Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gosiaczek gratulacje ;-) ja sie dowiem w poniedziałek chyba czy sie dostałam na mgr ale coś mnie glowa zaczeła boleć... :-( hej Darianka! taaak pogoda jest fajowa, sprzyja dobremu humorkowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wrocilam. Bylyscie grzeczne? :) Waikiki, mialas sie nie dehumoryzowac kochana :) No pewnie tak, Gosiaczku, wiecej niedonoszonych ciaz na pewno i wieksza umieralnosc w przypadku jakichkolwiek problemow. Darianka - witeczka :) u mnie tez slicznie, cieplo i slonecznie :) az sie humor poprawia. No wlasnie - z jakiej okazji tort? Na Cafke chyba juz nie zdarzylam :( poleciala w swiat Gosiaczek - gratulacje dla Marcina! :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, na pewno sie dostalas. A glowa na pewno boli Cie od stresu - ze zlosci. Wiec spokojnie - adin, dwa, tri...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek staram się uspokoić i chyba dobrze mi idzie, więc nie wiem czemu ta głowa mi pulsuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałabym juz wiedzieć czy się dostałam... boje sie, bo duzo chętnych było :-( a moja srednia z poprzednich studiów nie jest powalająco wysoka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku gratki dla ukochanego :-) Waikiki - pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :-) będzie dobrze, ja to wiem ;-) Torcik - ano zdarzyło mi się urodzić parę lat temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - wszystkiego naj naj najlepszego 🌻 🌻 🌻 waikiki - napewno się dostaniesz - trzymam kciuki :) babitek już przyleciała ;) pewnie się stęskniła ale się nie przyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek dzięki że trzymasz kciuki :-) mam nadzieje, ze mnie przyjmą i jestem dobrej mysli, ale i tak sie troche boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - zaraz dostaniesz prezent :) Waikiki, ja tez trzymam kciuki :) Gosiaczku, no ba! Pewnie, ze sie stesknilam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki - pewnie mówiłaś ale mi wyleciało - na jaki kierunek złożyłaś papiery??? jojku ale mi się nudzi mówię Wam jeszcze nie było nawet 1 klienta - umieram z nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek na pedagogike specjalnośc: komunikacja społeczna i samorządność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jetsem jestem, caly czas Was czytam :) Tylko aktualnie (zamiast pracowac :P ) wyzywam sie tworczo w prezencie dla Darianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeee Gosiaczek wcale to nie takie poważne ;-) jestem juz po pedagogice opiekuńczo-wychowawczej z promocja zdrowia, więc na tej co teraz wybrałam powinno byc troche innych tematów :-) zobaczymy chciałam jeszcze na filologie polską złozyc, ale stchórzyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam na moment :D no prosze czego aj sie dowiedauje, dosć ze Babitek taki zapracowany, kalendarz nam tworzy, na wycieczke zabiera, to jeszcze po nocach pączki dla nas piecze ;) no non no :classic_cool: Darianka sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niech zyje zyje Nam, sto lat, sto lat Niech zyje zyje Nam, a kto ?? :) Darianka 🌼🌼❤️👄]❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosaiczek gratuluję :D Ja dopeiro od przyszłego poniedziałku moge papiery składac!! Ehhhh a wynki dopiero 2 pażdziernika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - brzmi powaznie - fakt.. Gagatka, paczki po nocach piecze - bo dwa o Was :) (ten Babitek ;) ) I niespodzianki robic lubi - wytlumacze sie - wprawdzie jak widac pod ponizszym linkiem - nie bez przyczyny nie jestem grafikiem :D:D:D aleeee za to checi mialam dobre :) Darianka - dla Ciebie http://www.kalendarz.ilf.pl/zdj/darianka.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ciezkiej pracy fizyczno umyslowej (wiem wiem, wyglada marnie, ale jak sie nie umie rysowac na kompie to nie lada sztuka :D) ide zapalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - nie jestem przekonana, czy slowo ŁADNY jest odpowiednie w tym wypadku :D spojrzmy prawdzie w oczy :) No tak Gosiaczku :) dzialam na paluszki alkaliczne :P rzadko sie rozladowuje ;) A tak serio, to spie ok 5-6h na dobe (od ok 2 do 7 - 7 z hakiem). dlatego w weekendy odwiedzam Was dopiero po poludniu - jak wstane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :P co tu sie dzieje nono ;) wiec w pierwszej kolejnosci składam zyczonka dla naszej Darianki!! STO LAT I SPELNIENIA MARZEN!!!! 🌻 co prawda nie jest to taki bukiet jak od Babitka ale jest :P a w drugiej kolejnosci 🌻 dla Babitka za pomyslowosc :D wiecie co stwierdzam ze nasze pochwaly w kierunku Babitka działaja na Nia motywujaco!!!!! nie ma co! chwalcie ja dziewczynki, a bedzie nas rozpieszczac ze heeeeej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumidee23
Ja jestem na 02.08.2008 ;d od grudnia jestesmy zareczeni :) mamy sale fotografa kamerzyste auto dj a ksiedza godzine przybieranie kosciola :) od kilku miesiecy na gazeta.pl istnieje super forum slub w 2008 roku tez zapraszam was dziewuszki :) jestesmy z Tarnowa :) chetnie pogadam na gadu 1088342 Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne bo szczere!!!!!!!!!!!!!! i własnoręcznie robione -) więc nawet sliczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×