Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie dziewica

Wczoraj pierwszy raz uprawiałam sex... i... on nie potrafił skończyć...

Polecane posty

Gość już nie dziewica

i... mój facet nie potrafił skończyć:( naprawdę... ja już miałam dość... trwało to z 40min, a on dalej nic:(:(:( byłam już zmęczona tą sytuacją, aż w końcu powiedziałam mu że mnie boli i żebyśmy przestali- zrozumiał i posłuchał... ale ja i tak mam jakieś takie wrażenie że go nie podniecam...:(:(:( zawsze mi się wydawało że faceci łatwo osiągają orgazm aha, ja mam 17lat on 19 i jeszcze żadne z nas tego nigdy nie robiło więc tym bardziej wydaje mi się że jest to dziwne:/ a co wy o tym myślicie??? ps. kochaliśmy się w trzech pozycjach- jeśli to ma coś do rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie dziewica
no niezbyt:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie dziewica
no ok, ale nie rozumiem jaki to ma związek z moją sprawą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie zestresowal
tylko;) Skoro to jego pierwszy raz,tak czesto bywa , nie masz powodow do zmartwien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki że nie moge ci pomóc bo sie nie znam:-o zmieniłem opis na nowszy😭 niezwracaj na mnie uwagi, wrciłem z roboty i nikt na mnie nie czeka, jestem max zdołowany, sorry za zasmiecnie topika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie dziewica
moze sie zestresowal--> no sam przyznał że się bał... że mi sprawi ból i wogóle... ja mam nadzieję że następnym razem mu wyjdzie:P albo NAM... lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie zestresowal
nawet jak nastepnym razem nie podola to staraj sie dodac mu otuchy,pochwal go, zeby mu poprawic humor i zeby wiedzial ze to nie ma znaczenia;) Musi widziec ze mimo wszystko Ty jestes zadowolona,wtedy stres bedzie mniejszy. Im mniej bedzie myslal tym lepiej wyjdzie;) Nie martws ie bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejakulatio retarda
pewnie nie mógł się doczekać, zwalił parę razy gruchę wcześniej i nie miał takiego tarcia jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejakulatio retarda
a jakbyś dbała o chłopaka to pomogła byś mu ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam moj pierwszy raz
caly czas sie balem ze ja to boli i tez sie nie moglem spuscic :( Tzn wyobrazalem sobie ze ona "tam" ma przeciez teraz otwarta rane i ze kazde moje posuniecie musi ja bolec jak nie wiem co ... Bylem tak tym zestresowany ze naprawde nie moglem skonczyc . Czy dla dziewczyn jest az tak naprawde takie wazne zeby za pierwszym razem chlopak sie spuscil ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie zestresowal
moze nie jest wazne, ale np w moim przypadku kiedy moj partner nie dojdzie, czuje sie winna. Zawsze gdy nie jest idealnie ktoras ze stron ma wyzuty;) Droga autorko nie zwracaj tylko uwagi na naszego wszystko wiedzacego ejakulatio retarda ktory gada pierdoly.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejakulatio retarda
kochani przecież to pierwszy raz, pierwsza jaskółka nie ma się czym przejmować, teraz się dopiero zacznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 lat - dość wcześnie jak na sex. Ja mam 19 i jakoś szczególnie mi się nie śpieszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _milkshake_
chyba to sprawa indywidualna, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manila---
ty to chyba jakis ostani dizozaur:)chyba cie nikt nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie dziewica
ja mam nadzieję że się jakoś ułoży... mi nie chodzi o to żeby on się koniecznie spuścił, ale na pewno wiedziała bym że wtedy było mu przyjemnie... a tak to już nie wiem jak było:(:(:( ale muszę przyznać że jak na pierwszy raz... to było nieźle:D z opowiadań koleżanek szykowałam się na niesamowity ból a tu tylko go poczułam we mnie po prostu;) on sam stwierdził że jak na dziewice to jestem szeroka... nie wiem czemu:P chyba że... to że miał tam 'za szeroko' przyczyniło się do tego że nie mógł skończyć?:( hmmm? co myślicie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba on
ma zbyt wąskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fix
Jukenski Japonii sie pisze przez dwa i :D dopiesz ze analfabeta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_mm
Ja mam taki sam problem, robilismy jzu to z 5 razy i aniu razu nie mial wytrysku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dosc normalne
Moze byc pare przyczyn : - wczesniej sie oczywiscie onanizowal i przez to jego penis jest "przyzwyczajony" do silniejszego uscisku niz w cipce. - po prostu sie bardzo zestresowal i dlatego nie mogl sie spuscic, w koncu to byl jego pierwszy raz. Nie denerwuj sie, z czasem nabierzecie wprawy :) JA i moja dziewczyna tez na poczatku troche kaleczylismy a teraz grzmocimy sie jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_m
No mam nadzieje ze wkoncu dojdziemy do wprawy i bedeziemy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa...
Mój były chłopak miał bardzo często problem z finiszem, gdy był we mnie, za to reką łatwiej można go było zaspokoić. To wynika najprowdopodobniej z tego,że długo nie miał dziewczyny i zaspokajał się ręką, a to oznacza wiekszy ucisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Facet pewno przeczytał na kafe albo w jakimś podręczniku , że stosunek powinien trwać co najmniej 45 minut, bo inaczej partnerka nie będzie zadowolona i powie, że z niego cienki Bolek. No więc się zawziął, zacisnął zęby, może nawet łyknął coś na uspokojenie ... Nastawił zapalnik na 45 minut albo i więcej ... A tu taka przykrość ! Jasna cholera by wzięła cały ten seks, zwariować można z babami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×