Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashleyy86

Bliźnięta-to najleepszy znak zodiaku

Polecane posty

Gość ashleyy86
blizniak i wodnik?! NAJLEPSZE POLACZENIE! moja siora, najlepsza przyjaciolka i chopak (niestety byly) to wodniki!!!! dogadujemy sie bez slow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik bliźniak - ja znam odwrotną sytuację : ona bliźniak, on wodnik i jest megasuper para :-). Niesłychanie dobrani, więc moze i w waszym wypadku tak będzie???? Ja nadal uważam, ze wodnik to najlepszy znak dla bliźniaka lub drugi bliźniak - przynajmniej zawsze będą się rozumieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
--->figazmakiem! a jaki twoj maz jest zodiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
niezgodze sie z tym ze dwa blizniaki to super duet!!! wrecz przeciwnie, bo tu juz sie robia czworaczki-czyli kazde w zupelnie inna strone! nie da rady! ja faceta blizniaka omijam szerokim lukiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
panna!?!? mieszanka wybuchowa! humorzasci egoisci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashley- panny też omijaj :-D Ja tam mam bardzo dobre stosunki z bliźniakami (brat, ciocia, drugi eks- i paru znajomych). Nie narzekam. Na jednym bliźniaku się ogromnie zawiodłam - na pierwszym eks-. Zdradzał, kłamał i był zwykłym gnojem. Ale reszta? Anioły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
ja jestem bliźniak to faktycznie najlepszy znak! przecież ja jestem najlepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashley - masz całkowitą rację co do panien. Egoizm to ich podstawowa natura :-), a kłótliwi o pierdoły strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
---> figazmakiem! bron boze przestaw cos pannie o pare cm dalej niz sam ustawil to najchetniej by cie zadzgal, bo raczyles ruszyc cos jego!!! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację myszka i ashley :-D apodyktyczni, kłótliwi, najmądrzejsi i w ogóle inni to zgraja głupków dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
ok! poslucham tej rady!:) po co sobie zatruwac zycie!:P a powiedzcie czy wierzycie w to ze zodiak ma duze znaczenie? bo niektorzy uwazaja to za bzdure, ale mi sie wydaje ze nie! znak zodiaku determinuje nasze niektore cechy charakteru, a reszte wpajaja rodzice!wracajac do zodiaku to moj tata waga i jest moim najlepszym kumplem, mama strzelec i ciagle na siebie warczymy bo zadna nie popusci, siora wodnik ale o tym mowilam, babcia byk i tez jest ok :) a jak u was blizniacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja - bliźniaczka mialam te swoje kiepskie cechy uśpione dopóki nie wyszłam za mąż ;-). No ale trzeba czasem powalczyć o swój status w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik i bliźniak
pocieszyłyście mnie:) bo juz myslałam ze nie przetrwamy, poglądy i wartości mamy te same, ale temperamenty burzliwe więc w związku duzo sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
zawiodlam sie ostatnio na lwie! cholerny kutas i wielki egoista! myslal ze tylko on i jego sprawy powinny byc na piedestale! poza tym zdradzily mnie ostatnio i zranily dwa barany :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat bliźniak - dogadujemy się super, ale czasem iskrzy, mama- panna, najchętniej by mnie miała cały czas pod pantoflem, ale jest przecudowną osobą o niesłychanie dobrym sercu, która by zycie oddała, zeby mi było dobrze, tata- wodnik, megazrozumienie, moja ostoja i idol :-D, mąż - panna, kłótnie, swary, brak zrozumienia, ale kocha nad życie córki i mnie chyba też :-), bratowa- rybka, bardzo fajna, dobra przyjaciółka, potrafi dochować sekretu i rozumie mnie, córka - strzelec, walka o własną rację, brak posłuchu i jednocześnie najsłodsze i najkochańsze stworzenie, które słowami \"kocham cię mamusiu\" powala mnie kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nic dobrego nie spotkało mnie ze strony skorpionów. Jak kogoś od razu nie polubię, to zawsze się wyda, ze to skorpion. Normalnie z daleka wyczuwam skorpiony i ich nie trawię, bo zawsze wyjdzie szydło z worka, są niegodziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
to prawda! skorpiony uwazaja ze im sie wszystko nalezy, bo oni zawsze maja najmniej i sa poszkodowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×