Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

czesc patyczak 🖐️ zapraszamy do naszego powiększającego się grona ;) :classic_cool: cześć Wam pozostałe laseczki :D 🖐️ szkoda że nia ma przy każdym nicku zdjęć, bo ja juz nie pamiętam kto jest kto i skąd :D ja obecnie mam duuuzo pracy, bo jaestem sama i muszę robić za dwie :( jak znajde chwilę to się odezwę Mam jeszcze prośbę do Was dziewczyny: macie może jakieś namiary na kwatery w górach??\" Najlepiej,zeby były w pobliżu stoku, tak aby nie tzreba było dojeżdżać, bo mam zamiar wybrać sie na narty w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos butów , bo chyba wszystkie szukamy na nowy sezon :D Udało sie którejs upolować :D Ja wyruszam w weekand ...:D Niech wam dzień miło leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty to ja właśnie kupiłam sobie w zeszłym tygodniu chciałam kupić kurtę, trafiły się buty to wzięłam (hehe :D jak za komuny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
jeszcze przed praca pare słow o sobie mieszkam w okolicach bielska mam syna 5lat i meza pracuje zawsze po poludniu wiec rano zagladam tu i owdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety, dzis nie poklikam, bo pracuje-1 dzień w tyg. poza tym wyłaczyli prąd na ulicy(jestem w kaFE),wieczorem wrócę niezywa.Popisze jutro . Mimmi-Lawinia i Nelaaaaaaaaaaaa-dzieki za wsparcie! Jesteście kochane👄, a teraz lecę na pociąg, papatki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam moon - mam fajne namiary na kwatery blisko wyciągu teraz jeszcze jestem w pracy ale wieczorkiem podam namiary.... patyczak - witam w gronie przyjaciółek Net - zgadzam sie z tym co napisała lawinia .... bedzie dobrze ! Nelaaa - jak ten przystojny instruktor..... moze i ja sie zapisze na kat. C jak i u nas w miescie sa tacy przystojni instruktorzy .... Reszte pozdrawiam goraco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Czesc Wam:)) mozna sie do Was przyłaczyc? mam 29 lat-2 coreczki : roczna i 2 letnia...jestem z woj łodzkiego:))) mam tez szanownego małzonka ktory jest za granica i zdradza mnie tam do woli:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiam Jest nas coraz więcej BAbeczki !!! Ale będziem plotkować :D :D :D No No Mimi - ty juz zostań przy B raczej :D , bo więcej z tego kłopotów bedzie niz przyjemnosci , choć mogę się mylić......:D :classic_cool: Gosiam - jestem z Tobą , dzieciaczki najważniejsze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaluję sobie troche , bo mi troche czasu do fajrantu zostało 🌻, [kwiat[, 🌻, 🌻 🌻, [kwiat[, 🌻, 🌻 🌻, [kwiat[, 🌻, 🌻 🌻, [kwiat[, 🌻, 🌻 🌻, [kwiat[, 🌻, 🌻 🌻, [kwiat[, 🌻, 🌻 Cały bukiet dla Was Kochane , dla Nowych i Weteranek (jak wyjdzie ;) ) Moon - jak ide do sklepu po spodnie to kupuje sweterek, jak ide po sweterek , kupuje bielizne, jak po bielizne przynosze .... i tak dalej a jak nic nie kupie to nabywam jakąś płytę pocieszenia , albo kilo czekoladek mieszanych najlepiej kasztanków , tikitaków, , trufli czekoladowych i michaszków , malagi nie lubie) :D :D Ciekawe jak skonczy sie wyprawa bo buty....... Zmykam do domu. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Dziś wróciłam trochę wcześniej :) Witaj Patyczak :), Witaj Gosiam :) Butów nie udało mi się jeszcze zakupić, w tym tyg. nie mam czasu szukać. Jeśli bedę mieć wolną sobotę to może pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Witajcie gosiam i patyczek witam miło :) 🌻 Ja rzadko chodze na zakupy i musze sobie wyznaczyc limit bo potrafie wszystko stracic co mam przy sobie,ale mam to co Lawinia,czesto kupuje to co nie było w planie:) Jak mam nerw na cos to poprawiam sobie humor kupując sobie cos w prezencie...Mój mąż nie juz taki romantyczny jak kiedys, nie dostaje prezentów bez okazji, wiec na kogo mam liczyc jak nie na samą siebie?...;) Poza tym jest pogoda po psie, lało całą noc i teraz cały dzien bez konca,wiec nie ma co sie wypuszczac na zakupy.Mimi dawaj na kat.C, może tez Ci sie jakiś trafi na którym warto oko zawiesić;) Dobra,zmieniam stronke na www.kurnik.pl bywacie tam? Ja bardzo lubie pograc w kanaste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mam nadzieję że wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
