Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

u mnie tez pieknie i słonecznie :0 jakos nie mogłam zwlec sie z łóżka a teraz jak siedze to w pracy musze sie co troche poruszać bo mała mnie kopie chyba jej niewygodnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Yzulka Wojtus jest kochany ,widac ze podobalo mu sie nad jeziorkiem :) Ja mialam dzisiaj wczesna pobudke tzn (jak dla mnie wczesna-)0 :50 dzwonek do drzwi a tak nie chcialo mi sie zwlec ale musialam bo sie ktos bardzo mocno dobijal ,ale przyjechali odebrac komode bo niestety zamowilismy sobie biala z czerwona a przyslali tylko biala i jej nie chcialam ,wlasnie zjadlam sniadanko ,bo oboje bylismy glodni ,czekam na meza :) ktory wraca z pracy .Tabelka slicznie wyglada ...czekamy na nastepne dziewczyny :) Pozdrawiam U mnie tez sloneczko swieci ,i trzeba by bylo pranie wstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie 0:50 tylko 7:50 My planujemy chrzciny zrobic w polskiej knajpie albo wynajac gdzies jakies miejsce i zamowic Party Service ale po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) co tu takie pustki dziś?? ja byłąm z małym na dworku, troszke poszalał, a teraz w pokoju robi sajgon, a ja zadaje sobie pytanie-kiedy w końcu będę mogła coś pookładać na szafkach bez obawy ze to zniknie???? :) Mam takie wrażenie ze z teściem jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe halo halo:D ja nie rodze:)..jeszcze mam czas .. melduje się:)... Zmęczona jakas jestem...nogi opuchniete eh :/ w ogole jakis dzien wlasnie sie posprzeczalam z mezem..tak tak pomimo ze tak daleko ode mnie jest ...ah Boze jakis humor dzisiaj mam do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie rodze melduje sie hehehe ale dziś kieosko sie czuje nogi jak balony słaba jestem ciężko mi sie oddycha ach ide zaraz pod prysznic i do łóżka bo padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tez jeszcze nie rodze ,nadal jestes 2 w 1 Ale wczoraj zle sie czulam ,straszne bole w dole brzucha a jak po kilku godzinach przeszlo ,tak znowu zaczal bolec mnie krzyz wiec nie moglam siedziec tylko lezec i tak niedawno dopiero wstalam ale dzisiaj nic mnie nie boli :) Jak narazie .... Sloneczko swieci trzeba sobie isc usiasc na taras i troche sie dotlenic a po poludniu na male zakupy :) Jakie plany na weekend ??My w sobote chcemy jechac na POLSKA MAJOWKE ,ale zobaczymy jak My sie bedziemy czuli mam nadzieje ze dobrze ,bo chcialabym sie bardzo wybrac,Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaż jedna wstała hehe chociaz Imili na Nk już siedziała hehehe i nie zajrzała tu My jedziemy jutro do tesciów na cały weekend mieli jechac z nami moi rodzice ale tata ma popołudniowa zmiane a mama musi skonczyc pisac prace licencjacką więc nie ma szans hmm mogli jechac moi dziadkowie ale oni musieli by wracać wiec nie bedziemy ich fatygować powiem ci Iza ja też wczoraj zle sie czułam nie miałam na nic siły wszystko mni bolało masakra i taka jakaś ociężała byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Wybaczcie, że się nie odzywam, ale siedzę sama w pracy codziennie i w związku z tym mam sporo obowiązków i brak czasu na pisanie na forum. U nas wszystko dobrze, remont idzie do przodu, ale zostało jeszcze duuużo do zrobienia. No, ale powoli, powoli i damy radę :) Maluch w brzuchu kopie jak oszalały. We wtorek idę na badania (morfologia, mocz) a w czwartek przyszły na wizytę do gina. No i jeśli pozwolicie to dopiszę się do tabelki :) NASZE DZIECIATKA Yzulka......22.11.2007 ....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 .... Bartus OCZEKIWANIA Rybnik-Iza............21.05.2009........................ .....??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009..................... .......????????? Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009.............................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja wlasnie wróciłam z targu bo pomagałam rodzicom..ruch niesamowity bo to dlugi weekend chociaz u nas w sobote otwarte ale ludzie szaleli z zakupami..:)... nogi mnie bola niesamowicie...ale czuje sie dobrze wiec czemu mam nie pomoc:) w koncu ciaza to nie choroba..wiadomo nie dzwigne juz ciezkich skrzynek ale obslugiwac moge:).. Moj maluszek przechodzi etap rozciagania sie i wypychania ..malo miejsca pewni ma a coraz wieksze wiec i kopac nie kopie tylko sie rozpycha:).. Widze w tabelce ze lipiec przewaza:) gehee dzialalysmy w jednym miesiacu:) hehe Ja w poniedzialek do lekarza ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dawno tu nie zaglądałam bo dużo się u mnie działo proszę o dopisanie do listy termin na 30 październik póki co nie wiadomo co będzie postaram się w najbliższym czasie nadrobić zaległości pozdrawiaqm was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nasze plany na wekend -to wyjazd nad morze do Ustki:) w niedzielę powrót i pakowanie,bo w poniedziałek do szpitala idę myślę,że jeszcze odezwę się z nad słonecznego Bałtyku:) widzę ,że prawie wszystkie broiły w tym samym miesiącu:);D mnie nogi dziś bolą bo najpierw w pracy,a teraz prasowałam,muszę wszystko nadrobić,bo potem długo nie bedę mogła stać przy desce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Zonqa witaj:) jak sie czujesz?:) Eh z racji tego ze ubranka mam juz pokupowane teraz planuje zaczac kupowac dla siebie do szpitala tzn jedna koszule juz kupilam teraz reszta no i wiadomo kosmetyki dla malenstwa pampersy husteczki i bedzie wszystko:) Na poczatku czerwca planuje wszystko poprac poprasowac . Takze do konca maja musze miec juz wszystko:D Kurcze teraz zdaje sobie sprawe ze juz coraz blizej:D Weekend sie zaczal i pusto na forum sie zrobilo:).. No ja to nigdzie wyjechacnie wyjade bo z kim i gdzie..:) z rodzicami ( moje jedyne jak narazie towarzystwo ale nie narzekam:D)myslimy zeby sobie gdzies grilla w niedziele zrobic.:) Czas szybko leci:) jeszcze teraz w poniedzialek lekarz jak juz pisalam w srode wizyta w urzedzie pracy :) trzeba sie pokazac a co hehe..:) i tak zawsze cos:) Kurcze ale was ponudzilam :) ale niemam co robic nudzi mi sie :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) czesc zonqa :) napisz cos wiecej :) ja sie dzis lecze z kaca :( łoj matko nawet M. zabronilam kaszlec bo w glowie mi oddaje :P a dzis mam grilla i musze ogarnac dom i dojsc do porzadku z soba choc nie wiem czy jestem to w stanie zrobic :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) ja niestety spedzam majowke w domu, maz do pracy wiec w tym roku niestety nigdzie nie jedziemy... tez zauwazylam ze wszystkie broilysmy w tym samym czasie :) skoro prawie wszystkie na lipca termin mamy :) u mnie super pogoda, no ale co z tego jak w domku siedzimy... udanego weekendu wam zycze :) ja pewnie zagladac bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja...cafka wpadaj do mnie hehe ja tez siedze w domu:) Bylam z tata na gieldzie po towar ale chyba za wczesnie pojechalism bo nikogo nie bylo ...no i w drodze powrotnej zajechalismy sobie na lody mniam mniam najlepsza lodziarnia w Zabrzu,, Maja tylko naturalne lody produkowane przez siebie...takie 3 galki bita smietana i polewa mniam:)...wszystko robia sami.. polecam jak ktos bedzie w poblizu zabrza http://lody-kończyce.pl/ a teraz czekam na obiad..pote hmmm nudy pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Imili chetnie bym wpadla, ale nie mam jak :) zjadlam sobie tez loda a za chwile zrobie sobie chyba spagetii, jestem