Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aquarel21

ciaza a tabletki anty. pomozcie!!!!!!!

Polecane posty

Gość aquarel21

witam. nurtuje mnie pewna mysl. podczas brania tabletek antykoncepcyjnych (cilest)zaszłam w ciaze. pozniej wzielam jeszcze 3 tabletki i je odłozylam bo zle sie czulam i mialam jakies podejrzenia bo zapomnialam raz zjesc, a pozniej zjadlam 12 h pozniej. czyli np zjadłam w srode wieczorem,a nastepna w piatek rano. i teraz sie obawiam jakie moga byc skutki brania tabletek przez 3 dni od zajscia. błagam was o pomoc. mój mąz jest wsciekły o to, ja bylam u ginekologa,powiedzial ze nie ma sie czym martwic, ale maz mi nie wierzy. i chce mu to udowodnic przez wasze wypowiedzi. pomoze ktos ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lekarz mówi ze nie ma powodu do zmartwień to trzeba mu uwierzyć ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 dni od zajscia
nic nie powinno rzutowac na rozwoj dziecka natomiast Twoj niepokoj - tak spokoju Ci zycze i zdrowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarel21
ja raczej jestem spokojna o to, ale moj maz w to nie wierzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
zaszłas w ciaze na cilescie? jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Spokojnie nic nie będzie dzidzi. Ja brałam tabletki anty przez dwa tygodnie od zajscia, bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Też się przestraszyłem, ale lekarz mnie uspokoił, że to nie zaszkodzi dziecku. Teraz mam super zdrowego synka 🙂 spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka

Tabletki są najskuteczniejsze, ale trzeba je regularnie stosować. Ja stosuje antykoncepcję naturalną i nie mam problemu z zapominaniem 😜 stosuje komputer cyklu myway, który wyznacza moje dni płodne i wiem kiedy muszę się zabezpieczać mechanicznie. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×