Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yzulka ogladałam na kompie B B i jest suuupeer, ale trzeba lubić taki rodzaj filmów. Akcja płynie sobie nieśpiesznie, humor jest dyskretny, a całość ma niezaprzeczalny urok :) Ale z wielbicielem filmów akcji to raczej na niego sie nie nalezy wybierać :) gagaka kiedy sie bronisz? glupolek dawno nie zaglądałam na forum- gratulacje :) A że kilogramy czuć to potwierdzam...nanosiłam sie dzieci kuzynów. Fajnie, ze jest grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety :) ruda bronię się w czerwcu, ale chcialabym juz skonczyc prace ale swiatełko jest coraz jasniejsze :D moze jutro wysle juz bez wstepu, zakonczesnia i spisu tresci prace :) u mnie dzis fantastyczna pogoda, raz swieci slonec, raz pada deszcz, raz sypie sniegiem :) Wczoraj bylam w kinie na kochaj i tancz - powiem wam ze nawet nawet :) polecam, fajna muzyka, fajne sceny taneczne :) Ja zawziecie sie odchudzam, czuje ze tyje po tych tabletkach an prolaktyne ( no dobra nie czuje bo widze) Yzulka to finalizuj sie szybciej :P jestem ciekawa co z naszymi pozostałymi paniami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie gdyby nie jakies pojedyncze oznaki zycia to pomyslaabym ze jestem tu sama jak palec :( praca mgr skonczona - brak oczywiscie wstepu, zakonczenia i innych pierdół :) dzis ostatni dzien mojego L4 i od poniedzialku znow do pracy :( zaraz jade na jakies zakupy, potem do tesciowej bo ma dzis imieniny. generalnie to nic mi sie nie chce :( trzymaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej postanowiłam zobaczyc co u was słychac :) I widze już maluszki na swiecie ale fajnie :) U mnie zaczynam 23 tydzien w niedziele bedzie córcia :) Zuzia :) Malutka wazy 350 gram hmm ważyła tydzien temu hehehe doczytałam ze jakies problemy zdrowotne w waszych rodzinkach trzymam kciku zeby było ok Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia widziałam brzuszek :) to może mi synowa urodzisz ;P gagatka ja chce szybko, ale nie moja wina ze urzędy są takie jakie są ... :) Ruda i jak w małżeństwie :):):) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulak a co masz do urzedów?? :) ja wlasnie wrocilam tzn godziune temu,a le juz zdazylam pocwiczcxy 25 minut :) bylam u tesciowej, na zakupach i u kolezanki ale chwile bo byla zajeta czym innym i nie chcialam jej przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyna ja tak na szybko. zabusia super ze wiesz ze bedziesz miala corcie. gratuluje. a tak na szybko bartus spal dzis znowu piekne obudzil sie o 6.30 najedzony i z tata sobie lezy :) wczoraj bylismy z synkiem kupic dla niego jego pierwsze 4 kólka i na reszcie bede mogla z nim na spacer wyjsc :) a dzis jedziemy wszyscy po raz pierwszy do babci :) wiec zmykam bo troszke posprzatam i zaczne pakowac rzeczy dla bartusia. milego dnia wam zycze buziaki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey hey a tu taka pustka. ale jak to jedna z was kiedys napisala juz wszystkie maja mezów a teraz czekaja na dzieciatko :) dzis moj bartosz ma miesiac tak ten czas biegnie szybko. a co tam u was slychac ? odezwijcie sie chociaz raz na jakis czas bo ja dzis sie po raz kolejny naszukalam naszego topiku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:)... gagatku gratulacje z okazji skonczenia pisania pracy:D/.. no glupolku ale czas leci juz malutki ma miesiac:)... ja wlasnie wycinam kawalki wesela naszego wiec jak gdzies wrzuce to wam wkleje linki:D..