Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dziękujemy:) wróciliśmy już ,a było tak miło;) ja już się trochę stresuję,jutro zabieg,mam nadzieję,że się wybudzę z narkozy.Rzeczy już spakowane,kule czekają przy drzwiach-proszę trzymajcie kciuki Gagatka ,a ty się nie przejmuj i na nas przyjdzie czas z maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja dzisiaj sobie pospacerowalam ....odwiedzila mnie siostra meza wiec poszlysmy sobie na lody i po parkiu maly spacerek...tak fajnie cieplutko bylo:) Kala wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu:) no i trzymam kciuki zeby operacja sie powiodla..no przestan nawet tak pisac na pewno sie wybudzisz:)... Yza no niestety heh faceci po alkoholu to jedna wielka masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję:) a co do facetów to prawda choć mój J. jak wypije to potem się śmieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam do łóżeczka jutro muszę rano wstać i jechać do Elbląga a po dzisiejszych km i spacerze nad morzem oczy mi się kleją:)😴 ach ten jod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) Kala zazdroszcze morza :) no i wszystkiego najlepszego!!!! trzymam kciuki za zabieg. ja tez mykam do wyrka, dobranoc zonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się boję żołądek mam ściśnięty jakbym szła na maturę ,a nie na zabieg odezwę się po powrocie,a teraz już jadę trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala trzymamy kciki żeby było ok :) Wstawac jak tam po weekendzie :) Imili slicznie wygladałas na tym spacerku :) Co z Iza może już urodziła ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wam, Rybnik- Iza czy maluszek jest juz na swiecie???? :):) nie trzymaj dluzej ciotek w niepewnosci ;) heeej dziewczyny jak po majowce?? no i Babitek tez powinna sie odezwac... czekamy na Ciebie :) a ja na kawke zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Nie kobietki ,jeszcze jestem w dwupaku ,malenstwo jest jeszcze w moim brzuszku :) Musicie sie uzbroic w cierlipowsc tak jak i My :) Termin mam na 21 wiec jeszcze kilkanascie dni :) Jutro wizyta u lekarza to zobaczymy co powie :) Po prostu nie mialam kiedy wejsc na forum w sobote tak jak pisalam bylismy na Polskiej Majowce bylo super m.in Tadeusz Drozda ,Stefan Müller :) Polskie jedzenie i Polska zabawa :) A wczoraj spedzilismy dzien tylko we dwoje :) Korzystamy jeszcze w chwili wolnosci :) Gagatka ....troche sie podleczysz a potem okaze sie ze spodzewacie sie dziecka :) I wtedy bedziemy czytac co u Ciebie sie zdarza zycze powodzenia i wytrwalosci :) Kala zazdroszcze ci slonecznej plazy chetnie bym tez sie wybrala .moze latem kto wie chociaz na weekend:) Spoznione ale najszczersze zyczenia z okazji rocznicy slubu :)I zycze duzo zdrowka i powodzenia 3maj sie i odezwij sie : Cafka dzieki za kawke tez sobie wlasnie zrobilam bo chyba cisnienie mi spadlo no i maluszek odzyl i kopie mocno :) Zaraz trzeba bedzie sie polozyc a dzis mam zamiar pomyc w jego pokoiku i umyc okno no i mam nadzieje ze w koncu firanki do pokoju dziecinnego przyjda :) Dziewczyny dam Wam rade wozek najlepiej kupic wczesniej przynajmniej kilka tygodni przed poroddem dlatego ze trzeba go wywietrzyc tak samo jak mebelki jezeli bedziecie kupowac powiem szczerze my mam ymebelki juz od jakiegos miesiaca rozlozone i nadal je wietrzymy tzn czuc jeszcze ten zapach ze sklepu i z drzewa :) Ok uciekam sie polozyc bo malenstwo nie daje mi posiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza termin terminem zawsze maluch sie moze pospieszyc :) no nic to czekamy dalej... :):) no ja mysle ze czerwiec to bedzie dobry miesiac zeby kupic wozek teraz nie mamy go gdzie trzymac, a mebli narazie jako tako tez nie kupujemy dopiero po przeprowadzce, a teraz nam wystarczy komoda, mamy taka od znajomych z drewna z 3 szufladami wysuwanymi i przewijak na gorze wiec to nam starczy a jak sie urzadzimy to spokojnie powoli kupimy