Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

aha chyba ze tak ;) Aha i mimo ze moj chlopak ma 183 cm wzrostu to mowie na niego Malenstwo ;):D A wlasnie jaka jest miedzy wami roznica wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak jest... Jak sięjest z kimś to się nie wyobraża życia bez niego w rozkładzie dnia. Ale człowiek się pomęczy, pomęczy i wychodzi, że jednak się da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przydarzyło mi sie coś smutnego :( Zadzwonił do mnie jakiś numer stacjonarny, to jakieś dziecko, żałośnie mówiło do słuchawki \"mamo\" a w tle płacz niemowlaka... Jej, aż sie przejęłam, no ale powiedziałam, że to pomyłka. a mogłam w sumie spytac, co sie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiadomo skąd zawieje wiatr... :D wczoraj byłam zdołowana a dzis wstałam z takim humorem i tak sie uśmiałysmy z kolezanką, ze cały czas leżałam na podłodze ze smiechu.... a poza tym cały dzien sprzątałam doom.. ojj.. uwielbiamm to-wyżyć się na sprzęcie domowym, podłogach itp doprowadzając je do błysku :PP takie jakies moje zboczenie to jest :PP Jak nie bedziecie miały wolniejszego tempa, to sie w ogole pogubie we wszystkim, co piszecie :) aaa.. i witam nowe osóbki :) nerwicy dostane przez to wpisywanie hasła co 2 minutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia ja bymsie teraz cholernie przejela... i nawet jak to napisalas to sie przejmuje bo ja kocham dzieci i nie lubie jak sie nawet obcemu dziecko cos dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się martwie troche, ale mam nadzieje, że teraz to dziecko wykręciło dobry numer i już jest wszystko ok. Nie wiecie w jakim województwie jest kierunkowy 14? Unitra ---> kto wie, czy nie ma więcej tych podobienstw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kurcze ale zesmy sie dobraly hihi. Jak tak dluzej popiszemy to jeszcze jakies podobienstwo wyjdzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa.. Unitra :) Ty to masz jakies podobienstwa z wszystkimi... bo masz takie samo imie, jak ja... Aska - jakie to piękne ;) Animia--> czy ja wiem, czy to dobre zboczenie z tym sprzątaniem? hmmm.. z jednej strony tak.. a z drugiej.. to mnie reszta rodziny przez to wykorzstuje-sami po sobie nie sprzątają, bo zrobie to ja :/ A ja mam 165 wzrostu.. ehh.. chciałabym byc z 5-6 cm wyzsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyznaje pogląd, że bałagan jest wyższą formą porządku (nie mylić z brudem/syfem!). Kurde, znalazłam ostatnio jakąś stara gazetkę \"dziewczyna\" z 1999 roku, kiedy to kupowałam (tak, byłam głupia, teraz to rozumiem :P) i to mnie natchnęło do stworzenia topiku na erotycznym i już mnie zjechali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra, ja myslałam, żeś Ty moja rówieśniczka cały czas, musiało mi sie coś poplątac, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki topic?? bo ja tez siedzialam na erotycznym ale stwierdzilamze tu jest lepiej bo tu sa fajniejsi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia ale mowia ze zachowuje sie bardziej dojrzale od moich rowiesnikow ;) pewnie przez to ze mam starszego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOO... wiadomosc dla unitry i wogole dla wszystkich...robaczek napisal od brata...dziwne :) Mysli ze mnie nie ma w domu bo mu nie pisze sms na polska karte z gg.A przeciez jestem.Oczywiscie nie zapomnial o kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale macie tempo jak dlaej bedzie to nas wezma na polecany tematy...hihi :P ja mam 170 cm a mój chłopak 183cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA - no widzisz jak kocha to wszystko zrobi zeby napisac...musi mu zalezec skoro jednak napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, o tym, że młode dziewczyny pod presją otoczenia chca tracić dziewictwo jak najszybciej, bo tak trzeba. Taki pogląd lansuje prasa \"młodziezowa\", gdzie młodziez, to osoby w wieku 12-16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusiu --> a no widzisz.. a jednak ejst moją rówieśnicą :PP ehh.. ja bałagan to mam w szafie z ubraniami-tam nie umiem utrzymac porządku, mimo ze sprzątam co najmniej do 2 dzien.. no ale to dlatego, ze zawsze jak chce gdzies wyjsc, to wywracam całą szafe do góry nogami w poszukiwaniu czegos dobrego na wyjscie.. :D agniechaa --> ja tez nie nadązam.. w czasie pisania przeze mnie jednego posta, dziewczyny wysyłają z 10 :) Kaczorynka --> ale Ci zazdroszcze takiego faceta.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia88 -----> z gadzam sie z toba. to wszystko jest przez media i przez takie durne czasopisam jak Brawo taka presja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×