Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Witam witam:) Yasmin - co u mnie hmmm wpadłam dziś na pomysł że przejde się na miasto i połaże po sklepach. Mam troszkę zaskórniaczków może uda się kupić jakiś fajny niedrogi ciuch. Poza tym szybciej mi dzień zleci bo już nie mogę doczekać się T! Poza tym czuje się dobrze tylko ten mój @ jest wyjątkowo długi już 6 dzień:O i też już tylko patrze żeby się skończył. Ale moje naturalne okresy takie były 6-7 dniowe wiec wszystko w normie. No i tyle newsów co do mnie:) Wiśnie co prawdam i się nie śniły, ale na śniadanie mam zmiar zjeść fantazje wiśniową:) Na miły początek dnia:) Buziaki dla Was kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey dziewuszki,troche mnie stad wywialo,ale to przez tę zimę;)...a tu tyle stronek do nadrobienia:P Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi postanowiłam wczoraj,że do tego hula0hop kupie sobie jeszcze skakanke. Mi to już calkiem na dekiel padlo.Ale co tam,zdrówko wazniejsze.No nie???:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko- ale Ty masz pomysły:) ja już doczekać się nie moge jak wróce na aerobik i swój stepperek:) Aha.. robiąc porządki w szawkach odkryłam bardzo ciekawą rzecz.. otóż znalazłam swoją kartę zdrowia z liceum i tam w każdej klasie byliśmy mierzeni i ważeni i co się okazuje? Ze w 4 klasie liceum ważyłam 68 kg - czyli zalednie 7 kg mniej niż teraz a było to.. już 6 lat temu. Więc wychodzi na to że zawsze dużo ważyłam, wiec pewnie mam podobną tendencje jak Kropelka! Bardzo chciałabym zrzucić to 7 kg, ale kurka no nic ta waga sie nie rusza:O Wszystko przez te pierdzielone hormony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko ja Ciebie rozumiem ruch sport to samo zdrowie, ja zawsze byla aktywna...duzo cwiczylam biegalam silownia,z tego ostatniego musialam na czas ciazy niestety zrezygnowac...:)Ale codziennego biegania sobie nie odpuscialam,nie chce stracic figury:o...biegam zawsze rano o 7,jak wszyscy jeszcze spia:P bo pewnie by sie za glowe zlapali widzac ciezarna, ktora sobie galopuje miedzy osiedlowymi uliczkami:D...lekarz mi powiedzial, ze nie musze z tego rezygnowac,cwiczenia sa wskazane w ciazy,jesli nic sie nie dzieje...kondycja przyda sie w czasie porodu:D:D P.S. cwiczenia na skakance pieknie rzeżbia linie nóg,wystarczy 30 minut dziennie i bedzie super efekt juz po miesiacu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi to jak ja teraz wyglądam to jest już sukces. Pociazach zawsze tak tyłam,że ważyłam prawie 100 kg..Wtedy tego nie odczuwałam.Ale miałam tez problemy ze zgubieniem pomimo tego,że dużo nie jadłam.Brałam kiedys leki na tarczycę i to mnie zgubilo.Czułam się strasznie. Fazami doszlam do tej wagi,choć jak mówie ona nie jest dla mnie wyznacznikiem.Zawsze będę dużo ważyła.Spadek centymetrów bardziej mnie cieszy. Niestety tak to już jest z niektórymi lekami.Mam nadzieję,że juz nigdy nie będę musiała leczyć tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tu zasmarkana Monia.... Leżę w łóżku, doszly mnie słuchy, że moj sze twierdzi, ze go załatwiłam, bo dostałam kataru i poszłam na L4.....ale on zawsze był egoistą....przeciez ja tegio nie zrobiłam specjalnie, z reszta wytłumaczyłam mu, ze sprawa jest bardzo poważna.....moze jakby wiedział, to jego reakcja byłaby inna...Dobrze, że