Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Hejka :) jak ja zazdroszcze tymu których jest piękna pogoda - kropelka ty wiesz u nas wieje tak że trudno równowage utrzymac - a jak autem jechałam to normalnie mnie znosiło na boki:P. Jechałam jakbym miała jakieś promile w sobie hihihi. Wisienka - nie martw się swoimi literówkami - mnie jest przynajmniej raźniej bo nie jestem sama:P. Monia - jakoś u mnie leci - dzisja idziemy na urodzinki do babci J. potem mamy swoje spotkanie młodziewożowo - śpiewacze wiec wrócimy pewnie późnym wieczorkiem. A jutro jeszcze nie wiem co będziemy działąć bo nie jeedziemy do mamy Rodzice jadą do Żywca a nam się jakoś nie chce:P. Jeszcze musze dzisja wybyć gdzieś na wieś kupić prezent koleżance sary do której idzie na urodziny. Jestem zupełnie bez pomysłu. Masakra. Lece posprzatać - i robić obiad - a potem wypad z domku:). Buziaki i uściski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż gawit_27
Witam! Gabi poprosiła, żebym do Was napisał! Niestety ta ciąża zakończyła sie tak jak i poprzednia :( Było puste jajo płodowe! :( Wczoraj miała zabieg, dziś jest już w domu, ale jest załamana :( Nie wiem jak jej pomóc :( Przytulam ją to mnie odtrąca :( Mówi, że jest niepełnowartościową kobietą, a to równie dobrze może być moja wina! Mamy porobić badania genetyczne, ale Gabi mówi, że po co skoro ona i tak nie bedzie już miała więcej dzieci. :( :( :( PS. przy okazji kazała złożyć Ejmi życzenia urodzinowe! Nie wiem kiedy ona do Was zajrzy!Mam nadzieję, że szybko się otrząśnie!JA będą z nią!Zawsze!Cokolwiek postanowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo mi przykro...to niesprawiedliwe,ze własnie to Was spotkało,Gawit była taka szczesliwa, tak sie cieszyła...:( Bardzo Wam współczuje... Ale Ty nie patrz na to,ze Ona Cie odtraca,musisz byc przy niej,wspierac Ja i pomóc sie Jej z tego podniesc...chociaz wiem to bolesne i wymaga duzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku - Kochana.. jest mi tak bardzo przykro.. tak bardzo, że nie wiem co Ci napisać... Przychodzi mi tylko jedno na myśl.. musisz się podnieść i walczyć dalej. Musicie porobić badania, dowiedzieć się jaka jest przyczyna... Pamiętaj dno jest po to żeby się od niego odbić! Masz kochanego męża który jest przy Tobie i chce Ci pomóc.. nie odtrącaj go.. on też cierpi. życzę Wam dużo szczęścia! I mocno trzymam kciuki!!! I dziękuje Ci za życzenia urodzinowe, mimo tej całej sytuacji pamiętałaś - jesteś WIELKA🌻👄 Gabi jesteśmy z Tobą!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Gawitku 🌼 tak bardzo mi przykro ..nie wiem co napisaC...chyab nikt nie wie ..chyba kazdemu przychodzi ciezko powiedziec cos od sioebie w takiej chwili.. Życie doświadcza kazdego z nas.. .. Pamiętaj jednak, ze u boku tak kochanego męża zdążycie jeszcze doświadczyć rodzicielstwa..i najważniejjsza jest wiara i nie poddawanie się oraz stawianie czoła przeciwnością..Zyczę Wam serdecznie z całego serca juz tylko dobrych chwil.. \"Kiedy gaśnie wiara - Bóg umiera i staje się bezużyteczny\". Antoine de Saint-Exupéry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit, Słońce, nie mam takich słów, które mogłyby wyrazić to co czuję...postanowiłam posiedzieć chwilkę i pomyśleć co Ci napisać. Jest mi bardzo przykro- to jedyne co mi przychodzi do glowy... To mogła być każda z nas, kilka osób tu na topiku to przeżylo....to strasznie niesprawiedliwe.... Napisze cos poźniej, bo teraz to muszę nad tym pomysleć... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku cokolwiek by sie dzilo ,jestesmy z tobą. Bardzo mi przykro i nie mam słow jak zwykle w takiej sytuacji.:( Do twojego meza.