Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Gość a jakie to szczesliwe
Taka FAJNA AJ ,to zdradzona zonka i nie rozumiem jak moze byc tak szczesliwa . Fajna nie boisz sie tego dzieciaka ?????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laska nie psuj nam topiku co ??? nieszczęśliwa jesteś pewnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadanie
po prostu wściekła z zazdrości że może choć i Fajna-aj zdradzona to wszystko sie układa pomyślnie a tamta nie może tego przeboleć. Może to była zabaweczka że sie tak piekli hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajne chłopaki! I Wy też bardzo sympatyczne osóbki. annah fajnie zrobiona stronka. Czy Twój mąż jest jakims grafikiem komputerowym? Pozdrawiam resztę ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrwacajcie uwgi na głupie komentarze :) fajna aj - nie przejmuj sie pyskaczami :)ewka - Pawełek jest boski - fajną mu zrobiłaś kronikę :)gawit - pisz szybciutko co z tą pracą :)annah - bardzo fajna stronka - i przystojny mały mężczyzna Dzisiaj ide na imprezkę pożegnalną - emerytalną. Troche mi sie nie chce, ale co tammoże będzie fajnie... Pozdrawiam was serdecznie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️ Fajny topik,i ja sie podpisuje,jestem szczesliwa mezatka i mama dwoch rozrabiakow:-D:-D:-D:-D No i niedlugo jeszcze wlascicielka jamnika kroliczego:-D Pozdrawiam:-) LENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaweczka
:)poranny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Do POMARAŃCZY !!! Mam nadzieję ,że te wszystkie złośliwości którymi rozładowujesz swoje życiowe porażki na forum, wśród normalnych ludzi odwrócą się przeciwko Tobie żenująca krowo . Przypuszczam ,że należysz do grona tych wrednych suk , które ze względu na swoje kompleksy siedzą 24 h na dobę przed kompem pochłaniając toną czipsów i naśmiewając się z cudzych problemów . Moim zdanem jest to czysty przejaw nieumiejętności radzenia sobie z życiem , z tąd ten ton rozmowy i szyderczość . Wskakujesz na forum po to aby krytykować innych bo nie stać cię na odrobinę sympatii do ludzi z którymi prowadzisz dialog . I wiesz co : może i miałam małe niepowodzenie w związku ( w narzeczeństwie ) ale wiem ,że dzięki temu mój obecny mąż wie co mógł stacić( dlatego jesteśmy razem w sumie 10 lat i dlatego to właśnie ja będę dla niego do końca życia "księżniczką "-a nie kochanka twojego pokroju ) Pewnie jesteś jedną z tych które wypłakują się na topiku " kochanki" , bo ze względu na swój nieszczęsny los zawsze będą tylko zbierały resztki po cudzych żonach, dostając w zamian tylko puste obietnice A TEGO ŻYCZĘ CI Z NAJWIĘKSZĄ ZŁOŚLIWOŚCIĄ JAKA WE MNIE TKWI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Przyłączam się do porannej kawki :-) B. ona - :-) nie będę się zniżać do poziomu kogoś kto nawet nie podpisze się swoim nikiem bo ma zbyt mało odwagi i boi się utożsamiania jej z wypowiedziami z poprzednich topików . ( Fakt też jestem pomarańczowa ale za każdym razem ta sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
annah,. thahluant , gawith , i lena - Przesyłam wirtualne całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Kinga !!!!!! - A co z tobą gdzie cię zawiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
a ha pisząc do pomarańczy miałam na myśli _ a jakie to szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) thahluant---mój mąż jest policjantem :D ,a nad tą stroną pracował chyba z tydzień,czy doprowadzał mnie do szewskiej pasji ;).Komp to jego hobby,lubi siedzieć i w nim kombinować,a to nowe progrmy,a to jakieś stronki itp.Ale ma chłop przynajmniej zajęcie ;). fajna aj--ty się dziewczyno nie denerwuj,szkoda pisania na kogoś takiego :P lena---🌻 napisz nam trochę o sobie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
annah - a tam odrazu się denerwuję!!! :-) . Tak tylko lekko podniosło mi się ciśnionko -bo nienawidzę ludzi którzy potrafią żerować na cudzym nieszczęściu . A tak odnośnie twojej wypowiedzi o zainteresowaniach twojego męża internetem - faktycznie może pochłonąć do reszty ,no a przy okazji spokój masz w domku hi hi .Ja mam kompa tylko dla siebie :-) bo w domku kończę remont i na razie zrezygnowaliśmy z internetu . Ale jedno jest pewne! w te klocki jestem lepsza niż mój Krzysiek . On nie pasjonuje się raczej netem , ale za to jak słyszy piłkę nożną to aż się trzęsie , i regularnie biega na treningi . Ja też przed wakacjami trochę latałam na step, ale w wakacje najnormalniej dałam sobie spokój . Postanowiłam ,że od października jak czas pozwoli znów wezmę się za sport . Do domu kupiłam sobie bierznię i jak tylko mam wolną chwilę to wskakuję choć na pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
