Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Heyka,gdzie się podziewacie??? Smutno się tu robi! 😭 🌻 dla wszystkich! Pozdrowionka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 ale mi się udało :D wywalczyłam jak lwica urlop na cały tydzień!!!!! :D :D :D :D w poniedziałek musze jechać do lekarza, wizyta kontrolna, a potem....błogie lenistwo na wyjeżdzie :D mam nadzieję, że uda mi się i będę miała z Wami kontakt a jakie Wy macie plany na długi majowy weekend??? życzę wszystkim odpoczynku od stersów i dużo, dużo słoneczka :D pozdrawiam :D zajrzę jutro a teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim ! :-D Majowy weekend...na działce,wielkie leniuchowanie na słoneczku...oby dopisała pogoda!!! ;-) Miłego dzionka!!! Pozdrowionka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! miłego wypoczynku dla wszystkich. W czwartek udało mi się - rozmowa przeszła moje najśmielsze oczekiwania, teraz wszystko będzie zależało ode mnie :-) czyli dużo pracy mnie czeka. Później spotkałam się na piwku ze znajomymi, a potem kumpel wpadł do mnie na chatę, podrinkowaliśmy.. Przegięłam troche z alkiem :-( Rano wzięłam urlop na telefon.. Lata juz nie brałam. Psiapsiółka która wróciła z gór /wyjechała z nową Milością/ wpadla do mnie i wyciągnęła mnie z wyrka, potem na spacer.. Oj strasznie sie czułam :-( Wieczorem dostałam od Exia smsa, milutkiego \"jak gdyby nigdy nic\" pt. Pozdrowienia, co dobrego slychac? jak zdrowko, jak kicia? u mnie okej, miłego weekendu i wyjazdu.. tralalala Późno wieczorem odpowiedziałam na niego, troche ostro..napisałam, że kot ma się dobrze, a ja zalatwiłam wazne sprawy i ze szcześcia się ******** /mocno upiłam/. Tak kac wpływa na ludzi i złamane serce.. :-( Od razu rano dostalam smsa od Exia pt. twoja szczerość jest powalajaca jak zawsze. myślałem że troche się zmieniłaś. czy było mi to potrzebne? Ale to twoje życie. Szkoda takiej kobiety jak ty .. Dzis udało mi się Pita złozyć, zrobić zakupy - buty na wyjazd, kosmetyki i tyle. Muszę się pakować i we wtorek wyjeżdżam.. dobrze, że daleko. Będę musiała się zebrać i zwolnic trochę tempo.. życie w stresie od prawie miesiąca powoli wywiera skutki :-( Za 2 tygodnie wróce.. Mam nadzieję, ze mocniejsza. no i wypoczęta. 3majcie się cieplutko wszystkie babeczki. Niech slonko Was wszystkie pieknie opali. No i beztrosko wypoczywajcie sobie. Do miłego papatki ! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weeczku wszystkim.Xarko-baw sie dobrze, wypoczywaj, zdystansuj sie do Exa....Mnie jakos smuteczki dopadły....niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wreszcie trochę wolnego :) Odpocznę, bo ostatnio dużo pracowałam. Niestety pogoda trochę się psuje :( Net odpęć smuteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiria🌻staram sie odpedzic, ale z miernym skutkiem.....nawet migra mnie dzis do tego dopadła i pododa okropna za oknem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie strasznie wieje ale na szczęście nie pada, nawet słońce czasami zaświeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim z ranka! :-D Niestety nie jadę na wypoczynek, na działeczkę,bo za zimno...! Nawróciła się deprecha...a do psychoterapii 11maja tak daleko...!😭 Wszystkim 🌻życzę miłego wypoczynku i pozdrawiam cieplutko!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie🌻Ja zaraz do pracki, wiec nie wiem, czy dzis jeszcze uda mi sie tu zajrzec. Pozdro dla wszystkich, szczególnie tych, które dzis pracuja, popołudniu mam wizyte u lek. dusz-a checi zero.Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Net...dobrze,że masz dzisiaj wizytę u lekarza dusz...ja dopiero 11maja...a przydał by się dzisiaj....och...! 🌻 Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? cisza w eterze..... co tu takie puchy??? cześć wszystkim niestety nie mam czasu, ani siły zaglądać do komptera, bo mam remont w domu i w zwiążku z tym mam ograniczony dostęp do netu (auentycznie ograniczony, bo szafa stoi tuż przed nim i ciężko korzystac z klawiatury :( ) Tak poza tym to brzuch mi rośnie, zostało jeszcze 2 miechy i 2 tygodnie, coraz bliżej już.... aż strach pomysleć urządzamy pokój dla dziecka,a za 2 tygodnie zaczynamy remont łazienki i chyba na ten okres wróce do rodziców, o to wszystko ma potrwać 3 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-D 🌻 moon...przechodzisz najcudowniejszy czas w życiu kobiety...! Napewno remoncik jest dla Ciebie uciążliwy,ale później będzie super! Wszystkiego najlepszego Ci życzę...pozdrowionka...! 😘 Odzywajcie się częściej...i wpadajcie na dłużej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌼 brrr....jak zimno :( ...\"a miało być tak pięknie....\" może pod koniec tygodnia pogoda się zmieni...mam nadzieję.... Moon 🌼 - trzymaj się...jeszcze trochę wytrwałości...potem już \"z górki\" :D a remont się przyda...wszystko będzie przygotowane na przyjęcie małego człowieczka ❤️ :D Net 🌼 , Lena 🌼 - nie dajcie się depresji...myślcie pozytywnie.... Akria 🌼 - wypoczywasz??? mam nadzieję..... :) a pozostałe dziewczyny co???? wyjazdy???? odezwijcie się po powrocie!!!! pozdrowienia dla wszystkich 🌼 ...idę dalej leniuchować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-D Miiło Kropeczko,że się pojawiłaś! 🌻 Staram się jakoś trzymać...choć nie jest to takie proste! 😘 Ja wybywam z domu, wieczorkiem do Was zajrzę!!! Pozdrowionka!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-D 🌻 Akria...a Ty nie wypoczywasz??? Pracujesz dzisiaj...??? Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam :) Mam trochę wolnego i korzystam z tego :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akria🌻 to świetnie,ostatnio tylko pracowałaś! Jak u ciebie z pogodą??? Nie marzniesz??? U mnie słonko,...ale jest zimno, wiaterek dokucza i zbyt mocno chłodzi!!! Pozdrowionka!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 ja wypoczywam :) ...na wyjeździe :) i na dodatek jestem zadowolona, ponieważ byłam na zakupach i nabyłam parę fajnych rzeczy dla siebie i małego :) jutro wracam już do domku... pogoda średnia, podobnie jak u Leny 🌼 słoneczko świeci, ale wieje zimny wiatr :( pozdrowienia {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki! :-D Miłego dzionka życzę!!! Dziś też świeci piękne słoneczko...jeszcze nie wychodziłam, nie wiem jak tam za oknem będzie...mam tylko nadzieję że w końcu się ociepliło! 🌻Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tylko pomacham wszystkim, padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tez macham, chociaz nie ma do kogo....Migrena...ratunku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja odmachuję ;) Nic mi się nie chce pisać też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 ja też pomacham :) jak sobie pomyślę, że jutro już do pracy.... :( mam nadzieję, że jak laseczki 🌼 wrócą z majówki, to nasz topik znowu odżyje...??? :D pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki :-) 🌻 Melduję się i pozdrawiam 😘 ps.W niedzielę byłam na weselu,jako świadkowa,było świetnie! :classic_cool: Nogi bolą,ale wspomnienia są na całe życie! :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×