Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
Babeczki piłyscie juz kawe z cynamonem lub kawe kogiel mogiel ? U mnie w pracy to kazda inna kawe pije jakas moda czy co ? Ja lubie po turecku z mlekiem bez cukru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Nelaaa !!! Zyczenia dla Ciebie . Nie zerkaj za siebie . Idz smiało przez zycie .Podkochuj sie skrycie . kontroluj swe ządze .Zarabiaj pieniadze . Lekcewaz petaków . Unikaj cwaniaków . Przepisów przestrzegaj . Na sobie polegaj .Lecz przede wszystkim pokaz im wszystkim !!! Szczescia Zdrowia i Radosci no wielu miłych gosci .... STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo, to Nelaaaaaaa ma dziś urodzinki? 100 LAT, 100 LAT, 100 LAT... a ptrzede wszystkim spełnienia marzeń! Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Witajcie: :D Mimi, Fabiola serdeczne dzieki za życzenia:) Mimi jestem w szoku,że pamiętałaś cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk..... Ide z mężusiem na kolacje do restauracji, wybieram oczywiście chińską:D Gości dzisiaj raczej nie bede miala,pewnie w sobote:D Dzieki jeszcze raz buziaki:);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Wszystkiego najlepszego Nelaaaa 🌻 :) 🌻 Mnie dziś siostrzyczka odwiedziła i spędziłyśmy miło dzień :) Mamy ze sobą dobry kontakt mimo, że ma dopiero 15 lat. Ja tez lubię kawę z mlekiem bez cukru, nie słodzę niczego do picia, kawe bez mleczka też wypiję. Fabiola - podziwiam zapał do ćwiczeń. Ja jestem strasznie leniwa, w ogóle nie chce mi się ruszać, zero kondycji i nie potrafię się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
jeszcze jedno... chciałabym, żeby mój cokolwiek ugotował, nie jestem w stanie go nakłonić, jak ja nie ugotuję to nie jemy, chyba, że zamówimy pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fabiola marzenie zeby moj mąz cos ugotował a zupa ogórkowa to juz wyczyn mistrzowski . Akria - super ze masz taki kontakt z siostra . Moj mąz ma młodszego o 14 lat brata ale maja słaby kontakt . A ja jestem jedynaczka - i bardzo załuje ze moi rodzice nie postarali sie dla mnie o rodzenstwo ale za pozno reklamacje składac .....Pozdrawiam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Wreszcie piątek :) Weekend mam wolny ale w następnym tyg. planujemy mały remoncik i trzeba będzie jutro powynosić trochę rzeczy. Do remontów jestem przyzwyczajona już, bo dom stary i często coś tam trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki Przezyłam, ale leczenie kanałowe nieuniknione. Nelaa - i ja sie dołączam do życzeń. Buziolki gorące. NA początek życzę zdobycia prawka , a potem co sobie tylko wymarzysz :)))) mimi- moja kaffka to Jacobs gold plus duuuuuużo mleka , ale taki cynamon do tego , kto wie moze spróbuje. Akria - mam młodszego o 9 lat brata , i w zasadzie dopiero teraz sie dogadujemy, wcześniej był dla nas dzieciakiem, mówie dla nas , bo mam jeszcze siostre młodsza o 2 lata. mimi - moja córka jest jeddynaczką ,póki co , no i chyba tak zostanie , dobrze robie? :))) FAbiola - fikaj fikaj na tym aerobiku , byle hyzo, z ta zupa jesteś rozgrzeszona w końcu wyszło na 0 :))))) a nie na plus Miłego dzionka wszystkim , miejcie sie na baczności kobitki dziś 13 - ego w piatek.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:] Jak się cieszę z tego piątku bo zupełnie jestem dziś nie w formie:/ Weekend będxzie oczywiście za krótki, ale dobrze, że w ogóle:) Miłego dnia Girls;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Hej :) Arkia, Lawinia dzieki za życzenia :D Kolacyjka z mężusiem sie udała, super dania tam robią no i do tego lampa wina obowiązkowo musiała byc:) W ogóle randka jak za dawnych lat;) Arkia współczuje remontu, ja dzieki Bogu mam juz to za sobą i na kilka lat spokój będzie. Coś sie dzis zle czuje, chyba ciężke dni sie zbliżają-totura pewna!. Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej Dzisiaj 13 piatek ale kto tam wierzy w czarne koty , pecha ! Jak dobrze dziewczyny ze dzisiaj weekend chociaz te ostatnie dni , tygodnie tak szybko uciekaja .... Ja dzisiaj byłam dwie godzinki w szkole syna na akademi . A ze jestem w Radzie Szkoły to w imieniu rodziców musiałam życzenia złożyc - jeny jak ja to lubie robic ! Ale obowiazek to obowiazek , dzieciaczki fajne przedstawienie zrobiły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
A ja zmęczona jestem strasznie. Dziś miałam trochę spraw na mieście. Dobrze, że jutro wolne. Zaraz idę do łóżeczka, może pooglądam telewizję, ostatnio rzadko oglądam. Pozdrawiam Słodkich snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Nelaaa - ja tez lubie takie wypady we dwoje . Czasem trzeba gdzies wyskoczyc i przypomniec sobie czasy gdy sie randkowało a dzialoooo sie na randkach działooooo .....Fajnie sobie przypomniec te chwile szczególnie teraz w tym tempie życia . Lawinia - Czy dobrze robisz ze córka zostanie jedyneczka . Odpowiedz na to pytanie jest trudna . Powiem Ci tak - jak byłam mała to chciałam miec rodzenstwo bo wszystkie dzieci miały . Jak dorastałam to było mi to obojetne . A teraz mysle ze dobrze by było miec kogos na kogo mogłabym liczyc w roznych sytylacjach , liczy sie nawet poczucie ze jest ten ktos nawet tys. km ale jest . Taka więz krwi , mozna dzielic radosci i smutki , miec wsparcie bratersko - siostrzane owszem jest maz , dziecko , kolezanki , przyjaciele ale napewno nie jest to samo . No i jest jeszcze sprawa opini o jedynakach że sa rozpieszczani , samolubni , egoisci .... A ja nigdy nie byłam jakos wiecej rozpieszczana od innych dzieci .Duzo zalezy od wychowania i jakie wartosci życiowe wynosisz z domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Niedawno wróciłam z zakupów, zakupiłam trochę cieplejszych ubrań, bo już coraz chłodniej. Nic mi się nie chce robic w domu. Planowaliśmy powynosić trochę rzeczy przed remontem ale chyba opdłożymy to na poniedziałek Ja mam dwie siostry i brata. Jesteśmy ze sobą blisko związani, często się spotykamy, rozm. przez tel. esemesujemy, na bieżąco wiemy co u kogo się dzieje. Jedna z sióstr jest w podobnym wieku co ja i ma już swoją rodzinkę i dzieci, natomiast brat i druga siostra młodsi ale wiek w naszych wzajemnych kontaktach nie ma znaczenia. Ale wiem, że nie zawsze rodzeństwo jest tak ze sobą związane np. mój mąż nie za bardzo dogaduje się ze swoim rodzeństwem, rzadko się spotykają /myślę, że tylko ze względu na rodziców/ i nie mają wspólnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny No i dzisiaj pogoda sie popsuła. trudno w końcu jesień. Chyba zwariuje mo wie wam poszłam rozgrzebać jednego zęba to sie drugi odezwał. Jeden boli drugi spuchniety. A czekać musze do poniedziałku i rentgena zrobic. Diabli nadali te zeby , o ilez by było łatwiej bez nich :)))) Mimi- zgadzam sie z tobą w 100% jesli chodzi o dzieci. Wiem , wiem i o ile moja Gabi na razie nie chce nawet słyszec o rodzeństwie o tyle wiem ze pozniej bedzie jej go brakować. Ale cóz do tego tanga trzeba dwojga :))). Póki co cieszy sie przywilejami jedynaczki. Czy jest rozpieszczona i samolubna , myśle że nie. Wychowując ją od poczatku starałam sie aby tak nie było. Fakt na duzo jej pozwalam , ale dla mnie najwazniejsze jest zeby był KONTAKT to chyba w dzisiejszych czasachjedyna metoda aby uchronić dziecko przed wszystkim czego sie obawiamy my czyli rodzice. UFF dość tych dydaktyczo - wychoiwawczych wywodów , bo niektóre z nas maja to jeszcze przed