Adrian wie, jest po mojej stronie...Jego zona i roczne dziecko są chore na to samo... Wczoraj miałam temp 38,6, teraz mam 38. Cała noc meczył mnie katar i nie wiem czy moge kupic ten miejscowy antybiotyk BIOPAROX....jak myślicie? Moze zadzwonie do Gina i popytam. Gardło jest zaczerwienione, ale moge płukać szałwią... Kropelka, bardzo dobry pomysl z tymi przyrzadami do ćwiczeń, nie sa zawrotnie drogie, a daja duzo radości....ja na razie musze zrezygnować z intensywnych ćwiczeń, ale kupie sobie cos do cwieczenia dla ciężąrnych, zawsze to bezpieczniej:) Buziaki dla WAs.... Wieczorkiem tu zajrzę:* M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🌼 kobitki:D Monia no tak to juz jest z szefostwem:D a moj to nawet jeszcze nie wie, ze w ciazy jestem:o nie wiem kiedy mu powiedziec..hmm.. Podziwiam Was kobitki, ze Wam sie chce cwiczyc.. niegy nie lubilam.. nawet jak w sredniej an zawody jezdzilam to na treningach i tak mnie nigdy nie widzieli:D:D chyab ze basen czy cos podobnie przyjemnego ale po ciazy ...sie nastawiam na cwiczenai:D:D..nawet mam juz płytke.. \" Cwiczenai po ciąży\" helo Kinia 😘 ,mam zapytke...ale chyba kazda z Was mi odradzi... moi znajomi ida pojezdzic na nartach...tu mamy taki smieszny zjazd..:o i mnie strasznie kusi... myslicie ze moglabym zjechac z 2 razy?? boje sie ze ktos we mnie uderzy... wieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wisniowa nic do mnie nie doszlo, moze sprobuj jeszcze raz marta17d@wp.pl pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa - ja bym na Twoim miejscu zrezygnowała z tych nart, to jest niebezpieczne, nikt cien ie musi uderzyc, wystarczy że ktoś ci wyjedzie i sama upadniesz, a w ciąży to jest bardzo niewskazane. No i powiedz szefowi o ciąży, lepiej to zrobić wcześniej i wiedziec jak zareaguje i jakie będzie miał plany co do Twojej osoby. Zwolnić Cie nie może:) Monia - a na Twoim miejscu bym nie brała antybiotyku, lepiej wziąśc już coś ogólnego na przeziębienie. Gorączka spada więc już jest lepiej organizm sam walczy z chorobą. ze też złapało Cię akurat teraz! gdzieś ty podłapała tego wirusa? A szefem się nie przejmuj, facet się wkurzył bo poprzestawiały mu się plany, poza tym gdyby wiedział że jesteś w ciąży napewno nie powiedziałby, że z powodu kataru poszłaś na zwolnienie. Tak wię c kochana kuruj się i nie przejmuj głupimi docinkami:) Jesteś w ciązy i jak go przeklniesz to będzie miał myszy na tym 4 pietrze więc niech lepiej aco mówi:P A ja własnie wróciłam z miasta. Kupiłam sobie czarną bluzeczkę z duuużym dekoldem, cycki na wierzchu, ale ja lubie takie bluzki, mam co pokazać więc pokazuje:P Do tego paseczek i mam już strój na imprezę ostatkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie! U mnie bez zmian. Jestem zestresowana, nie mogę spać:-( O 4.22 jeszcze nie spałam, a o szóstej oczy jak 5 zł!:-( Kuleczkaaa - a co Ty tak przelotem? Co u Ciebie słychać? Napisz coś więcej 👄 Kinia - jestem pod wrażeniem:-) biegasz będąc w ciąży, szok! Muszę zwalczyć to swoje lenistwo. Czekam na okres, jeśli nadejdzie (co będzie znaczyło,że nie jestem w ciąży:P) zabieram się za ćwiczonka:-) Monia - leż sobie w łóżeczku i nie myśl o pracy, nie miej wyrzutów sumienia. Szefom nigdy się nie podoba, jak ich pracowników nie ma w pracy, ale to nie Twój problem👄 kropelka - ale szalejesz:P