Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda o facetach

Z męskiego punktu widzenia

Polecane posty

Gość prawda o facetach

Czy zastanawialiście się kiedyś jakby to było gdyby w popularnej prasie kobiecej porad udzielał mężczyzna ? Droga Kasiu: Mój mąż chce spróbować w łóżku trójkąta z moją najlepszą przyjaciółką i ze mną. Odpowiedź: Jest dla mnie oczywiste, ze Twój mąż nigdy nie ma Cię dość! Wiedząc, że jesteś tylko jedna, sięga po Twoją najlepszą przyjaciółkę, która jest do Ciebie bardzo podobna. Wspólny seks może Was bardzo zbliżyć. Dlaczego nie zaprosić także współlokatorek ze studiów? Jeżeli nie jesteś pewna, może powinnaś pozwolić mu na razie robić to ze swoimi przyjaciółkami bez Ciebie? A jeżeli ciągle brak Ci przekonania, kochaj go oralnie i przygotuj mu smaczny posiłek myśląc o tym. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż bez przerwy chce bym brała mu do buzi. Odpowiedź: Rób to! Nasienie pomoże Ci schudnąć i jest świetna na cerę. Co ciekawe, mężczyźni wiedzą o tym. Propozycja Twojego męża jest więc całkowicie bezinteresowna. Pokazuje ona, jak bardzo Cię kocha. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to zaspokajać go w ten sposób dwa razy dziennie, a potem ugotować mu jego ulubiony posiłek. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż spędza mnóstwo czasu z kolegami. Odpowiedź: To naturalne i zdrowe zachowanie. Mężczyzna jest myśliwym, musi ciągle udowadniać swą wartość i porównywać się z innymi mężczyznami. Noc spędzona na uganianiu się za młodymi i samotnymi dziewczynami jest świetnym sposobem na odreagowanie stresu. Pamiętaj, że nic tak nie cementuje związku, jak mężczyzna po za domem przez dzień czy dwa. Pamiętaj, że to także świetna okazja na posprzątanie domu! Zobacz jak szczęśliwy jest Twój mąż, gdy wraca do domowego zacisza. To najlepsza chwila na oralne zaspokojenie go i przygotowanie smacznego posiłku. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż nie wie gdzie mam łechtaczkę. Odpowiedź: Twoja łechtaczka nie jest dla niego interesująca . Jeśli już musisz się nią zajmować, rób to sama lub poproś najlepszą przyjaciółkę o pomoc. Możesz to nagrać na kasecie video i podarować swojemu mężowi na urodziny. Aby ulżyć swemu poczuciu winy kochaj go oralnie i przygotuj mu przepyszny posiłek. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż nie jest zainteresowany zabezpieczaniem się. Odpowiedź: Jesteś złą osobą, a z twego listu widzę, ze przydałby Ci się trening delikatności. Zabezpieczenie jest dla mężczyzny tematem stresującym i niepotrzebnie zabierającym czas. Sex powinien być dostępny dla Twego męża na każde zawołanie, bez głupich pytań o zabezpieczenie. Myślę, że znaczy to, że nie kochasz swego męża, a on jest dla ciebie za dobry. Przestań być taka samolubna! Może uda Ci się to Mu wynagrodzić seksem oralnym i miłym posiłkiem. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż zawsze ma orgazm, a potem odwraca się plecami do mnie i zasypia nigdy do końca nie zaspokajając mnie. Odpowiedź: Nie jestem pewna czy zrozumiałam Twoje pytanie. Może zapomniałaś ugotować mu dobry posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
GENIALNA JESTES , KOBIETO !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o facetach
Dostałam to w mailu i tak sie usmiałam, ze postanowilam sie z wami podzielic. Genialny jest ten, kto to ułożył :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serca puka
Zaraz rozsylam znajomym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o facetach
ciesze sie, ze was rozbawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza podniesc
:D :D:D:D bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisteee
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza podniesc
no pieknie, my kobiety siedzimy na forum, zamiast przygotowywać smakowity posiłek. A później mamy jak mamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewelacja
ale się uśmiałam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza podniesc
mysle ze faceci jak to czytaja to zachodza w glowe z czego my sie smiejemy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Tendencyjne i za dużo orala. Facet woli kończyć w kobiecie niż w ustach. Widać że ten tekst napisała kobieta. Mężczyzna nigdy by tak o sobie nie powiedział. Seksistowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trza podnieść
