Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Gość naturals88
hehe Witam dziewczyny :) ja jak widać mam 18 lat, w tym roku maturka boje sie bardzo :( no a chlopaka nie mam i jakoś nie chce mieć, może dlatego że za bardzo sie na nich juz przejechałaM?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska lilia
Studniówka...dla Was to jest nic,ale dla mnie to problem. Głupio mi i smutno zarazem... Ominie mnie fajna imprezka. Nigdy z nikim nie będę, czuję to,że zostanę starą paną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturals88
aha a jeśli chodzi o studniówkę to ja też się nei wybieram, po pierwsze szkoda mi kasy po drugie nie mam z kim a po trzecie jakoś tak nie mam ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturals88
niebieska lilia a może Cie zaprosi ktoś z klasy hę? :) ja też czuje ze zostane stara panna i jakoś nie jest mi z tego powodu źle ;) życie w pojedynke nie jest takie złe .... / ( chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska lilia
Watpię, nikt mnie z klasy nie zaprosi :( Chłopaków mamy 10, z czego połowa juz kimś związana. A mi jest źle być samej, bo wszyscy z kimś chodzą, mają jakieś wzloty i upadki, a ja zawsze na uboczu :( Nie chcę tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 6/9:powiedz prosto z mostu ze nie wyrabiasz...i nie masz tak czesto ochoty. Jestescie ponad 2 lata razem...powinien zrozumiec........chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturals88
w sumie ja tez tak mam obserwuje wszystko z boku ale już się przyzwyczaiłam:) no trudno jest jak jest... hm to może pojdziesz z kolegą brata/ siostry?? lub z jakimś kuzynem??:) w sumie o to chodzi zeby sie dobrze bawić nie?:) albo z jakimś dobrym kolegą:) glowa do góry?:) A odnośnie swojej drugiej polowki to moze jeszcze moze kogos znajdziesz w najmniej oczekiwanym momencie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6/9 18l
chlopaki w naszym wieku sa jak kible albo zajeci albo zasra..... musialas trafic na tych drugich zapoluj poprzebieraj bo poloneza nie zatanczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska lilia
brata nie mam, siostra młodsza ode mnie o 10 lat. kolegow nie mam, procz tych klsowych, reszta to tylko tacy na "czesc", wiec nie wylece im z propozycja, by ze mna poszli. latwo powiedziec zapoluj. ja nie z takich, nie umiem. trudno, poloneza nie zasatncze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. przeciez na studniówke mozecie zaprosic kolegów, braci ciotecznych etc.. na pewno chętnie kazdy pójdzie na taką imprezkę :) Ja jak nie miałam z kim na wesele isc, to sama kolege prosiłam :PP niby głupio tak, ale wesele sie udało i wcale nie załowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. przeciez na studniówke mozecie zaprosic kolegów, braci ciotecznych etc.. na pewno chętnie kazdy pójdzie na taką imprezkę :) Ja jak nie miałam z kim na wesele isc, to sama kolege prosiłam :PP niby głupio tak, ale wesele sie udało i wcale nie załowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera.. wysłało sie 2 razy... a jak to, niemozliwe ze kolegów nie masz :) a nawet jakby tak było, to się popytaj kolezanek, moze mają fajnych braci, z którymi mogłabys isc? Nie musisz ich znac, przed studniówką spotkalibyscie sie kilka razy.. zeby się zapoznac... a moze i później cos z tego by wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturals88
no nic laski ja spadam spać:) jak chcecie to napiszcie kiedyś: asiula2006@vp.pl Pozdrawiam milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6/9 18l
no nie szybcej pojawiaja sie nowe posty niz ja pisze XD KACZORYNKA powiedzialam wytrzymal tydzien niecaly a potem powiedzial ze nie potrafi obojetnie znosic mojej obecnosci plus 3 strony druku komplementow na temat tego jaka jestem wspaniala piekna itp jako uzasadnienie tego sexocholik czy zakochany bez pamieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.ja wlasnie wstalam.z ta studniowka to sie nie ma co przejmowac, jeszcze jest czas.z jednej strony rozumiem ze nie chcesz iść sama, ale wzeszłym roku pamiętam u mnie w szkole bardzo duzo dziewczyn szla same i sie doskonale bawiły. Ktoś tu napisał o maturze że sie boi.....ja też się cholernie boje matury :( ale chce mieć to najszybciej za sobą, żeby mieć to zgłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Ja jestem ze Śląska. A co do tej studniowki...po latach mozecie zalowac,ze nie poszlyscie.A same czy z kims...wzazne zeby sie dobrze bawic...choociaz przydalby sie ktos z kim mozna zatanczyc przytulanca,co nie?Ja akurat nie maialm tego problemu.Mialam z kim pojsc. Do 6/9:szczeze mowiac to chyba lepsze to,niz chlopak ktory stroni od sexu...ale z czasem ten \"sexoholizm\" troche przechodzi.A skoro napisal az 3 strony komplementow,to cos w tym musi byc.......widocznie strasznie go podniecasz. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie zapisuje
hmmm studniowka... przeciez na pewno masz jakiegos kolege nie wierze ze nie masz.A jak nie to na bank masz kuzyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze cos...moj chlopaczek mowi,ze jak na mnie patrzy to mu...no wiecie co :P Skoro tak twojemu sie chce to oprocz tego \"sexoholizmu\" musi w nim byc duzooooo milosci do ciebie. Ja np.nigdy nie dostalam 3 stronnicowego druku.....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie zapisuje
ja tez nie dostalam ... Aha i bede teraz pisac pod nickiem Unitra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie tak wydaje ;) Ej dziewczyny a co sadzicie o tym.. Zawsze sie mowi ze jesli chlopak jest kilka lat starszy od dziewczyny to zalezy mu tylko na jednym... A teraz powiem o swoim przypadku... A jesli chlopak mowi mi ze nawet jesli bym chciala uprawiac sex to on by sie na to narazie nie zgodzil ?? Ze mamy jeszcze czas i w ogole... Jestem szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z tym że jezel chłopak jest starszu od dziewczyny to zalezy mu tylko na jednym.znam wiele chlopakow w moim wieku czyli po 18 lat którym rzeczywiście zależy tylkona tym. Unitra - musisz mieć bardzo dojrzałego i rozsądnego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak mysle. A co do mojego chlopaka...To normlanie ideal...jak dla mnie ;) Hmm jak tu napisac... No dobra to prosto z mostu... Zawsze gdy chcial wprowadzic jakas pieszczote itp...zawsze pytal i nie robil czegos czego bym nie chciala ;) Owszem...rozmawiamy duzo razy o seksie i nawet go pytalam co by zrobil gdybym chciala to znim zrobic niedlugo.Mowi ze mamy czas ze nigdzie sie nam nie spieszy,wkoncu mamy zamiar byc zawsze razem;) Ostatnio mi powiedzial ze chce wyjechac za granice...ale wyjedzie tylko wtedy gdy ja tez z nim pojade.Oczywiscie jak skoncze szkole i takie tam...No czy to nie cudowny facet?? A jest 5 lat straszy.. i niech nikt mi nie mowi ze strasi faceci mysla tylko o jednym... tak mowia ciotki,babcie, mamy itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze mykac bede pozniej bo musze mamie pomoc...ma chory kregoslup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×