-Trwaj przy Gabi pomimo jej niecheci.tERAZ to boli,bardzo boli,ale jej szczęściem teraz jestes ty i tylko ty. Zycze wam szybkiego odzyskania równowagi i wielkiego szczęścia na przyszlośc,cokolwiek by sie nie dzialo. Gawitku tule cie mocno do serduszka.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi strasznie mi przykro. Tutaj nie potrzeba słów. Wiesz, ze my jesteśmy myślami z tobą... Pomilczymy razem... Wczoraj u nas strasznie lało cały dzień i mamy zalany sufit w duzym pokoju... dzisiaj walczyłam z porzadami światecznymi. Piszę tak jak zwykle ale dzisiaj wszytsko mi sie wydaje takie puste... Gabrysiu jeżeli będziesz chciała mogę cię skontaktować z grupą wsparcia - z rodzicami, którzy stracili dzieci - zarówno te narodzone jak i te jeszcze nienarodzone. Podobno grupa jest wspaniała i bardzo pomaga przetrwać ciezkie chwile i zasiać nadzieję, która wydaje sie juz całkiem uschnięta. Jeżeli się zdecydujesz to napisz do mnie na maila... Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi - strasznie mi przykro - ja wiem co to znaczy - teraz jestes w tej samej sytuacji co ja - straciłam maleństwo dwa razy...... nie ma takich słów które by oddawały to co czuję i to co chciałabym ci pzrekazać bo wiem jak się czujesz i wiem co to znaczy....przytulam cię mocno i trzymaj się skarbeńku... A do męża - trwaj przy niej - pomimo wszystko - ona potrzebuje cie jak nigdy dotąd chociaż teraz moze cie odtrącić - ale cierpliwości....Stracona druga szansa - stracona druga nadzieja....ale pamiętajcie ze pomimo tego ta nadzieja zawsze jest....Ja to teraz wiem bo za trzecim razem udąło mis ie donosić ciąże i mam Julke - a wy będziecie to wiedziec juz niedługo... Ejmi - a tobie skarbie sto lat i sto lat i sto lat!!!!!!!!!! 🌼 😘 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie to przygnebiło, ze nadal nie wiem co pisać. Gabi, masz wspaniałego meża- nie zapominaj o tym- w koncu trafiłas na ten topik nie bez przyczyny...... Mężu Gabi- czasem lepiej jest razem pomilczeć o czymś...ale jesli moge Cie pocieszyć, to powiem Ci, ze moja przyjaciółka juz za pierwszym razem jak im sie nie udało poszla zrobic wsztystkie badania, najpierw przebadali jego (bo najpierw bada się faceta)....badania jednak wykazały, ze z hormonami u niej nie najlepiej- teraz sie leczą i choć bedzie trudno, to staraja się, bo wiedza, ze skoro jest cień nadzieji, to warto sie starać. Pewnie ich to leczenie będzie sporo kosztować, ale widać tak trzeba, bo bardzo chca zostac rodzicami.... Sa tak samo młodzi jak Wy, dlatego nie poddawajcie się, bedzie dobrze- MUSI!!!! Dobranoc zyczę wszystkim Ejmi, jeszcze raz Wszystkiego naj, naj 👄 M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim... Wchodzę na topik i od razu mi smutno:( Gawit - myślę o Tobie.. tak bardzo mi przykro.. zresztą nam wszystkim jest tu przykro:( 🌻 Dziewczyny dziękuje za życzenia 🌻. Wczoraj miałam dość intensywny dzień, łaziliśmy po sklepach, potem byliśmy na spotkaniu z robotnikami Udało nam się dogadać i zaczynamy remont 23 kwietnia.. trochę późno, bo planowaliśmy zrobić to zaraz po świętach ale oni nie mają terminów. A zależy nam na nich ponieważ widzieliśmy mieszkanie kolegi które właśnie skończyli remontować - i ja byłam pod wrażeniem - wszystko zrobili pięknie. Do tego rozmowa z nimi była bardzo rzeczowa. Zresztą kolega mówił że są to ludzie słowni i dobrze pracują. Nie muszę szukać nikogo więcej bo oni zrobią nam wszystko. Zrobiliśmy wstępny kosztorys remontu... jest szansa że się wyrobimy