a raczej bieżnię - ( ups ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dziewczyny gdzieś za 3-4 godzinki przyjedzie mój ukochany mężuś :D Juz odliczam nie tylko godziny ale minutki ;) Jestem dzis tak radosna od samego rana i nic nie moze zepsuc mi humorku :D Julka też dzis jakoś inaczej sie zachowuje - nie chce spac, rozgląda sie dookoła - zupełnie jakby coś przeczuwała ;) Ja mam wszystko gotowe - zakupy zrobione w stuprocentach czyli wszystko co podtrzebne i nawet nadto ;) I czekam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna aj - piłka nożna to także pasja Marcina i zanim urodziła sie Julia to też chodził z kumplami grac w noge ;) Teraz robi to rzadziej, bo wiekszosc z tych facetów porodziły sie dzieci i teraz panowie spedzaja czas rodzinnie :P Ale piłka w ich sercach została i grają dalej tyle ze rzadziej...No i oczywiscie piłka w telewizji wszelakie mistrzostwa itp :P Chyba wisz co mam na myśli :P I nie przejmuj się tą jedną mądralą która pisała wczesniej :o Zgadzam sie z tym co do niej napisałas ;) Ja wytrzymałam 2 tygodnie to i ty wytrzymasz :) Ani sie obejrzysz i juz będzie z tobą :) annah - Marcin też lubi posiedziec przed kompem ale bez przesady ;) Na szczęscie to komputer nie jest jego pasją :P A twój synek to sliczny chłopaczek ;) 🌼 Mam nadzieje, ze zdrówko juz dobrze??? Lena - witam 🌼 b.ona - to przyjemnej imprezyy ;) gawit - i jak tam spotkanie w sprawie pracyy ??? Ja cały czas trzymam kciuki ;) 🌼 e.w.k.a - mam nadzieje, ze juz sie dobrze czujesz 🌼 No a z Pawełka to niezły przystojniak ;) 🌼 thahluant - ciesze sie że ze zdróweczkiem juz dobrze prawie 🌼 wisienka - 🌼 a wiecie ze i ja lubie przytulanki ;) Tożeśmy sie też dobrały :P Taakkk...Pewnie cos ominęłam :( Ale mam nadzieje, ze to mi wybaczycie 🌼 ??? Tęsknie tu za wami i zagladam w miare możliwości...Naprawde...Ale cóż czasu na pisanie to juz brak :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alak
iesze sie ze znalazlam cos optymistycznego w necie!!! ja tez mam fajnego kochanego meza i dwie coreczki:6lat i 9m-cy. starsza jest w zerowce a mala spi wiec mam chwile czasu.czy moge sie dp was przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alak
kinga_23 dzieki za odp.mąz moj w warszawie,ostatnio ciagle w rozjazdach,a ja jak slomiana wdowa. niech mi ktos doradzi jak odstawic malego cyckociaga? mam juz dosc wysysania i gryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alak
i jeszcze jedno: jak robicie te serduszka i kwiatki?/tylko bez smiechu prosze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alak
thahluant-dzieki. ja odnieawna mam net/kilka dni/ i jestem zielona. na razie poruszam sie prawie po omacku.maz mnie kontroluje :) ile czasu spedzam w necie bo sie boi uzaleznienia:)) jestesmy po slubie 8 lat, a znamy sie 13.roznie to w miedzy nami bylo w miedzyczasie,ale teraz jest super.mam nadzieje ze tak bedzie zawsze.mamy swiadomosc tego ze obecnie wiele zwiazkow malzenskich sie rozpada i oboje sie bardzo bardzo staramy by z nami tak nie bylo.kochamy nasze dzieci i chcemy by mialy poczucie bezpieczenstwa, a to moze zapewnic tylko pelna rodzina.nie jestesmy idealni, a przynajmniej ja.musze wyznac ze moj maz ma do mnie wiele, wiele cierpliwosci bo charakterek to mam wredny. ale jakos tyle let to bidulek znosi i sie jeszcze cieszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alak🌻 to mąż ma z toba wesoło ;).Jaki on jest znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin będzie około 18,00 a ja już przygotowana i czekam na ten dzwonek do drzwi ;) Julka przed chwilką zasneła i bardzo mnie to cieszy bo coś mi w nocce nie chciała spac :) alak - no niestety nie doradze ci bo ja nie karmie piersią :( ale może dziewczyny cos ci doradzą :) Jesli sie kochacie to pewnie dzici maja poczucie bezpieczeństwa :) I mozna sie domyślić że macie wesoło w domku ;) thahluant - 🌼 annah - no a jak ty sie czujesz :) ???? Mam nadzieje, ze juz lepiej 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Hej ! Widzę ,że tłumy dziś na naszym topiku :-) Niestety nie mogę dziś z Wami już pogawędzić . Strasznie się cieszę ,że dołączyły do nas nowe koleżanki . Gorąco was pozdrawiam dziewczyny . Obiecuję,że w poniedziałek nadrobię zaległości . Życzę Wam miłego wypoczynku weekendowego i dużżżżżżo słoneczka . Pa ............................................................................................................................................................................. allak lena misiaweczka Super ,że nasze grono się powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga--czuję się już ok :) dziękuję :).Apetyt mi wrócił,mogłabym jeść na okrągło i wszystko dosłownie :) nie mam jakiś konkretnych zachcianek,co mi dadzą to zjem ;). Zobacz jak ten czas bez męża szybko zleciał :).Mała to pewnie będzie przeszczęśliwa jak zobaczy tatę :).Miłego i udanego wieczorku ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×