Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashleyy86

Bliźnięta-to najleepszy znak zodiaku

Polecane posty

Gość pechowa_szcześciara
Ja tez blizniaczka z polowy czerwca :D:D:D Zgadzam sie, blizniaki maja podwojna twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
a dokladnie? ja 19.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonka to ja Wam musze powiedzieć tak staram się unikać bliższej znajomości z bliźniętami - dlaczego? Znałam kilkoro osób spod tego znaku na każdej z nich się zawiodłam, każda była dwulicowa itd. Jednym słowem nic dobrego mnie z ich strony nie spotkało. Natomiast na skorpionach zawsze mogłam polegać - wiecie dlaczego nie możecie się dogadać z osobą zpod tego znaku - bo one są pamiętliwe, jeśli nie naciśniesz im na \"ogon\" będa jak do rany przyłóż, gorzej natomiast jeśli zrobicie kilka z Waszych sztuczek bliźniaczych a taki skorpionek się o tym dowie, wtedy koniec znajomości. Musicie wiedzieć skorpion zawsze wybacza ale nigdy nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
skorpiony to sa dopiero medy! ale to topik blizniakow wiec... kto jest urodzony 19.06?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem skorpion i szczerze Wam mówię nieznoszę bliźniąt - nie byłam nigdy uprzedzona do znaków zodiaku, ale jak kogoś poznam i jakos się niedogaduje to zazwyczaj się okazuje że to kto> BILIŹNIAK masakra nie wiem dlaczego tak jest, ale jest. Ja nieznosze tego Waszego podwójnego JA. Na każdym zbliźniaków się zawiodłam naprawdę znałam ich chyba łącznie z 5 przez dłuższy czas. A mam wogóle siostre z pod tego znaku 11,06 - ale ja ją rozpracowałam zresztą znam ja od dziecka więc na wiele rzeczy bliźniakowe jej nie pozwalam w stosunku do mnie, a ona o tym wie. Zresztą kiedyś jej powiedziałam o tym podwójnym ja i jakie było moje zdziwienie jak mi przynała racje. Ja myślę że to właśne przez to niedogadujemy sie wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
nic na to nie poradzimy,ze mamy podwojne "ja"! ale szczrze mowiac bardzo ciezko mi jest z ty nieraz zyc! miotam sie, niewiedzac co robi, jaka droge wybrac, czy to co robie jest akurat dla mnie i przede wszystki czy mnie to interesuje! nieraz mam dosc mojej dualistycznej natury! potem jeszcze o tym napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźnięta 22.05- 21.06 Osoby spod znaku bliźniąt w szczególny sposób doświadczają dwoistości swojej natury. Bliźnięta należą do trygonu powietrza. Są inteligentne, pomysłowe, pełne inwencji i bardzo komunikatywne. Lubią logiczne myślenie, literaturę i sztukę. Ich planetą opiekuńczą jest Merkury - planeta możliwości, zdolności umysłowych i komunikowania się, dlatego też Bliźnięta są zawsze dobrze poinformowane o wszystkim, ciekawe świata, uwielbiają podróże, ruch i działanie. Niezależnie od wieku pozostają młode duchem. Przeważnie wszechstronnie uzdolnione, mają zdolności adaptacyjne w wielu zawodach, przede wszystkim potrzebują być w ruchu i mieć dostęp do informacji. Często mają dwie prace. Mają dar współdziałania z ludźmi i wpływania na nich. Przeważnie są sangwinikami dlatego też są lubiani i mają wielu przyjaciół. Łatwo adaptują się w nowym otoczeniu. W miłości i związkach fascynują ich przeciwności,są namiętne, pełne pomysłowości i skrajne w zachowaniach. Ich mottem jest komunikacja między ludźmi, ruch, działanie, informacja. Bliźnięta lubią być dobrze poinformowane, często bywają posądzane o plotkarstwo, oraz nieumiejętność zachowania tajemnicy. Są niezwykle \"humorzaste\" i często popadają ze skrajności w skrajność- od euforii po rozpacz, od miłości do nienawiści. Mają kilka osobowości naraz, dlatego też są mało przewidywalne, nigdy nie wiadomo jak mogą się zachować. W miłości i związkach lubią częste zmiany i silne wrażenia. Są niestabilne uczuciowo, ponieważ ulegają łatwo nowym fascynacjom. Nie czują się dobrze, kiedy mówi się o uczuciach, nie lubią deklaracji ponieważ często nie mogą ich dotrzymać. Wolą luźne związki i układy. Często są niedyskretni. Są nerwowe i nadpobudliwe, co może je wpędzić w bezsenność i kłopoty z żołądkiem oraz sercem. Manipulowanie innymi, przychodzi im z łatwością, lubią intrygować. Monotonne życie może je doprowadzić nawet do choroby, łatwo je wyprowadzić z równowagi. Opiekuńcza planeta- Merkury Trygon- Powietrze Kolor- Żółty Symbol- Para bliźniąt Klucz do sukcesu- dyplomacja, komunikatywność, rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