sobą. :)))))))) ;)))))). Akria - odpoczywaj ile wlezie remont nie ucieknie :) , ja tez mam dobry kontakt z rodzeństwem i to szczeście ze mam ich bardzo blisko. nela - przezyłaś? FAbiola - oj ktoki , któtki Znikam dziewuszki szykować imprezkę , robie pizze pierwszy raz w zyciu ciekawe co z tego wyjdzie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Lawinia, jak po imprezie? Udała sie pizza. Pogoda niestety się popsuła. Siedzę w domku, odwiedziła mnie mama i zostanie do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria - samiutenka dzisiaj nas witasz. Ja sie melduje :) No musze sie pochwalic , pizza wyszła miodzio. Hmm wiem ze to nic trudnego , ale jak na mnie to i tak sukces. Nawet mój szwagier który jest wysmienitym kucharzem i pasjonatem gotowania nie asystował mi przy przygotowaniach , a zwykle mi pomaga a raczej ratuje imprezy od strony kulinarnej :)). Tym razem , zrobiłam TO SAMA. No i nie zapaliłam , to sukces. a palacych wywaliłam do innego pokoju :))) pół niedzieli odsypiałam a potem.... namieszało sie troszke ech :)) Jestem cała nieszczęśliwa bo trezba sie juz na cebule ubierac , no ale to w końcu październik:)))) Pozdrowionka dla wszystkich , odzywajcie sie troszke :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej dziewczyny I juz po weekendzie co dobre szybko sie konczy . Zaliczyłam wczoraj wystawe psów i wyszłam z niej chora normalnie takie kochane psiaki . Ale mam juz dwa psy . Wczoraj moja mama przywiozła mi tyle przetworow na zime ze byłam w szoku chyba zima stulecia bedzie ! U mnie zimno ja cholera szczególnie rano i wieczorem pogoda typowo jesiena . Lawina podaj przepis na pizze -juz mi slinka cieknie .... Akria - tez mam stary dom ktory ciagle remontuje i konca nie ma . No nic uciekam jeszcze małemu zadanie sprawdzic a jest tego troszke .... A babeczki no piszcie cosik.... Fabiola < Nelaaa> Moon>Miss brown i wszystkie inne co jest dziewczyny !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Wreszcie mam wolną chwilkę. Po pracy pomagałam przy tym remoncie tzn. sprzątałam. Mało zrobione a ciągle straszny bałagan ale pocieszam się, że jak już skończymy będzie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Co robicie Akria malujecie czy gładzicie sciany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
gładzimy ściany i malujemy później, trochę to schodzi bo trzeba zdzierac stare warstwy farb a jest ich trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! Nie odzywałam soie już od dawna, bo byłam (i nadal jestem) chora, więc nie chciałam Was zarazić :D Ale nie miałam się skąd odezwac, poniewaz wzięłam sobie wolny piątek i poniedziałek, a w domu nie mam komputera :( Taka pogoda jest okropna, ze nie wiadomo jak się ubierać: rano zimno, po południu robi sie ciepło..... i przeziębienie murowane, jak było w moim przypadku. Zwolnienia nie brałam, bo wiecie jak na nie patrzy pracodawca 😠 Pracy mamy full, juz wiadomo że tak będzie do końca roku, trzeba tez bedzie zostawac po godzinach :( ....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> mimi a jakie masz pieski ? Ja tez strasznie lubie psy i mam czarnego labradora - Blejcik sie wabi (Blade) ale niestety na wystawy z nim nie chodzę, bo nie ma szkolenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyszło ;D :D ok dośc tego dobrego , czas do pracy sie zabrać , Boże widzisz i nie grzmisz ...ale tak mi sie nie chce... Pozdrawiam Was Laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Przyłączam się do narzekania na pogodę :( Rano marznę, w pracy jeszcze nie grzeją, na zewnątrz po południu ciepło. A ja nie lubię ubierać się na cebulkę. Ja też niedawno nauczyłam się emontikonków 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×