Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Gość FAJNA-AJ-
Witaj annah- też mnie smuci ,że mało kto ostatnio do nas zagląda . Właśnie sewuję kawkę przyłączysz się ? Ps. Słoneczko za oknem więc nic dziwnego ,że dziewczynkom nie chce się odpalać komputera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Dziewczynki ja jestem!!! Właśnie sobie zrobiłam przerwę na kawę, bo w końcu wzięłam się za mycie okien. Więc się nie zdziwcie jak jutro bedzie padac deszcz. A tak w ogóle to ja często zagladam, ale jak widzę, że nikogo nie ma na topiku to gram z córką w chińczyka na kompie. I mam do Was prośbę i propozycję. Weźcie mój nr.gg spod nicku i jakby co to mnie przywołajcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Dziewczynki ja jestem!!! Właśnie sobie zrobiłam przerwę na kawę, bo w końcu wzięłam się za mycie okien. Więc się nie zdziwcie jak jutro bedzie padac deszcz. A tak w ogóle to ja często zagladam, ale jak widzę, że nikogo nie ma na topiku to gram z córką w chińczyka na kompie. I mam do Was prośbę i propozycję. Weźcie mój nr.gg spod nicku i jakby co to mnie przywołajcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej thahluant---mnie też czeka mycie okien,ale tak mi się nie chce.....a jak umyję to na bank będzie padać albo wieczorem albo następnego dnia,tak jak u ciebie :D więc jeszcze poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co włączyłam dwie pralki z pościelą i ręcznikami i w między czasie szykuję obiad,więc jestem baaardzo zajęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
{cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Tęskno mi za wami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna aj---no w końcu ktoś się odezwał :) tylko ty mądralo zaraz idziesz do domu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dolaczam! Jestem szczesliwa i jestem mezatka! Mam tez kapitalnego, 21 miesiecznego synka, ktorego istnienie wciaz wprawia mnie w stan oglupiajacego szczesnia. Uwielbiam narzekac na dreczace mnie drobiazgi, ale robie to glownie dlatego, by odpedzic prawdziwe nieszczescia. W glebi duszy wiem, ze mam w zyciu szczescie i ze taki skarb trzeba pielegnowac! :) Pozdrawiam Was serdecznie! Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Wiecie jaka u mnie śliczna pogoda?? Aż żal w domku siedziec ;) Dlatego korzystamy na maxa ;) No i Marcin jest z nami...Od razu lepiej i czuje sie tak jakby bezpieczniej :) Ehh...nie ma to jak własny facet w domu :P Wogóle spędzam z nim cały czasek...Teraz w planach mamy kinko tylko jeszcze nie wiemy na co chcemy iść :P Julia i Marcin mają nową zabawe :P Zwie sie \"AKUKU\" Chyba znacie ja prawda..;)??? e.w.k.a - 🌼 thahluant - jasne że dotrzymamy towarzystwa 🌼 A rozłąka z mężem...Czasem wychodzi na dobre ;) annah - no to pożycz tam teściowi zdrowia, szczęscia i wszystkiego innego od nas ;) I wypij za nasze zdrowie :D Dziękuje za słowa otuchy 🌼 Ja też sobie nie wyobrażam już zostac sama bez Marcina na taki długi okres czasu...Dlatego powiedziałam - teraz to już albo jade z nim albo on siedzi ze mna :D :P Albumik świetny - podziekuj mezowi ;) Boisz sie tych lasek co do twojego synka przyjdą ale popatrz jaki wybór ;) b.ona - o tej pogodzie słyszałam...I jestem za :D Fajna aj - no romantiko było jak nic :D Eh kiedy ja ostatnio chodziłam z Marcinem po plaży i wgapiała sie w zachodzące słońce...Teraz zachodzące słońce mam w telewizji :P Ewentualnie jak w odpowiedniej porze wyjde na balkon ;) A noc z meżem...Hmm...Wiesz, bardzo udana :D :P Kuk - 🖐️ Witaj w naszym wspaniałym gronie :D Zaglądaj - już cie tutaj meldujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga tylko, że ja czasem mam już naprawdę dość tych rozłąk jesli one są kilka razy w roku! :( Wybaczcie ale na razie na nic dłuzszego mnie nie stać by napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thahluant - kochana szybko minie 🌼 Ani sie obejrzysz i znów