Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
akria - witaj w klubie stresowanych !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Ja juz chce koniec tego tygodnia dał mi popalic jak cholera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fajna szefowa jak sms wysyła zamiast zadzwonic ....co za ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ale wszystko się wyjaśniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria masz jakies plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dzisiaj u mnie super pogoda i tak cieplutko jak na wiosne moze gdzies wyskocze na jeden dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
nie, w domu raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, jakos tak ostatnio nie mam weny twórczej do pisania, wpadne na topik, poczytam i tyle....soreczki, nie miejcie za złe....pozdrawiam , zycze miłego wieczorka.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowa pora właśnie skończyłam zajecia plasttyczne i padam na p....buzie. pomagałam mojej corce tworzyc gazetke szkolna , tj kolejny jej odcinek. Tema t mało oryginalny wymysliła \" klasa VI f z przymruzeniem oka \" ale to co wyszło spod jej olówka , przeszło moje najsmielsze oczekiwania, usmiałam sie jak nigdy , karykatury wyszły super , ja pomogłam tylko kolorowac. Złośliwa bestia z niej ale w granicach dobrego smaku.Ciekawe jaka bedzie jutro reakcja , sobie tez dołozyła. Narysowała słodka dziewczynke ze złozonymi do modlitwy rekami i diabelskim błyskiem w oku. No cóz nic dodac nic ując ...:D. Pozdrawiam was jesiennie . Wskakuje do wanny i lulu, tzn nie w wannie , choc uwielbiam sie w niej wylegiwac , dopoki woda nie wystygnie :D Akria , mimi - tydzien sie kończy stresy tez mina Net - wena niepotzrebna , wazne ze jestes Dobrej nocki wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 ale pogoda, co??? u mnie ciepełko....:) słoneczko :D oby tak dalej :) lawinia - sorki, że wczoraj nie odpisałam, ale coś nie tak było z internetem...nie mogłam później wejść na forum.... nadrobię to dzisiaj :) otóż, co do mojej przyjaciółki....czuję się niedowartościowana, ponieważ Ona czasami \"walnie coś z gruber rury\"...według Niej, to nie jest złośliwe, ale ja odbieram to jako krytykę, fakt, zdaża się to rzadko...i może za bardzo to zobrazowałam....rozmawiałyśmy już na ten temat i muszę powiedzieć, że nastąpiła pewna poprawa :D a co u mnie? dzisiaj już piątek...i jak na złość II zmiana :( bajer!!!! normalnie, aż skaczę z radości no i w związku z tym wczoraj zrobiłam zakupy...jak taki wielbłąd obładowany tobołkami wracałam ze sklepów... ręce do kostek... język zwisał do pasa :-P , ale cóż robić...jeść trzeba :) synek jeszcze chory, pójdzie do przedszkola dopiero w poniedziałek, nazbierało się trochę zaległości i popłudniami trzeba było odrabiać lekcje...a mały ma taaaakiego lenia do nauki, że aż głowa boli...(tylko komputer i telewizor) strach pomyśleć co będzie dalej, gdy pójdzie do szkoły? :-o mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni....:-o plany na weekend...? hm...nie mam... nie licząc sprzątania, prania, prasowania i gotowania... czyli standard... miałam iść na Rubika, ale zrezygnowałam...za to zamówiłam sobie perfum...Rubika obejrzę w telewizji :) znowu się rozpisałam pozdrawiam wszystkie laseczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropka u mnie tez weekand zapowiada sie raczej dosc meczaco. Będa u mnie dzieci przyjaciółki do niedzieli. To jedyna dla niej mozliwośc zeby wybyc bez nich na jakis czas. A nalezy jej sie taki weekand. Nie to żebym ich nie lubiła, uwielbiam zreszta z wzajemnościa, ale wynikła spontaniczna pracownicza impreza w sobote na miescie , no i mnie ominie :(. Ale nic to za tydzień organizujemy Andrzejki :) Zreszta dzieki dzieciom wymigałam sie od randki. Nie mam dzis nastroju i ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna to ja nie jestem co? :D A juz sama nie wiem , nie lezy mi on jakoś do końca. A moze potzrebuje jeszcze czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zrozumiałaś mnie lawinia.... nie mam nic przeciwko randkom... ja po prostu nie wiedziałam, że Ty jesteś wolna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłby sie troche wysilic... ajemu najlepiej jest u mnie w domu. No pewnie kolacyjka podana, można siedzieć do bólu nie trzeba mysleć gdzie wyjsc itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jesteś pewna...to dlaczego się spotykacie? w sumie przepraszam..głupie pytanie! ;) możesz się przecież z Nim spotykać, jak z kumplem, ale jak juz nie zaiskrzyło, to chyba nie zaiskrzy... a jak patrzysz Jemu prosto w oczy...są iskierki? masz motylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szukałam tych motylków i iskierek u mnie , bo u niego są, i nie znalazłam :( :( . Oczy iskrza mi jeszcze ... nie dla niego :( czy to sie da wyleczyć? A szkoda prądu. Nie chce mi sie o tym pisać. Lepiej powiedz jakie perfumy zamówiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...rozumiem.... zamówiłam perfumy Yves Rocher - YRIA :) dosyć ciężki zapach...jak kto lubi \")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj telefonów :( powariowali ? przy piątku? co chwilę coś!!! :( jakby nie mogli dać człowiekowi chwilki spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole cięższe , dluzej sie utrzymuja chyba :) U mnie spokój. Ale za to jutro musze wpaść do pracy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... to współczuję...ja kiedyś byłam w pracy w Wigilię, na popołudnie!!!] to dopiero atrakcja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje prawie w kazdą Wigilie i w każdego Sylwestra szczęście ze gdzies do 15 czy 16, tak fajnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...straszne!!! współczuję!!! :(( ale niestety takie czasy nastały...nie możemy wybierać pracy, to praca wybiera nas :( kiedyś sądziłam, że jak skończę studia...praca będzie \"sama do mnie przychodzić\", ale w moim mieście i okolicy to nierealne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawinia 🌼 muszę przerwać pisanie :( ale jeszcze się odezwę, oki? będziesz później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Pogoda wspaniała. Może w niedzielę pojedziemy gdzieś troszkę pospacerować :) Jutro czeka mnie dużo zajęć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie ale juz w domu[kwiat} jak mnie dzieciaki dopuszcza dzis do komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×