Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witajcie o jak sie topic ruszyl:) imiona... dla chlopczyka...Mikolaj dla dziewczynki Vanessa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Pamiętacie mnie jeszcze? :) Zabiegana jestem i nie mam czasu na pisanie, ale podczytuję Was. Czujemy się dobrze. Leci nam 13tc. Co do imion to dziewczynka będzie Amelka, a chłopak nie wiemy jeszcze. Jednak raczej urodzi nam się synek więc musimy myśleć. Mamy jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha....
pozdrawiam Belleteyn_ - mam na imię Jagoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podoba się Jagódka, Maja a chłopak Szymek, Filip, Tomek niedawno wrocilam z pracy (jeszcze 3 tygodnie chodze) teraz zabieram sie za druga - mgr :) mi osobiscie nie podobaja się wymyslane imiona, ale to jest kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podoba się: dziewczynka:Anna,Maria, chłopiec:Adam,...(tu J. będzie miał popis:) ale my to jeszcze jeszcze, zanim będziemy musieli wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może otworzymy sobie pokoik na tlenie? jakiś czat tematyczny com?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual dla mnie luz, ja sie do wszystkiego dopasuje ;) ale nie wiem czy większość się tu nie zadomowiła na dobre ... :D Znowu mnie troche nie będzie widać, bo dziś w nocy wyjeżdżam w tą spóźnioną podróż poślubną. Wracam 30 stycznia. Wiec jakbyście się gdzieś przeniosły to wklejcie tu link, żebym Was mogła odnaleźć :D Buziaczki dla Was!!!! Trzymajcie sie ciepło 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zycze udanej podrozy..i powortu w 3:P hehehe co by nas wiecej bylo:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie mogę za długo siedzieć na kafe,bo mój najukochańszy ma ur:) miłej podróży i owocnej;);P poproszę o zdjęcia meil w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kala wszystkiego Najlepszego dla Twojego ukochanego z okazji urodzin. Jezeli sie gdzies przenosimy prosze o wklejenie linka zebym mogla was znalezsc :) Waiki szczesliwej i udanej podrozy :) Ja tez z wami musze sie na tydzien pozegnac bo dzisiaj w nocy w sumie rano o 4 w sobote jedziemy na tydzien do Polski ,mam nadzieje ze podroz minie mi dobrze i nasze kochane malenstwo nie bedzie sie za mocno \"Rozwalac \"heheh 3majcie sie :) A teraz uciekam do pracy .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Kala jak tam po urodzinach J.? ja pracuje jeszcze dwa tygodnie :( ogolnie jestem lekko zalamana :( bylismy na 2 imprezach (u tych samych ludzi) kupili sobie mieszkanie i robili parapetówe. Tez bym chciala robic sobie parapetówe :( ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co idę do przychodni z małym to same Julki, Kubusie i Kacperki, a i Wiktorki. Plaga jakaś :o Za kilka lat matka wyjdzie na balkon-krzyknie "Julia obiad" to jej się 10 zbiegnie dziewczynek, o tym samym imieniu z jednej klatki. Kiedyś podobało mi się imię Amelia(no dalej podoba) ale tez robi się coraz bardziej popularne więc odpada. Jak narazie dla Dziewczynki Anastazja, a dla chłopaka Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym się nabijała :P ale śmieszy mnie gdy dziecko ma imię obco języczne i do tego nazwisko typu Kowalska (bez urazy dla osób o tym nazwisku) Moja znajoma ma na nazwisko Kapusta(po mężu) a dziecko się nazywa Dastin Kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do ciężarówek ;) Uważajcie na siebie teraz szczególnie bo jakiś wirus do Polski nadciąga grypopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba do mnie już nadciągnął.... Strasznie mnei boli gardlo, czuje ze mam dreszcze i nie wiem czy mnie nie rozlozy do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję:)imprezka się udała,choć następnego dnia ruchymiałam zwolnione i główka trochę bolała;) niespodzianka impreza -kocham mojego męża:) ciężarówki-zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko nasz topik było znalez ;/ co tam slychac?? u mnie bez zmian! czekam na decyzje czy zostane w pracy czy mnie zwolnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ;) to do ulubionych trzeba dodać ;) ja szukam pracki-czekam na ezamin :) a i mam pytanie odnośnie prezentu na ślub: Chcemy dać coś z jajem, dostałyście takie co>? A może słyszałyście o takim prezencie?? Z tego co pamiętam to gagatka i Michał dostali szczotkę i szufelkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamankaaa
Yzulka, polecam papier toaletowy zadrukowany w parę młodą, jeżeli już w takim domo-czyścioszkowym temacie jesteśmy z ta szufelką :) Jest rewelacyjny, ja już trzem parom znajomych dałam i wszyscy byli zachwyceni. On się nazywa Paier Just Married.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sazmanka ;) Zapomniałam o istnieniu takiego papieru :) a Ty go dałaś tak porostu, czy jakoś opakowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny myslam ze topik zlikwidowany szukalam go. u mnie za rowne 3 tyg rodzinka sie powiekszy :) badz szybciej teraz siedze sobie w domu na chorobowym jestem dopiero 3 dzien. z mezem kupujemy rzeczy dla maludy w piatek idziemy lozeczko kupic i cale jego wyposazenie oraz fotelik do samochodu. a jak czuja sie pozostale mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tydzien chodze do pracy a potem bezrobocie :( wczoraj musialam sie zwolnic z pracy bo albo sie czym zatrulam albo mialam grype zoladkowa, goraczka mialam 38 (a u mnie normlalna to 35,6) dzis juz niby lepiej nawet moge cos zjesc ale do pracy ide dopiero jutro. malo osob sie teraz odzwa tutaj :( a szkoda :( glupolek a na kiedy masz termin? moja siostra rodzi w polowie lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:) ja zaglądam tu praktycznie codziennie i czytam Was:) ostatni osie u mnie troche dzieje...moja najukochańsza babcia trafiła do szpitala z podejżeniem udaru mózgu, przestała mówić. Tzn teraz troszkę mówi, ale sprawia jej to problem... Musi sie czasem dluzej zastanowic zeby coś powiedziec a czasem wcale nie moze, slowa jej gdzies ulatują :( ogolnie czuje sie dobrze, tylko musi leczyc serduszko i ta mowa... Ja rozpoczęłam ćwiczenia :) chodze raz w tygodniu na aerobic i raz na latino solo :P narazie jestem cienka we wszystkim bo szybko się męczę, ale moze po paru razach nabiore formy :D chodzę do szkoły Hakiela w Wawie :P bo mam blisko od domu :P w pracy nudno... widac ze coraz mniej sie dzieje, nie wiem czy nie zlikwiduja mojego stanowiska, przychodze tu praktycznie posiedzieć, raz ze mi sie nawet nie chce, dwa ze nie ma co robic a trzy tu ludzie tu jacyś tacy dziwni... jest calkiem inaczej niz wtedy gdy tu przyszlam prawie 3 lata temu... W szkole sesja, w najblizszy weekend mam kilka egzaminów... i tak... :D się zycie toczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po krotkiej nieobecnosci :) Wrocilismy z Polski ,bylo super podroz rowniez minela nam dobrze. Oczywiscie zrobilismy w Polsce male zakupy do \"Maluszka\"tzn kupilismy lozeczko,materac posciel caly komplet,wanienka bo u nas sa ale bardzo male troszke ciuszkow i oczywiscie mielismy problem z pakowaniem tego wszystkiego ale sie udalo:) U nas zaczal sie juz 6 miesiac jutro wizyta kontrolna. Zaniedlugo czeka nas przeprowadzka moze juz za 2 tygodnie ale wynajmuje to nowe mieszkanie od 1 marca. Nastepnym razem do Polski wybieramy sie juz we trojeczke bo nastepny wizyta we wrzesniu !!!! Dzisiaj mam wolne w pracy ,bo nie ma za duzo pracy i sobie siedze w domu no i dobrze bo w sumie mam wielkiego lenia :( Glupolek Fajnie jescze tylko chwilka i przytulisz swoje malenstwo do siebie !!!!!! Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiffany__
Dziewczyny, pojawił się w innym wątku temat imprezy dla tych co po ślubie. Może was tez to zaintersuje. My się właśnie zastanawiamy ze znajomymi. I ja sie coraz bardziej wkręcam :) To jest w Warszawie, tydzien po walentynkach. www.afterweddingparty.pl. dajcie znac co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny gagatka ja mam termin na 17 lutego :) czasami jest dzien ze szybko mi czas plynie a czasami dluzy mi sie siedze sama w domu maz w pracy. ale za tydzien ma przyjechac do mnie kuzynka na pare dni jak pojedzie do zostanie mi tydzien do porodu. wtedy to juz na pewno czas szybko bedzie mi uciekal. za tydzien zabieram sie za pranie wszystkich zakupionych ciuszek dla maludy i sie spakuje do szpitala ebym juz byla gotowa w razie czego. książeczke sobie juz podbilam zeby nie miec zadnych problemow. tak to czuje sie dobrze sprzatam robie obiady myje podlogi wszytsko tak jak do tej pory tylko co sie zmienilo wolniej na dworzu chodze :) iza rybnik a jak ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma termin od 15-19 lutego, tak przynajmiej mowi jej lekarz, albo ja zatrzymala sie na tym etapie i wie juz kiedy w koncu bedzie rodzic. ona za to nie robi za wiele - lezy, pranie robic i je rozwiesza nic wiecej :) do mnie dzis zadzwonili z pracy ze jak bym byla w ciazy to bylaby wieksza szansa na prace !!! poki co mam male szanse no chyba ze zdarzy sie jakis wielki cud!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem skacowana . Termin terminem, można urodzić dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po. To już nie od nas zależy. Szkoda, ze topic podupada. Jak już wszystkie mężatki, to nie ma o czym pisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×