Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

No to 89 będę mówic do Ciebie \"Grzesiu\" :) tak mówię do kolegów Grzegorzów :PP moze \"zaczernij\" sobie nicka, co by się ktos pod Ciebie nie podszywał.. bo tu na Kaffe podszywaczy sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
O co może mu chodzic.. hmm.. jesli jest dziecinny to sobie odpusc.. :] Ale jesli wszystko ok, a troszke sie wstydzi to zacznij cos ze swojej strony.. jesli mu zalezy to odpowie Ci, ze jemu rowniez.. i potem to jakos sie uloz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze zrobie tak.. ze na razie bede czekac, co sie bedzie działo :) jak sie zachowa powaznie to ok, cos moze bedziemy kombinowac.. a jak nie, to nie.. czeka mnie nowa szkoła, nowe znajomosci.. moze nie bedzie tak zle :) Grzesiu--> ustalilismy juz, ze zdecydowanie wolisz dziewczyny, a masz \"tę jedyną\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Szczerze? To nie bardzo podoba mi się Twoj wybor.. ja robilem tak samo.. myslalem, ze wszystko sie ładnie ułozy.. az do czasu kiedy z dnia na dzien wszystko prysło.. a Ona.. wrocila do swego byłego ;( A tak jestem sam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale cóz, Grzesiu.. można powiedzieć, ze ja juz dawałam mu sygnały.. i mysle, ze czas na jego krok.. poza tym, może i niesłusznie, uwazam, ze to jednak chłopak powinien byc tym zdobywającym.. Co ja moge więcej zrobić? Narzucac mu się nie chce.. mysle, ze jesli mu zalezy.. to cos zrobi.. A co do tego, ze jestes sam.. ehh.. no niestety... ale nie mozna sie załamywać.. na pewno jest na swiecie ktos, kto na Ciebie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Jest Taka Jedna.. ja mysle o Niej, Ona o mnie... ja tesknie za Nia, Ona za mną.. ale jest z kimś.. :O I ciezko go zostawic.. chyba nie dał by Jej spokoju.. Oczywiscie jest starszy o 3 lata :O I to jest powod, ktory mnie denerwuje jak widze starszego faceta dobierajacego sie do dziewczyny w moim wieku :O Spadac.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. dziewczyny szukają starszych chłopaków m.in dlatego, ze z reguły są bardziej odpowiedzialni, a poza tym, potrzebują kogos, kto zapewni im bezpieczenstwo.. a wydaje sie, ze starszy chłopak, moze je zapewnic.. Ja wiem, ze nie zawsze tak jest, no ale mozna powiedziec, ze takie panuje przekonanie.. A co do tej dziewczyny.. może pogadaj z nią.. zapewnij, ze nawet jak z nim zerwie, to bedzie mogła czuć, ze jest ktos, na kim moze polegac, ktos, kto ochroni ją przed byłym... Rozmowa, choc jest najtrudniejsza, zawsze jest najlepszym wyjsciem.. Jesli ona naprawdę czuje cos do Ciebie, a będzie wiedziała, ze oboje sie postaracie się, byscie byli razem, to go zostawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Zbyt łatwo powiedzieć.. a trudniej opisac jak to wszystko wyglada.. Nie bede Jej do niczego nakłaniał.. sama zdecyduje.. ale stop, koniec tematu.. bo jest mi smutno :(.. a niechce iść z takim humorkiem do łóżka.. :) A Ty nie spisz jeszcze o tej porze? :P Nie kusi Cie wizja ciepłego łóżeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Widze, ze juz Cie nie ma :) Dobranoc, milusich i koloraśnych :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wszyscy poszli spajakac????? ........coz zostalam sama.....jak palec..... tez ide do lozeczka. Dobrej nocki wszystkim. PA PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sobie poszłam wieczorkiem a tu juz tyle zapisane :) i widze że dołączył do nas chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
No dzień dobry dziewuszki, i Ty, Grzesku :) Alez macie tempo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia88 -------> widze ze jestes rocznik 88 to tez pewnie maturke teraz bedziesz zdawac. nie boisz sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, tez mam łosimnaście lat i bałdzo fajnie sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz powstawaliscie....jak tam po nocy,bo ja strasznie niewyspana :(...............Nonstop ktos mnie budzil. Niech mi ktos pomoze.....szukam hotelu z wanna w lazience (A NIE Z PRYSZNICEM,wszedzie tylko takie sa).Najlepiej w gorach :) Jak jakis znacie dajcie cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,ze wszedzie sa tylko prysznice....ale juz znalazlam...z wanienka,hehe Co tak wszyscy ucichli...??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak tam wyspałyscie się?:) tzn wyspaliście się? :) (pozdrawiam Grzesia) hm nie wiem co napisać..jakoś weny nie mam:P zajrze tu później............ Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w gory. W przyszlym miesiacu mam urodziny akurat jak wroci moj ROBACZEK.......no i chcemy gdzies pojechac...tak tylko we dwoje......i chcemy w pokoju wanne zeby moc sobie w niej razem polezec, bo niestety w domu mamy tylko prysznic,(a nawet 2)....a jakbysmy mieli wanne w domu to i tak...wiecie...we dwoje w hotelu...zupelnie inny klimat,hehe ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
Ano boje sie matury, zwłaszcza, że miałam sie uczyć na wakacjach, a ani na chwile nie zajrzałam do książek (potrafie mysleć tylko o M. aktualnie :P), ale co tam - jakos bedzie, zdać zdam na pewno! :) Tak w ogóle to za 3 dni jedziemy z M. na 4 dni na wycieczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
Kaczorynka - zazdroszcze tej niezależności :P Mój Marcin co prawda zarabia, ale ja bym nie chciała jechać z nim tylko za jego kase, wiec na razie rzadko kiedy pozwalamy sobie na takie luxusy :D Jak już to żadne hotele z wannami, raczej namiot albo jakieś tanie domki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety z moim nigdzie nie wyjechałam bo on dopiero zaczął w te wakacje nową prace wiec nie mógł wziąść wolnego...ale w nastepny weekend pojedziemy na 1 dzien na moja dzialke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia88 -----> ja tez miałam sobie w wakacje tak troche zacząć powtrzac na mature ale nic z tego nie wyszlo :P ale ja wiedzialam ze tak bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jak wyjezdzalismy to zawsze pod namiot...a to tez bylismy tylko 2 razy...dopiero teraz chce mi zrobic taki prezencik,ale tez nie wiem czy wypali...mam nadzieje...:P Co do matury to napewno zdacie,znowu to nie takie straszne...wierzcie ale ja jestem straszliwy len i wogole sie nie uczylam do matury.....moze tez dlatego,ze bylam rocznikiem ktory pierwszy pisal nowa mature...i wlasciwie wszyscy ja olali...wiec glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jak wyjezdzalismy to zawsze pod namiot...a to tez bylismy tylko 2 razy...dopiero teraz chce mi zrobic taki prezencik,ale tez nie wiem czy wypali...mam nadzieje...:P Co do matury to napewno zdacie,znowu to nie takie straszne...wierzcie ale ja jestem straszliwy len i wogole sie nie uczylam do matury.....moze tez dlatego,ze bylam rocznikiem ktory pierwszy pisal nowa mature...i wlasciwie wszyscy ja olali...wiec glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ja też miałam zacząć się uczyć do matury w wakacje ... i przeczytać lektury z polaka;/ ale no jakoś tak wyszło ze ani razu nie zajrzałam do książek... będziemy nieźle zakuwać w tym roku , już się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×