale zadna nie wpadla mi w oko.... teraz juz wiem jaka gore chcesz miec,jest napewno duzo takich sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia to przyjmnij gratulacje. a tak na marginesie jak bedziesz wciazy bedziecie przesuwac slub ??? sorki ze pytam jak nie chcesz to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedz wemiemz najpierw czwilnz ebz nie bzo problemu y uynaniem ojcostwa a kođcielnz po porodyie wiec data racyej yostanie bo powinnam sie wzrobi do do maja y porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×