Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Chyba sie w ogóle rozmarzyłam za bardzo ( jak słysze ten głos w słuchawce to ....) .Nie moge spać. Ide zapalić , wiem poległam , ale kto powiedział ze zycie jest zdrowe . A jutro tez jest dzień i jakis cel do zdobycia :D Czasem fajnie tak pogadac do siebie :( Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam Co ja widze jakis wysyp nowych przyjaciółek !!!! Super bardzo sie ciesze .... gosiam - Wyjazd za praca dla mnie jest przerazajacy jak na razie to widze ze przez to sie rodziny rozpadaja niz dorabiaja .... Ale to nie tylko faceci takie numery robia . Moja znajoma pojechała do Hiszpani jako tłumacz z firmy na dwa m-c po miesiacu oswiadczyła mezowi ze poznała hiszpana . Teraz sa juz po rozwodzie a dziecko matka wychowuje ..... mare - z jakiej czesci kraju klikasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby to moje małe miateczko było wioseczką, to chyba lepiej bym to zniosła. Do lasu chociaż bybbyło blisko. oj dzizia mi ie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
ale chyba nie takie zadupie skoro masz net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
oj taka mała dzidzia to sama uciecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Tez mi sie czasem marzy taki mały szkrab .....jak narazie walcze z nauka mojego jedynaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi zbiegło jedno z drugim: buntowniczy wiek jedenastolatka i mała dzidziucha planowane to było:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
ooo to blisko masz do naszych lepszych sasiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzidzia daje duzo radości. Czasem czuję się jakbym była pierwszy raz mamą. Po takiej długiej przerwie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
masz racje z tym buntowniczym wiekiem moj ma 9 lat a juz widze dziecko sie zmienia . Córcia juz raczkuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi lepsi sąsiedzi to sami staruszkowie, młodzi uciekają stąd na zachód,puste mieszkania we Frankfurcie straszą dziurami w oknach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Słyszałam o tym ze duzo mieszkan .Jezdziłam kiedys do takiej miejscowosci Cybinka moze znasz to chyba te rejony koło Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do buntowniczego wieku, to moj ukochany synek:) chyba traci słuch:) zależy co się do niego mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
ide spac bo rano do pracy ..... kolorowych zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
pozdrawiam ..... chcialam napisac do jutra a tu juz ta godzina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a Łagów to tez te rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
uciekam ....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Widze ze wszyscy spia :) my juz od 5.50 na nogach ...młodsza coreczka jest takim niespiacym za duzo dzieckiem...wstaje w łózeczku i woła ...mama...zaraz obudzi starsza no i dzien od nowa;) Która mnie na kawke zaprosi bo nam sie gaz skonczył własnie i nie mam jak wody ugotowac:( ojejku.. przerobiłysmy na dvd juz dzisiaj trzy bajki ;) tubisie, o słoniu i olinek okraglinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
witam babeczki w koncu poszlo towarzystwo do przedszkola i pracy wiec ja kaweczka i do was;-) moj maz wczoraj odcial mi internet:-( zazdrosny o wszystko i wszystkich! co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
zazdroszcze wam tych corek takich malutkich slodziutkich marzy mi sie drugie dziecko macie sposob na core?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki sliczne wy moje👄-sliczny znów dzionek sie szykuje;) zycze wszystkim udanego-Marzens i Mare-witajcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×