będziecie razem ❤️ A on pewnie tez ciagle o tobie myśli...I tęskni...Kochana nie smuć sie 🌼🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant--- nie martw się kochana :) idz do fryzjera albo do kosmetyczki albo zrób porządki w szafach :) zobaczysz jak czas szybko zleci :) buziaki gorące Kinga---co ja biedna będę pic na tej imprezie??kupiłam na prezent taką pościel,gdzie aniołek z diabołkiem robią różne nieprzyzwoite rzeczy :P teściowa mnie przeklnie ;) http://allegro.pl/item129343619__dla_doroslych_posciel_160_200_darniep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah -no pościel całkiem całkiem...Nawet mi sie spodobała :P Moze teściowa...też będzie w duchu zadowolona ;) ?? A co będziesz piła...Ja polecam Soczek za nasze zdrowie :D Co ty na to..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczek wypiję też :) ale mam przeogromną ochotę na zimne piwko...i chyba się skuszę choć na pół :) Co do teściowej---twardy orzech do zgryzienia,ona preferuje tzw.praktyczne prezenty,czyli sweter,krawat,skarpetki...ALe na 60-tkę to chyba lekka przesada co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że mam zaplamowanego fryzjera w przyszłym tygodniu. A dziś wypucowałam całe mieszkanie na połysk, łącznie z oknami. Co do męża to wiem, że tęskni, bo co kilka godzin piszcza mi sygnałki. Pewnie jak na razie na smska nie ma czasu:( Pościel super. Sama chętnie bym sobie taka kupiła. Kinga sprawdz pocztę.Może znajdziesz cos tam fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant - zobaczysz szybko minie kochaniutka 🌼 Cały czas jestesmy z tobą ❤️ Już sprawdzam poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant - nie no ten filmik rozbawił mnie naprawde :D A ten piesek tam to zabójczy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thahluant a co robisz z włosami?jakąś konkretną fryzurkę?Ja idę w czwartek i już się boję,bo moja fryzjerka była na szkoleniu w Szwecji i przywiozła kilka nowych pomysłow :D.A ja jestem taka,że zawsze się zgodzę,bo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać.Przez całe życie byłam blondynką i mi już ten kolor nosem wychodził...a gdzieś od dwóch lat tak szaleję z włosami.Kiedyś znajomi mnie nie poznali i myśleli,że Jacek na imprezę przyszedł z nową laską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że udało mi sie to przesłać. Do tych dziewczyn co mają adresy pod nickami tez pozwoliłam sobie wysłać. To takie fajne, że chciałam się tym z Wami podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah - no to to musiała być zabójcza metamorfoza :D Ja zazwyczaj u fryzjera wybieram \"sprawdzone\" fryzurki i na dobre mi to wychodzi :P thahluant - nie no filmik naprawde extra :) I poprawia humor..Marcinowi też sie spodobał :D Powiedział, ze czeka az Julka zacznie sie tak \"bawić\" :P Kurcze mam nadzieje, ze żartował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga tylko zawsze trzymajcie kamerkę pod ręką-dobrze radzę My z Dominika ja była malutka to robiliśmy \"eksperymenty\" pierwszy kiszony ogórek, plasterek cytryny itp.Ale było śmiechu i też mamy to ponagrywane :D annah gdzie zniknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant - no to moze być zabawne ;) Narazie jak widzimy niektóre miny naszej Julki to pękamy ze śmiechu :D Ale dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Kinga--przemiana była zabójcza :D bo jak wchodziłąm do domu,to teść powiedział do mnie \"dzień dobry\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah - no ale pewnie śmiechu też mieliście sporo :D A była to zmiana pozytywna tzn podobała sie fryzurka ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZIAŁAM!!! Właśnie pan w pogodzie zapowiada deszcze a nawet ulewy. I po co ja te okna myłam? Ale już musiałam, bo prawie nic nie widziałam i przynajmniej na prądzie zaoszczędzę, bo teraz jaśniej w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×