z założonej kwocie. Dziś natomiast zasiadam do nauki - mąż musi mi wytłumaczyć parę zadań które obowiązują mnie na egzamin - jeśli tego nie pojmę to podejdę tylko do jednej części egzaminu:O Pogoda piękna- obowiązkowo dziś spacer:) Życzę wszystkim miłej niedzieli. Buzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie. Piękna pogoda. Byliśmy dzisja na spacerku z dziewczynkami i w ogóle słoneczko świeci superowo aż chce się żyć. Jutro do pracy wię capowiada się pracowity tydzień. tylko jedno nie moze mi zejśc z myśli - nasza gabi:(. Okropnie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek skladam spoznione ale bardzo szczere zyczenia urodzinowe dla naszej Ejmi ale takze dla Gabi ,bo one przeciez obchodza urodziny tego samego dnia 🌻W🌻 S🌻 Z🌻 Y🌻 S🌻 T🌻 K 🌻I🌻 E🌻 G🌻 O🌻 🌻N🌻 A🌻 J🌻 L🌻E🌻 P🌻 S 🌻Z 🌻E🌻 G 🌻O🌻 Gawit mi takze jest bardzo przykro , z powodu tego co sie stalo, bo wiem jak bardzo chcialas tego dzieciatka. Dbalas o siebie ... No i ostatnio pisalas, jakbys cos przeczuwala ,balas sie. Na pewno jest ci bardzo ciezko,ale moze po zrobieniu badan bedzie jeszcze szansa. Moze to male pocieszenie ,ale poznalam tu dziewczyne 28 lat od 7 lat w zwiazku malzenskim, ma za soba juz kilka niedonoszonych ciazy,ale mimo tego sie nie poddaje. Bedzie przechodzila in vitro Jak sie to juz wszystko uspokoi ,jak dojdziesz do siebie moze powinnas wstapic na stronke nasz.bocian wiem ze tam jest bardzo duzo kobiet ktore wszystko to przeszly. Pawle , przed toba ciezkie chwile, ale na pewno to przetrwasz i pomozesz Gabrysi w tych trudnych chwilach Jestem z Wami! Ejmi , ty to obrotna babka jestes. Teraz jak juz wszystko z remontem pozalatwiane, mozesz spokojnie brac sie do nauki Monia , o tej mojej kuzynce to chciala napisac tylko tyle Ze niby taka porzadna, super uczennica,niczego jej w domu nie brakuje, oczko w glowie swojej mamy i duzo starszych braci... A tu pewnego dnia wywinela numer i sie wyprowadzila z domu, zabrala swoje rzeczy i przeniosla sie do chlopaka. Zawsze jest tak ze rodzice dowiaduja sie na koncu, ja juz dawno wiedzialam ze ona jest po prostu taka sama jak wiekszosc nastolatkow, pali , alkoholu tez juz probowala,ale niestety cioci nigdy nikt nie mogl zlego slowa o niej powiedziec. Dzis wlasnie skonczyla 18 lat Wychowac dzieci , ciezka sprawa..... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplo U nas byl bardzo ladny dzien, bylismy w slynnym parku rzezb http://go.to/Vigeland/ i na skoczni , trzeba siostrze cos pokazac no i uwietrznic to na zdjeciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu ale ze mnie pierdoła:O wrrrrrrrrrrr pamiętałam że któraś z Was obchodzi urodziny w tym samym dniu co ja.. ale nie pamiętałam kto..a tu nasz Gawitek! Wszystkiego najpiękniejszego Gabrysiu! - reszta życzeń na Twojej skrzynce mailowej:) mam pomysł.. bardzo proszę żeby każda z Was podała datę swoich urodzin! Wtedy będziemy urządzać święto na topiku:) Wiem, że Bling ma urodzinki 2 marca, Gawit 24 marca a reszta??? Bling- wiesz masz racje teraz już na spokojnie mogę zająć się nauką do egzaminu. Dziś mąż mi tłumaczył zadania których nie pojęłam na kursie (tylko dlatego że pan wykładowca odwalił to na sztukę), byłam załamana bo myślałam, że po prostu nie potrafię się ich nauczyć ale okazuje się, że wystarczył jeden sposób na to żeby to pojąć. Pochwale się że mój T byłby świetnym nauczycielem - świetnie tłumaczy, jest cierpliwy i potrafi z nauki zrobić zabawę. Dziś 3 godziny minęły nam jak z bicza trzasnął nad zadaniami, ale wreszcie mam świadomość że je rozumiem i już tak bardzo nie boję się tego egzaminu.. który mam już za tydzień! Tak więc w tym tygodniu uczę się pilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam to z datami urodzin zaproponowac juz jakis czas temu , ale pomyslalam ze nie wypali. Moze jednak Asiulek Bling 02.03. Ryby Bobasek B.ona Ejmi 24.03. Baran Elcia Skorpion Gawit 24.03. Baran Kinia Kropelka Kuleczka 12.04. Baran Monia Wisniowa Yasmin Byk Ja wiem tylko tyle ,wiec jak ktoras ma wiecej wiadomosci prosze kopiowac az bedziemy mialy calosc. