Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witajcie:) ja zaganiana dopiero wrocilismy z zakupow bo kupowalismy spozywke....jeszcze warzywa owoce ale to dopiero na ostatku bo tydzien nie przetrwaja...na 20 jedziemy do zespolu obgadac szczegoly...eh wczoraj przezylam horror bo moja psinka wleciala tacie pod samochod no i zginela przeplakalam caly dzien ,...bylam wczoraj u fryzjera mam jednolity kolorek braz ciemny bardzo fajnie wyglada:)... kombinujemy co rodzicom kupic...:)... pozdrawiam... Agatka Iza Rybnnik super zdjecia na nk:) Ruda nie martw sie ehhe z ciaza ja bylam ostatnio bukiet wybrac ehehe i kwiaciarka tak patrzy i patrzy a bylam w plaszczyku i stroche odstawal i do mnie haslo o ten zwisajacy bedzie dobry bo widze ze juz brzuszek spory to zakryje hee myslalam ze zapadne sie pod ziemie bo brzuch mam w miare plaski po odchudzaniu heeh a tylko plaszczyk tak odstawal eheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza...wielgachne gratulacje i zycze drugiego pozytywnego testu. Jak bylam dokladnie w 6 tc jak sie dowiedzialam i zaraz na drugi dzien bylam na USG.Pojutrze mam termin, a dzien zrobienia testu pamietam do dzis. Miluchno....No i dbaj tam teraz o Fasolke. Ps. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie nie dostalam Mutterpasu, bo u mnie daja dopiero od 9 tc, wiec jakby co to sie nie stresuj. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, gagatka ja się tą cionżom :P nie przejmuję- wszyscy tak reagują - począwszy od brata M, poprzez teścia i znajomych, kończąc na naszych współpracownikach :D Przywykłam.....A ten ksiadz jest i tak o niebo sympatyczniejszy od naszego..... Yzulka nie zazdroszczę dylematu.....za moich czasów to hitem był rower, nieśmiertelny zdawałoby się zagarek, mnóstwo bombonierek i ksiażki. Na forum był kiedyś taki temat, że matka \"komunistki\" zażyczyła sobie laptopa dla córuni- oczywiście miała fundować chrzestna :O Porażka..... Gadałam sobie dziś z moją starą kumpelą i co sie okazało- jej kuzyn (w tym samym wieku oraz mójego M ) planował ślub ze swoją dziewczyną (ruda, ale nie kręcona)- datę wyznaczyli na czerwiec 2009. No i zaliczyli wpadkę- ślub przełożony na 26 grudzień 2008 , sala inna niż nasza, ale zespół ten sam. No ciekawie będzie :) Kumpela będzie na dwóch ślubach Mateuszów z rudymi pannicami a bawić sie będzie przy tej samej kapeli. Oby im sił starczyło :) I kupiłam materiał na suknię poprawinową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, gagatka ja się tą cionżom :P nie przejmuję- wszyscy tak reagują - począwszy od brata M, poprzez teścia i znajomych, kończąc na naszych współpracownikach :D Przywykłam.....A ten ksiadz jest i tak o niebo sympatyczniejszy od naszego..... Yzulka nie zazdroszczę dylematu.....za moich czasów to hitem był rower, nieśmiertelny zdawałoby się zagarek, mnóstwo bombonierek i ksiażki. Na forum był kiedyś taki temat, że matka \"komunistki\" zażyczyła sobie laptopa dla córuni- oczywiście miała fundować chrzestna :O Porażka..... Gadałam sobie dziś z moją starą kumpelą i co sie okazało- jej kuzyn (w tym samym wieku oraz imiennikmójego M ) planował ślub ze swoją dziewczyną (ruda, ale nie kręcona)- datę wyznaczyli na czerwiec 2009. No i zaliczyli wpadkę- ślub przełożony na 26 grudzień 2008 , sala inna niż nasza, ale zespół ten sam. No ciekawie będzie :) Kumpela będzie na dwóch ślubach Mateuszów z rudymi pannicami a bawić sie będzie przy tej samej kapeli. Oby im/jej sił starczyło :) I kupiłam materiał na suknię poprawinową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza 🌻 może kup jej na komunie pierscionek. Serio! Ja dostałam na komunie od chrzestnej nietypowy jak na tamte czasy prezent - pierścionek z brylancikiem (malutkim) ale zawsze. pamietam jak mówiła gdy mi go dawała, że mam nie słuchać faceta jak będzie mi mówił cos innego, bo brylanty to najlepsi przyjaciele kobiet :-D :-) taki akcent z przymróżeniem oka ... wtedy może nie cieszyłam się z tego prezentu tak bardzo mocno bo nie dało się nim bawic czy coś, ale zrobił on na mnie wrażenie! Był wtedy oczywiscie za duzy, ale od paru lat (od kiedy przezuciłam się ze srebra na złoto) nosze go i bardzo jestem zadowolona z niego. wzór prosty i klasyczny - zawsze pasuje do wszystkiego! ale mozesz jej kupic ładne kolczyki z cyrkoniami przykładowo, dziewczynki lubią jak sie bizuteria błyszczy :-) ..a rolki ma??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja chora niestety a jutro szkoła (niestety zimno w niej jak cholera). odebralam wyniki prolaktyna podwyższona, progesteron w normie :) ciazy nie ma. znowu dostalma bromergon (po ktorym nota bene zle sie czuje, odpowiednik tego kosztuje ponad 100 zł a bromergon okolo 5 zeta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______-