reszte... cos sie u mnie chmurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) Kala trzymam kciuki :) na pwno wszystko bedzie dobrze :) My wczoraj bylismy na wycieczce w gorach - ludzi tyle ze hoho!! Ale fajnie było :P Dzis mamy dzien wolny - ja zamierzma zajac sie mała, a siostra sprawdzi mi prace mgr!! Ehh i tak ten weekend majowy zleciał :( a jutro do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis w pracy już siedze ale powiem Wam ze zaczełam 8 miesiąc i nie jest jakos super słabo mi sie robi niskie cisnienie mam i jakoś mi serce lata dobrze że jutro mam wizyte w szpitalu po L4 bo ciężko chyba by mi było jeszcze cały maj chodzic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja Was podziwiam, ze w 8 miesiacu chodzicie do pracy!! Ja pewnie jak juz zajde to pewnie bede lezec. Poki co szukam noclegu w zakopanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Wlasnie umylam okno w pokoju dziecinnym i pomylam mebelki teraz odpoczynek ,przy komputerze chociaz na chwilke :) Firanek nadal nie mam :( Musialam bym pomyslec co naszykowac mezowi na wyjscie ze szpitala jakie ubranka :) Cafka masz racje termin terminem a maluch wyjdzie kiedy ze chce moze 2 tygodnie przed ale moze i 2 tygodnie po ....mam nadzieje ze uda sie wczesniej lub chociaz w terminie moj maz ma wolne od 21 maja wiec fajnie by bylo jak bysmy w tym czasie byli juz w domu z naszym malenstwem. Ja tez pracowalam do konca 6 tygodni przed tutaj juz nie mozna pracowac ,Gagtka to wszystko zalezy od organizmu lepiej chodzic do pracy niz tylko lezec w domu :) Wybierasz sie do ZAKOPANEGO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) Gagatka a j Ci zazdroszcze wypraw w góry:) No ja nadal chodze na targ sprzedawac pomimo ze ruch wiekszy teraz bo juz wiosna itd ale czuje sie swietnie wiec czemu nie:)..poki daje rade..:)tylko dzisiaj nie poszlam bo ide do lekarza wiec sobie pospalam wykapalam i siedze w domku:).. No ja musze sie zabrac za wypranie ciuszkow i poprasowanie wszystkiego.. Dzisiaj mi maz niespodzianke zrobil i stwierdzil zebym jemu tez spakowala jakies ciuchy bo on chce byc przy porodzie:) chociaz wczesniej zapieral sie ze nie bedzie no prosze ...:) Takze sie ucieszylam i jestem mile zaskoczona:). Gagatka jesli chodzi o Zakopane http://www.marekkacperek.republika.pl/ u nich bylismy bardzo mili wlasciciele polecam:) ceny nie drogie,.,,no wiadomo willa i all inclusive to nie jest ale bardzo fajnie. a jesli chodzi o lepsze warunki to polecam tuaj http://boryna.spanie.pl/?foto=1&p=55263.jpg chociaz widze ze podrozalo no ja bylam tuaj jakies 4 lata temu w tym wiec placilam 30 zl za dobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIATKA Yzulka......22.11.2007 ....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 .... Bartus OCZEKIWANIA Rybnik-Iza............21.05.2009........................ .....??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009..................... .......????????? Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009..................... ........chłopiec Zonqa ..................30.10.2009............................??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez przywiozłam troszke ubranek od tesciowej i musze je poprasowac a niektóre poprac :) ciesze sie bo kup[iła mi czapeczki na wyjscie na dworek :) ale zabiore sie za to od srody bo jutro mam zabiegany dzien glukoza, wizyta, potem szkoła rodzenia i imieninki babci wiec od srody zaczne szykowanie kompletowanie sprawdzanie co jeszcze hehehe Mnie zostało jakieś 2miesiace z hakiem ale juz mi sie nie chce przed kompem siedzieć zreszta niewygodnie mała sie wierci wiec ide odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za namiary :) co prawda mam juz jeden na oku (ladne pokoje i 30 zł za nocleg z lazienka) ale czekam poki co na odp. Moze jeszcze poszukam w Poroninie :) Co prawda teraz krucho z kasa, ja mam umowe do sierpnia, splacamy samochod ale co