Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość sips
Witam,no to trzeba topik reanimowac,kto jest zainteresowany,zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
ale mam pecha,jak mam z kim poklikac to net mi sie zawiesza,więc prosze o wybaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiring run
hej:) witam was serdecznie:) nie trafilam tu przypadkiem. Jestem otwarta na nowe znajomosci:) Niewiem tylko czy do Was pasuje. Mam 17 lat. I mase zainteresowan:) Aktualnie zajmuje sie lekkoatletyka:D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaCzasemSzalona
Cześć Jestem z Poznania, szukam dziewczyn, które lubią porozmawiać o rzeczach poważnych i tych niepoważnych.. wyskoczą na piwko, gdzieś potańczyć, na popołudniową kawę, zakupy, do kina... bo wbrew pozorom trudno znaleźć pokrewną duszę nawet w tak dużym mieście... Jeśli chciałabyś czasem gdzieś wyjść, a nie masz z kim, to właśnie znalazłaś chętną Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adan
jestem samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adan
siemka topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vipsuniavp.pl
Hello, jestem z Gliwice:) Może porozmawiamy , czuje się taka samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena 1519
siemka piszcie do mnie na gg 3736175 szukam przyjaciółki z okolic gdańska ale chętnie też nawiąże znajomość internetową odpiszę każdemu kto napisze heheh nie pisze na kafeterii bo internet mi strasznie zamula i w rezultacie lipa straszna mam 24 lata synka i męza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-30
Witajcie ! o matko istne biuro ogłoszen ;-) Przyjaciółka pilnie poszukiwana czy co ? No nie dziewczyny z kamiennego kregu wracamy zrobic tu porzadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-30
od jutra wydajemy karty członkowskie :-D ......Pozdrawiam wszystkie byłe i obecne babeczki no i tego samotnego faceta tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-30
Witaj moon ! ale sie ciesze że sie odezwałaś ;-) co tam u CIEBIE jak żyjesz ? Pozrawiam :-) Reszte gdzieś wywiało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuppi40
Prosze piszcie jesli szukacie przyjaciol jak ja , mam 40 lat , na imie Monika i umiem sluchac. Moje GG-5163644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mimi :) u mnie jakoś leci, mała rosnie jak na drozdzach, ma juz 1,5 roku, własnie myslałam niedawno o Tobie, bo oglądałam zdjęcia z wyjazdu na Słowację do Demianowej, która mi poleciłaś..:) za tydzien wybieram sie na narty, moze tym razem pojeżdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayesha77
Gdańsk..samodzielna tolerancyjna wesoła czasem poważna czasem zwariowana rozwódka szuka koleżanek do pogawędek, kina, klubu, na piwo czy zakupy..:) Samotna mama 10latka ale nie typowa matka Polka, gdyż stara się nie zwariować.:) szuka w podobnej sytuacji kobietki. Stare przyjaźnie wyjechały, ja też nie pochodzę z 3city :) a łatwiej znaleźć faceta niż przyjaciółkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa nie wiem
Wie jaka jest i nie wie, kim jest. Nieprzewidywalna i łatwa do przewidzenia. Wie, czego chce i ma wątpliwości. Ufna i nieufna. Egoistka i altruistka. Lubi zapach kawy i nie znosi zielonej herbaty. Pełna sprzeczności-to ja. Jestem ze śląska, szukam przyjaciółki,której będę mogła powiedzieć o wszystkim i odwrotnie. Mam 35 lat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verta
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verta
Ja również szukam przyjaciół, a dokładnie przyjaciółki, która chce żyć a nie narzekać. Jestem pełną życia osobą i optymoizmu. Niestety większość czasu spędzam w pracy a tam lepiej przyjaźni nie zawierać. Szukam więc przyjaciółki na tym portalu. Osóbki w wieku od 27 do 33 lat z Warszawy. Lubiącej to co babskie czyli: wypady na zakupy, na aerobik, do kina teatru i do dobrej dyskoteki aby potańczyć zlekka.Wspólne ploteczki przez telefon i wieczorami przed telewizorem. Osoby która tak jak ja chce żyć pelnią ducha!!!! Jeśli jesteś zainteresowana zaprzyjaźnieniem się ze mną, to pisz na mojego emaila verta@op.pl , to spotkamy sie na kawce w jakimś fajnym lokalu. Może to byc poczek dobrej przyjaźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verta
cos o mnie ? Bez męża i dzieci ( mam jeszcze czas) ,pracuś, typowa ekstrawertyczka, otwarta, wesoła, lubiąca ludzi. Potrafię wysłuchać i współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam przyjaciol
witam tez szukam bratniej duszy do rozmowy :)mam 27 lat jeśli ktoś chce popisac to gg 6460442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata78
Witam serdecznie wszystkich!:-) Ja również szukam przyjaciółki, najlepiej z Łodzi lub okolic, bo chciałabym, żeby znajomość rozwinęła się nie tylko w świecie internetowym, ale i w tym realnym. Mam już prawie 31 lat, jestem mężatką, bezdzietną i chwilowo również bezrobotną (ta chwila niestety się przedłuża, ale wciąż szukam pracy). Szukam bratniej duszy mniej więcej w moim wieku, która chciałaby popisać do mnie, a może i wyjść kiedyś na spacer, do kina czy na dyskotekę...albo w 100 innych miejsc, bo interesuję się mnóstwem rzeczy. Lubię wszelaką muzykę (najbardziej taneczną), filmy (m.in.horrory, s-f, ale i komedie itd.), pasjami czytuję książki (J.Chmielewska, S. King, K. Grochola...), uwielbiam siedzieć w Internecie, interesuję się też zwierzaczkami domowymi (mam świnkę morską i szczurka), uwielbiam tańczyć i jeździć nad morze;-) Zapraszam miłe osoby z Łodzi do pisania!! Mój adres mailowy: Nacia78@interia.pl. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca 31
a jest tu ktos z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta11
http://e-blogi.pl załóż własnego bloga, dzięki któremu poinformujesz Świat o sobie, o tym co robisz, o swoich pasjach czy czymkolwiek innym. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że topik się reaktywował,a tu ledwie parę wpisów... może ktos chce pogadac? ja mam 33 lata,mam 2 letnie dziecko i jestem z W-wy; może znajdziemy jakies wspólne tematy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domini1987
Witam!!!! Mam 22 lata mieszkam w okolicach Krakowa.Za niecały miesiąc zostanę mamą :) szukam koleżanki/ przyjaciółki również w ciąży bądź z małym dzidziusiem do współnych pogaduszek a w niedalekiej przyszłości spacerków. Mam wspaniałego mężczyznę jednak czasami brakuje mi "babskich " kontaktów. Moja najlepsza przyjaciółka wyjechała za granicę a reszta znajomych odsunęła się odkąd nie jestem kompanem do całonocnych imprez.... pozdrawiam mam nadzieję, że ktoś się odezwie :) moje gg 7232484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×