Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashleyy86

Bliźnięta-to najleepszy znak zodiaku

Polecane posty

Gość ashleyy86

:) kto tak uwaza? a kto nie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam
że najgorszy,w życiu nie udało mi sie dogadac z żadnym osobnikiem spod tego znaku,a jestem naprawdę bardzo tolerancyjną osobą. Zarozumialcy,niesympatyczni,domagają sie,zeby swiat krecił się tylko wokół nich.Uważaja,ze wszystko robią najlepiej i uwielbiają wszystkich pouczać Ala moze jeszcze wszystko przede mną i uda mi się kiedyś poznać sympatycznego bliźniaka/czkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznieta sa
falszywe maja dwie osobowosci i to prawda ze chce aby swiat sie krecil wokol nich . ja sie dogaduje z blixniakmi bo sa zabawni i szaleni ale nigdy im nie uafam :P i dobrze na tym wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje najlepsze przyjaciolki i 2 moich facetow bylo spod blizniat. Takze potwierdzam, ze to spoko znak. Zajebiscie sie z nimi dogadywalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugotuj barszcz
moze to zbieg okoliczności ale nie znam żadnego normalnego blizniaka sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem spod znaku bliźniąt. Nasza dwoista natura to przekleństwo, bo wszystko musimy rozpatrywać na dwie strony - a to utrudnia szalenie podejmowanie decyzji. Poza tym jesteśmy bardzo uczuciowi, rodzinni, mamy wiele pomysłów i mamy ogromne poczucie humoru i mamy cechę, której wielu innym znakom brakuje - autoironię. Potrafimy żartować z siebie. ja uważam - opisałaś bardzo dokładnie znak skorpiona :-)), nie bliźniaka. Fakt, nie mamy łatwych charakterów, ale kto tak naprawde ma???? Człowiek jest skomplikowaną istotą bez względu na znak zodiaku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z innymi bliźniakami jestem w scisłej przyjaźni. Natomiast zawiodłam się szczerze i kilka razy na Pannach i Skorpionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
zalozylam ten topik, wiec logicznie tez jestem blizniakiem! obie strony maja racje! przyznaje sie do tego ze mam dwie twarze, jak kogoss nie znam to jestem slodka jak maliNKA, ALE JAK MNIE KTOS WKURZY TO DAM NIEZLE POPALIC! jestem tez mega wybuchowa, praktycznie kazda rzecz nie po mojej mysly potrafi mnie tak naladowac ze potem wszyscy mi schodza z drogi! kiedys tez slyszalam ze jestem despotka, ja tak nie mysle, ale jednak wole jak cos jest mo mojemu:P:P najlepiej dogaduje sie z wodnikami i wagami!a najgorzej ze strzelcami, baranami i pannami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashley - my despoci??? To mały pikuś przy pannach. My trwamy przy naszej racji. Raczej jesteśmy uparci, ale nie despotyczni :-)). J baaardzo jestem cierpliwa, ale jeśli ktos przez dłuższy czas wystawia moja cierpliwość na próbę, to moze tego gorzko pożałować. Natomiast od razu mnie krew zalewa, jesli ktoś czepia się mojego dziecka. Jestem otwarta na nowe znajomosci, ale jeśli sie na kims zawiodę, to już od takiej osoby trzymam sie z daleka i dłuuuugo pamiętam doznaną krzywdę. O blixniakach na pewno nie można powiedzieć, że są mściwi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
to fakt, ze za kogos kogo kochaja moga dac sobie reke uciac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
tej no! nie ma tu blizniakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 25
