Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashleyy86

Bliźnięta-to najleepszy znak zodiaku

Polecane posty

Gość byla dziewczyna blizniaka
ja jestem panna i mam szczescie tylko do blizniakow...moj eks to typowy blizniak:( on mnie olewa a ja ciagle za nim szaleje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 25
No to ja sie znowu wtrace :) Popieram opinie o facetach blizniakach....przede wszystkim sa bardzo rozni od kobiet blizniaczek....a przynajmniej powierzchownie, bo pewnie w srodku drzemie w nich to samo! Osobiscie poznalam kilku takich i zawsze ten sam typ! Cechuje ich wlasnie ta cwaniaczkowatosc i tendencja do urojen w stylu "jestem najwazniejszy, najmoadrzejszy i najpiekniejszy" Nie chce tu uogolniac, bo na pewno zdarzaja sie wyjatki ale ja na takowe poki co nie natrafilam :) Takie male pytanko do pan blizniaczek aczkolwiek troche odbiegajace od tematu....mianowicie duzo tu nas a mnie interesuje z jakim znakiem dobrze sie rozumiecie na stopie uczuciowej?? Ja jestem z rybka i zdecydowanie stwierdzam ze jego znak ma wiele cech podobnych do mojego....ale w praniu to zakrawa na cos w stylu "ogien i woda, wojna i pokoj" :) Ktoras z was tu wspomniala ze sie meczy ze zniezdecydowanym blizniakiem....moja jedna rada....niestety nic na sile...blizniak wiele by chcial ale z tego wielu nie umie wybrac....zdecydowanie jednak sklaniac sie bedzie ku czemus intrygujacemu tak tez pomysl nad tym i zdefiniuj to wedlug wlasnych potrzeb z duza doza pomyslowosci....powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pneumonia
mój jest koziorożcem, tak jak w przypadku rybki, różnimy się we wszystkim i to jest chyba to co mnie kręci. Jak ognia unikam samców chcących być w centrum zainteresowania- wolę być tam sama:P Mój powiedział mi kiedyś że jest we mnie tysiąc i jedna kobieta, i to chyba dobrze opisuje nas bliźniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była dziewczyna bliźniaka---> Bliźniak uwielbia nowości.. Szybko się nudzi, jeżeli związek nie przynosi mu czegoś nowego.. STAGNACJA - zabójstwo dla Bliźniaka:) Hm... autopsja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bliźniak - mąż panna. Efekt - dosć częste kłótnie, każdy ciagnie na swoją stronę i ja częściej ustępuję, bo lubię święty spokój (wyjątkowa cecha u bliźniaka :-) ), ale mierzi mnie egoistyczne podejście osób spod znaku panien, które najpierw stawiają siebie na pierwszym miejscu, potem długo, długo nic, a dopiero następnie cała reszta, czyli zona, dziecko itd... Najlepiej dogadywałam sie z wodnikiem i uważam, ze to najlepszy znak dla bliźniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
dziewczyny! to wrecz nieprawdopodobne! bylam wczoraj na osiemnastce wujka, i byli jego koledzy! jeden z nich usiadl na przeciw mnie i zaczyna sie gadka o duperelach! siora siedzi obok mnie, wiec mowie jej na ucho-ale on jest podobny do krzycha, to samo zachowanie (krzychu tom moj pierwszy chlopka, tez blizniak, ktory dal mi niezle popalic), siora odpowiada-rzeczywiscie! potem gadka kto kiedy ma urodziny i ten kolo mow- ja 3 czerwca! wniosek: blizniaki wyczuwam na odleglosc... :(:( nie umiem tego okreslic, ale to jakas podswiadomosc chyba! zaznacze ze to nie pierwszy taki przypadek, o czym wspomnialam wczesniej!:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
blizniaki ratujmy swoj honor! nie ma tu blizniakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Bliźnięta jak dla mnie to jeden z gorszych znaków zodiaku, choc są tez inne opinie, znam tych bliźniat trochę wiec moge się wypowiedziec, tzn jak kazdy znak zodiaku mają swoje wady i zalety, sa bardzo towarzyscy, potrafia sie dobrze bawic, czerpac radosc z zycia, do poźnej starosci zachowują optymizm i dobre zdrowie, maja dobry gust i lubią elegancję i luksus- i to by było tyle zalet, wad maja zdecydowanie więcej, ciężko jest im sie związac na stałe z kimkolwiek, cenia sobie przedewszystkim wolnośc i preferuja wolne zwiazki, jak juz zawra zwiazek małżeński to czuja się w nim osaczeni, z natury są skapi, nie lubia