dzieki za tego typu post, ale wole bardziej kreatywne! jak bede chciala sobie przeczytac charakterystyke mojego znaku to sobie sama poradze! wierze ze intencja byla dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdze że sobie nie poradzisz/// to raczej jest odniesoenie czy się z Wami zgadza czy nie. Ja napewno Was nie oceniam na podstawie jakichkolwiek opisów znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
ok! ide spac! do juterka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Ja jestem z 29.05, czyli pierwsza dekada bliźniacza :-). Wracajac na chwilkę do skorpionów - to mój ambiwalentny stosunek do nich zawsze miał potwierdzenie w zyciu. Jedna z moich przyjaciółek jest skorpionem. Kilka razy pomogłam jej w życiu, bo sięgała dna, a potem od niej tak dostałam po dupie, ze mało nie nakryłam się nogami, bo okazywało się, ze najpierw musi zadbać o siebie, nawet moim kosztem. Inny skorpion wywinął mi świństwo okrutne - odbił mi narzeczonego perfidnie wskakujac mu do łóżka i zachodzac w ciażę (nie usprawiedliwiam eksnarzeczonego, bo jakby nie chciał, to by nie skorzystał) i pare innych wrednych przypadków. Dlatego będę uważać, ze moze i znak bliźniąt nie jest doskonały, ale skorpiony to są najgorsze !!!!!!! Poza tym wg właściwego horoskopu jest trzynaście znaków - brakuje w tej chwili znaku węża, który został wyrzucony ze względu na to, ze układ planet w tym znaku trwa krótko i jest nieregularny, a znak węża poprzedzał znak skorpiona i w zasadzie dwie pierwsze dekady skorpiona to znak węża (oglądałam niedawno o tym na Discowery). No cóż, potwierdza się, ze skorpiony to oślizgłe stworzenia o charakterze zmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem -----> Skorpiony sa msciwe ale nigdy bez powodu, zawsze jest jakis powód, a jezeli chodzi o zmije to to samo moge powiedziec o Bliźnietach dla których nie ma skrupułów wejsc zonatemu facetowi do łóżka, akurat nie mnie sie to zdarzyło ale koleżance, wiec wredne przypadki są wszędzie i nie mozna uogólniac, ja osobiscie znałam kilkoro facetów spod znaku Bliźniąt i kazdy miał pstro w głowie, szybko sie nudza i sa niestabilni uczuciowo, zdrada to dla nich cos normalnego, natomiast Skorpiony swoich przyjaciół nigdy nie zdradzają, Bliźniak ze Skorpionem nigdy nie stworzą udanej pary bo Skorpion jest wierny i lubi stabilizację natomiast bliźniak wprost przeciwnie. Miałam kiedys przyjaciółkę spod znaku bliźniąt która również okazała sie świnią. Plotkarstwo to ich domena.Jak chcesz sie dowiedziec co słychac w swiecie to idź do zodiakalnego Bliźniaka, dowiesz się mnóstwo rzeczy, czasami nawet na swój temat:P. Mówię to ja- rasowy Skorpion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......panienka......
jestem panną i daleko mi do egoizmu,zawsze na 1 miejscu sa inni,ale charakterek to mam..fochy,humory....okropieństwo..a zbliżniakami to ...klęska-ciągłę kłótnie .fuuj,nie pasują te znaki do siebie na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna zołnierza
ja tez jestem z 14,06 :) i mam przyjaciolke Panne z kotras ie swietnie dogaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajestemrakiem
No wlasnie, tak to jest z bliznietami, zawsze uwazaja sie za najlepsze chociaz nikt nie wie na jakiej podstawie:D ale inteligentne jestescie i łeb do jezykow macie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my jesteśmy najlepsze choćby ze względu na naszą inteligencję ;-), której wielu brakuje. Każdy znak ma jakieś podłe cechy, które na wnerwiają i w każdym znaku są wyjątki od reguły, które powodują, ze ta osoba ma mało wspólnego z własnym zodiakiem. Bliźniaki rulezzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica**
wara od skorpionów!! BLIŹNIETA: "zawsze mielą ozorem, najczęściej nie w porę" SKORPION: "zawsze mściwy, lecz uczciwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo całej dyskusji wokół innych znaków, z całą stanowczością twierdzę, że nie ma jak Bliźniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, ale zywa dyskusja;) Jestem blizniakiem z ostatniego dnia maja:)Musze sie Wam przyznac,ze jakos nie potrafie sie dogadac z dziewczynami,nie to zebym byla(tak jak tu bylo wspomniane) gadyula i rozgadywala wszystko wokol itp, to ja wiele razy bylam zraniona i nie ufam ogolnie kobieta. Mialam przyjaciolke i juz nigdy wiecej. Wokol mnie jest wiec wiecej facetow.Bardzo dobrze sie dogaduje z moim partnerem (waga) Jak sie to mowi\" nadajemy na tych samych falach\";). Powiedzcie mi blizniaczki/blizniaki, jak to jest z Waszym zyciem erotycznym? Macie duzy pociag sexualny;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×