Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja zaczelam ok 24, wiec z dwie godzinki, pozniej - jak skonczylam sie produkowac - ok 2 zasnelam w sekunde. ale nie lubie tak, jak juz sie klocimy, zdecydowanie wole sie pogodzic zanim zasne, a nie wstawac sklocona - nigdy nie wiem pozniej, czy normalnie rozmawiac, czy strzelac focha, czy dalej sie klocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak Cafka - strzelamy fochy, czy odpuszczamy? :P duze byly przewinienia Twojego? Adr za mocno nie nabroil (mam wrazenie, ze znowu zrobilam burze w szklance wody..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek masz racje będę mu długo młotkiem do łba wbijać co głupiego zrobił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy duze? hmm, denerwuje mnie jak nie potrafi postawic czegos na swoim!! nie chce sie tu rozpisywac o co chodzi, bo nie bede was zanudzac, ale denerwje mnie to ze czasami zmienia zdanie pod wplywem kogos i nie mam juz czasami sil pokazywac Mu kto ma racje, nie pomysli powie cos a mnie roznosi bo wiem ze nie tak sie umawialismy!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie z miejsca pracy :) Ja poproszę kawkę, kanapeczkę i pączka :) Wszystko oczywiście od kogo innego :) waikiki - ja był zrobiła awanturę - w tej sprawie popieram babitka :) susz mu głowę aż zrozumie!!!! Iza - to miła niespodzianka od teściowej ;) tylko pozazdrościć !! Babitku i dziewczyny ze śląska - nie ma sprawy poród się odbierze ;) to nie takie trudne ;) No do Radomia miałabym znacznie bliżej więc Imili przeprowadzaj się!!!!A tak na serio o tym myślicie Emilko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbijaj Waikiki, wbijaj :) czyli foch dzis Cafka? ja chyba odpuszcze..i tak zobaczymy sie w sumie dopiero wieczorem - prosto po pracy jade na spotkanie, zeby porozmawiac o serwisach - jeden chcemy zrobic, zebrac uzytkownikow i sprzedac, no a drugi to oslawione juz kkkik ;) wiec pewnie dotre do domu kolo polnocy, bez sensu tak strzelach focha o polnocy, zeby znowu go przenosic na sobote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babitek będe juz dzisiaj iskry lecieć ale od lania po łbie ;-) schrzanił mi półgłówek humor na dziś :-o :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Gosiaczku :) Paczek raz! Albo, co tam - trzymaj dwa :) No nie wiem, czy odebranie porodu takie znowu proste ;) ja bym sie nie podjela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bede sie odzywac, bo nie lubie sie sprzeczac, jakos sie samo potoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że makijaz dzisiaj ostry sobie trzasnęłam, to groźnie wyglądam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tych iskier to ja zdjec nie chce ;) nie dehumoryzuj sie - bez sensu, co zrobil to zrobil - tego juz nie zmienisz. najwazniejsze, zeby nie robil tak wiecej - i po to rozmowa. Szkoda Twojego dnia na zloszczenie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek kiedys kobiety rodziły w domu, czasem nawet nie zdązył nikt kto sie na tym zna dojechać na czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już prezy kilku porodach - jeśli jest drogami natury i przebiega prawidłowo to nawet facet potrafiłby go odebrać :) gorzej przy cesarce lub ułożeniu pośladkowym ale co ja tam będę Wam opowiadać - pogadmy jak będziecie w ciąży :) Dzięki za pączki!!!Chyba chcesz żebym się roztyła!!! Mnie marcin też zdenerwował ale u nas nie ma długich kłótni - powiemy sobie o co chodzi potem mały foch 10 minutowy z mojej lub jego strony i wszystko gra :) Jedyne czego nie polecam to położyć się spać skłóconym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem Waikiki, jednak w tej kwestii jestem nowoczesna :P, wole jednak z opieka :) a na powaznie - kiedys bylo jakos