jesli chodzi o buty ja poluje na allegro z calej polski modele a w moich sklepach wszystko z jednej hurtowni i jak sie upra na jeden fason mozna sie wykonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
gosiam ten maz to chyba nie całkiem taki szanowny:-(a masz pewnosc ze tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jeśli chodzi o buty to w moim przypadku oprócz tego, że mają być ładne i wygodne to jeszcze muszą być ,,ciepłe" - ciągle stoję na przystankach. Zimą wystarczy postać kilka minut, żeby zmarznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
mimi77-29 Sola mala sprawdzilam nic by mu sie nie stalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
akria- moze ty masz cos z krazeniem;-) ze tak ci marzna stopy grube welniane skarpetyproponuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagniecha
Witajcie chcę Wam powiedzieć, że kilka osób w moim mieście zrobiło pierwszy krok :-) zapraszam na stronke: http://www.klub_mandarynki.LKSnet.org/ założyliśmy klub osób po 25 latach, którzy są wolni i chcieliby się spotkać z innymi w realu. Chcemy organizować raz w miesiącu spotkanie w różnych mijscach :-) Mam 31 lat i jestem otwarta na nowe znajomości pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Tak, Patyczak, mam pewnosc :( po tym jak mu powiedziałam ze wiem to nie zaprzeczył....mowi ze to tylko sex......i ze tylko nas kocha .....(szok) ...niewiedziałam czy sie cieszyc z tego jakze zarliwego wyznania czy płakac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ubieram się ciepło ale zawsze byłam zmarzluchem. Nelaaaa ja tez sobie kupuje różne rzeczy w prezencie i to poprawia mi od razu humor, szkoda tylko, że nie mogę zbyt czesto poprawiać sobie humoru w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
To współczuje, nigdy nie byłam w takiej sytuacji więc nie wiem nawet co napisać. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
gosiam-ja to facetow nie rozumie i nigdy nie zrozumie jak to moze byc tylko sex oni sa naprawde z innej planety mam artykul w gazecie na ten temat poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mare
Wszycy śpią? Mam 32 lata, dwoje dzieci syn-11 lat , corcia-8 miesięcy. Pracuję w domu. Praktycznie rzecz biorąc jestem samotna - mąż pracuje, przyjeżdża tylko na weekendy. Trochę mi ciężko .... no i samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Trafiłam na Wasze forum... zaraz po Magdzie M ;) Tak jak ona \"mam swojego\" Piotra ... tyle ze on nie wroci, no ale coz.. zostalo mi po nim uczucie i jakos z nim wytrzymam. Ale nie o tym. Przeczytalam ktorys post... chyba pierwszy bo nie bardzo wiem gdize tu koniec a gdzie poczatek.... tez brakuje mi kobiet w moim otoczeniu. Kogos na kawe i pogaduchy, do kina czy nawet na spacer po parku. Po prostu kolezanki a moze kiedys przyjaciolki. Jestem 3 lata po rozwodzie i jakos nie udalo mi sie stworzyc nowej rodziny.. cos nie tak ze mna i troche z otaczajacym swiatem.. Jestem z Siemianowic, ale pracuje w Katowicach i tam tez studiuje w weekendy. MOze któras sie do mnie odezwie??? bedzie mi bardzo milo marzens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAy Wieczorowa porą dziewczyny ! Gosiam - to palant (sorry za szczerość) , choć tyle że szczery palant. Nie bądź gorsza , tobie też się należy , pewnie go kochasz , wszystkie kochamy takich drani, ale nie daj się . Ech cóż Ci moge powiedzieć , trzymaj się i nyśl o sobie, miej swoje zycie, otocz sie dobrymi ludźmi , miej swoje sprawy . Bedzie dobrze 🌻 Akria - ja tez nie lubie marznąć, moją zmorą nie sa przystanki , tylko praca , bo oszczedzaja na wszystkim a na kim najlepiej? oczywiście na nas, co tam przeciez kurtke w zimie mozna załozyc i rekawiczki a klientom tłumaczyć ze awarie mamy z centralnym :), grunt ze sprzedaz idzie. Ech kapitaliści. patyczak - ale z allegro nie przymierzysz , nie pomarudzisz jak w sklepie...:D nelaa - hmmmm cos mi sie wydaje że te jazdy jeszcze potrwaja , oj potrwają :D :D Dobrej nocki wszystkim , niech wam sie przyśni to co w najśmielszych snach sie nie sniło :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mare
i jeszcze na takim zadupiu mieszkam, żeby tu coś się działo w tym mieście, albo przyrody więcej było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mare - fajnie Ci troche mi sie marzy takie maleństwo tj to 8-miesięczne bo podlotka to juz mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×