Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Hej 🖐️ A_guu, ale mi frajdę zrobiłas swoim miejscem zamieszkania :-) Moja babcia stamtąd pochodzi. Jakbyś mogła, to prosze napisz coś więcej, jak się tam teraz żyje, jak mieszka, co z pracą ? No i jak wybory ? Pozrawiam resztę mężatek 😘 Szkatułko - ja nie obstawiam, bo kompletnie sie na tym nie znam :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Pozdrawiam Was Dziewczynki! Kiedy ta pogoda się skończy, bo funkcjonować się nie da:( Szkatułko, obstawiam zdrową dziewczynkę, albo zdrowego chłopczyka:) :) :) Ps. Zdjęcia z wystawy oczywiście pokażę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko - ciocia Miki mówi, że chłopiec. Daj znać, jak tylko będziesz coś wiedziała :)) A może będą 2 maluszki??? Cisza jak makiem zasiał... Ja właśnie rozpoczynam tydzień, w którym mają się wyjaśnić trzy decydujące sprawy :) A że jestem nerwus straszny, to już zaczynam sie trząść... Po kolei, jak się będą wyjaśniały, to będę Was o wszystkim informować i mam nadzieję, że będą to same pozytywne informacje :)) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym już chciała mróz i śnieg - co to za temperatura +14 :-p W końcu to już prawie druga połowa listopada ;-) Dla przyzwoitości by trochę pomroziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Śnieg i mróz mogą być, ale słoneczka mi brakuje:( Chyba trzeba się wybrać na solarium i wygrzać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, słońce zawsze mile widziane :-) Kurcze solarium - nie mogę, no nie mogę sie do niego zmusić ;-) I to nawet nie chodzi o odcień opalenizny, bo jak ktoś nie przesadza (czyt. nie jest pomarańczowy), to ładnie wygląda, po solarium, ale ten gorąc jaki tam panuje, i zapach palonej skóry, mnie zniechęca na tyle skutecznie, że może w roku jestem tam max 10 razy, i to zmuszając sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Ja chodzę tylko zimą, jak brakuje mi słoneczka, no i przed jakimiś imprezami dla podkreślenia kolorytu skóry - studniówka, Sylwester, wesele. Alr nie lubię leżeć w tej turbinie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1mandy
:)) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1mandy
:)))) :OOO ❤️ 👄 :( :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Pustki, pustki... A, bo pewnie wszystkie na M jak miłość? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam ! Ale mam doła :(:( znaleźlismy dom w stanie surowym zamknietym -wszystko ok ale okazało sie ze dostaniemy tylko 10 % wartosci na wykonczenie wiec niewiele!!! zwłaszcza ze dom był za 225 tyś a dostaniemy 247!! co mozna za 22 tyś zrobic! okazało sie ze mój mąz jest za młody i nie ma wojska załatwionego wiec to tez zezwala na branie kredytu tylko w 1 banku:( A dobiła mnie widomość, że mój ojciec chce złożyć pozew o rozwód i wysłać go mamie do Anglii :(:( Znacie jakiś lekarstwo na to:(:( Wiec nadal wynajmujemy mieszkanie za 1200 zł ! ale nie stac nas na spłacanie 1200 za raty do banku-chore:(:( HELP!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ensy gratuluje mistrza!!!!!!!!!! Mój piesek niestety nie mógł satartować bo brak mu było rodowodu choć pochodzi od czempionów. A był idealny a jego zachowanie rozkładało wszystkich na łopatki ;) :D Szkoda, ze już go nie ma :( Valios nie mam dla ciebie rady. Wiem, że to nie wiele ale chociaż to 🌻😘 tmm jak się żyje w Śremkowie??!! :D Dobre pytanie. Nie jest źle choć jest coraz gorzej. Młodziki wracający z dyski połamali nam jakoś na wiosnę lusterka w aucie bo się nie składają :o Kilka lat temu powiedziałabym że żyje się fatalnie ( mieszkałam na rynku, no wiesz kamienice i nie ciekawe toważystwo do okoła) Teraz powiem, że jest o niebo lepiej bo mieszkam w bloku po drógiej strony wart :D Praca???? nie za ciekawie choć jest - to jest jej nie wiele i nie dla każdego :o Miasto się rozwija choć ostatnio większe firmy uciekają od nas.. Mam nadzieję, ze po wyborach coś się zmieni bo jak narazie kiepsko to widzę :o Na wybowach nie byłam jak widziałam kto kandyduje to mi się nóż w kieszeni