ja też poskakałabym sobie, ale nie mam miejsca:-( Mam orbitreka i molestuję go:-) Ejmi - ja też zawsze byłam większa niż inni:-) Pamiętam jak było mi wstyd w szkole podstawowej, podczas obowiązkowego ważenia. Nigdy nie chciałabym wrócić do tego okresu, mam traumatyczne przeżycia:-( Te spędy w gabinetach lekarskich, okropnie to wspominam. Zawsze odkąd pamiętam ważyłam 64 kg, póżniej przytyłam i długo 75, przez pewien czas był znacznie gorzej, ale zrzuciłam. Na studiach zeszłam ciężkimi ćwiczeniami do 62,5 i to była moja najniższa waga jaką u siebie pamiętam.Prawie dobrze się w niej czułam:-) yasmin - 👄życzę szybkiego zakończenia dnia 🌻 Dziewczynki, a czy ja mogę Was prosić o zdjęcia asiulkapyk@o2.pl Też Wam wyślę, dzisiaj kupujemy aparat:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello żyje:0 mój księgowy też...facet zmiekł, spotulniał - bo najpierw mi wpierał zże to nasza wina bo my pism nie odbieraliśmy z US a tu się okazało zę protokoły pokontrolne poszły do niego, jako do naszego pełnomocnika:P. i wkopał się facet bo to on tego nie odebrał z poczty - po dwóch ponaglenich.....i ma facet pecha...wyskakyje z 19 tys..... Styczeń mi musi zakończyć ale od lutego zmieniam palanta. Wczoraj mi nerwy puściły i musze wam powiedziec ze znowu dostałam takiej migreny, tak mnie serce bolało, i jaaś byłą taka całkiem rozdygotana że przestraszyłąm się swoim stanem. Ale jest już oki. Wczoraj wieczorkiem jeszcze byliśmy na spotkaniu naszego stowarzyszenia biznesmenów - mój maż jet w zarzadzie a brat w komisji rewizyjnej. A ja jestem członkiem założycielem. :D Ale żeście napłodziły tych stronek. Musze nadrobić czytania. Będę się ustosunkowywać zaraz po przeczytaniu. musze opanowac troszku mieszkanie bo teraz wróciłam z korekty paznokietków - znowu sa świeżutkie i fajniutkie:D. Ide coś porobic i wpadne do was. Bo mi bardzo brakowało was przez ten wczorajszy dzień😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi no wiem ze nie powinnam, ale chociaz popatrzecz nimi pojde...a teraz z rozpedu chcialam napisac ze drinka se chociaz wypije...\" jeszce zasami zapominam o moim stanie... a szefowi powiem na pewnoanim bedzie brzuch widac:o tymbardziej, ze wszystko tutaj na mojej glowie te biurowe sprawy.. takze jak cos zostanie sam:o a ja zawsze 51-54 kg wazylam....ciekawe ile mi przybedzie:o hihi... hello 🌼 Asia:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) po 1---Wisniowa nie swiruj z tymi nartami:) wiem ze cie kusi ale zebys potem nie zalowała w razie co. Mozesz sie przewrócic a takie upadki są niewskazane przy ciąży. Ejmi ma racje:) tak wiec polecam znaleźć sobie inny sposob na rozrywke;-) tez mnie korci ejmi zeby pojsc na zakupki, ostatnio troche porzydziłam jesli chodzi o pieniążki wiec moglabym sobie cos kupic ładnego:) ale najgorsze jest to ze na zakupy jakos ostatnio w ogole czasu nie mam. Moze w week nadrobie, a moze dzis jak sie wyrobie po pracy...zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 *kinia* 🌼 :D Ty w ciazy skaczesz na skakance?? ło..moja ginka to mi nawet biegac zabronila...takze i o skakance moge pewnie pomarzyc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poczytałam, zrobiłąm obiadek teraz chwila dla was moje kochane słoneczka:D. Wiśniowa - szlona dziewczyno - nie ryzykuj nart... ja co prawda jak