Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
jeszcze nie zakładałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie.... a ja tu pracuję :) raz sprawdzam skrzynkę :) a raz forum :) i nic...:) żartuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
nic nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🌼 w przyszłym tygodniu będzie mały/duży problem ;( otóż jestem na rano (teoretycznie) z pewną dziewczyną.... nie będę mogła tak często korzystać z komputera jak do tej pory :( wiecie jak to jest....kable, kabelki...przedłużacze...wazelinki itp. chlip...chlip... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kropeczko - rzuce ci przepis jak bede miec chwilke . Od twoich wyobrażeń rózni sie troszke tym , ze jest raczej zółciutka bo miksuje sie tam tez marchewke i inne jarzynki serki tez chyba wtedy , wiec w wersji ostaecznej pływają w niej tylko grzanki :D. Ale poki co to by było na tyle , bo nie chce prowokowac twojego biednego burczacego brzucha :D No i zrzucają mnie juz dziady jedne , bo jakaś gra on - line jest wazna - a w piatek wieczorem wszyscy siedza - mamo!!! Miłej pracy kropka oby szybko zleciało Akria - powodzenia w zakładaniu skrzynki , oby same dobre wiadomosci przynosiła Mimi - i gdzie na ten spacer ? FAbiola - juz pewnie na miejscu . Baw sie. Miłego wieczoru for all 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
na pewno dobry adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawinia 🌼 miłego weekendu i do \"obaczyska\" :D akria 🌼 mam napisać adres, na który wysłałam wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
nie akria tylko akrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akrim_@onet.eu o rany...ale jestem już stara :( wysłałam na akrim :) 2x teraz źle napisałam....to ten wiek...i oczy nie te...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
zgadza się to pewnie dojdzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
może nie będzie tak źle, czasami ktos mi cios wysyła wieczorem a ja dopiero rano odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ale z onetu na onet szybko dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem? może? jak w końcu dojdzie do Ciebie wiadomość, odpisz na moją skrzynkę, prędzej ją sprawdzę w poniedziałek niż forum :( (ściany będą miały uszy...a oczy widziały przez zamknięte drzwi) dzisiaj piątek...a ja zastanawiam się co zrobić jutro na obiad.. a Ty akria co wymyśliłaś? lawinia!! Ciebie już \"wywalili\" od kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Na pewno odpiszę. Ja zawsze robie coś mało pracochłonnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Bardzo proszę najcześciej kawałek mięska smażonego lub duszonego +ziemniaczki/ewentualnie ryż, kasza/+sałatka czasem robię flaki, bigos, fasolka po bretońsku - wtedy mam spokój przez kilka dni :) czasami jakas zupa ale rzadko, bo nie za bardzo lubimy zupy juz raczej żurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
a i jeszcze placki ziemniaczane - uwielbiamy czasami też naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
a jak późno wracam z pracy to zamawiamy pizzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...zjadłabym sobie placki ziemniaczane...ale to chyba nie bardzo, biorąc pod uwagę mój żołądek, ale naleśniki nie powinny mi zaszkodzić...chyba się na nie zdecyduje..:) dzięki za podpowiedź, akria 🌼 a w niedzielę zrobię rosołek, potrawkę z kurczaka i groszek z marchewką..mniam...dietetyczne prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzę też uwielbiamy...a mały wprost U W I E L B I A :D ,ale chyba to nie dla mnie teraz..gdyby zamówili....? nie powiem, gzie miałabym język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...ale ja mam gadane... ja piszę 10 zdań, a ty jedno :) muszę się ograniczyć, bo to chyba niezdrowe :) i nie wypada tak paplać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ja robię kilka rzeczy na raz; zagladam na kafe, ogladam telewizję, rozm. z mężem i cos pisze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
mam podzielna uwagę, co czasami denerwuje męża, gdy cos razem ogladamy a ja jednocześnie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... poczekaj jeszcze kilka lat...zobaczymy jak będziesz w moim wieku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×