otwierał. Tak to jest miasto niby spore ale każdy się zna choćby z widzenia. Jak znasz trochę okolice to Góra jest już dzielnicą Śremu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, przykro mi...:( Z powodu rodziców... Ale na to nie ma rady, niestety. Jedynie nadzieja, że każde z nich pozbiera sie po starcie i nauczy się żyć dalej. Szkoda Twojej młodszej siostry, jest chyba w wieku, kiedy ciężko to wszytsko ogarnąć. Ale ma cudowną siostrę, która jej pomoże, no nie? Dla Ciebie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!!!!!!!!!! To Wy usprawiedliwiacie moją nieobecność a was samych nie ma ;) Nie ładnie :p Wczoraj nie wspomniałam, ze wróciłam z pracy wydojona :o Prace mam na 3/4 etatu ale wczoraj i dziś ciągnę nadgodziny bo trzeba wyładować na sklep towar ktory swoją drogą i tak się nie mieści na półkach ;)Ale byle do końca ttygodnia i luzik. Jestem tak zmęczona, że najchętniej poszłąbym dalej spać choć wstałam już o 8. Pewnie dziś już się tu nie zjawię bo na 12 do pracy. Tak więc pozdrawiam was dzieczynki bardzo serdecznie. Valios na pocieszenie 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Wam Validos, bardzo mi smutno z powodu tych wieści...jakoś łudzę się, że może nie dojdzie do najgorszego, może....a nawet gdyby jednak, to dasz radę. Jesteś bardzo dzielną i dobrą duszyczką...:)🌻 Modlę się za Ciebie na ten niełatwy czas i ściskam mocno👄martaanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a_guu, racja;):D wszyscy pytają raz po raz \"dlaczego nikogo nie ma\" i skąd \"ta dziwna cisza\", a przecież ktoś tę \"dziwną ciszę\" tworzy, może....przyczajony tygrys lub ukryty smok ????;););) hmmmmm...:D dobrego dnia wszystkim😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoanno - tekst o tygrysie i smoku świetny :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm, mistrzyni gatunku mi to mówi, no ! autorka textów, które weszły w topikowy obieg !:D;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ciotki mało obstawiały, więc Maluszek nie dał się jeszcze ujawnić ;) Lekarka próbowała próbowała, ale jeszcze nie dało rady. Na pytanie męza czy jednak bardziej wyglada na dziewczynkę czy chłopca :P odpowiedziała, ze na 60% dziweczynka,ale mamy być cierpliwi do następnego usg. W tej klinice, do której chodzimy na badania odbywały się akurat zajęcia w szkole rodzenia, wiec podpatrzyliśmy. Bardzo mi się spodobało i już nie mogę się doczekać. Valdiosku ściskam mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkatułko, widać czasy takie, że nikt się nie chce ujawniać, Maleństwo wie co robi;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wie! Początkowo nie chciałam znać płci, ale teraz gdy myślę nad wyborem wózka nie jest to bez znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko, a wolałabyś córkę czy syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś myślałam, że pierwszego to fajnie mieć synka...a teraz chcę tylko aby Maluszek był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼🌼🌼 Zgłaszam swoją obecność na forum. Macham łapką do wszystkich aktywnych mężatek. Czytam Was nieustannie, zwłaszcza, że ostatnio non-stop przed komputerem - napisałam swoją pierwszą pracę zaliczeniową na podyplomówkę :) Martoanno, miło, że się pokazałaś :) Szkatułko - dzidzia na pewno będzie zdrowa :) Coraz bardziej podoba mi się Twoja stopka, zwłaszcza stwierdzenie odnośnie hmmmm.... dokładnego terminu poczęcia :) Jak widać sprawdza się powiedzenie, że \"Człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi\" :)) Tak czy inaczej, jak tylko brzuszek się wyraźnie zaokrągli czekam na fotkę :) Może się \"zarażę\" :) Miłego popołudnia i wieczoru, drogie mężatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wy Moje! Podzieli się któraś ze mną przepisem na naleśniki z mięsem??? Muszę coś takiego zjeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ja nie mam żadnych naleśników w swoim repertuarze :( Raz robiłam i poniosłam klęskę, więcej nie próbowałam :) Ale smacznego, jak Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×