Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka to i tk lepiej niz u nas..eh..nie podoba mi sie listopad no ale mus to mus eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie deszczowo ,dzisiaj sie nie wyspalam i mam zly humor trzeba bedzie sie pozniej isc polozyc i moze zasne :) Imili --brzuszek masz bardzo duzy na kiedy ty masz termin ? Zabusia czasami jak sie ma zly dzien najlepiej z kims pogadac ,napisz nam co cie gryzie a napewno bedzie lepiej a moze pomozemy Tobie ,3maj sie . Cafka--Fryzurka zrobiona juz ? Imili mam nadzieje ze w kwietniu nie urodze ,choc nigdy nic nie wiadomo ,mysle ze do maja wytrzymam ,tylko nie chcialabym przenosic a moze zrobie sobie niespodzianke na swoje urodzinki :) Ale bylo by fajnie :D My wlasnie chcemy chrzciny latem prawdopodobnie w lipcu ,bo na co czekac wiadomo ze trzeba tylko odczekac 6 tygodni ale jak w praktyce bedzie to nie wiem myslelismy ze w nasza rocznice slubu koscielnego zrobic chrzciny ale musimy to jeszcze przedyskutowac no i bedzie to zalezalo od ksiedza ,ale z tym musimy poczekac jeszcze troche. Ok uciekam sie polozyc moze jeszcze zajrze :) Jezeli ktoras napisze. Pozdrawiam i milego dnia . DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj kobity no nie piszcie tak szybko bo nie nadazam was czytac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no fakt brzusio nie mały ale ja mam to po mamie...Mama mi opowiada ze jak w ciąży chodziła to od tyłu widać nic nie było..w boki nic tylko wszystko szło w brzuszek i chodziła jak balon mówi ze w 9 miesiacu miala ogromny brzuch..a ona przytyła az 27 kg wiec wyobraźcie sobie wszystko w brzuch te 27 kg a ja i brat urodzilismy sie po 3600 .. wiec normalnie:).. ja na razie 13 kg na plusie wiec nie jest strasznie i chyba w dwa miesiace drugie tyle nie przytyje heh:) No a co najlepsze moja mama urodzila 3 tygodnie po terminie i mnie i brata z racji tego ze miala strasznie nie regularne miesiączki..to dopiero przewalone eh.. Termin mam na 13 lipca:)... i mam nadzieje ze nie przenosze jak moja mama..ale na szczescie ja mam w miare regularne okresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze do tego ta bluzka w te wzorki objętości dodała:) bez niej jakos mniejszy jest hehe:)...no ale gołego wklejać nie beE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no no to duzo juz przytylas :) ale slicznie wygladasz :) Ja w sumie przytylam 12 kg jak narazie ,zobaczymy ile przytylam znowu jak pojde 05 .05 do lekarza .Lezalam sobie na kanapie ale niestety nie zaslam ,wlasnie popijam sobie COLE :) a pozniej trzeba zrobic jakis obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie cos ruszyl topic :) Rybnik-Iza no wlasnie wlosy umylam jak wyschna to wyprostuje sobie :) mejkap walniety i z obiadem bede czekac na meza ;) dzisiaj mamy zajecia w szkole rodzenia moze dzisiaj nawet cos pocwicze, w ogole w tym tygodniu musze badania zrobic... ja przytylam 8 kg, i idzie mi tylko w brzuch i mam w sumie fajna pilke :) Imili ja mam termin na 9 lipca :) a od terminu jaki Ci wyszedl i tak musisz +/- liczyc 2 tygodnie, i wtedy to nie jest przenoszone dziecko tylko urodzone tez w terminie poprostu lekarze zakladaja te 2 tygodnie w przod i w tyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochniutkie dzis już lepszy humorek mam no cóż nic moim złym nastrojem nie zmienie a tylko dzidzia sie zestresuje :) wiec luz a wczoraj to sie załamałam wypłatami szkoda gadac popołaciłam rachunki, kupiłam bilet mężowi bo ja ide na L4 i zostało 300zł szok ale co tam damy rade nie jestesmy sami mamy rodziów i babcie która zawsze mi pomaga jak potrzebuje :) Imili ile masz w pasie???? ja mam 110cm hehehe przytyłam narazie 10kg a co do terminu to mam dzien po tobie na 14 lipca bo mi sie przesunął po ostatnim USG w 20tyg robionym od tamtej pory nie widziałam kruszynki bo mój gin nie robi często USG ale jak teraz we wtorek 5 pójde po L4 to spytam bo bede u niego w szpitalu wiec tam super sprzet może cos zrobi :) malutka własn9ie mnie delikatnie kopie hehe lubie jak to robi bo na szczęscie nie sprawia mi to bólu jest bardzo delikatna w tym swoim wierzganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................termin.................................Płeć Zabusia25..............14Lipiec...........................dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to dobrze jak juz masz lepszy humor :) dopisalam sie do tabelki :) Nick......................termin............................ .....Płeć Cafka...................9.07.2009.............................chłopiec Zabusia25..............14Lipiec......................... ..dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie dopisac do tabelki mam nadzieje ze innym dziewczynom nie bedzie to przeszkadzac ,ale plec zostawie nadal tajemnica :) Nick......................termin........................ .... .....Płeć Rybnik-Iza............21.05.2009.............................??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009......................... ..dziewczynka Ja mam w pasie 106 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestesmy juz 3 :) czekamy na reszte i zobaczymy jaka dluga bezie ta nasza tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czy wy mnie tez wpiszecie na liste choc bartus ma juz 2 miesiace i dwa tyg dzis. data to 17.02 :) babitku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek pewnie ze cie wpiszemy i Yzulka rowniez musi sie dopisac przeciez :) Glupolek wpiszesz sie sama czy mamy Cie wpisac :) Zabusia zobaczymy czy bedzie dzieczynka czy chlopak ?Napisalabym wam ale wiem ze podczytuje nas moja szwgaierka :) jeszcze musicie poczekac chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIATKA :) Glupolek ... 17.02.2009 .... Bartus :) OCZEKIWANIA :) Rybnik-Iza............21.05.2009........................ .....??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak nasza tableka zaczyna ladnie wygladac :):) Babitku wszystkiego najlepszego 🌻 wracaj juz do nas!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiałma czy dla jaj nie wpisać się do waszej tabelki...ale jakby potem z \"dla jaj\" zrobiło się \"bez jaj\"...nie było by mi do śmiechu :P Babitku🌼 najlepszego 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIATKA Glupolek ... 17.02.2009 .... Bartus OCZEKIWANIA Rybnik-Iza............21.05.2009........................ .....??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009............................????????? Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka A no sporo ale co najlepsze jem bardzo mało może ja małe słoniątko urodze hehe:)....jem tylko śniadanko obiad ..kolacje rzadko ...a jem mnóstwo owoców i warzyw...pijam raczej wode niegazowana czasami napije sie troche coli czy nestea ...ale to rzadko..wiec nie wiem co na to ma wplyw hehe..:) ale nie przejmuje sie tym...zaczne jak przyjdzie czas odchudzania po porodzie :) W pasie mam 100 cm i 72 kg zywej wagi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIATKA Yzulka......22.11.2007 ....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 .... Bartus OCZEKIWANIA Rybnik-Iza............21.05.2009........................ .....??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009..................... .......????????? Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka jednak jestem w tabelce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to muzę sobie prezent na urodzinki zrobi ;) pod koniec czerwca :) My byliśmy dziś z małym nad Jeziorkiem-w pokoju pełno piachu jest :) ale fajnie było-wybiegał się i mewy wystraszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to narazie nasze dzieciątka forumowe to dwóch chłopcow ciekawe jak bedzie dalej:)...trzeci w kolejce czeka hehe i jedna dziewczynka...no nie dlugo sie dowiemy co u Izy ebdzie jak ie urodzi:) Yzulka Wojtuś jest przeslodki taki cukiereczek..kurcze ja jeszcze mam przed oczami zdjecie jak byl malutki w garniturku a tu prosze juz taki urwisek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zobaczysz jak się świat zmienia przy dziecku-a życie nabiera tępa :) Tak niedawno Iza nas uraczyła informacją o ciąży-a na dniach w sumie możemy się spodziewać rozwiązania :) Imili ja tak naprawdę cały czas mam przed oczyma moment kiedy wyjeli Wojtka i położyli mi go na brzuchu :) Tego się nie da opisać-i nie mam zamiaru próbować bo same zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Zonqa jest w ciąży :) widziałam an NK zdjęcie usg ;) ale pewnie juz o nas zapomniała-po ślubie przecież nie...szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Yuzulka hehe moze zrobi mi nispodzianke ale lepiej nich poczeka do 38 tyg wsumie w mpoje ur bedzie 37tyg 3dni hehe no same chłopaki Zuzia bedzie miec w czym wybierac heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was slonecznie :) dziekuje za wpisane mnie do tabelki ale naprawde jak to ladnie wyglada. imili ja juz kiedys pisalam ja w ciazy prztylam 23 kg i zostalo mi do zrzucenia 8 kg ktore zostalo z 23 kg. kupilam sobie takie majtko-gorset i go nosze aby brzuch i skora ulozyla sie :) dzis u mnie pieknie slonecznie, jutro mam zamiar zalozyc bartusiowi ksiazeczke oszczednosciowa , dostaje od babc i dziadkow pieniadze ktore chce wplacac synusiowi. poki mam pieniadze to bede mu kupowala za swoje. za dwa tygodnie 16 maja bartus ma chrzciny, chrzciny robie w domu mala kolacja, kawa i ciasto co wiecej tym bardziej ze to bedzie sobota i godz 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×