Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka u mnie sie odpis dawalo aktu malzenstwa...oryginaly nie trzeba bylo:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual:) hello:) Cudnie,ze się wszystko udało :) i oczywiście zdjęcia-zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia :) Dziewczyny to kogo teraz żenimy?? (wydajemy za mąż?? ) Jak któraś z was urodzi córeczkę to może moja teściową zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual ciesze się, że Wam sie wszystko udało :) Też miałam wrażenie, ze to wszystko przydarzyło sie komus innemu :) Dziwne.... a z tym marszem to też mieliscie ciekawie, widac każda para musi mieć jakąś małą wpadkę Wszystkiego dobrego i czekamy na zdjecia (nie wiem,kiedy bede mogła sie odwdzieczyc) Yzulka my planujemy córeczki, wychowuj dobrze syna :P zeby pomocny w kuchni byl :P A wiecie dzis przy porannej herbatce mój mąż (to brzmi dumnie ;) ) patrzy mi sie w oczka tak jakos sentymentalnie, mnie cos "ścisnęło w dołku" i tak patrzymy na siebie jak małolaty na pierwszej randce. W pewnej chwili mówi ( a nie jest osobą zbyt wylewna) "Wiesz, teraz jestem pewien, ze będziemy tak na siebie patrzeć do końca życia, nawet kiedy wokół oczu bedą zmarszczki" Kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziutka, ale śliczne słówka Ci powiedział, ja sie chyba w życiu takich nie doczekam :D mój mąż potrafi tylko patrzeć tak cudownie :P:P kurcze, ale jest cudownie ostatnimi dniami, czujemy sie jak zakochane małolaty, do pracy podchodzimy leniwie, juz sobie oboje wzielismy urlop na piątek i jedziemy do rodziców do swojej rodzinnej miejscowości :D ja akurat poskładam wnioski o wymianę dowodu i prawka a po odbiorze dowodu załatwię resztę... Dziś wrócę do domu jak zwykle trochę ogarę ,a potem wino i relaks, nie ma przebacz :D dziś ledwo oboje wstalismy do pracy musimy w końcu odespac;) a to zazwyczaj jest tak ze jak polozymy sie o 22 to zanim usniemy to 2 godziny mija :P Obrączka przestała mnei już uwierać chyba nie będe jej powiekszac, w nocy dzisiaj bylo ok, paluszek mi nie spucjl, moze sie przyzwyczaja:) a w piatek wieczorem jedziemy do kamerzysty, wybrac zdjecia dac muzyke na podklad do plytki i mniej wiecej powiedzieć jak chcemy żeby było =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unsual my na marsz tez nie poczekalismy ehhe w polowie kosciola zaczal grac:)...ale co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, to milo wiedzieć że nie tylko nam się to przytrafiło :D:D:D ale kurna strasznie ciezko jest caly slub i wesele odegrac pod linijkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiiitajcie!!!!!!!!!!!!!!! he he dawno mnie nie było... przepraszam powiedzcie mi kochane czy jak leciałyscie w podróż poślubną to używałyście paszportów z panieńskim nazwiskiem? i czy nie było problemów żadnych?? bo ja w końcu chyba polece na ta spóźniona podróż poślubną i mam zonk, bo nie wymieniłam paszportu i tak sie teraz zastanawiam, czy z takim moge lecieć... jak tam brzuszki?? rosną zdrowo?? :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual u mnie z wymiana było tak,z ę złożyłam wnioski na dowód i prawko i na dowód czekałam miesiąc a prawko dostałam nowe po tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja tez czasem żałuje, ze mam już za soba ten dzień i że już więcej sie to nie powtórzy ;) ruda ale się Twojemu mężulkowi romantyk załączył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj waikiki ja lecialam na starym paszporcie no i dowodzie jeszcze ale wiesz jak zalatwialismy podroz to tez na stare nazwisko i dowod...no i my zaraz po slubie lecielismy tzn tydzien po... :) ale mysle ze jak po prostu przy rezerwacji podasz stare nazwisk to normalnie mozesz leciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girls, a może załozymy sobie nowy topik? \"Życie po ślubie\" :D:D:D:D bo ten jak widać siłą rzeczy uległ przedawnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili dzięki za odpowiedź :) kurde, no faktycznie tak chyba musze zrobić ide dzis załatwiać podróż, tzn juz jest zaklepana, tylko zapłacić trzeba i 16stego lecimy :D juuuupiiiii to moje marzenie jest!! unusual no jak sie dziewczyny określą - to mozna założyć, ale nie wiadomo, czy takie działanie rozrusza towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że nie mam sensu zakładać nowego tematu-co za różnica czy będziemy pisać tu cz tam?? pamiętam, ze chciałyśmy też założyć topic dla mężatek, ale zrezygnowałyśmy...jak chcecie-mi wsio jedno oblałam dzis pierwszy egzamin :P szkoda-na własne życzenie :) ale więcej tego błędu nie popełnię :) ruda:) pomocny w kuchni to on juz jest :P wie jak zmieszać mąke z cukrem i masłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontenta_mężatka
