Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharka 23

czy gotujecie swoim facetom jak z nimi mieszkacie?

Polecane posty

Gość kucharka 23

hej dziewczyny czy gotujecie obiady swoim facetom jak z nimi mieszkacie? czy pierzecie jego rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredna kolorowa
ja tam nie gotuje bo moj facet lubi gotować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 sery
pod warunkiem , że zmyje gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce wymyslac nicka
ja bym prala o gotowala :) ale dlatego ze lubie :) az do zboczenia uwielbiam prac, wieszac pranie i prasowac :):) a gotowac tez lubie, ale nie gotowalabyl codzinnie, jakos na zmiane, bo bym sie chyab zameczyla jejku jak ja bym chciala tak sobie zamieszkac z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taratam
nie....staramy sie jakos tym podzielic.....nie lubie ani prac ani sprzatac ani gotowac..on tego tez nie znosi...trzeba sie jakos dzielic trudami zycia a poza tym, zejeli raz przyzwyczaisz faceta ze to robisz to bedzie trudno zmienic to wszystko....ja wiem, ze jak sie kocha to sprawia to przyjemnosc..ale sama sie nauczylam opanowac z tymi przyjemnosciami, bo wiem ze na dluzsza mete bede miala dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1984
a ja prasuje gotuje i sprzatam mojemy panu w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta panienka to z Wrocławia
jak mieszkalismy razem to gotowałam ,ale nie codziennie ,bo mi sie nie chciało ,prałam ale to akurat lubie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkota
nie pierzemy ..chcyba że wrzucamy do prali hurtem to i nasze i jego, ręcznie pierzemy tylko nasz, a jak on nie ma już czystych to rączki mu tez bozia dała a my też człowiek jesteśmy ...natomiast gotujemy bo wracamy wczesniej i zanim bysmy czekali az on ugotuje to z głodu można by paść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkota
ogólnie to raczej nie rpzyzwyczajac faceta że wszystko my naszymi rączkami dla niego :) bo potem to on będzie uważał ze tak ma być i w zyciu się pomocy nie doczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z ofiara losu
prałam, gotowałam - on niczego nie potrafił zrobić, bo wcześniej wszystko za niego robiła mamusia. jak wracałam później, to siedział głodny. totalna katastrofa. na szczęście juz razem nie mieszkamy - teraz, jesli z kimś zamieszkam to nie będe robić nic, żeby sprawdzic, co on potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×