Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej wam... No widze zabusia juz wam napissala niestety maly nam sie przeziebil tzn ma katarek i z tego wzgledu juz poraz kolejny operacja musiala byc przelozona juz niemam nerwow eh :(/.// jak wyzdrowieje to we wtorek bedzie a jak nie to juz nie wiem kiedy :/ .. od poniedzialku dostal antybiotyk od pediatry naszego zeby go szybko wykurowac normalnie on nie przepisuje tak szybko antybiotykow no ale ze wzgledu na zabieg zeby go szybciej wyleczyc dostal maly ospamox mam nadzieje ze do poniedzialku katar minie.. najlepsze ze jutro maja dzwonic ze szpitala czy sie cos poprawilo i co ja mam powiedzieC? dzisiaj jeszcze ma lekki katarek ale do poneidzialkyu moze przeciez minac eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mi zawsze mama robi ;) czasem mi uszy pofarbuje ...ale cóż ;) he he kiedys kolezance ja robiłam i fajnie wyszło :) imili trzymam kciuki, by Mikołajowi sie jak najszybciej poprawiło, bo wiem, ze to stres dla was wszystkich i niemożecie sie doczekac końca tej nerwówki ... sciskam mocno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisalam ze nic ciekawego sie nie dzieje, nie potrzebnie - wjechali nam w dupe dzis !! Na szczescie zakonczylo sie na paru rysach. mama moje nie umie robic, siostra nie ma zdrowia do moich wlosow bo duzo ich jest, kolezanka pojechala do irlandii, na fryzjera mi szkoda kasy - pozostaje zaufac mezowi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no to pozostaje Ci mąż :) ale ja ze swoim w tej kwestii mam marne doświadczenie :o kiedys go poprosiłam,z ęby mi podciął końcówki. Wydawała się to prosta sprawa, bo ja często robiłam to mamie i mama mi...a włosy miałm dlugie, proste. Więc umyłam głowe, rozczesałam równiiutko włoski i mówie mu masz nozyczki i od dołu jeden-dwa centymetry podetnij...prosto! owszem on mi obciął nawet bardzo sie wczuwał i starał... po paru miesiącach poszłam do fryzjerki...do której chodze do dziś... chcialam podciąć lekko i pocieniować. Ona pyta ile skracamy, ja 2-3 cm a ona na to: no dobra, ale ja moge z jednej strony tyle skrócić, ale z drugiej to już nic... ja zdziwona, a ona na to: tu wlosy są ścięte po skosie - z prawej dłuższe, z lewej krotsze :o osz francaaaaaaaa!!!!!!!!! najpierw spaliłam raka! grrrrr a potem sie posmiałyśmy z facetów, ze talent do fryzjerstwa to u nich chyba rzadkośc... gagatka zycze Ci, zeby twój mąż w tej dziedzinie był zdolniejszy niz mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili my walczyliśmy z katarkiem od tamtego poniedziałku. Ale swoimi sposobami, bez antybiotyku. Stosujesz coś jeszcze oprócz antybiotyku? Bo na sam katarek to ja robiłam tak - sól fizjologiczna lub woda morska do noska, po paru minutach odciąganie katarku, a pod nosek maść majerankowa. Katar minął po kilku dniach. Podobno ważne jest odciąganie tej wydzieliny z nosa, bo gdy tam zalega tworzą się jakieś bakterie i jest jeszcze gorzej. No i dziecku się lepiej oddycha. waikiki mi podobnie bratowa włosy ścinała. Machnęła się o jakieś 5cm, a różnica była ogromna bo włosy miałam do ramion. Równała, równała, aż pod uchem skończyła. A mi cholernie smutno :( Z własnej głupoty serwowałam dziecku ból :( Ten wczorajszy płacz przy kąpieli, dzisiejszy również i marudzenie kilka dni temu było spowodowane tym, że mały ma w pachwince krostki, które z racji zaczerwienienia musiały go od ciepłej wody szczypać :( Pojawiły mu się już jakiś czas temu, przyschły smarowane Sudocremem i zostały tylko takie plamki jakby schodząca skóra. Wczoraj było to zaczerwienione lekko, dziś bardziej. No i na 100% go to w wodzie szczypie. Teraz już wiem :( Szkoda mi szkrabka mojego, że go tak katowałam :( Napiszcie mi proszę czym to załagodzić? Sudocrem i Bepanthen nie działają. Czym to posparować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ach, jakoś mi się nic ostatnio nie chce :( Wpadam tutaj, poczytuję, ale nawet nie mam co napisać... Kati - a próbowałaś kartoflanką na te krostki? Mnie mama tylko tym "leczyła", bo jakoś żadne maści na moje krostki i odparzenia nie działały :) Miłej nocki Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki a mój jak mi ścinał to z długich skrócił o 30 cm:( także już też nożyczek mu do ręki nie daję i moich włosów Darianka pisz co u Ciebie,dawno się nie odzywałaś? Kati-kartoflanka podobno dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypałam mu tą rankę mąką ziemniaczaną od razu. Uspokoił sie więc zadziałało. Ale zobaczę jutro czy przysuszy się troszkę. Dostałam też inne propozycje od dziewczyn z forum o ciąży. Jak mąka nie zadziała to wprowadzamy natłuszczanie. Zmykam już do spania bo mi się oczy kleją. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja właśnies konczyłam meczyk oglądac :) ech te siatkarki-leipeij by hale do siatkówki wybudowali w Polsce a nie boiska.... kala:) odezwe się w sobote jak młodego zawioze do mamy i bede miała spokój :) a ja do fryzjerki=kumpeli naj ide własnie w sobote :) ona na mnie zdawała egzamin czeladniczy :) dzis dostałam pierwsza wypłatke-co prawda za 3 dni ale sie miło zaskoczyłam. ale mi teraz tydzien szybko mija, jutro w pracy o 7.30 do 21.30.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kati no u nas tez obeszlo by sie bez antybiotyku ale tak jak pisalam ze wzgledu na operacje malego trzeba bylo przyspieszyc kuracje no a juz raz dwa tygodnei walczylsimy z katarkiem..niestety jak to mi pediatra moj powiedzial dzieci z wada serduszka bardzo czesto lapia infekcje Darianko jak samopoczucie? no i nie mow ze niemasz o czym pisac pisz o dzidziusiu o kopniaczkach o wszystkim:) Co do obcinania wlosow moj maz w norwegii sam sie obcina buhahaha i jak wrocil i poszedl do fryzjera to sie smiala babka kto go tak "ladnie" obcial hehe :)... Ja mam dobrze bo siostra meza jest fryzjerka no i robi mi zawsze chociaz czasami brak jej cierpliowsci do mnie hehe a raczej moich wlosow bo mam geste bardzo :)no i troche schodzi z nimi,,, jak chodzilam wczesniej do salonu to sie babki smialy ze robia i robia i konca nie widaC:) Yzulka a jak tam w pracy? podoba sie? no i jak dzieciaczki bardzo niegrzeczne? No i jak Wojtus:) Kati u Mikolaja bylo podobnie najpierw krosteczki ktore niby potem zniknely ale skora zaczela sie luszczyc no i nic nie dzialalo myslalam ze to skaza bo tez sa takie objawy ale na szczescie nie no i lekarz kazal smarowac emulsja Atopra ... zobaczymy czy pomoze chociaz nie powiem na ramionach i szyji juz tak sie nie luszczy jak smarujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :P Kati w krochmalu umyj małego, albo kup sa takie fioletowe tabletki nadmaganian potasu ja czesto malego w tym kapie na zmiane z oilatum i nie ma nic na skorze, do tego mamy robiona masc z wit.a i jak narazie skora fajna... Imili trzymam kciuki za synusia :) co do wlosow ja sobie kiedys sama podcinalam koncowki :) my dzis na szczepienie idziemy az si boje co to bedzie:( plakac to on nie bedzie, bo ostatnio to byl jeden wielki ryk :( wiec podejrzewam ze dzis powtorka z rozrywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka a ty jesteś fryzjerką??:) spoko możesz pooglądać w sobotę:),a wstawiłam nowe prace tak,że proszę oglądać na bieżąco i polecać znajomym:)może zarobię kiedyś na podróż do każdej i przyjadę w odwiedziny;):P a tak naprawdę traktuje to jako hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po szczepieniu nawet dobrze, ale moze dlatego ze maly byl kluty w nozki a nie w raczki teraz sobie spi :) a co tu tak pustawo?? jeszcze co do wlosow umowilam sie na wtorek, na poprawe koloru bo wyplowial mi juz ten ciemny :) no i lekkie odrosty mam :P Kala zrobimy tak ze jak juz wszystko zamowisz to ja przeanalizuje jeszcze raz Twoje dziela i zrobie dokladne zamowienie bo teraz siedze i ogladam Twoje stronke a Ty dam wrzucasz coraz to wiecej fajnych kolczykow :D wiec bedziemy w kontakcie :P no a reszta dziolszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam przesyłkę od Kali i kolczyki są suuuuuper!!!!!!!!!!!!! śliczne są!! no i chcialam powiedziec że te sopelki czarne co kala wystawiła to moje :P he he he zrobione na zamówienie ;) ale nie będę się gniewac jak ktoś będzie chciał takie same :) no ja wariuje przez nią, bo z dnia na dzień na nowo coś mi wpada w oko :o Darianka ty sie chyba nie hamujesz ze względu na mnie, co???? szybko pisz co u