Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Jestem Kasia, w lutym skończyłam 18 lat :) w tym roku matura ech :/ chłopaka brak :( chociaż jestem w kalsie mat.-inf. gdzie jest ich zdecyyydowana większość. Klase mam bardzo fajną i teraz stwierdzam, że klasy typowo męskie sa super :) nie moge pow. że powodzenia nie mam jak to moja mama mówi \"za nią ciągle ktos się ogląda na ulicy!\" hehe ;) no i lubię flirtować ze znajomymi ale niestety wciąz samotna bo nie trafiłam na kogoś kogo pokochołabym z całego serca... :( Od 1,5 roku konsultantka avonu- choć co do tej firmy jestem dosyc sceptyczna. od roku hostessa , teraz zamierzam z tym skończyć ze względu na maturę, 18stki itp. Co do studniówki- jak nikogo nie znajdę to chyba tez nie pójde ale jeszcze trochę czasu więc zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
Witajcie! Świetny topik - ja również mam 18 lat, i chłopaka starszego o 5 lat i też sie musimy ukrywać :P Jakie to życie dziwne :D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do mojego chlopaka jeszcze to... dla mnie rzucil palenie i mniej pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
Ja jestem, jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
Ja rozmawiam z moim Skarbem na gg... Mieszka prawie 200km ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to daleko jest twoje kochanie. Fioletowo Liliowa----> a twoj brat nie umie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
no - same przeskzody - odległość, wiek, rodzice... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia88----> a czemu ci rodzice nie pozwalaja?? Bo jest starszy o 5 lat?? Fioletowo L---->a ile on ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
W zasadzie to oni nic nie wiedzą... Ale nie mówie im, bo wiesz- moja rodzina nie jest normalna, taka bardziej patologiczna :o Ciężko to wyjaśnić... Może gdybym miała jakiegoś chłopaka stąd, to by mniej byli przeciwni... ale my sami z Marcinem nie wiemy jak to z nami bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do UNitry. To fakt jak chca to potrafia zrobic duzo.Dla mnie moj rzucil cos gorszego.Wiecie co mam na mysli. Pali dalej i watpie ze przestanie,nie pije wcale,ale za to robil cos innego......cale szczescie przestal ufff No i to juz dawno.....powiedzialm ze z nim nie bede jak z tym nie skonczy. Miala tez ktoras taki problem z chlopakiem. Teraz tego kurestwa coraz wiecej. Jak ktos nie wie o co mi chodzi tu odp:---------->dragi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia88-----> ty mnie znasz czy co?? Moj misiek tez ma na imie Marcin ;) Kaczorynka---> zajelo to mu troche czasu.A palil i pil przez....swoja byla.Ale ja go sprowadzilam na \"dobra droge\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
Unitra, raczej Cie nie znam :-) Jestem z Bieszczad, a Ty?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
No raptem przez Polske ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agniechaaa no rozkreca sie.Jest tu dziewczyna co ma tak jak ja i ma chlopaka o tym samym imieniu...fajnie co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zanim poznalam mojego miska troche popalam papierosy. nie był nagowcem ani nic takiego ale duzo moja przyajciólka paliła tylko że ona byla prawdziwym nalogowcem. Mój chłopak nie pali dlatego ja równiez przestałam i bardzo sie z tego ciesze bo gdyby nie on to pewnie bym byla juz uzalezniona od tego gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o przeklinanie to mój się zmienił. sam mi to powiedział że kiedys zanim mnie poznał był bardziej nerwowy, wiecej sie kłócił z siostra i wogole z ludźmi. teraz mówi że dzieki mnie sie zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam szczescie ze moja mama zauwazyla i sama to powiedziala ze misiek mniej przeklina- nie bedzie miala nic przeciwko nam ;) a tak w ogole mam szczescie ze moi rodzice lubia miska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×