Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Cześć:D No tak, prezenty. Załamka. Mimi - nie mam jeszcze sprecyzowanych pomysłów. Wiem tylko jedno - musi byc oszczędnie bo czasy ciężkie:/ Dla średniaków (rodziców) w ogóle jeszcze nie mam pomysłu. Jeśli chodzi o moich to liczę, że w tym roku, dla odmiany, wysilą się i zorganizują wszystko mój brat z bratową a my się tylko złożymy (dotąd chyba zawsze było na odwrót). Co do teściów to w ogóle jestem bezkoncepcyjna. W ogóle, pewnie doskonale znacie ten ból, prezenty są tylko i wyłacznie moim problemem. Stary nie będzie sie wysilał i myślał o tym, szukał, pakował. O nie! On uważa się za uciemiężonego bo musi na święta odchlewić samochód. No i oczywiście musi się przy tym nagadać jak to wszystko jak zwykle na jego głowie i że ja się nie tykam do samochodu tylko potrafię narzekać, że brzydze się nim jeździć:| A tak naprawdę to jego jedyny świąteczny obowiązek jesli chodzi o wyjazdy i spotkania rodzinne. Co do charakteru prezentów to ja lubię prezenty praktyczne. Wkurzają mnie bezmyslne prezenty, które tylko zaśmiecają mieszkanie. Jak komuś nie chce sie wysilić i zastanowić co komus kupic to lepiej, żeby dał czekoladki czy cos, co wiadomo, ze zawsze jest trafione zamiast dawać mu coś co będzie dla niego tylko problemem. Z prezentów praktycznych to najfajniejsze jest cos takiego, że wiem, że ta osoba chciałaby to miec, ale sama by sobie tego pewnie nie kupiła (bo zawsze sa pilniejsze wydatki). I takie też mnie cieszą:) Doceniam też to, że jak ktoś nie wie co mi dać to daje mi coś neutralnego właśnie. Uwielbiam dawać trafione prezenty i lubie je pakować - każde opakowanie musi byc oryginalne, ekologiczne, pachnące świętami, niepowtarzalne i samo w sobie też jest prezentem. W zeszłym roku na same elementy dekoracyjne do opakowań wydałam kupe kasy i poświęciłam temu wiele godzin, ale sprawiło mi to duzo frajdy:) Mój facet mówił, że nikt tego i tak nie doceni, ale bardzo się mylił:) W tym roku też juz doczekac się tego nie mogę:) Ale się rozpisałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja nie cierpię pakować prezentów. Nie mam do tego cierpliwości. Cieszę się, że już niedługo święta i nie będę musiała tak wcześnie wstawać. Rano jest tak ciemno. A o prezentach, zakupach i wszystkich tych przygotowaniach wolę nie mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam kobitki, zycze miłego dnia i pozytywnego myslenia o zyciu , swietach i prezentach-ja tez cenie piekne opakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki 🌼 co tu taka cisza i spokój ? hm... już świąteczne porządki, że kobitki nie mają czasu? ja korzystam z okazji, że na chwilkę zostałam (w końcu) sama.... :) ciągle coś i ktoś!!! :( nawał pracy... a co do prezentów świątecznych.....dla synka i siostrzeńców już mam, ale gorzej z mężem....zawsze problem.... :( muszę jeszcze pomyśleć a pogoda u mnie piękna...po ostatnich mgłach...w końcu wyjrzało słoneczko i jest ciepło :) lawinia - jak udała się imprezka? życzę miłego dnia Akria 🌼, Fabiola 🌼, Lawinia 🌼, Net 🌼, Mimi 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kropeczko za zyczenia miłego dnia, tez sie przyłaczam dla wszystkich, mimo,ze łapie własnie ostra depre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net 🌼 mnie też ostatnio nachodzą czarne myśli.... ale jak to mówi mój przyjaciel....\"TRZEBA WIERZYĆ\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rade dzieki, ale czasem tak cholernie trudno uwierzyc....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) To chyba ta pogoda sprawia, że mamy kiepski nastrój, przynajmniej tak zawsze jest u mnie. Latem, w wakacje, gdy ciepło i świeci słoneczko wszystko wydaje sie piękniejsze i prostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
prostsze - oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki Halo halo co jest z wami, usmiechnąc mi sie tu wszystkie szybciutko. Listopad to pogoda kiepska.Trzeba przetrwac , byle do cieplutkich świat. Lubie ta atmosferę wyczekiwania , choć marketingowo - reklamowa machina skutecznie ja skraca i niszczy. Ale co tam , w niedziele wkrecam sie w ten wir i lece na prezentowe zakupy. Kropka - impreza , coz jak impreza tego typu , ale nawet sie udała. Było pare problemów bo chłopcy sie po prostu schlali , a my czuwałyśmy z dziewczynami coby nie zrobili czegos głupiego, bo takie działanie było jak najbardziej celowe. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco, szczególnie te które w dołku, nie dajcie się , szkoda zycia. Całusy cieplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 na dworze jeszcze ciemno...w nic dziwnego... zważywszy, która godzina :) wczoraj były imieniny Andrzeja, złożyłam tacie życzenia, dałam kwiatka...reszta (prezent) w sobotę, będzie mały zjazd rodziny i znajomych....ale cóż...tak trzeba :D a ja wczoraj położyłam się wcześniej spać....i powiem Wam dziewczyny, że wyspałam się i od rana mam super humor :D oby go tylko nikt nie zepsuł !!!! a terz zabieram się do pracy, dzisiaj będę miała bardziej pracowty dzień - dodatkowa praca :) :( nie wiem czy dam radę się jeszcze odezwać, więc już teraz życzę miłego weekendu Akria 🌼, Fabiola 🌼, Lawinia 🌼, Net 🌼, Mimi 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzieki za dobre słowa, na chwile w moim wnetrzu zaswieciło wczoraj słonce, ale dzis dowaliła ciemnosc ze zdwojona siła i to nie o pogode chodzi......pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net 🌼 trzymaj się!!! \"jutro\" będzie dobrze!!!! ...TRZEBA WIERZYĆ.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich od rana i tak przez caaaały weekand. net- tak chciałabym ci ulżyć , ja to wszystko znam ... kurcze szkoda ze nie mieszkamy bliżej , zabrałabym cie na zakupy nawet malutkie, to zawsze poprawia humor . 🌻 dla Ciebie Kropka - ja sie tez dzis wyspałam , odwiozłam core do szkoły na 7 i hycnełam jeszcze do łózeczka , co sie ze mna dzieje?, o mało nie zaspałam do pracy :D Akria - duuuzo słoneczka dla Ciebiue zatem A Fabiola to chyba wsiąkła na zakupach Zreszta tak jak i reszta Mimi - ciebie tez długo nie ma Pozdrawiam . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavinko, Kropeczko, dzieki za 🌻🌻Lavi-zakupy-nawet malutkie by nie pomogły, ale wspólne pogaduchy-na pewno, szkoda wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Dzięki za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik zamarł na zime..... a ja pozdrawiam wszystkie, gdyby jednak któras z WAS kobietki sie przebudziła z zimowego letargu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej dziewczyny :) Witam sie z rana przy pijac pyszna kawe .......topik trzeba reanimowac bo cos słabo dziewczyny piszemy ...;) a wiec zaczynam reanimacje :D ....w sobote wybieram sie na zakupy świateczne i tak jak pisze Fabiola tez lubie pakowac prezenty ładnie i fantazja .... Na Mikołaja kupiłam prezent synowi gre scrabble a mezowi nic bo w niedziele ma urodziny wiec trzy prezenty w m-c to za duzo ..... Dla dzieci w rodzinie mam drobne upominki i słodycze .....W pracy koledze kupiłam bokserki w seksowne kroliczki za zgoda jego zony - tak wylosowałam :D;) Ciekawe co ja dostane ......Piszce co u Was nowego i jakie macie pomysły na prezenty .....Pozdrawiam wszystkie ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a tu dalej cicho .......no tak wszystkie czekaja na Mikołaja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mężatka 33 lata, jedno dziecko-synek lat 10. Mieszkam blisko stolicy. Poważny bagaż życiowy i wiele rozterek w życiu codziennym. Jęsli pozwolicie, chętnie do Was przyłączę. Hm ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam :) Zahirek Super ze ktos dał znak życia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Zahirek - a jak tam u Ciebie z prezentem na Mikołaja dla syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi77-29 🖐️ Jeszcze nie mam i pomysłu też brak :(. A jeszcze muszę coś kupić dla Jego koleżanki na szkolne mikołajki. Lubię robic prezenty, tylko jak mam czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Mimi asystuje przy reanimacji :D Zahirek - witamy , zapraszamy serdecznie Przyłaczam sie do kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam lawi :) Co nowego u Ciebie ? Czy juz w nastroju światecznych zakupow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalatany generalnie ten grudzień. I te zakupy.... Choć jestem juz częsciowo po. Mam niemiły dylemat jeśli chodzi o moja córkę , musze jakoś zareagowac na jej ostatni wybryk z ogromnym rachunkiem telefonicznym, myslałm ze ukaram ją skromnym mikołajem. No ale troche nie wyszło. W sumie w niedzielę obkupiłam ją od stóp do głów , dosłownie. I tak musiałam , z kurtki wyrosła , z porzadnych butów zimowych tez, a do takich butów i kurtki spodnie rybaczki pasuja ... ( no a jak juz kupuje coś w czym ona bedzie chodzić to przeciez tak zeby jej sie podobało) No i podoba się ....nawet bardzo , radość i błysk w oku. A ja sprytnie zabrałam babcie tj tesciową na te zakupy :D, a co w końcu jedyna wnusie ma :D Nie no , sama bym nie udźwigła portfelowo. No i tak mikołajowo to wyszło troche... Reszta prezentów tez w miare załatwiona , mama , siostra , chrześnica. A reszta jeszcze w proszku.:D I znów sie rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty co chciałabys dostać Mimi? od Mikołaja Zreszta wszystkie napiszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kurcze ale te dzieci rosna .....nawet nie mow o wymianie ubran ....moj mały - stary syn tak szybko wyrasta z ubran że jestem w szoku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×