Ja jestem spod tego znaku i zdecydowanie moge powiedziec, ze jest to jeden z najtrudniejszych znakow w odniesieniu do calego charakteru osoby obdarzonej wszystkimi jego cechami. CECHY: -dwoistosc natury (niezdecydowanie, zagmatwanie, dwie twarze ale to raczej w odniesieniu do pokornego cielatka i diabla we wlasnej osobie, falsz i owszem ale raczej ten zwiazany z pewna niezaradnoscia i pakowaniem sie w problemy wbrew wlasnej woli) -wrazliwosc(nadwrazliwosc), uczuciowosc, sklonnosc do popadania w przesade (robienie z igly widly), zbyt duza emocjonalnosc, nerwowosc (sklonnosc do wybuchow zlosci), zywiolowosc (usiedziec w jednym miejscu to wyczyn dla tych po cwiercwieczu :) ) -analizowanie....wszystkiego i wszystkich az do przesady a co za tym idzie dalsze pogmatwanie...a nawet nadinterpretacja faktow i przypisywanie ludziom cech oraz zachowan ktore wcale nie tycza sie danych osob. -kombinatorstwo (oj i to do takiego stopnia ze sie nie da tego opisac a co za tym idzie zazwyczaj udane...slizganie sie i omijanie problemow z czystego lenistwa) -niestalosc....w uczuciach bardzo czesto (blizniaki szybko sie nudza i jesli cos im nie dostarcza stalych atrakcji szybko szukaja wrazen gdzies indziej....tyczy sie to kazdej sfery zyciowej) -wygodnictwo....co zrobic aby sie nie za duzo narobic. -inteligiencja....zazwyczaj bardzo pomyslowi, przewrotni, z bardzo duza wyobraznia zakrawajaca nawet niekiedy na absurd. -egoizm, robienie szumu wkolo siebie i lubienie byc w centrum uwagi (podziw), duma, bycie upartym jak osiol, niekiedy wynioslym i zawsze majacym racje (nawet jej niemajac i tak sie robi wszystko aby odwrocic kota ogonem i postawic zawsze na swoim). -infantylnosc. -gadulstwo. -perfekcjonizm. -bardzo specyficzne poczucie humoru. To chyba tyle i powiem na zakonczenie jedno.....bardzo ciezko wytrzymac z samym soba bedac blizniakiem ale za to jakie zycie jest ciekawe i rzadko kiedy da sie z blizniakiem nudzic a czas dodatkowo mknie w zastraszajacym tempie. Sciskam wszystkie BLIZNIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy.. Ale.. Bliźnięta to najlepszy znak zodiaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
--->levi a dlaczego tak uwazasz???? zgadzam sie z Toba w aclej rozciaglosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla dziewczyna blizniaka
blizniaczka 25 opisalas mojego bylego w 100%!!!!!!!!!!!jak odzyskac blizniaka , ktory od pewnego czasu nie wie czego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pneumonia
Też bliźniaczka, ale nie przesadzajmy że jesteśmy najlepsi w całym zodiaku. Ja przepadam za wszystkimi znakami, prócz baranami, na których zawiodłam się setnie. Racja z ; - niestałością w miłości ( ja jestem wyjątkiem jedynym mi znanym) -dwoistością ( raz beczy, za chwile się śmieje) - idzie na kompromisy -nurzy się jednostajnością, wykonywaniem tego samego zajęcia na dłuższą metę. - ma sto pomysłów na minutę, nie może usiedzieć - lubi się bawić, ale potrafi zakasać rękawy - na dłuższą metę denerwujący - ma powodzenie u płci przeciwnej Acha, panie bliźniaczki są ciut przed panami spod tego samego znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
powiem Ci tak! sama jestem blizniakiem, to nidgy wiecej niechce miec nic wspolnego z facetem blizniakiem!!!! to wieczne dzieci, ktore nie wiedza czego chca, maja swoj swiat, uparci, zasrani egoisci!potraktowac takich jka gowno i trzymac sie zdala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla dziewczyna blizniaka
az tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pneumonia
mam brata bliźniaka ( ciotecznego) - taki trochę pępek świata i cwaniaczek. Jak tylko się odzywa mam wrażenie ,że wszystko wie najlepiej, coś jak baran. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
trafilam na dwoch takich! obydwoje zachowywali sie tak samo mimo ze roznilo ich 5 lat! poznalam trzeciego faceta z wiadomym zachowaniem i nawet nie musialam sie pytac o znak! wiedzialam ze to blizniak (spytalam zeby sie upewnic i sie potwierdzilo)i mu podziekowalam za znajomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×