Miałaś rację, nie za długo trzeba było czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne kto to napisał...ehh aż fajnie pomarzyć jak to by było pięknie gdyby kobiety stosowały się do tych jakże celnych i prawdziwych rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->miłość Może by i pięknie było, jednak nawet super naiwna kobieta nigdy nie uwierzy w tego rodzaju porady - przynajmniej nie na długo, aż spotka drugą kobietę i wymieni informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrom racja dlatego kobietę należy izolować i wypuścić na wolność dopiero w momencie zakończenia odpowiedniego przeszkolenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak bedzie gdy porady bedzie udzielac kobieta ? Droga Kasiu: Mój mąż chce spróbować w łóżku trójkąta z moją najlepszą przyjaciółką i ze mną. Odpowiedź: Jest dla mnie oczywiste, ze Twój mąż nigdy cie nie zaspokaja w pelni wiec nie powinnas sie opierac ale wykorzystac sposobnosc i zaprosic takze meza przyjaciolki. Moze choc raz uda ci sie wtedy zasnac przed mezem. Jesli nie jestes pewna czy maz przyjaciolki sprosta zadaniu to mozesz umowic sie z nim wczesniej na randke a twoj niech w tym czasie pozmywa naczynia, wypierze i porzadnie posprzata. Przeciez mamy rownouprawnienie i jesli ty tak poswiecisz sie dla niego to on powinien cos dac w zamian. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż bez przerwy chce bym brała mu do buzi. Odpowiedź: Zrób to! ale natychmiast wypluj nasienie na jego twarz a potem postaraj sie zwymiotowac do lozka. Takie zachowanie wyraznie pokaze mezowi czego nie lubisz. Natychmiast po tym ugotuj mu obiad bo jest szansa ze tez przestanie to lubic i wtedy bedziesz miala wiecej czasu dla siebie. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż spędza mnóstwo czasu z kolegami. Odpowiedź: To naturalne i zdrowe zachowanie. Mężczyzna jest myśliwym, musi ciągle udowadniać swą wartość i porównywać się z innymi mężczyznami. Ty zas jestes kobieta atrakcyjna i powinnas wykorzystac ten czas aby zakosztowac adoracji i dobrego seksu. Nie martw sie jesli wrocisz pozniej do domu, bo wtedy mezczyzna posprzata cale mieszkanie i przygotuje ci posilek. Wszak wrocisz na pewno zmeczona. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż nie wie gdzie mam łechtaczkę. Odpowiedź: Nie rozumiem Twoich rozerek kochana. Przeciez to nie ma znaczenia gdyz i tak przyjemnosc z seksu bedziesz czerpac z kochankiem a nie z mezem. On powinien glownie przyniesc do domu wystarczajaco duzo pieniedzy aby starczylo na Twoje wydatki. Gdyby sie dowiedzial miala bys wiecej klopotow z udawaniem orgazmu i moglo by ci sie jeszcze spodobac a przeciez wiadomo ze w zwiazku malzenskim takie zachowanie jest conajmniej dziwne. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż nie jest zainteresowany zabezpieczaniem się. Odpowiedź: Nie powinnas sie tym martwic tylk natychmiast wystapic o rozwod. Jesli on ma z tym klopoty to wczesniej czy pozniej przyprowadzi do domu bachora. Zabezpiecz sie sama i zacznij intensywnie poszukiwac innego wsparcia finansowego. -------------------------------------------------------------------------------- Droga Kasiu: Mój mąż zawsze ma orgazm, a potem odwraca się plecami do mnie i zasypia nigdy do końca nie zaspokajając mnie. Odpowiedź: Nie powinnas sie tym martwic gdyz seks z jednym mezczyzna jest zwykle zbyt krotki aby zaspokoic kobiete. Gdy zasnie to idz z butelka wina do sasiada a jesli i on zasnie do wpadnij tez do sasiadki, wszak tylko kobieta zrozumie druga kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->miłość A gdzie chciałbyś takie kobiety izolować, przecież od razu telewizja by się zleciała + feministki i ze zwykłego szkolenia (dla dobra pań) wyszedłby jakiś obóz zamknięty z torturami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak:classic_cool: wszędzie kamerki, kobietki w specjalnych mundurkach i miłość z pejczem w dłoni;) feministki by poszły na pierwszy ogień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×