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a jednak nie zamieszcze :(...bo jakos dziwnie po wycieciu to co chce ma az 7,9GB matko niemam gdzie takiego kawalka umiescic hehe...i to sam pierwszy taniec ma az tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak wy szukacie topicu?? przecież można dodać go do ulubionych i wtedy nie ma problemu z szukaniem. u nas \"sprawa\" jeszcze się nie rozwiązała...jutro najprawdopodobnniej i czas oczekiwania miesiąc.... głupolku Twój synuś ma miesiąc, a mój już 16,,,,i moja psychika powoli siada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w domu na swoim kompie mam w ulubionych,ale jak jestem u teściowej,czy w innym miejscu to też nieźle się naszukam topiku a ktosik chciał zrobić tablicę z kafe-dziewczyn ślubnych -chętnie bym zobaczyła \"wspólne zdjęcie\" idę w tym roku na ślub muszę sobie coś wymyślić do ubrania gratuluję ukończenia pracy,ale się pozmieniało od zeszłego roku wszystkie zamężne;),niektóre z maleństwami:),niektóre z fasolkami w brzuszkach:),achale to minęło:);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 4 lipca wesele - z naszym zespołem- ale sama nie wiem czy pójdziemy. Teść niby dobrze, ale np. do szpitala ma iść ...4 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po krotkiej nieobecnosci ... Glupolek ciesze sie ze Bartek przesypia cale nocy i jest grzeczny mam nadzieje ze moje malenstwo tez bedzie takie grzeczne . Darianka kupe lat cie nie bylo milo ze sie odezwalas i czesciej to rob. Kala przykro mi z powodu smierci tescia :( Yzulka duzo zdrowia dla Twojego tescia . Zabusia brzuszek rowniez widzialam ciaza ci sluzy i mala Zusia napewno bedzie kochana. A u nas wszystko dobrze ,na nowym mieszkaniu mieszka sie super i jest bardzo cicho jeszcze tu cos trzeba zrobic tam ale juz jest ok. Juz nawet impreze zrobilismy bo moj T mial urodziny wiec przy okazji 2 imprezki w jednym ale bylam wykonczona . Teraz czas ,na urzadzenie pokoju dziecinnego ....ostatnio na USG termin przesunal mi sie na poczatek maja wiec czas najwyzszy chwycic sie pracy ...aha i lekarz powiedzial ze malenstwo jest duze jak na swoj tydzien ma 1800 g :) Pozdrawiam was wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś czy mi umknęło czy nie doczytałam, ale będzie synuś czy córeczka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) troszee sie nie odzywałam :) ale czytałam :P u nas lekkie zmiany - w garazy stoi "nowe" autko nasze :) wczoraj bylismy po niego :) fajowe jest - tzn nie jakies tak super, nowe rocznikowe czy cos - ale lespze o niego od poprzedniego. zaraz ide sprzatac :) milego wieczorku zycze :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och wy :) to chociaż imiona zdradź jakie ewentualnie dla chłopca, a jakie dla dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:).. No Iza zdradzaj zdradzaj nikomu nie powiemy:D... albo chociaz imiona wlasnie... Gagatku gratuluje zakupy pochwal sie autkiem:D...nowe nie nowe ale wazne ze swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gagatko gratuluje nowego nabytku niech sie dobrze sprawuje . Dziewczyny nie zdradze wam kogo nosze w brzuszku ,dlatego ze wiem ze moja szwagierka czasami podczytuje a nie chcemy zeby wiedzieli ...A imiona juz kiedys zdradzalam wiec nie wiem czy jeszcze raz ich pisac : Do chlopca Fabian -te imie chyba zostanie jak bedzie chlopiec. Kacper Kevin Dla dziewczynki : Jennifer Jessica -zastanawiamy sie miedzy tym Victoria Olivia-----A tym ??? Na poczatku chcialam jak by byla dziewczynka to Viktoria ale te imie jest za mocno