Ciebie :P i prosze mi tu takich tekstów nie wrzucac,z e nie masz o czym -no Ty masz własnie o czym pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Waikiki te sopelki mi wpadly tez w oko!! chyba sie nie obrazisz cooo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka nie ma mowy o obrażaniu ;) ja chciałam czarne, bo tak mi sie wymyśliło, a jak je zobaczylam zrobione to jeszcze bardziej mi sie spodobało :) a kala może zrobić takich ile zechce :D dla kazdej z nas nawet :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dzis dostalam przesylke od Kali i kolczyki super i jestem zadowolona z zakupu bardzo no i w ogole to tak samo jak waikiki co wejde to cos nowego co mi sie podoba;')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki uff kamień z serca ;) ale fakt, Kala robisz superasne kolczyki!! :) a jakie plany na weekend macie lasencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laski :) Widzę, że biznes biżuteryjny kali trwa ;) Tylko mi się nie pobić tutaj :P :D Waikiki, nie hamuję się ze względu na Ciebie, ale doskonale Cię rozumiem i nie chcę wciąż o swojej ciąży zanudzać :) Aaaaaaaaaleeee.... jedno Wam powiem :) Wczoraj się przekonałam że mój dzidziek słyszy. Spał sobie, ale mu włączyłam w komórce kołysankę, przyłożyłam tel do brzuszka i... po chwili zaczął maluch kopać :D Taki cwany jest :D:D:D Kati - jak tam krostki po tej kartoflance???? A wcześniej pisałyście o fryzjerach. Mi generalnie włosy farbowali już wszyscy - Tomek, mama, tata :D I w sumie, każdemu wyszło dobrze. Panowie trochę mnie zawsze malowali na czole, na polikach itp. ale dawało się zmyć :D A co do planów - to jutro wybieramy się do CCC po buty, bo ani ja, ani mężo nie mamy jesiennych butów. A później idziemy naimieninową kolację do rodziców, bo 1 października tata miał swoje święto :) No to tyle... :) A teraz spadowywuję :D 3majcie się cieplutko, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ,że doszły i że Wam się podobaja:) mogę robić dla takiej klienteli całe życie:) moje plany na wekend to jutro wyjazd do Ciechocinka ,a mąż do mamy swojej,a w niedzielę jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostałam i jestem bardzo zadowolona :) imili trzymam kciuki za malutkiego Darianko supe że maluch tak kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,wystawiam kolczyki zrobione na mojej stronie i wymyślam nazwy,wchodzi mój mąż i mówi :"a te możesz nazwać skręty kiszki":D to co ,która chce nosić kolczyki,które będą się nazywać "skręty kiszki"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja już zamówienie złożyłam ;) ale wiecie co się stało :) znalazł się aparat mojej świadkowej-NIKON skradziony w dniu naszego ślubu !!po roku i miesiącu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po prostu ja pierdziele kurde mać!!!!!!!! aaa i dostałam @ o 10 dni wcześniej niż trzeba :( kala ;) ja nie jestem fryzjerka-jestem z zawodu Introligatorem . MOja najlepsza kumpela to fryzjerka :) właśnie za chwilkę do niej jadę-a coby na paliwie zaoszczędzić autem małża ;P a potem meczyk z Holandią!!! chyba oszalej dziś !!!1 a potem parapetówka :) byłąm dziś na cmentarzu u taty i wiecie minęły już 2 miesiace-a ja cały czas płącze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Yza to jak on sie znalazl po takim czasie? A u nas dzis pierwsza rocznica slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety :) jak mija niedzielny poranek?? my zaraz jedziemy do tesciowej!! dziewczyny czas sie odchudzac!! Znacie jakies fajne i skuteczne dietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . iMILIA -gratulacje z okazji rocznicy i duzo milosci na dalsze lata ,Duzo zdrowka dla Malenstwa. Yzulka -Gratulacje z okazji pracy Gagatka-Nie znam zadnej skutecznej diety a tez samej by mi sie przydalo bo po urlopie 2 kg do przodu. Plany na dzisiaj ,wybieramy sie do Holandi ,choc nie wiem czy bedziemy tam dlugo bo u nas pada deszcz. Darianka ---Czas szybko leci i zanieldugo przytulisz swoje malenstwo - Ja tez po prosze o link do bizuterii ?Chetnie sobie zobacze moj emeil w nicku. Pozdrawiam i sciskam was kazda z osobna ...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×