Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

juz raz,mam synka :).Czuję się dobrze,tylko dzisiaj jakaś taka gruba się zrobiłam i musiałam kupić sobie stanik 85D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Annah- dobra nie ważne z tym nikiem A co cię dziś dopadła za zaraza ,że masz dołek? . Przestań mała . Jak mąż wróci i zobaczy cię w nowej fryzurze to na pewno się uśmiechniesz hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Annah założę się ,że jesteś dziś najładniejszą mamcią w ciąży jaką ktokolwiek widział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sobie kupić jakiś ciążowy ciuszek,a tu okazuje się,że spodnie sztruksowe 149 zł,bluzka 100 zł :( i to żadna rewelacja....Był jeden komplet co mi się spodbał w kolorze khaki-szerokie spodnie i tunika za 280 zł :( Skąd tyle kasy wziąć ostatniego [zly}?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ U mnie wszytsko w porządku :) Ciągle się coś dzieje, spędzam czas z mężem i Julką...Korzystamy z pogody bo przeciez jest piękna ;) Ostatnio Julkę odtswiliśmy do teściów i razem spędziliśmy wspaniały wieczorek...Najpierw kino i super filmek, potem restauracja i kolacja...I powrót do naszego skarba :P Widziała sie z siostrzyczką i ona także zadowolona :D Ostatnio byłam w przedszkolu w którym uczyłam. Jejku wiecie ze ja naprawde stęskniłam sie z tymi dzieciakami ;) Pobawiłam sie z nimi, pogadalismy ;) I kiedy usłyszałam, ze oni już tak strasznie za mna tesknią i kiedy ja do pracy wróce to aż łezki staneły mi w oczach..A myślałam że tylko ja sie tak przywiazuje ;) Oprócz tego załatwiamy codzienne sprawy, dokumenty potrzebne na wyjazd. Ostatnio Julka miała drobny katarek ale na szczęscie juz po. Nie trzymał sie dlugo - wyleczyłam pierwszyw życiu Katar mojego dziecka :D :P b.ona - no to ja widze, ze Beatka to już sobie mena znalazła ;) No to powodzenie ma jak nic ;) thahluant - ja zazwyczaj wstaje o 7,00 i to bez budzika :P Jakoś już tak samoczynnie o 7,00 jestem wyspana i tyle ;) To naprawde przydatna \"umiejętność\" ;) A smska to naprawde fajnego dostałas :D O tej tęsknocie za mezem - doskonale cie rozumiem 🌼 Ja też to miałam...Pamiętaj że on też tęskni i nie może sie doczekac kiedy znów będzie z tobą...Szybko minie zobaczysz ❤️ Fajna aj - ja doswiadczona w tej sprawie żona mówie, ze krótkie nieobecnosci ukochanych wzmacnia zwiazek i miłość :D Ja z moją teściową też mam dobry kontak ;) Naprawde swietna z niej babka :P Zawsze uważałam że wspaniale wychowała Marcina i też nie trzyma jego strony kiedy widzi że nie ma racji...No cóż - bezstronna mamuśka ;) misia - 🌼 e.w.k.a - 🌼 kochana zdrowiej szybko 😘 :) kropelka - gawit - gratuluje bryki :D No jasne - nie ma to jak wlasne, wypieszczone autko :) laptopik - 🌼 annah - pewnie wyglądasz cudnie :D Kochana każda kobieta jest atrakcyjna 🌼 Szczególnie dla faceta który ją kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam,żeby życzyć wam dobrej nocki dziś to chyba dzień fryzjerów-annah ja tylko grzywkę zrobiłam.w koncu obejrzałam Twoje zdjęcia-twój synek jest przesłodki,rzęsy ma tak samo długieeeeee jak mój ,tylko mój blondyn więc tak nie widać jak u Twojego🌻a swoją drogą to na zdjęciach wcale nie widać,że urodziłaś dziecko,po mnie to widać do tej pory,ale mój mąż jakoś nie marudzi z tego powodu dzięki Bogu,bo niestety mam tendencje do przybierania na wadze,potem chudnę i potem tyję i tak w kółko,a nie stosuję żadnych diet i do ćwiczeń też nie mam zacięcia(zresztą na wiosnę trochę cwiczyłam i zero efektu więc dałam sobie spokój.na razie nie popadam w depresje... laptopik -witaj kropelka -witaj pozostałe dziewczyny pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki te \"stare\" forumowiczki i te \"nowe\" koleżanki :) Tak FAJNA-AJ mam 27 lat (jeszcze :) )Dokładnie do 24.03.2007 :) Ostatnio załapałam doła i płakałam mężowi, że mi niedługo 30-stka stuknie :) Kurde chciałabym znac Wasze imiona, bo to zawsze tak milej po imieniu sobie mówić, ale oczywiście i tak pewnie wszystkie pokręce :) chociaz pamięć mam dobrą i napewno będę próbowała się nauczyć :) Ucikam spać kobitki!Zajrzę jutro rano :) Trzymajcie się cieplutko. Miłej soboty zyczę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko tak na chwilke sie przywitać. Wizyta u fryjera zaliczona.Nie było drastycznego ciącia włosów. Teraz jeszcze pomyśle nad nowym kolorkiem. Muszę zmykac do łazienki powymieniac ręczniki z podłogi bo mam zalana łazienkę :D gawit to jest całkiem fajny pomysł, a jeszcze łatwiej byłoby nam gdybyśmy sie powymieniały zdjęciami. Wtedy na pewno byśmy pozapamietywały która jest która. DZIEWCZYNY CO WY NA TAKIE POMYSŁY? Ja jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja na chwilkę bo jestem sama dziś z dzieckiem a trochę mi zachorował,mam nadzieję,że obejdzie sie bez lekarza. moje imie samo widać,a i wiek podobny bo rocznik \'78 pocieszam się ,że mam urodziny w grudniu to jakby rok mniej nie:Dale wiecie wcale nie czuję się na te lata,ciągle mam wrażenie,że ślub to tak niedawno był-bagatela 5 lat.tylko po Pawełku widać,że czas nie stoi w miejscu,dopiero był taki maleńki a juz Wielki chłop,no może nie taki wielki bo HOPA lubi i mama nosi. miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba weekend\'ujecie,no przy takiej pogodzie na pewno,a ja niestety cały dzien w domku przesiedziałam z moim chłopczykiem,poprawiło mu się a teraz wieczorem znowu gorzej.no i noc przede mną a ja taka panikara,że pewnie nie pośpię.trzymajcie się i niech was żadne wirusy nie łapią/pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zdjęciami to dobry pomysł, ale ja wolałabym je na e - maila wysyłać :) Nie chciałabym sie na kafeterii ujawniać, bo same wiecie jacy tu potarfią byc ludzie!Nie każdy jest taki fajny jak Wy :) A tak wogóle to mam na imię Gabrysia:) Zdjęcie wyślę tym, które będą chciały :) Mój e - mail : iskierka1979@o2.pl PS. tylko nie złoście sie na mnie jeśli zdjęcia powysyłam dopiero jutro lub pojutrze :) ❤️ Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tu myślałam, że od rana bedzie jakis ruch, a tu jeszcze cisza. Jedynie GAWIT o ciekawej porze się odezwała. U mnie chyba zimno, bo za oknem pochmurno i wiele wiatrzycho. Zaraz będę musiała wyjść z domu to się przekonam. gawit 🌻 zdjęcia pewnie, że przesyłamy na @ nie inaczej. Tak jak i w prawdziwym swiecie spotyka sie różnych świrów tak i tu w tym realnym. Jak czasem późnym wieczorem patrzę jakie powstaja tematy to SZOK. Po południu prześlę Ci @ ze zdjęciami Dziewczyny ODEZWAĆ SIĘ PROSZĘ! STARCZY TEGO LENIUCHOWANIA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Annah wejdź na allegro poszukać ciążowych ciuszków widziałam kilka razy piękne ciążowe tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
gawit - no co ty kochana po 30 stce dopiero się życie zaczyna . Wiele kobiet twierdzi ,że to piękny wiek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam wszystkie imprezowiczki po wolnym. SOBOTA-BYŁ GRILEK Z RODZINKA I BOMBLAMI,A W NIEDZIELĘ urodzinki dwójki naszych chłopaczków.12 i 7 lat.Alez do dzisiaj ciężko mi na żołądku choć wcale dużo nie zjadłam.ALE TO efekt poszczenia niewielkiego w ciągu tygodnia. Ależ kobitki przesadzacie z tym wiekiem.JA MAM 34 LATA ALE JESZCZE NIE URONIŁAM ŁZY NAD SWOIMI LATAMI.a mam młodszego o 3 lata męża. Za szybko na takie smutki.Aco to będzie za pare lat kiedy będziecie w moim wieku.Nie warto sobie robić takich problemów,bo moą przyjść jeszcze większe i na nie będzie potrzeba wam energii.Np.dorastanie dzieci.Ja ANETA-mama 14-sto latki wam to mówię.To dopiero jest \"męka\" :D CZEKAM NA FOTKI;kropelka34@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Kinga - powiem ci ,że naprawdę coś w tym jest ,że jak mąż na troszkę wyjeżdża to tęsknota i ciągłe myślenie o tym co u niego pobudza nasze uczucia i potęguje je . Cieszę się ,że czujesz się szczęśliwa w obecnej chwili . Całuski dla szkrabów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... fajny topik! Ja też zaliczam się do szczęśliwych :) Mam takiego męża :) zakochałam się w nim po raz kolejny :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Witaj kropelka :-) właśnie nadrabiam zaległości na necie . Widzę ,że u ciebie weekend minął rodzinnie , to tak jak i u mnie ( byłam z mężem odwiedzić moich i jego rodziców bo niedziela to jedyny dzień w którym mam na to czas ) . A dla twoich chłopców spóźnione ale szczere sto lat, sto lat....... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
piovoine -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widzę, że ktoś mnie zauważył... cięzko wchodzić na nowy topik i sie wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne dzięki.przekaże jak wróca ze szkoly.POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMOWICZKI. udanego dnai życzę pomimo deszczu,bo u mnie pada(pomorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Czy któraś z koleżanek ma ochotę na przyłączenie się do popołudniowej kawki - właśnie wstawiam wodę ? ps. na małe ploteczki też znajdę chwilkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale nie było mnie w domu nie mogłam sie przyłączyc.Może innym razem trafie.Teraz też spadam,wpadłam tu jak po ogień:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - ja tylko na chwile - nadrobie jutro! Kropelka - jesteśmy rówieśniczkami!!! mój mail na fotki: basiar@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×