Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość agripa

Ciasta palce lizać..mniaaaam

Polecane posty

Gość gość
poproszę sprawdzony przepis na miodownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje sprawdzonego dobrego przepisu na faworki, gniazdka, lukier i nieskomplikowane pączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki słodki temat :)może jakieś serniki..? potrzebuje przepis ma mokry, puszysty sernik, taki jakie kiedyś się robiło... babcia swój przepis zabrała do nieba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem, że kiedyś uwielbiałam piec ciasta i torty na przeróżne okoliczności. Do niedawna myślałam też, że żadna cukiernia nie sprosta domowym przepisom. Jakiś czas temu spotkała mnie mila niespodzianka! Odkryłam świetne miejsce - cukiernię i piekarnię http://brzeczek.com.pl, w której już od dobrych kilku lat zaopatruję się w większą ilość ciast i torty. Naprawdę, ich wyroby mają smak jak u babci. Polecam wszystkim zapracowanym mamom takie rozwiązania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyszne ciasto ,któro może byc jako mufinki lub z kremem 200 g masła 2 czekolady 125ml mleka 1,5łyżki kawy rozpusczalnej 2łyżki kakao 3 jajka 80ml jogurtu 250 g drobnego cukru 170 g mąki po 1/2łyżeczki proszku do piecz i sody szczypta soli masło,mleko,kawe,cukier,czekoladę- rozpuscić jajka i jogurt roztrzepać ,wlać do masła i czekolady,wsypać kakao i mąkę,proszek Piec25min/180st C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Mufinki z tego przepisu pycha,może być browni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wracam do "starych "ciast. Serniki babci, miodowniki, zebra ☺ córa robiła plesniaka a mi się chce zrobić i zjeść fale dunaju☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanrota
O rany, pięknie ta tarta wygląda. Też muszę zrobić. Mówisz, że mrożone maliny też się nadają? Próbowałaś jakichś innych przepisów z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ciacha będziecie robić na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzę świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sernik królewski, keks babci, siostra zawsze jakieś wynalazki robi. A mąż najbardziej lubi sernik na zimno z dużą ilością owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Hejka ,robię sernik kajmakowy,makowiec,paznokieć i napewno jakąś babkę a i ptysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas obowiązkowo serniki. Jeden tzw gotowany drugi krakowski. Babki to specjalność babci. Ja za to robie mazurki i ciasteczka owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🍩🍪🍰ROGALIKI AGULI

0.5kg margaryny(2kostki)

1 kg mąki

100g drożdży

250ml śmietany 30%

4 żółtka

3 łyżki cukru

Marmolada różana

Składniki wymieszać razem,zagnieść ciasto i odstawić na 0.5h.Trochę wyrośnie.Następnie rozwałkować cieniutko.Wykroić trójkąty z ciasta,nałożyć trochę marmolady i zwinąć.Piec 15 min.w 180°C do zarumienienia.Posypać cukrem pudrem i...zajadamy😊

A oto efekt

https://m.fotosik.pl/zdjecie/97c5551da476ee2c

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×