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - wypali jeśli spiszemy sobie swoje daty na karteczki, ja właśnie to zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisiu ale pierdoła ze mnie też GABI - WSZYSTKIEGO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ......🌼 Bling - ty masz dobre pomysły - masz racje będziemy mieli wszystkich w kalendarzu;). ja mam urodzinki 4 listopada.... A tak pozatym to wpadłąm powiedziec DOBRANOC Buziale wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wchodzilam tu, bo strasznie mnie przygnebiła sytuacja Gawit... Gabrysiu, ze mnie też gapa, a to moze daletego, że w weekendy zapominam jaki jest dzień miesiaca, bo w tygodniu steruje mna kalendarz, aby terminowo wyrobić się z robotą....Wszystkiego naj, naj- ja wierzę, że mozecie mieć dziecko, ale decyzja nalezy do WAs.... Ejmi, w takim razie ucz się ucz, a bedzie dobrze, bedziemy trzymac kciuki:) Prosze mnie dopisać do kalendarza: Monia 10.09 W tym roku kończę 27 lat:) Milego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Gabi,Ejmi-przyjmijcie ode mnie NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI PIEKNEJ ROCZNICY WASZYCH URODZIN🌻 🌻 🌻 🌻 W weekend nie zagladałam tutaj z tego samego powodu co Monia...jakos niezrecznie bylo mi pisac o mnie i moich dzieciach ze wzgledu na Gawit,nie chcialam Jej sprawiac tym zadnej przykrosci. Ale wierze,ze wszystko sie ułozy jeszcze w Twoim zyciu,i zagości w nim mała istotka,ktorej tak pragniesz ❤️ Wczoraj była taka piekna pogoda,ze razem z męzem zrobilismy sobie wypad za miasto do stadniny koni,dla Małej to była sama radość,ze mogła sobie na koniku pojezdzic.Ja tylko pstrykałam fotki;) A tak wogole to u mnie wszystko dobrze i u bobasa tez...miał byc wczesniejszy poród,ale jak narazie nic sie nie dzieje,wiec cierpliwie czekam na rozwiązanie:) Kopie niemiłosiernie,chyba juz chce wyjsc na zewnatrz,bo slyszy jak sie tutaj całą rodzinką dobrze bawimy...hihihi;) Ja mam urodzinki 03 sierpnia,a poniewaz jestem stara:D to mój wiek przemilczę:D P.S. Podoba Wam sie imię Nina??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wchodze na forum z samego poniedziałkowego rana a tu takie wieści:-O ❤️Gawitku-----przytulam Cię mocno do serduszka. I chciałam Ci powiedziec ze jestem myslami przy Tobie. Bardzo mi przykro skarbie:( Nie wiem co mam pisac........zatkało mnie:( wiem jak bardzo chciałas tego dzidziusia, ze to była Wasza kolejna próba. Do męża Gawit----trwaj przy niej co sił. Nie zwracaj uwagi na to jesli Cię odtrąca. Daj jej odczuc ze jestes całym sercem przy niej. Ona Cię teraz potrzebuje jak nigdy przedtem. Gawitku-----co nas nie zabije to nas wzmocni!!! musisz wierzyc ze za kolejnym razem juz na pewno sie uda!!! musi! i bedzie dobrze, bo nie moze byc inaczej!!! 