oblegane w ostatnich czasach . Imili a wy jakie imiona? Aha a jak bylismy w Polsce i kazdy nas sie pytal jak damy na imie to mowilismy ze _Bozydar i Matylda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka volvo mmmm normalnie choruje na volvo..my chcemy w listopadzie zmieniac albo na volvo s60 albo na toyote rav 4.... z 2001 r...zobaczy sie jak fundusze dopiszA:).. Iza my imiona chlopiec bedzie Mikołaj a dziewczynka Nadia..na poczatku myslelismy nad Vanessa ale stwierdzilismy ze potem tylko beda sie pytac jak sie pisze czy przez \"v\" czy \"w\" i czy dwa s cz jedno i zmienilismy:) Jessica silczne imie:D...mojej kuzynki coreczka ma tak na imie i jest przeslodka..hehe:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza mi sie z Twoich propozycji podoba Olivia i Kevin :) Szukacie takich imion by były dobre zarówno w Polsce jak i w Niemczech? imili a Nadia to mi sie bardzo podoba, jak większosć rosyjskich imion, ale temu mojejmu nie :( A tak w ogóle to śniło mi sie dzisiaj, że mamy córeczkę, wyjechalismy sobie na spacer z wózkiem :) Oby to nie byl sen proroczy!!!! gagatku gratulacje :) Zabusiu i Tobie też za córcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wyborze imion dla dziecka ...chcielismy takie zeby mozna bylo je latwo wymowic i napisac ...nie moglismy wybrac zeby imiona mialy literke sz cz czy ch bo tu w Niemczech nie wiedzieli by jak to napisa c. Ja chcialam na poczatku jeszcze Mateusz albo Bartosz ale wlasnie na Sz odpada . A Fabian ostatnio nam wpadl w ucho i nam sie spodobal . Kevin nam sie podobal ale w rodzinie juz mamy Kevina wiec tez w sumie nie za bardzo wiec wybor mielismy trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ponownie witam tu macie pierwszy taniec http://www.youtube.com/watch?v=gjnV-O7pNdo http://www.youtube.com/watch?v=sfTv6-l0SjQ jakosciowo po pomniejszeniu rozmiaru parokrotnie nie jest cudownie i sie pogorszylo ...a ja hehe monterem dobrym nie jestem..bo wiadomo trzeba bylo wyciac jakos z oryginalu .. narazie dwa bo reszty dzisiaj nie zamieszcze z pleneru i pare innych ale jutro bedzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna porcja ... Plener http://www.youtube.com/watch?v=27gRVbBntBw a raczej jego namiastka bo tu jest tylko z Janowca..a mielismy maratonik ktory trwal 6 godzin w Janowcu i Kazimierzu DOlnym Przysięga http://www.youtube.com/watch?v=nDH21XTzptY A tu dla tych co lubia choć troszkę przyśpiewki dla młodych:) http://www.youtube.com/watch?v=Gs_l1Dl8Y98 cos ciuchutko tutaj dziiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos topik nam powoli umiera :( chyna trzeba cos zaradzic no nie??? ja po obiedzie juz :) choc zebym sobie pojadla to nie pwoiem, od kilku dni jadlabym i jadla!!! Moj mezus w szkole, a ja siedze w domu :( a jutro do pracy!! Powiem Wam w słodkiej tajemnicy - nie chce mi sie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gagtko:)/... no ja zagladam pisalam ale tez chyba sama do siebie hehe.. ja wlasnie teraz zajadam sie obiadkiem...mmmm moje ukochane de volaje:)...bylismy dzisiaj na gieldzie w gliwicach i kupilam maluszkowi komplecik http://www.allegro.pl/item581738790_spodnie_bluzka_robaczek_welur_niebieski_62.html taki tylko z pieskiem i inny kolor:)... przy ostatniej wizycie w tesco zakupilam identycznego pajacyka http://www.allegro.pl/item566303126_snoopy_baby_delikatny_welurek_sliczny_ok_62_68.html i co najlepsze kosztowal 10 zl hehe a tu az 32 :)..to dopiero roznicA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×