Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akria🌼 zastanawiam się, co dzieje z pozostałymi dziewczynami? lawinię - dzieciaki \"wywalili\" od komputera :( Annka - pewnie chora (mam nadzieję, że poszła do lekarza):( Fabiola - milczy, miała mnie \"złapać\" w pracy..ale niestety, porażka, może w przyszłym tygodniu...:( mimi - zawitała na chwilkę wczoraj i ...zamilkła:( no i patyczak - też milczy jak zaklęta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
któras miała gdzies wyjechać na weekend, nie chce mi się szukac wpisów Fabiola może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Anka klika z pracy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akria [ kwiatek] po mału się zbieram...weekend :D czekam na mail\'a :) i mam nadzieję, że \"spotkamy\" się w przyszłym tygodniu :) miłego weekendu dla Ciebie i pozostałych dziewczyn Lawinia [ kwiatek] Mimi[ kwiatek] Fabiola [ kwiatek] Patyczak [ kwiatek] Annka [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być tak :) akria 🌼 po mału się zbieram...weekend :D czekam na mail\'a :) i mam nadzieję, że \"spotkamy\" się w przyszłym tygodniu :) miłego weekendu dla Ciebie i pozostałych dziewczyn Lawinia 🌼 Mimi🌼 Fabiola 🌼 Patyczak 🌼 Annka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Miłego wekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Witajcie laseczki🖐️ Alllllllle mnie wzieło-jedna wielka chandra.Siedziałam w domu i ryczałam-z przerwami jak wychodzilam do pracy.Jednak juz jest zdecydowanie lepiej.Pogoda mi sprzyja bo swieci piekne slonce. Sama jestem sobie pewno winna bo nadal nie odzywam sie do meza a na tesciowa to juz patrzec nie moge,dobrze ze z Nia nie mieszkam. No i poklocilam sie z przyjacielem tzn.on miał humory i ciagle Mu cos nie pasowało a ja tez jestem zaczepna i skonczylo sie klotania. Wczoraj poszlam na zakupy- na poprawe humoru i udalosie dzis jest ok. Z przyjacielem sie pogodziłam a z mezem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Ale tu powialo pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Nie miałam czasu zajrzeć. Domowe porządki. Widzę, że większość tez zajęta. Jeszcze czeka mnie prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
cześć :) Przeglądam strony z przepisami ,,Ciasto palce lizać..." i natknęłam się na Twój nick Patyczak :) Lubisz piec ciasta? Ja chciałabym się trochę poduczyć, bo robię to za rzadko ale ciągle brak mi czasu. Przydałoby się znać kilka dobrych, wypróbowanych przepisów. Czasami musze coś upiec i jest problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Witam:-) Pisze dzis moze poraz ostatni bo chyba nie bede miec kompa:-(Ten ktory mam jest pozyczony i wlasciciel wlasnie sobie o nim przypomnial po 6 latach i pewno zostane na lodzie.Na nowy srodkow finansowych brak. Akria-jesli chodzi o pieczenie to mam swoje pewne przeisy i zazwyczaj sie ich trzymam.Te ktore znalazlas to z kategori sprawdzonych i zawsze wychodzacych.Mam jeszcze tego dosyc troche. Pieke od jakich 3 lat kiedy sie wyprowadzilam od rodzicow moj mezulo uwielbia slodkie wiec prawie w kazda sobote jakis wypiek. Tylko ze ja musze potem cwiczyc silna wole. Juz zastanawiam sie z czym wypalic na swieta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 ale pustki... :( pozdrawiam wszystkie serdecznie :D sobota minęła na porządkach, odrabianiu lekcji z Małym i robienie \"domków sześciolatka\" :) z herbatników, masy serowej i czekolady :) a w niedzielę....:D :D poszłam na....RUBIKA!!!!! maż mnie zakoczył :) zrobił mi niespodziankę i zafundował bilet... BAJER!!! ...uczta dla uszu i duszy :D a teraz zabieram się do pracy :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam dziewczyny !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Co nowego u Was kochane ....:) Mnie dopadła jesienna depreszka i czuje sie tak jak wypluta landrynka :o ale co zrobic wiec sobota i niedziela mineły dosc rodzinie spacer , basen , pogoda jak na listopad super ....W piątek załatwiłam wszystkie sprawy w banku i jest na czysto wiec powod do swietowania .....ale mam jakiegos takiego kaca moralnego mozna powiedziec straciłam wiare w ludzi ....no nic koniec z wypisywaniem zali ide napic sie kawy ...jak ktoras ma ochote na mała czarna z mlekiem to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