sama w domu wiec moge sobie pozwalac :) zanim maz pojechal do pracy zrobil mi pyszny barszczyk na rosolku, no ale teraz czas na mniej zdrowa zywnosc :) ogolnie sobie nie odmawiam, jem jak tylko mam na cos ochote, bo skoro organizm tego chce to czemu nie, nie mniej jednak nie jem i nie pije wszystkiego np. soki z kartonow bardzo rzadko, kiedys je tonami pilam od jakiegos czasu w ogole, jakos mnie odrzucilo od tego, ale nie powiem bo nestea uwielbiam :) a na cole mam taka ochote ze heejj ale nie pije zrobie czasem lyczkow pare ale mam ochote wytrabic cala butelke :D a tak jak kiedys w ogole wody nie pilam teraz staram sie jej pic bardzo duzo... no i w sumie dzieki dzidziusiowi zmienilam swoje menu :) to ide cos wszamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili i reszta dziewczyn co maja termin na lipiec napiszcie kiedy kupujcie wózek? bo ja tak zamierzam w czerwcu gdzies, ale nie wiem czy to nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ja jade w polowie maja do hurtowni u mnie w miescie i po prostu zamowie sobie wszystko tzn wozek nosidelko lozeczko itp i po prostu odbierze maz jak urodze...bo na szczescie u nas tak mozna zrobic..:).. wiec wole takie rozwiazanie ..:) wplaca sie 10% jakos tak kwoty i potem przy odbiorze reszta:).. No sokow z kartonikow to ja tez nie pijam z reszta ja przed ciaza malutko ich bardzo pilam..ale nestea lubie i poje...cole od czasu do czasu sie napije z racji tego ze ja w ogole kawy nie pijam a wiem ze jedna na dzien w ciazy mozna wypic slabsza wiec ja raz na jakis czas pozwole sobie na troszke coli:)ogolnie woda niegazowana ktora lubilam przed ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie jak tak hurtem mozna :) no ja lozeczko juz mam trzeba je umyc i poskaldac ale to jeszcze a jeszcze czasu na to, nie wiem tylko kiedy ten wozek zamowic, no ale mysle ze w czerwcu bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) mój teść jest w szpitalu-nie ejst dobrze. majówka mnie dobija-nudy bo w domu jesteśmy-mój mąż pyta się czy gdzieś jedziemy, mówię mu jak chce-a on na to ze ja mam wymyśleć...niech spada!!! Dostałam dziś wiec nie zasile waszego grona ;P narazie :) Izuś-ból w dole brzucha, ból krzyża...dla mnie to coraz bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam tego ze wybieracie wózki ehhh.... ja niestety musze sie jeszcze leczyc (mam nadzieje ze bede miala dziecko kiedys). ehhh Yzulka nie zazdroszcze - trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka:) kiedyś na pewno :) może jak ja będę miała drugie to wy sobie strzelicie trzecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy dziś iść do kina na Kochaj i Tancz, ale małżowi się zachciało popsuć auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) jak tam prawie po weekendzie? pogoda dopisala :) Rybnik-Iza cos sie nie odzywa czyzby maluszek sie pchal na swiat? :) Yzulka ja bylam na na kochaj i tancz fajny filmik. Gagatka nie zamartwiaj sie na zapas, bedzie dobrze :) no to odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sobie na słonecznej plaży w Ustce,ach słońce,plaża,morze i mąż:) bajka:D dziś nasza rocznica ślubu:) kocham dni wolne od pracy,stresu...itp szkoda,że musimy ju ż dziś wracać,J. do pracy a ja do szpitala jutro ale co tam dobrze wykorzystaliśmy czas:) pozdrawiam słonecznie z nad pięknego Bałtyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Kala i Jarku najlepsze życzonka :) ech nad morzem-fajnie wam :) my wczoraj poszliśmy na grilla do Sławka brata ciotecznego-powiem jedno po % mężczyźni to maja wypalony mózg :o zachowywali się jak dzikusy, ludzie z sąsiednich działek to bankowo pomyśleli ze kogoś tutaj mordują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×