Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zakaz bolenia glowy :) juz! starsza jestem, wiec prosze mnie sluchac! :) Gagatka, mi by sie owoce podobaly, na pewno sa dekoracyjne i ladne, ale mysle, ze do wodki i dla niekobiet wiejski stol, smalec, ogorki, kielbacha, szynka - lepsze, niz delikatne, slodkie owoce..wiec ja absolutnie pozostaje przy wiejskim :) ps. update - wlasnie odswiezylam i zobaczylam zdjecie kt pokazalas - wyglada swietnie, naprawde :) ale ja nadal uwazam, ze do wodki lepsze miecho.. Kocurek - przeginasz :) musialas sie uczulac na leki? ja nie moge niesteroidowych przeciwzapalnych :) Kocurek, szybko sie niecierpliwisz, dwa dni i juz kurwica? :) ja klade sie spac nad ranem, wstaje ok poludnia, duzo gram i ogladam tv :D bajka! :) a czasem jeszcze wymyslam cos fajnego i gotuje (wczoraj zrobilam paszteciki z ciasta francuskiego, kazdy kawalek ciasta smarowalam kremem z kasztanow z wanilia i nakladalam duszonych jablek z cynamonem, pozniej upieklam, zrobilam bita smietane i bylo boskie :) ) Wyobrazam sobie Imili jak tesknisz. nie lam sie stara, juz niedlugo :) Kocurek, musisz sama dbac o siebie :) wyslalam Ci maila (na marginesie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym zwracam sie do bolu w glowie Gagatka - wypierdzielaj stamtad intruzie! raz! juz cie nie widze! (zaraz bedzie lepiej Gagatku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, Gagatko, nie daj sie kiepskiemu humorowi w piatkowy wieczor..[glask glask] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ten typ już tak ma i się uczula:P i widzę że ty też taki typ, hihihi... Poza tym z jednej strony fajnie w domku się poobijać, ale ile można oglądać tv. Chętnie bym sobie poczytała ale nie ma mi kto wypożyczyć:( A ja mam zakaz wychodzenia:( Gagatka te owoce wyglądają świetnie, ale myślę że raczej będą tylko wyglądać i zgadzam się z Babitkiem że do wódeczki to nie za bardzo pasują:) Szczególnie mój brat miały obiekcje - kiedyś byliśmy na imprezce i była sałatka z papają, mój \"kochany\" braciszek uwalił się wódą a potem twierdził że zaszkodziła mu PAPAJA :D - nie znał takiego owocka i na coś musiał zwalić:D:D:D Babitku ja też gotuję z nudów - dzisiaj była zapiekanka makaronowa z sosikiem serowym i pieczarkami, posypana tartym erkiem:P:) Imili trzymaj się, jesteśmy z tobą:) Gagatku ty też - może się połóż robaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek za pózno!! No bo bardzo, powtarzam bardzo tego nie lubie, jak sobie cos zaplanuje i ktos lub cos mi w tym zaszkodzi!!! Na jutro zaplanowlismy sobie mily wieczor a potem wypad do tego naszego lokalu!! A tu kicha!! Michal siedzi do 21w pracy!! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kocurku kumpela mi opowiadała, ze jak była na tym weselichu to ten stól z owocami poszedł pierwszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko to chyba zależy od gości, bo u mojej przyjaciółki owoce w ogóle nie poszły, a u innej koleżanki wszystko ze stołu wiejskiego zostało. Więc na dwoje babka wróżyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalony typ Kocurku ;) masz sluszny zakaz wychodzenia! ja tez nie wychodze, tyle, ze za mnie wychodzi adrian i spelnia zachcianki ;) a ja dzis udusilam grzyby w sosie :) na szczescie duzo ich adrian nie przytachal, bo nie znosze ich obierac i czyscic Nie dziwie Ci sie Gagatko, ze sie wpienilas, tez bym sie wkurzyla :( rozumiem, ze odkrecic tej Jego pracy sie juz nie da? a stol/owoce - na pewno tak jest, ze raz jest wiecej zwolennikow owocow, raz miecha i smalcu :) faktem jets, ze tak podane owoce az chce sie jesc...wygladaja bajecznie. ale ja do wodki mam \'staropolskie\' podejscie ;) smalec i ogorek ;) poza tym ta nasza sala (moja i Kocurka) jest w takim stylu troche wiejskim, wiec taki stol wrecz tam wrasta w krajobraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubie grzybów!!!!! i juz!! Toleruje tylko pieczarki w małych ilosciach!! Ale jestem wkurzona na maksa!! ide spac. Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widac po ilosci wykrzyknikow Gagatku ;) (ze jestes wkurzona) spij dobrze i wstan w lepszym nastroju, juz i tak nic nie zmienisz z tym :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide ogladac TV kolorowych snow wszystkim 🌼 do jutra Kocurek, Summer - zdrowiejcie dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku miłego oglądania tv:) Rzeczywiscie do naszego wnętrza pasuje tylko wiejski stół. Gagatka trzymaj się, wdech...wydech....wdech...wydech... - lepiej? Nie denerwuj się - głask, głask:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, ale tv jest przed lozkiem :) ogladajac tv musze lezec w lozku :) jurto bedzie lepiej Gagatku, obaczysz.. dziekuje Kocurku :) Tobie milej reszty wieczoru tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Babitku:) Ja już wyłączam kompa, mam dosyć na dzisiaj. Idę oglądać tv (w łóżku):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza, jestem pierwsza :) dzis mi juz troche lepiej!! Wiecie co, ja to jestem jednak bałaganiara!! Nie moge zachowac porzadku!! Lece papu :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstalam teraz i nie jestem balaganiara :D ale adrian jest balaganiarzem i przez niego nie moge utrzymac porzadku. a terraz ja sprobuje 🖐️❤️:):(;):D:P:0😭:classic_cool:🌻😴👄😠😡💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehh, polowa nie wyszla :) dziwne to forum, powinno łapac wszystkie emotki tlenowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🖐️ Jakie macie plany na sobotnie popołudnie i wieczór?? My planujemy wybrać się do kina, ale czekam na Tomka aż wróci z pracy bo może on ma inną propozycję :-) Zimno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kończymy pracę o 16.00, jedziemy do siostry naprawić kompa, potem posprzątam i jedziemy do Warszawy do znajomych. Jakieś kino, piwko w knajpie, a może tylko posiadówka u kogoś i tyle. Oczywiście wrócę padnięta a jutro do pracy na 9 buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati nie zazdroszcze tej jutrzejszej pracy!! Ale jak chcesz mozesz sie ze mna zamienic!! :) hehe ja mam prace o srody od 16-19, w czwartki od 13-19 i w piatki od 13-16 :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka wkurza mnie ta praca w niedzielę, ale z drugiej strony to moja \"super jedyna własna osobista\" firma i lubię tu przebywać :) A siedzę tu pn -pt 11-20 a sob i niedz. 9-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się po dłuższej przerwie!! Ogólnie mnie nie było bo wpadłam w ciąg :) i codziennie tak do 2 w nocy grałąm z siostrą w tysiąca :) straszne z nas hazardzistki :) Wpadłam na chwilkę tylko bo też lecę sprzątać - widzę, że dziewczynki nadal chore :( więc życzę zdrowia no i pochwalę się, że wpadłam na pomysł żeby od przyszłego roku ciągnąć drugi kierunek na studiach :) dziś będę o tym gadać z Marcinem i się okaże co z tego wyjdzie :) Nad bukietem jeszcze nie myślę ale przyznam się, że średnio mnie on interesuje równie dobrze mogłabym kupić jedną bordo różę i z nią sobie pójść do śłubu :) wpadnę potem a na razie buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×