utrzymywac kontaktów z rodziną, są mało odpowiedzialni, najchetniej bawili by sie przez całe zycie, potrafia zyc bez seksu.........zazwyczaj są gadułami i buzia im sie nie zamyka, w trakcie rozmowy czasami nie daja dojsc innym do głosu, maja bardzo duzo przyjaciół i znajomych, właściwie to z nimi wola spędzac czas niz z rodziną- sa mało rodzinni. Jak ktos chce się związac z bliźniętami to musi miec tak jak one luzackie podejscie do zycia, w innym wypadku po prostu drogi partnerów rozejdą sie prędzej czy później. Niestety maja jeszcze jedna wadę- potrafia miec dwa oblicza, inaczej mówiac bywaja dwulicowi. I to by było tyle z moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
--->yola13 jestes bardzo dobrym obserwatorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo... ! Małe sprostowanie... Bliźniak nie może żyć BEZ seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi ----> od każdej reguły sa wyjatki, ale większośc innych cech jak np. niechec do wiązania się na stałe niestety jest udziałem większosci bliźniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
niestety wiem cos o tym :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. niechęć do wiązania się na stałe... Cóż.. to ja ten etap mam już chyba za sobą, bo właśnie chciałbym związać się z kimś na stałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie do tego ze mam dwie twarze, jak kogoss nie znam to jestem slodka jak maliNKA, ALE JAK MNIE KTOS WKURZY TO DAM NIEZLE POPALIC! jestem tez mega wybuchowa, praktycznie kazda rzecz nie po mojej mysly potrafi mnie tak naladowac ze potem wszyscy mi schodza z drogi! DOKŁADNIE EJSTEM TAKA JAK OPISALAS.W doatku,nie cierpie nudy,lubie mziany w zyciu,jestem otwarta na nowe znajomosci.potrafie byc cipeła i przy tym lubiana,ale jak ktoś mnie wkurzy to mówie zegnaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimi
znam taką jedną, podła k....; ale nie jest to tylko kwestia znaku zodiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORY ZA BŁĘDY...POPRAWKA..... DOKŁADNIE JESTEM TAKA JAK OPISALAS.W dodatku,nie cierpie nudy,lubie zmiany w zyciu,jestem otwarta na nowe znajomosci.Potrafie byc ciepła i przy tym lubiana,ale jak ktoś mnie wkurzy to mówie zegnaj....jestem bardzo uczuciowa,uparta i daze do celu,ale nie po trupach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a444
Blżniak to mój mąż czyli dwie osoby w jednym człowieku ,ma troche zalet ale i wad np.bałaganiarz straszny ale dobrze gotuje czyli jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
ja tez dobrze gotuje, bo lubie dobrze zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPIONKI
są super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
jeszcze nigdy nic dobrego nie slyszalam o skorpionach! brat mojego ojca to skorpion i na dodatek chuj nad chujami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik bliźniak
ja - wodnik on-bliźniak czym to wróży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliżniaki można polubić... a nawet pokochać... mama, siostra i ktos jeszcze są Bliźniakami i ... jest cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **WISNIA**
Faktycznie bliżnięta to jeden z najgorszych znaków ,są okropnie fauszywi przejechałam się na ludziach z tego znaku nie raz , natomiast strzelce to juz inna lepsza historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Nie zgadzam sie! Jestem bliźniakiem od urodzenia ;-), a rodzinę cenie ponad wszystko! Jest dla mnie najważniejsza i jak mam wybierać - imprezka czy obiad u rodziców - zawsze wybieram drugą mozliwość. Kocham moich rodziców i zaraz po mojej córeczce i meżu są dla mnie najważniejsi. Tym bardziej cenie sobie rodzinne kontakty, bo (przynajmniej u mnie tak jest) jak wszyscy cie zawiodą, albo masz dużo problemów, to tylko na rodzinę zawsze mogę liczyć. Przyjaciele są lub nie, a rodzina jest zawsze! Mój brat to tez bliźniak i widzę jak zaharowuje sie dla swojej rodziny, zeby tylko im było dobrze. Więc gadanie o braku uczuć rodzinnych to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×