tam raz sie zyje - w koncu na podruzy poslubnej sie nie bylo :) Bylam z mala na spacerze, wzielam ja na rece po plakala uspokila sie na chwile - chce ja klasc do wozka aona w ryk!! I mUsialam ja niesc, dobrze ze M. byl ze mna to pchal wozek. Potem juz wzielam na przeptrzymanie - nie dalam sie i plakala w wozku, az w koncu poszla spac. Mowie Wam same sobie ja rozpusilysmy :) Rada dla Was przyszle mamy - nie noscie ja caly czas bo bedzie tak jak z Weronika nosic i nosic i nie na lezaca ty;lko na stojaja zeby wszystko widziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .. eh ja po wizycie u lekarza ogolnie niby wszystko ok szyjka zamknieta dzidzius rosnie prawidlowo.. ale doktor zobaczyl ze mozliwe ze jedna komora serduszka jest wieksza...:( powiedzial ze to moze od usg ze tak sie moze zdarzyc no i powiedzial zebym jeszcze gdzies to skonsultowala...eh musze sie gdzies wybrac i to sprawdzic...siedze skolowana zaplakana bo juz nie wiem co myslec.. aj :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia nie zazdroszcze glukozy feeeee :P Gagatka ja tez Ci moge dac namiar na fajny domek i tani! :) Imili ja tez mialam dzisiaj wizyte, nie zamartwiaj sie na zapas wiem ze łatwo sie mowi, moze to naprawde nic powaznego, sprawdz u kardiologa czy z maluchem wszystko dobrze, i nie płacz bo maluszek tez sie denerwuje bedzie dobrze zobaczysz 🌻 myslec tez Ci nic nie da, musisz byc dzielna i wierzyc ze bedzie dobrze, a my trzymamy kciuki za Twojego maluszka i jego serduszko :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj w nocy znow nie moglam spac nie wiem czy to przez wizyte u lekarza dzisiaj po poludniu czy przed zblizajacym sie porodem ....jeszcze 16 dni do terminu :) Ale mimo ze nie spalam ,wstalam z lozka z mocna energie ,juz mam posprzatane i czekam z sniadankiem na meza ktory wroci z pracy :) A za oknem pochmurno i pada deszcz. Imili skonsultuj to z innym lekarzem i nie zamarwtiaj sie to napewno jest nic powaznego :) USMIECHNIJ SIE :) bo maluszek tez sie martwi jak ty sie martwisz :( Ja glukozy do konca nie zrobilam :( Mam nadzieje Zabusia ze tobie sie uda :) Wstajemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) kala ;) kciuki trzymam :) glukoza!! laski ja piłam 7 razy!! miałam cukrzyce ciążową-jest to po prostu ohyda ....ble fuj!!nawet z cytryną! gagatka:) a keidy jedziecie do Zakopca? my się zastanawiamy miedzy górami, morzem a jeziorem ;P troszke rozbierzność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Rybnik-Iza Ty juz chyba przez ten porod spac nie mozesz wcale sie nie dziwie :) ja ide teraz na zakupy, jakies buleczki czy cos kupie :) zajrze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja znów nie mam czasu na pisanie. Mąż remontuje w domu, a ja siedzę sama w sklepie, a na dodatek mam do przepisania 80str pracy licencjackiej z rękopisu (dla klientki). Od tego siedzenia przy komputerze boli mnie kręgosłup więc muszę sobie robić przerwy co jakiś czas. Pisała do mnie kala - dziś rano miała mieć zabieg. Miała się odezwać jak już będzie po. Narazie nie daje znać więc trzymajcie jeszcze kciuki, żeby wszystko poszło tak jak było zaplanowane. Imili będzie dobrze, ale konsultacja nie zaszkodzi, a wręcz Cię uspokoi. Trzymaj się. Ja zmykam na kawkę i do pracy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie napisała do mnie kala. Operacja się udała, żyje i ma się dobrze :) Kciuki można puścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przeżyółam z cytrynką było ok wyniki też super wiec od razu mi lepiej od dziś mam L4 kolejna wiz 18 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusai ;) to dobrze e nie będziesz musiała pić ;) ja raz miałam ponad 210 ! a potem po godzinie 180-a powinno być max 130. ile ja sie tego cholerstwa napiłam!! noa el po pordzie dostałam zastrzyk w d...i oki ;) a wiecie mój Sławek chce kupić albo kameleona albo fretke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×