Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Cześć Jak mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja dziś mam luzy :) W domu pewnie będzie tylko trochę sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale mam dzisiaj jazde dziewczyny :( wpadłam tylko sie przywitać i pozdrowic was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jesienna pogoda źle na mnie wpływa. Ciągle objadam się słodyczami, czekoladkami głównie. I pewnie niedługo przytyję, jak to zwykle bywa na zimę. Ale czekoladki pyszne :) Dobranoc wszystkim :) 🌻 kwiat]🌻 kwiat]🌻 kwiat]🌻 kwiat]🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 kwiat]🌻 kwiat]🌻 kwiat]🌻 kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
nie wyszły trochę te emontikonki ale trudno, dopiero się uczę [serce 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, O Matko, dawno mnie nie było, nie sądziłam, że aż tyle będzie do przeczytania:D Pogoda jest w porządku jeśli założy się ciepłą kurtkę. Dla mnie mogłoby być tak cały rok bo już w domu i w pracy grzeją:D Pozdrawiam Wszystkie Lasencje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
cześć! Coraz mniej osób tu zagląda. Po pracy miałam dziś małą imprezę. Nie chciało mi się najpierw zostać ale później byłam zadowolona. Miło było pogadać z ludźmi. Pogoda się trochę poprawiła i jutro juz weekend :) Pozdrawiam 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze statystyke i melduje sie dziś jeszcze. A ja dzis po sklepach troszke pobuszowałam. Pozazdrościłam siostrze , bo wpadła wczoraj do mnie z całym arsenałem nowych jesiennych ciuszków. TAk mi sie jeden sweterek spodobał , że poleciałam no i kupiłam nie dosc ze sobie to jeszcze przyjaciółce. Bedziemy chodzic według grafiku :) A dzis wieczorem przemarzłam okrutnie , no bo trzeba było zadanie z przyrody zrobic :))) więc biegałam z latarką (ciemno juz było bo moja córka: \"o rany mamo zapomniałam, że to na jutro\" ) po naszym ogródku i szukałam glonów , pierwotniaków i innego dziadostwa na próbki do szkoły pod mikroskop. Nie , nie myślcie ze tak bezkarnie jej to uszło - kazałam przygotować kolacje a zażyczyłam sobie frytek :)))) Ech czas do spania Akria - ubieraj sie cieplutko zmarzluchu FAbiola - ja tez odliczam , bo sobota wolna :)) Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
Hejeczka, ja tez szukam przyjaciólki.Moze to bedziesz Ty? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
dzieki, miło poczuc sie wsród jakiejs grupy, nie jestem sama! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne. Wpadaj smiało, kiedy tylko chcesz. W dobrym humorze, w złym, narzezkając na zywot lub chwalac się sukcesami, kiedy Ci źle , kiedy Ci dobrze... A na poczatek powiedz cos o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
mam ciut wiecej niz 3o, tzn. dokładnie 40, tzn.ze nie mieszcze sie w widełkach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babki, Wczoraj na aerobiku ćwiczyłam na wprost lustra i o mało nie zwymiotowałąm na swój widok. Zamówiłam sobie na Allegro herbalife. Czy któraś z Was tego używała, albo słyszała opinie od znajomych? Cześć Net - nie przejmuj się widełkami - każdy się w jakichś nie mieści, ja np. w wagowych:) Pozdrawiam Laski i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
dobrze usłyszec miłe słowo w południe.....trzymajmy sie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym klubie nie ma widełek , łamiemy, palimy i wyrzucamy je na śmietnik :D Miłego dzionka Dziewczyny, znikam do pracy jeszcze ile FAbiola? 5 godz ufff Herbalife? mozesz pić , bo bedziesz miała co wypocić na aerobiku. A poważnie to nie mam zielonego pojęcia , ale moja mam pija jakieś herbatki , co chwile jakiś inny wynalazek , no i twierdzi ze pomagają. Trzymajcie się ciepło Akria - byłaś codziennie na mur beton , gdzieś ty dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam \"stare\" i \"nowe\" przyjaciółki ;) Jakoś nie mam zapału żeby cokolwiek napisać, ponieważ nie uporałam sie jescze z moim przeziębieniemi mam wrażenie,ze zamiast się wykurować mój stan sie pogorszył... znowu zaczyna mnie boleć gardło :( Może w poniedziałek będę miała wenę Do zobaczenia 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Ostatnio trochę jestem zajęta i rzadziej siadam przy kompie. Witaj Net :) Napisz coś o sobie, skąd jesteś? Moon - szybkiego powrotu do zdrowia :) Lawinia - ja za bardzo nie przejmuje się zbędnymi kilogramami, chociaż czasami lubie sobie ponarzekać. Nie stosuje żadnych diet, staram się ograniczać jedzenie. Nie zawsze mi się to udaje ale w moim przypadku lepiej się sprawdza, bo jeśli tylko próbuje stosować jakąś dietę to ciągle myślę o jedzeniu; co, ile i o której następny posiłek. Nie potrafię się dostosować i stwierdzam, że mam większy apetyt niż wtedy , gdy żadnych diet nie stosuje. A co się dzieje z Mimi, Nelą? Dawno was tu nie było? Pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