🌼 bądz dzielna. Ja bede o Tobie myslec i trzymac za Was mocno kciuki. chciałabym złozyc rowniez zyczenia urodzinowe----dla Gawitka i dla Ejmi----pogody ducha kobietki, zdróweczka i milosci, wytrwalosci w dążeniu do celu, zyczliwosci od wszystkich na swiecie, abyscie doświadczały zewsząd samego dobra. Tego Wam zycze z całego serducha ❤️ 👄 🌼 dziewczyny ja cos ostatnio mam problemy z cisnieniem:-O wczoraj wybrałam sie na zakupy z M i nie podołałam:( zasłabłam gdzies miedzy pólkami, film mi sie urwał:-O w domu M zmierzyl mi cisnienie i okazalo sie ze mam 80/60. Ja wiem ze jestem niskocisnieniowcem ale nie az takim!!! A on sie dziwil ze ja ledwo nogi ciągam:( zjadłam potem całą czekolade i popiłam mocną herbatą. Troche mnie to postawilo na nogi ale tylko troche. Dzis z kolei mam okropne zawroty glowy. Jutro ide na badania. Nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Yasmin, widzisz, w pierwszym trymestrze niskie ciśnenie towarzyszy wszystkim kobietą> Ja też to mam, a jestem niskociśnieniowcem. Pomyśl- to normalne...W każdej ksiażce o ciąży jest to opisane. Jesli nie planujesz kupic zadnego podrecznika fachowego, to pójdz do Empika i poczytaj trochę...na pewno Cię to uspokoi i zaczniesz patrzeć na kolejne tygodnie z większym optymizmem. Moje mdłosci juz powoli mijają, od kilku dni czyję się swietnie. Brzuszek już zaokrąglony i już prawie w nic się nie dopinam. Zoatały mi jeszcze za duze spodnie rozmiar 38- jeszcze w nie się dopinam w pasie..... Wczoraj wieczorem zamówiliśmy pizzę i mojemu mężowi śniły się koszmary, zawsze ma tak jak sie naje na wieczór- spał tak gwałtownie, co chwilke mnie budził, odkrywał, rzucał się, ale przegiął pałe jak dostałam od niego z łokcia w oko- na szczeście wiecej było starchu niż bólu, bo wystraszył mnie...nie ma śladu, ale jak to sie będzie powtarzać, to niestety będzie spał znów pod osobną koldrą:) Pozdrawiam Was i życzę wspaniałego dnia:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasmin
masz niedokrwistosc - to nic groznego poprostu dziecko zabiera ci czesc zelaza ktore potrzebuje twoj organizm , bedziesz prawdopodobnie lykac zelazo w tabletkach i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos niedokrwistości...Yasmin, ja nie rozumiem dlaczego lekarz zabronił Ci łykac tabletek z witaminami dla kobiet w ciaży. Niestety to brak żelaza i magnezu. W badaniach wszystko wyjdzie. Twój stan psychiczny odbija się teraz na Twoim zdrowiu, a teraz to TY potrzebujesz dużo witamin i minerałów. Kadego dnia skubnij trochę gorzkiej czekolady. Naturalne zelazo możesz uzyskać z zielonych warzyw. Szpinak (zawiera również kwas foliowy)- pamietaj, że zelazo musi byc podawane łącznie z witaminą C- najelepiej z cytrusami- Grejpfuty byłyby dobre. Zapytaj lekarza lub idz prywatnie- to wazne dla Ciebie i dziecka.... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źródła żelaza: Melasa Wątroba (tylko dosmażona dla kobiet w ciaży) Mięso Fasola Krewetki (nigdy surowe dla kobiet w ciąży) Płatki śniadaniowe Chleb pełno pszenny Brokuły Groch Szpinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka:) Za oknem słoneczko a ja w pracy przed kompem. Yasmin - to są raczej normlane objawy ciążowe niskociśnieniowców. Miąłam to samo - film mi sie urywał w najniej nioczekiwanym momencie. Na przykąłd w pociągu jak jechałam do pracy. Zaopiekował mną się konduktor i zawsze rano jak miął zmiane swoją to sadzał mnie u siebie w kantorku no i miałam kolege w pociągu:P.A ile razy udało mi się zaoszczędzić na biletach hihihi..... Ale samo uczucie jest beznadziejne ale wtedy warto miec przy sobie coś do picia i do przekąszenia - to pomaga:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i warto łykać żelazo - na krew - albo pij sobie lampke dziennie Byczej Krwi - miałam zalecane przez lekarza - to jest winko ale bardzo dobre na krew pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×