byłam w ciązy z sarą to tez się odwazyłam na dwa zjazdy ale wierz mi człowiek był młody, głupi i nierozsądny. dzięki Bogu nic się nie stało ale jak by się atało to bym sobie chyba nie darowała. także zrezygnuj z nart!!!. Monia - nie bierz jeszcze tego antybiotyku. pokuruj się domowymi sposobami. Miód, czosnek, mleko. Jak nie pomoze to dopiero w oststecznosci weź to dziadostwo. pilnuj się skarbe i szybko do zdrówka wracaj:)) Ejmi - ale imprezy ci się szykują. To się wychasasz i wybawisz. masz racje używac tzreba życia póki można. Baw się dobrze:)) kropelka - dziuęki za dobre słowo i wsparcie. masz racje z tym vbrakiem konsekwencji. za dużo popuszczam i jesteśmy mało konsekwentni w naszym postępowaniu. To nie jest dobre. Musimy to zmienić. I postanowiłam mniej krzyczeć na sare i przed każdą karą jej móić ze karam ją dlatego ze ją kocham i chce żeby wyrosłą na dobrego człowieka. mam nadzieję że się jakoś to ułozy... gawit- no poptrz a unas sniegu ani grama. Słonko świeci. piękna wiosenna pogoda. Ciekawe jak mój mąż poleci we wtorek do tego Londynu. Bo oni z Londynu lecą na tą Malte. mam nadzieję ze już samoloty beda latały:p. Bo inaczej guzik z konferencji:P. thahuland - cieszymy się ze pomimo zmęczenia i braku czasu pamiętasz o nas i wpadasz. 😘 dla ciebie i duzo wytrwania i zdrówka:)) kinia - ale ty sportowiec jestes. ja nie wiem czy dałabym rady biegac w ciąży:p. bałabym się że dzieciaka zgubie hihihi. Żartowałam ale kondycja na pewno dobrze zrobi:)) powodzenia. i buziaki😘 yasmin - a jak tam u ciebie skarbie?? Nie martw się ja kiedyś tez chciałam zrobić przyjemniśc mojemu mężowi i kluski mu ugotować... wyszła guma do żucia hihihi. Ale mój J nie zjadł. Nie był w stanie:D i pewnie dobrze bo jeszcze by się biedak pochorował:P. ja też nie bardzo lubie gotować. chociaz czasami mam napady kulinarnych odkryć. Ale to się żadko zdarza. Więc nie jestme taką przykdładną żoną:P. czasami myślę ze jakbym siedziała w domu to bym więcej potrafłą robić. A jak człowiek oracuje to musię nie chce. asia2006 ..... Ciekawe co tam u anszego bobaska?? całuje całą reszte dziewczyn i rodzynka tez... No i te zagubione serca odezwijcie się fajna??????, kinga????/ i cała reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do domku Slonka:) dzis w pracy przeszlam samą siebie, taki miałam zapierdziel a dostałam takiego speeda jak bym wychlała zgrzewe red bulli:-D az księgowa sie smiała ze napierdzielam po tej klawiaturze jak nakręcona:-D a teraz zasłuzyłam chyba na to zeby odpocząc i skrobnąć cosik do Was:) pozostalo mi chyba zyczyc milego weekendu. Odpocznijcie, poleniuchujcie, bo ja zamierzam polezec troche plackiem w ten week:) elcia----to moje nakręcenie spowodowane jest chyba tym zenszeniem całym hm??? jak myslisz?;-) albo moze mam taki dobry dzien dzisiaj ze wszystko mi tak szybko i sprawnie idzie. Żadko mam jednak takie dni jesli mam byc szczera;-) 🖐️ buźka kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmi z duuuzym dekoltem
...sobie bluzke kupilas....nie przesadzaj,skoro masz duzy biust i jestes przy kosci to z takimi "cycami" na wieszku bedziesz wygladala wulgarnie....troche klasy i wyczucia stylu by ci sie przydalo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