gagatku a slyszalas o guzie przysadki mozgowej,ktorego mozna miec gdy ma sie podwyzszona prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) ja też dostałam na komunię od chrzestnej pierścionki i łańcuszek i kolczyki :) i atak sobie myślę,że chyba taki prezent jej dam-kolczyki i pierścionek(złoto wszystko) ewentualnie przenośny odtwarzacz dvd tez fajna sprawa :) rolki ma dostać na święta :) a TE BUTY CO WKLEIŁAŚ NAWET SA W JEJ ULUBIONYM KOLORZE :) we wtorek będziemy mieli zdjęcia z pleneru ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewcznyny///ja juz coraz blizej no i jestem chora:/ ... nie znacie jakiegos dobrego lekarstwa na okropny kaszel...meczy mnie po calych nocach... :/ ... i chodze nie wyspana juz nie wiem co stosowa..a chce sie pozbyc tego kaszlu do pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chora :o urwalam sie z zajec (bedzie nieobecnosc no ale trudno) jutro tez nie ide bede lezec w lozku. Juz czas zabrac sie za prace mgr a tak mi sie nie chce :o Imili jak znajdziesz jakies lekarstwo to daj mi znac tez chcialabym byc juz zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...szkoda slow gagatku... kupilam sobie syrop stodal zobaczymy czy cos da :/ ... narazie jak pije go to mnie tak nie dusi bardzo...eh /// zeby tylko przeszlo do nastepnej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili Ty bardziej powinnas wyzdrowiec :) najgorsze jest to ze nie moge isc na chorobowe bo dopiero co w piatek skonczyl mi sie urlop. Do szkoly dzis nie poszlam, niech sie dzieje co chce!! Imili i jka sie czujesz na tydzien przed ( mimo choroby)?? Ide do łózka. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) A dobrze sie czuje ogolnie maly stres jest...eh boje sie tego tygodnia hehe w srode odbieramy klucze od sali :)... troche po tym syropie kaszel przeszedl moze calkiem do soboty minie:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-kurujcie się a co u nas?my imprezujemy-goście u nas,my w gościach,wczoraj podwójne 10-lecia ślubu znajomych wróciliśmy szybko,bo ja zmęczona całym tygodniem(byliśmy po 2),a dziś spałam do 12,już dawno tak długo nie spałam-szok miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili może pij sok z cebuli - jest nadzieja że pomoże :-) mleko z miodem i czosnkiem - obrzydlistwa, ale czasem super potrafią zadziałać!!! dziewczyny nareszcie mam fotki od fotografa :-D na nk już dwie są :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z cebuli oczywiscie z dodatkiem miodu - wtedy jest mozliwy do przełknięcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . JA tylko na chwilke i bede rzadziej do was zagladac ....Mamy gosci przyjechal Tesc z Polski w odwiedziny .... Dzis zrobilam po raz drugi test i wyszedl pozytywny wiec musze zadzwonic do lekarza ....Tylko ze w piatek tutaj jest swieto ...Zobaczymy kiedy zrobi mi termin.... Po za tym wszystko ok ... Waiki sliczne zdjecia Brak slow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia śliczne widziałam:) witam poniedziałkowo w cięzkim tygodniu aby minął jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :-D Belleteyn_ a nie masz??? myslałam, ze sie mamy, ale moze sie myle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - ja już nie wiem.. Nie widziałam nowych zdjęć ślubnych u nikogo.... Chyba, ze się nie wyświetla informacja. Ja już jakaś zakręcona jestem. Moje inicjały (bo nie chce tu podawać linka do profilu). M F-M - jak masz mnie to puść mi wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonki i jeszcze nie żonki jakie prezenciki na dzień chłopa mężom i jeszcze nie mężom planujecie?? jakis łatwy i dobry przepis na cos smacznego macie????? to bym jakąś nowość na kolacyjke zrobiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie kupuje:D...zlozylam zyczenia dostal buziaka a co:D///my na takie okazje prezento sobie nie robimy :)....:) na wieksze okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja mu chciałam dobrą kolacyjke ugotować :-) ..od święta he he he :-D imili jak tam zdrówko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×