Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię zakupy

DO WARSZAWIANEK

Polecane posty

Gość lubię zakupy

Wpadła mi ostatnio w ręce ulotka z reklamą centrum handlowego FASHION HOUSE OUTLET CENTRE (znane marki duzo taniej-przeceny przecen), czy którać z Was była tam może? Warto? Faktycznie tanio, czy tylko część rzeczy jest tańsza, a reszta w normalnych cenach? Jaki wybór? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam, ale w outletach można znaleźć bardzo ciekawe ubrania (nie mylić z butami, kóre zazwyczaj są tragiczne), szczególnie jeśli są to outlety znanych marek. a co do cen to pewnie są standardowe, może o jakieś 20 zł niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam - dokładie 3 razy w Fashion House. Pierwsze dwa razy - zachwyt, ten trzeci raz - juz mi zapał minął. Jest tam outlet Mexxa, i wcześniej było tam mnóstwo ciuchów, i tak tanie, że chyba taniej niż na stadionie :-) Mój facet kupił sobie 2 garnitury, za łaczną sumę 400 pln (sic!) Ja spodnie za 40 zł. ! Niestety teraz jak byłam - tydzień temu, w Mexxie świeci pustkami. W innych sklepach jest różnie, raz cos trafisz, innym razem nic. Dużo jest tam sklepów sportowych z cenami max. 20% mniejszymi. W innych sklepach (nie sportowych) rzeczy są o wiele tańsze. Kupiłam tam teraz buty Gino Rossi, przecenione z 230 na 80 zł. Ogólnie, to radze pojechac - akurat moze Ci się spodoba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię zakupy
Dziekuję za odpowiedzi :) Wybieram się tam co prawda dopiero za ok. miesiac może półtora, ale chciałam wiedzieć czy w ogole warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ten sklep
???? mozecie podac adres? czy moze myslicie o Factory? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w środę otwierają tam drugą część, i będzie wiecej sklepów, więc warto sie wybrać. Ale do outletów nie ma sensu jeździć za często, bo tam sa ciągle te same rzeczy, i nie ma sie co nastawiać, na konkretne zakupy, tylko kupować to co sie trafi - ja jechałam z zamiarem kupna garnituru, a wróciłam z kurtką i dżinsami. Pozdrawiam, i udanych zakupów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaseczno to nie Warszawa
........... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu
gdziekolwiek napisał, ze to warszawa ?? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaseczno to nie Warszawa
na stronie jest tak napisane - wchodzisz w zakladke "Warszawa". najpierw pomysl i sprawdz, potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu
widać autorzy stwierdzili, ze to dzielnica warszawy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię zakupy
Nawet na ulotce jest napisane Warszawa-Piaseczno. Dzieki za info, własnie zamierzam jechac tam w celu nirkonkretnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię zakupy
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak tam najlepiej się dostać z dworca centralnego w Warszawie? Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to dla ciebie gra.....
z dworca centralnego? najlepiej podejdz do metra Centrum - jedz do stacji Wilanowska i tam masz autobusy do Piaseczna 709 i 727, ale ja nei wiem dokladnie, gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię zakupy
Dziekuję bardzo za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuję ciuszki na allegro. Niestety nie można ich przymierzyć ale ceny za to mają śmiesznie niskie. To mój ulubiony sprzedawca, babka idzie na rękę jeśli chodzi o wyminę. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6319986 Kupiłam tam sukienkę na weselę za 129 zł, wartą 437 zł!!!! cała z jedwabiu, firma GapaFashion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×