Aktualnie mieszkam w Żzywcu, chociaz stad nie pochodze, dzieki za odzew Akiria i inne dobre dusze, miło,ze mnie przygarnełyscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej kobitki Jestem tylko miałam problem z czasem ale juz sie melduje ! Pozdrawiam Was goraco moje stare i nowe przyjaciółki . A wiec : moon - mam czarnego spanielka i owczarka niemieckiego czesto u mnie przebywa owczarek moich rodziców a w tedy to jest psi dom .... A na wystawie byłam jako miłosniczka wszelkiego rodzaju psiaków . Bardzo podobaja mi sie labladory to bardzo madre psiaki ... Akria - jak tam remont ? Jestem juz ekspertem w szlifowaniu scian i dobieraniu . Uwielbiam wymyslac i dobierac kolor scian ale kolory zawsze spedzaja sen z powiek mojemu mezowi do ktorego nalezy malowanie ....Ale najgorsza sprawa to sprzatanie po gipsie brrrrr jak ja to lubie !!! lawinia - rozbawiłas mnie tymi wyprawami nocnymi w poszukiwaniu pierwotniaków . Ja tak miałam pare tygodni temu jak moj syn przypomniał sobie o 22 ze potrzebuje lisci na plastyke i najlepiej zeby były jeszcze wysuszone , kolorowe itp ... Wiec chodziłam i zbierałam a potem suszyłam suszarka do włosów . Fabiola - ale sie zawziełas dziewczyno na te boczki no no.. Na wiosne to laska bedziesz 100% . Szkoda ze tak daleko mieszkamy od siebie chetnie bym tez pochodziła na aerobik . A tak tylko chodze na basen . Net - witaj dziewczyno ! Zywiec to ładne miast a jakie piwo macie - sam miod ... Napisz czy jestes mezata , dzieciata i skad pochodzisz jak nie z Zywca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrame
Hi :) Poczytałam Was troszkę. Może się dołączę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
A ja mam dzisiaj złapałam lenia i nic mi sie nie chce . Czasem mam ochote wył . telefony a na bramie wejsciowej wywiesic kartke wstep wzbroniony !!!! U mnie w domu to tak jak u Matysiaków ktos wchodzi - wychodzi .....Byłam dzisiaj jakies buty kupic ale nic ciekawego. Mąz twierdzi ze takich jeszcze nie wyprodukowali jak ja chce . Jutro jade na groby do Bielska i Czechowic zawsze jezdze wczesniej bo troche mam grobów na miejscu i wole to szybciej załatwic . Czy Wy tez wyjezdzacie na wszystkich świetych ? Estrame - dołącz no Nas ! kobiety odzywajcie sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
jestem od czerwca rozwódka, mam 3 chłopaków, pochodze z obecnego lubuskiego(wówczas zielonogórskie-Żary), mieszkamy w 5 nadal pod wspólnym dachem, maz ma laseczke nieopodal , noce spedza u niej , a my z chłopakami sami w chacie.Jest fajnie, jak go nie ma, ale ....dzieci potrzebuja ojca, który jest, a nie bywa i to z rzadka.....pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Zdenerwowana jestem, bo dziś nie przyszedł facet, który robi nam ten remont a tu wszędzie bałagan i znów się przeciągnie. Też dziś rozglądałam się za butami ale nic mi nie wpadło w oko. Ja szukam czegoś wygodnego ale żeby były na wyższym obcasie, bo jestem niska i zawsze noszę buty na obcasie. Na wszystkich Św. nie wyjeżdżamy daleko, ok 40 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Akria - skad ja to znam problemy z robotnikami ....tez miałam przeboje pare lat temu jak wymienialismy okna to albo przychodzili co drugi dzien albo byli pijani w sztok po paru godz. A juz nie mowiac jak ocieplalismy dom i potrzebowalismy kogos do pomocy to trafiali sie tacy fachowcy - głowa boli ..... A co do butów to faktycznie musza byc tak jak piszesz wygodne i ładne a o takie trudnooo. Patrzyłam na alegro ale ja nosze 40/41 no i but trzeba zobaczyc jak lezy na nodze . Net - tolerancyjna z Ciebie kobietka jezeli mieszkasz pod jednym dachem z byłym męzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
do mimi-tak, cholernie jestem tolerancyjna.Tak naprawde, to nie mam innego wyjscia, jestem zmuszona -póki co....pozdr.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×