Kochane, przepraszam, że tak z nagła wpadam, ale tytuł sugeruje że już też jesteście po :) Czy ktoś z Was słyszał coś o balu dla nowożeńcow w Warszawie? Koleżanka namawia mnie żeby tam pójść i zastanawiam się czy dużo par się wybiera. To After Wedding Party pod koniec lutego. Tylko jeszcze nie wiem jaka cena będzie. Coś słyszałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, j nic na ten temat nie słyszałam ale chętnie dowiem się czegoś więcej :P może w necie po prostu coś będzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontenta_mężatka
A tak, już widzę! Dzięki unusual! To ja się chyba wybiorę, jęzeli tylko namówię mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest kontakt mailowy do nich :) jak się dowiesz jaka cena to daj znać, może ja albo jakaś część dziewczyn stąd się wybierze :D ej, fajnie byłoby się tak spotkać w realu i znów w naszych kreacjach co? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontenta_mężatka
Unusual, skontaktowałam się. Zgłoszenia na bal będą przyjmowali od przyszłego tygodnia, a cena ma byc około 300 zł od pary, więc chyba nie tak źle. Ja dziś wieczorem przedyskutuję to z M. :) Myślę, że to byłoby super tak w realu się zobaczyć. I te suknie znane tylko ze zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jak dobrze ze juz jutro piatek :) staram sie pisac po pracy prace mgr ale zawsze jakies przeszkody staja mi na drodze. (wczoraj wizyta ksiedza, dzis brak kabla do drukarki- moj kochany maz wyniosl z laptopem!!) dzis tylko nie cala strona :( poza tym caly czas czekam na decyzje czy bede pracowac czy nie. Pewnie sie wyjasni za jakies 2 tygodnie. Bardzo bym chciala ale wiadomo jest to urzad - i nie liczy sie dobra, sumienna praca, ale znajomosci. zaczelismy sie z michalem odchudzac :) na poczet tego kupilsmy sobie wage elektroniczan :) ide sie napic czegos i siadam na orbitreka :) ciao :) :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a dużo masz napisane?? ja to sie tak wyluzowałam, ze mam tylko temat i strukture pracy + bibliografia masakra!! a w przyszłym tygodniu to będę juz żyła ta podróżą, a później 15 dni wakacji ...i nie wiem kiedy ja to napisze, a promotor mi głowe pewnie ukręci!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) waikiki eh pojechalabym sobie w druga podroz poslubna hehe ale ze z pierwszej wrocilismy w 3 to na jakis czas z podrozami spokoj a gdzie lecicie? unsual fajny pomysl ehhe tylko tam obowiazek swojej sukni slubnej a ja sie w swoja juz nie zmieszcze hehe :P...bo dzidzius:) ale pomysl b.fajny gagatka heh pamietam ze tez pierwszym powaznym zakupem przed ochudzaniem byla waga elektroniczna:P..hehe teraz jest uzywana hehe ale do sprawdzenia ile przytylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ciesze sie ze ostatnie wesele sie udaly jeszcze raz wszystkiego naj ...i czekam na zdjecia :) Ja od tego tygodnia siedze na zwolnieniu mam jeszcze w przyszlym tygodniu musze odpoczac ...a na dodatek dopadlo mnie jakies przeziebienie,wczoraj takze bylismy na kontrolnej wizycie u lekarza i jest wszystko dobrze (nawet poznalismy na 80 %plec dziecka)ale narazie niech to pozostanie slodka tajemnica. Po za tym to u nas strasznie zimno munus 20 w nocy i minus 10 w dzien i duzo sniegu ...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis bylam ost dzien w pracy przed porodem od poniedzialku ma swoj 2 tyg urlop potem ide na chorobowe. wczoraj bylam u lekarza i dowiedzialam sie ze moj synus jest duzy i ze sie nie odwrocil i jak tego nie zrobi to mam sie przygotowac na cesarskie ciecie :(. a tak to wszystko dobrze. oczywiscie wizyta u lekarza w nowym roku podrozala za 5 tyg rodzinka mi sie powiekszy :) a ktora bedzie nastepna po mnie. buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili :) na Dominikane lecimy :D troche sie wykosztowaliśmy, ale nie wiadomo czy jeszcze kiedys sobie taką wycieczke fundniemy tymbardziej,ze wtym roku będziemy tez pracowac nad potomstwem ;) :D Rybnik dbaj o siebie i duzo zdrówka zyczę 🌻 Głupolek to już nie długo :D ale fajnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam leci 4 miesiac:)...no to super..no my tez stwierdzilismy ze jak nie polecimy po slubie zaraz to potem kto wie kiedy hehe no i faktycznie za szybko teraz nie polecimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ale Ci zazdroszcze brzuszka :) oczywiście w pozytywnym znaczeniu :D dbaj o siebie kochana :) ja mam nadzieje, ze po wakacjach koło września tez mi sie uda zajść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jołjoł :) a ja mam jakos dziwnie wczoraj wieczorem dostałam okres (tak mi sie przynajmniej wydawało) w nocy strasznie bolal mnie brzuch tak jakbym miala okres dzis tez a okresu brak!!??? a plamienie mialam!! wlasnie przed chwila wrocilismy z madagaskaru 2 :) poelcam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×