kropka juz podałam kawusie .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mimi 🌼 - pyszna :D szkoda tylko, że to nie dzieję się w rzeczywistości :( ale....wszystko jeszcze przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak 🌼 Akria 🌼 może podzielicie się tymi wypróbowanymi przepisami na ciasta :) ...skoro wychodzą na 100%, to może i mi uda się coś pysznego upiec...co nie będzie zakalcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki 🌼 uciekam do domu :D miłego popołudnia i mam nadzieję, że ....do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Co słychać? jak po weekendzie? Weekend był piękny a dzis znów pomuro :( Mimi, po tym co przeżyłas to chyba normalne, że tak czujesz. Kropka - jeśli chodzi o przepisy zamierzam się dopiero uczyć :) narazie przeglądam strony, m.in ,,Gotoweanie, dom..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie w ten zimny i ponury dzień :( (przynajmniej u mnie:( ) jakoś tu cicho...smutno.... poczekam....może się kotś odezwie ? :) pozdrawaim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:)))) Ależ miałam zaległości w czytaniu forum:) Miałam mały wyjeździk weekendowy a wczoraj nie miałam czasu wchodzić. Odpoczęłam w weekend, poszlajałam się po Bydzi i Toruniu, nagadałam i trochę rozerwałam. Fajnie było:) No i teraz powrót do rzeczywistości i stresów zawodowych:( Lawinia - co nas nie zabije to nas wzmocni - skoro nie padłaś trupem przy dwójce małych dzieci to znaczy, że przetrwasz i kolejne własne potomstwo - niech więc nic Cię nie powstrzymuje;) Akria - spacerki się udały? Mimi - uffff, bo już chciałam tam jechać i znokautować kolegę od długu. Kropka - sorry, niestety nie miałam szans na udziuał w forum w czwartek bo miałam roboty kupę. Patyczak - kurcze, strasznie długo te ciche dni trwają:( Może czas się pogodzić? Nie poczuwa się łobuz do przeprosin??? Pozdrawiam wszystkie laseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny, :( ale zalatany mam ten dzisiejszy dzień uciekam do domku pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Przed chwilą dowiedziałam się, że jutro i w czwartek zostaje w pracy dłużej. I znów po raz drugi musiałam odwołać spotkanie z koleżanką. Już głupio mi bedzie kolejny raz dzwonic i się umawiać. Fabiola - spacer był krótki, bo miałam gości ale miło spędziłam czas więc nie narzekam z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie laseczki :) ALe cisza .....U mnie pogoda do bani słonca brak , szaro , mokro , deszczowo brrrr...Smutny dzien tyle gornikow zgineło a moze bedzie ich wiecej :( :y) Taka wsciekła jestem słuchajac wypowiedzi pprzedstawicieli kopalni ze krew mnie zalewa :( ze to wina natury ... W poniedziałek ok 17 było takie tapniecie że domem kołysało a mieszkam pare km . od kopalni ...Zawsze po takim tapnieciu jest jakis wypadek to wie kazdy przecietny człowiek mieszkajacy na slasku . Majac taki sprzet do pomiaru metanu nie wiedzieli ze jest tam tak niebezpiecznie .....bzdura !!! Licza sie tylko pieniadze a nie ludzie i ich płaczace zony i dzieci pod kopalnia !!! Taka jest prawda ....:( Sorry ale jestem wsciekła i musiałam o tym napisac ...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 cicho i spokojnie zrobiło się tutaj... :( najpierw pogoda....u mnie podobnie jak u Mimi, szaro i deszczowo, aczkolwiek cieplej niż wczoraj :) Mimi - rzeczywiście...bardzo smutny ten dzień....wiem co miałaś na myśli jeśli chodzi o tąpnięcia, moja siostra mieszka na Śląsku...i zgadzam się z Tobą.... dziewczyny 🌼 miłego dnia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Ja już w domu :) U mnie na szczęście nie pada i nawet ciepło. Trochę tu pustu :( Zajrzę tu wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lasencje:D Poranek mglisty, ciśnienie niskie, ale dzień będzoe udany - musi byc, łachy nie robi;) I takiego dnia Wam życzę. Jak będę mogła to zajrzę tu z pracy. Nie było mnie wczoraj i dziś mogę mieć zaległości do ponadganiania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×