Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

wiem coś o tym Mimi teraz szczególnie, bo rośnie jak na drożdzach jest notabene wyzsza niż ja. No ja z metra cięta jestem raczej , no ale bez przesady , kurcze z góry na mnie patrzyc zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no to ładnie te dzieciaczki rosna .....mały ma 9 lat a rozmiar nogi 38 a co bedzie jak bedzie miał 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a Ty napisałas juz do Mikołaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Ja mysle że chłopcy jakas płyte kupili .....bo cos słyszałam że do sklepu jada :) jutro sie wyjasni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no nic uciekam cosik zrobic ....odezwe sie wieczorkiem - siostry z intensywnej reanimacji :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja.... cóż ...tak najbardziej na swiecie to chciałabym żeby te świeta były radosne i spełnione , bez łez. Czy może mi to przynieść?? A tak przedmiotowo to chciałabym dobrą mascare dostać , bo mi sie juz skończyła.... i dużo słodyczy czekoladowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej pracy siostro :D JA tez zmykam do pracy. Buziaki dla wszystkich. Mimi 🌻 FAbiola 🌻 Akria net🌻 kropka🌻 zahirek🌻 i cała uspiona reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavi-wielkie dzieki za 🌻, przesyłam wszystkim pozdro i buziaki....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki 🌼 zahirek - witaj w naszym gronie troche mnie nie było :( , ale dzisiaj i jutro II zmiana :D (jak pozostałe dni tygodnia? zobaczymy) , więc może uda mi się obudzić nasze całe towarzystwo, bo rzeczywiście, jak napisała Net, nastał tu jakiś zimowy letarg :( no dziewczyny!!!!! pobudka!!!!! :D jak po Andrzejkach? jutro Mikołajki...zbliżają się Święta.....duuuużoooo tematów do rozmów!!!!! czekam na Was....do 22.00 :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witajcie Witaj Zahirku. Właśnie wróciłam z pracy. Miło było poczytac nowe wpisy :) Ja ostatnio mam troche problemów i nie chciało mi się pisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dzień minał dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
zajrzę tu później, teraz mam cos do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropeczko , Akria JA własnie zmykam z pracy. Lece jeszcze na słodyczowe zakupy i na małą kawke ze znajoma , w przerwie zakupowej :D. Miłej pracy coby szybko zleciała. Pozdrawiam i uciekam Całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... istna epoka lodowcowa :( szkoda :( a ja zaraz będę się zbierała do domku no nic....może jutro będzie lepiej :) pozdrawiam do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kropeczka , Akria witajcie Sniezynki kochane jak tam zakupowe szalenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
A ja jestem dzisaj pełna szczescia bo znalazłam prace dla starszej pani i kuzyna :) tak wiec znowu plus u Pana Boga i u rodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laski, Sorry, ostatnio jakoś nie miałam weny i też czasu na pisanie. Z prezentami gwiazdkowymi nie posunęłam się do przodu nawet o krok. Pomysły częściowo mgliście majaczą na horyzoncie - mam nadzieję, że wyłonią się przed szczytem świątecznym bo nie odważę się wtedy nawet wejść do sklepu:/ Sama na swój prezent nie mam pomysłu. Bratu i bratowej powiem, żeby nam kupili wspólny prezent czyli komplet garnków - takich fajoskich - przecenili je ostatnio w Ikei. W ogóle ostatnio ciągle kupujemy sobie prezenty do domu bo ani oni ani my nie jesteśmy jeszcze do końca urządzeni - raty kredytów pożerają szanse na wygadżetowanie się;) Od rodziców dostaniemy, jak zawsze, kasę a od teściów nie wiem. Rok temu mnie zaskoczyli bo ich gwiazdkowy prezent był pierwszym od nich, którego nie wywaliłam do śmieci ani nie schowałam głęboko do szafy. Ze starym prezentów sobie nie dajemy - tak zarządziłam - bo wyjeżdżamy w góry i to ma być nasz prezent (na który jesczze nie uzbierałam zresztą). Wiem jednak, że on mi kupi perfumy czym wymusza na mnie również kupienie prezentu:/ Nie wiem czy nasz grudniowy budżet domowy to wytrzyma. Ehhhhhhh, wszystko super - gdyby tylko karta nie pękała w szwach! Pozdrawiam Laseczki i witam nową Koleżankę Zahirkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj to agonia normalnie. Siostro Mimi !!!! Elektrowstrząsy!!!! No prosze jak wszystkie prezentami zajęte. Całusyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Mikołajki !!!!! ;D Jak tam prezenty?? Ja była grzeczna i dostałam worek słodyczy :D (u nas taki zwyczaj), tylko pytanie... kto je zje???? :-O Hm....Pewnie z czasem znikną, bo mój mąż i synek to straaaszneee łasuchy :D Dzisiaj dowiedziałam się, że jutro mam przyjść do pracy na rano :( Nie lubię takich zmian w grafiku z dnia na dzień :( szybko do domu, pewnie będę gdzieś ok. 22.30, kolacja, mycie i spanko (oby jeszcze udało się zasnąć, bo dzisiaj pospałam dłużej...taki ze mnie śpioch ;) A mój synuś dzisiaj zaszalał :D Taki był podekscytowany Mikołajem, że najpierw nie mógł zasnąć... Kiedy wróciłam z pracy, smacznie spał...ale o godzinie 12.00 w nocy przyleciał do sypialni i powiedział :classic_cool: : \"Jjjjeeeeest, mam prezenty\" :D No i chcąc nie chcąc wstaliśmy z mężem z łóżka i poszliśmy do pokoju Małego oglądać prezenty :) istne szaleństwo :) Pozdrowienia i całusy dla wszystkich 🌼❤️ 😘 \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Mikołaj z długą brodą Gości z procentową woda Faceta sexsownego w prezencie :D Prostej drogi na zakręcie Bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu Każde z marzen skrytych w głębi Święty dziadek niech Wam spełni...... ;):D to dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam :) U mnie Mikołaj juz był :) dostałam od męża płyte Rubika i album na zdjecia .....do kolegi z pracy śmieszny kubek a ja głupia wyskoczyłam z bokserkami ....ale było smiechu po pachy :D Tylko moja 4 letnia chrzesnica mnie zaskoczyła kupiłam jej głowe do stylizacji - super sama bym sie tym pobawiła a mała Julka w płacz bo ona pisała w liscie do Mikołaja o woz stażacki :( no coz i tak bywa :D Mowiac ogolnie wszyscy byli dzisaj zadowoleni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kropeczka a Ty jeszcze w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kropka zgodze sie z Toba że kiedys dzieci dostawały słodycze , owoce na Mikołaja a dzisiaj byłam w sklepie to widzialam jakie drogie prezenty rodzice kupuja dla dzieci - szokkk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×