inaczej, kobiety byly zdrowsze, nie rodzilo sie tyle chorych dzieciaczkow, dzis to strach sie bać Cafka - no dobrze, to bez fochow, ja takze przyjme taka strategie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ok... :-) ale pączkiem na poprawe humoru sie nie będę częstować, bo słodko mi już na samą myśl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, a tam - nie roztyjesz sie od dwoch :) my sie klocimy dlugo z mojego powodu - mam zawsze duzo do powiedzenia :D a adr nie umie lagodzic - tylko jeszcze bardziej mnie rozsierdza :) Waikiki, masz zjesc pączka, bez gadania! to ja po to cala noc paczki robie, zebys Ty mi mowila, ze Ci slodko na sama mysl? :P dziewczynki, musze zniknac na troche, niebawem wroce - pewnie w ciagu jakiejs godzinki.. badzcie grzeczne i tesknijcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogldalam ostatnio program o cesarce ranyyyy nie wiem co lepsze czy porod naturalny (to bardziej preferuje ja :P ) czy cesarka masakra :o wiem ze i tu i tu bol ale w tym programie cala operacje pokazali te powloki brzuszne jak to dziecko wyciagali pozniej oczyszczanie beeeeee :o ogladlaam dlatego bo widzialam juz porod naturalny a cesarki tak dokladnie nie, wiec chyba mi sie jej odchcialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko wracaj do Nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P ja tez zaniedługo znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, ale mnie mdli ze złosci jeszcze może później sie poczęstuje... :-) tak tak, po nowoczesnemu z lekarzami i aparaturą jest bezpieczniej rodzic - to fakt, bo w razie komplikacji jest się pod opieką specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Babitku - mówisz że tyle dzieci nie rodziło się chorych - może i tak ale szybko po porodzie dzieciaczki umierały albo kobiety poraniały, a przy okazji same umierały ;( cafka - a Ty gdzie uciekasz?? waikiki - wyobrażam sobie, że może Cię mdlić więc na razie może pączka Ci darujemy!! babitku - czekamy na Twój powrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!! Piękny dzień dzisiaj - piąteczek :-D Pogoda też śliczna :-) Ja tzn. my zaraz się wybieramy na moją uczelnię, bo muszę brak mi jednego wpisu w indeksie i muszę to dziś uzupełnić. Dobrze, że tylko wpisu, a nie zaliczenia, bo tego bym nie zniosła w ten piekny piątkowy ranek :-P Później musimy zahaczyć o sklep i kupić krem, galaretkę i biszkopta, bo muszę machnąć jakiś szybki torcik. Mam nadzieję, że się uda :-D :-D :-D Bo jak nie to... dzisiejsi goście będą niepocieszeni, hihihih, zresztą ja też :-( Pozdrawiam Was ciepło i lecę myć główkę i malnąć oko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pare spraw do zalatwienia, ale jeszcze chwilke tu pobede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Darianka :) to pozniej podziel sie ciachem :P kinder bueno dla kogos? :P wiem ze tak z rana ale nie moge patrzec jak lezy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka witaj!!A co to za okazja na torta?? Dziewczyny trzymajcie kciuki - o 10 mają być wyniki rekrutacji i dowiem się czy Marcin dostał się na magisterkę.A ponieważ on jest na zebraniu do 12 to ja musze Mu to sprawdzić i chyba denerwuję się bardziej niż ON!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam. Gosiaczek na pewno sie dostanie!! i wiem jak to jest ja zawsze bardziej sie za jego egzaminy, wyniki i inne wazne rzeczy martiwe i stresuje niz o swoje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka - dziękuje 🌻 no i mam teraz świetny humorek ;) wypatrzyłam iekawą biżuterię do mojej sukni ślubnej więc po pracy jadę ją przymierzyć i może kupić jak będzie dobrze wyglądała :) No a potem oczywiście trzeba opić tą magisterkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×