Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

cześć Akria , na twoim miejscu rzuciłabym wszystko i wyrwała na spacer z mezem i w sobote i w niedziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
przydałoby się trochę relaksu 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęcia w domu...witaj w klubie akria :) pisałam o tym wcześniej...jakie mam plany na weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Siostra dzwoniła przed chwilą i zapowiedziała się na niedzielę więc chyba nici z wyjazdu ale wizyta rodzinki tez może być miła. Zawsze może być długoi spacer gdzies w pobliżu. Niedaleko mnie jest dużo pięknych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Kropka, do której w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam w Twoich rejonach a wizyty siostry Tobie zazdroszczę :) też chciałabym, żeby moja siostra przyjechała, nie widzimy się często...mieszka dosyć daleko, dzieci do szkoły, obowiązki...sama rozumiesz :( moja siostra jest rok ode mnie młodsza, wszyscy uważają, że jesteśmy do siebie bardzo podobne, ale ja tak nie uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
W domu :) Ta siostra, która ma przyjechać młodsza jest o 2 lata i mieszka blisko, często się spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz...moja przyjedzie dopiero na Święta, a ostatnio widziałam Ją w sierpniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
to współczuje, miło jest miec rodzeństwo blisko siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
mam jeszcze siostrę w gimnazjum i brata 20-parolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czad :D fajnie jest mieć taką dużą rodzinkę, co nie? :D pamiętam, jak byłam mała i żyli jeszcze moi dziadkowie...jak fajnie było jechać do Nich na Święta :D, zbierała się tam cała nasza rodzina (ciocie i wujkowie z kuzynkmi i kuzynami) ze strony mamy, dziadek co roku rozpoczynał Wigilię przemówieniem...było inaczej...:) :( ale teraz już Ich nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Fajnie, mamy ze sobą dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Miło jest jak wszyscy spotykamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
zaraz sprawdzę, nie było mnie przez chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...starość nie radość...źle przepisałam Twój adres :D wysłałam jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Narazie nie doszło ale może jescze dojdzie, czasami trzeba trochę poczekać. Odpiszę jak coś dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. 🌼 zauważyłam, że masz konto na Onecie, ja wolę Tlen :) koleżanka też ma skrzynkę na Onecie i wiesz, ostatnio mail od Niej szedł do mnie kilka dni...albo inny przypadek...wracał do Niej spowrotem (do mnie wogóle nie dotarł) nie chcę negowć Twojego (czy kogokolwiek) wyboru, co do wyboru portalu, ale takie są fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Z onetu na onet szybko dociera, kol ma na tlenie i tez szedł do niej długo. Słyszałam, że na tlenie skrzynka jest pojemniejsza. Próbowałam założyć ale pojawia sie inf. żeby ściągnąc komunikator. Da się założyć bez ściągania komunikatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
adres aktualny ale jeszcze nic nie ma, sprawdzę od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie było mnie przez chwilkę... przyszedł facet i nawijał bez sensu :) akria 🌼 musisz wejść na stronę: http://www.o2.pl/, po lewej stronie jest na niebiesko informacja: \"Załóż konto e-mail gratis\", wejdź tam i postępuj według dalszych zaleceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
dzięki, spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akria - daj znać, czy się udało :) lawinia 🌼 wróciłaś już do domu? dzieciaki pewnie przy komputerze? ciekawe co słychać u pozostałych laseczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jetsem zrobiłam im teraz kolacje i korzystam z chwili kidy ich nie ma na kompie. Mam tylko problem z najmłodszym , bo on chce taka zupke z kwadracikami , która u mnie bardzo lubi. A ja nie mam :( . Kwadraciki to grzanki, a zupka jest porowa przecierana z serkami topionymi czy jakoś tam , nie wiem bo gotuje ja moja mama i przynosi z reguły w niedziele. I on ja bardzo lubi. No i taka jestem ciocia ze nawet zupki nie mam :D. Koniec końców dał sie skusic na smażona rybke ;) Ide dpilnowac coby wszystko zjedzone było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawinia 🌼 nie dziwię się, że najmłodszy zmartwiony...:( tak opisałaś tą zupkę, że sama dostałam na nią apetytu :) aż mi w brzuchu burczy...:( a wyobrażnię mam jeszcze dobrą i już wyobraziłam sobie zieloną zupkę z kawałkami białego serka i brązowymi grzankami :D mniam...mniam.... akria - udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×