z tego co wiemy to ty ejmi jestes gruba tlusta swinka fleee, wiec daruj se takie bluzeczki lepiej se golf kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to yasmin zasłużyłaś na odpoczynek :-) Energia aż przez monitor od Ciebie bije i niech tak zostanie 👄 elcia_ - cieszę się, że z księgowym się wyjaśniło :-) Ejmi - miłej zabawy na weselu :-) Wiśniowa - oszczędzaj się i dbaj o dzieciątko \"nasze forumowe\":P Wyjeżdżam na weekend i będę za Wami tęsknić :-( Trzymajcie kciuki, żeby ksiądz był miły, idziemy do Niego jutro między 8-9 :-( A ponieważ to miejsce jest zarezerwowane, dla ludzi szczęśliwych i życzliwych, więc takim pomarańczowym zawistnym żmijom mówimy SPADAJCIE! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje pomarańczom iść do szkoły i pozbyć się analfebytyzmu. I guzik was obchodzi w czym chodzę ubrana - widzę że komuś żal o coś dupe ściska, ale powiem wam jedno - ja mam głęboko gdzieś to wszystko co o mnie piszecie.. tak więc życzę dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze jak macie tak głupio gadac to sie lepiej w ogóle do nas nie odzywajcie.... darujcie sobie naprawde. To zę na innych topikach możecie sobie pozwolic na wulgaryzmy inne takie docinki to nie znaczy że mozecie pogrywać z jedną z nas... A skoro tak was zabolałao to co Ejmi napisałą to znaczy ze macie tyłki pełne zazdrosci bo dziewczyna ma się czy pochwalić i czym pooddychać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmi z duuuzym dekoltem
a o co ma mi byc niby zal:D o to,ze masz sadło i schaby i cyce jak donice, a kupujesz ubrania jakbys miala figure modelki:P...litości oszczedź tym biednym wojskowym takiego obleśnego widoku,bo później biedacy bedą mieli koszmary..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dali byscie
juz sobie spokoj z ta ejmi, kurwa czepicie sie kogos jak zep psiego ogona!! A ty powyzej to najpierw spojrz na siebie taka idealna/ idealny jestes? i ty piszesz o klasie??? jebnij sie w leb! Wąchaj pałe, jak nie masz co robic to idz wyzyc sie gdzie indziej, zawsze spierdolicie fajny topik przypojeby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmi z duuuzym dekoltem
bede pisala o kim chce, jak chce i gdzie chce:P:P:P Niech ta oblesna gruba dupa nie zgrywa pieknosci bo nią nie jest,sama dzisiaj ja widzialam.....masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dali byscie
sama jestes oblesna gruba dupa pojebie! juz cie coś ubodło i pierdolisz takie głupoty, żebys w polowie miala rozumu i klasy co ta ejmi to juz bylby sukces. i kogo to obchodzi ile ona wazy i w co sie ubiera? wiesz co jej to nie wspolczuje ze byc moze dziewczyna ma problem z nadwaga ale tobie to kurwa wspolczuje ze jestes tak jebnieta!!!! tak samo ona moze sobie pisac co chce i tobie chuj do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dali byscie
...widziałas swoje gowno w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmi z duuuzym dekoltem
ojej ojej......wulgarne cyce jak ty sie tylko wulgarnie wyrazasz...:P:P:P nic dziwnego sadło zalało ci mózg wiec juz nic po tej twojej wyzszej inteligencji nie zostalo,wiesz tylko jak uzywac sztucców i trase do lodówki wiec stad ta nadwaga hipopotama:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmi z duuuzym dekoltem
no ja widzialam;) ale ty pewnie nigdy go nie ujzysz bo sadło przeszkadza ci sie schylac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×