Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Hmmm, mam nadzieję, że \"kupka\" to szczęśliwy znak:) heh. TMM, dziś również bank mnie wkurzył, ale generalnie niekompetencją, bo sama uzyskałam dokładniejsze informacje odnosnie produktów, które oferują, aniżeli poinformowała mnie pani kierownik oddziału banku..... Dziewczynki, nie stresujcie się:), uśmiechnijmy się i cieszmy się mężami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, myślę, że oddałam suknię tam gdzie Ty;), czyli do Madonny w Pasażu Bielaka, bo tam też ją kupowałam. Validosku:), ściskam za Ciebie kciuki i za to, żeby Twój mąż był jak najszybciej z Tobą na miejscu w domku:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie mam dzisiaj dobrego dnia, więc trudno mi się cieszyć. A raczej nie chce mi się cieszyć, buntuję się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U sąsiadów remont i skupić się nie można:( Troszkę porobiłam już do pracy i do Was zaglądam:) A wieczorkiem - maraton przed tv ( MjM i Magda M ) - no jakoś trzeba odpocząć:) Jeżeli chodzi o obowiązki to z racji tego, że w domku jestem znacznie wcześniej niż moj Mężulek, to wiadomo porobię coś więcej, ale jak poproszę pomoc to zawsze zrobi to co ma, przecież trzeba sobie pomagać. Chociaż wiem, że wraca zmęczony z pracy i nie mam sumienia go jeszcze zadręczać jakimiś zajęciami, za to w weekend nadrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm odrzuć bunt ( urodzie szkodzi;) ) i zrób coś pozytywnego/życzliwego dla samej siebie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakieś ożywienie na stronce :) Kiedyś... przygodę miałam podobną w niedzielę, tylko, że ja zanim się połapałam, to zaniosłam psią kupę pod butem aż na salę wykładową... Jak się pokapowałam, to myślałam, że zapadnę się pod ziemię! Ale oczywiście udawałam, że to nie ja! :) :) :) :classic_cool: :) :) :) Seriale.... no właśnie, przyznawać się bez bicia, która jaki ogląda? Tylko mi nie mówcie, że żadnych, bo i tak nie uwierzę. Mój mąż np. twierdzi, że niecierpi seriali, ale jakoś tak się dziwnie składa, że w większości z nich rozpoznaje chociażby głównych bohaterów. Ja się przyznaję do \"Fali zbrodni\" i \"Pogody na piątek\" :) Martoanno - dzięki za komplemnt 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już napisałam;) No jeszcze PM do południa:):):) Niestety wciągają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to ja zacznę odważnie !:classic_cool: hmmm muszę pomyśleć...a skoro muszę to znak, że nic systematycznie;) a z doskoku: M jak miłość ( obowiazek nieomal narodowy;) ), Złotopolscy ( fajny, często abstrakcyjny humor ), Magda M ( już nuuuudne💤 ) niestety, żadnemu z nich nie jestem wierna:P;) za to, jeśli już przy TV, to z programów staram się nie przeoczyć Majewskiego, Tivisekcji, Żebra Adama, Co z tą Polską ( prowadzący, goście ), Wojewódzkiego ( wyłącznie goście:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jesteście dziewczynki 🖐️ Emsy - mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia :) Myślę, że większość mnie poprze. swego czasu wymieniałyśmy się fotkami ślubnymi (i nie tylko), co pozwoliło nam się lepiej poznać i stworzyć jakieś konkretniejsze wyobrażenie :) No a Ty masz zaległości :) Więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sama propozycja dla Tmm :) Chociaż już kiedyś próbowałam bezskutecznie, ponawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że kto miał pragnienie to już się \"pokazał\", a może ktoś zwyczajnie nie czuje potrzeby, albo nie jest gotów na razie ?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ale Emsy zachęcam gorąco, bo jej jeszcze u nas nie było, jak się wymieniałyśmy fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dla wszystkich chętnych: może coś zaktualizujemy, jakąś nową fotę już poślubną roześlemy ?? ostatnio było, że tyjemy - toż to zawsze jakieś zmiany, które warto odnotować;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki pomysł jak ty, Marto, ale zabrakło mi śmiałości :) Mam na myśli wymianę fotek \"cywilnych\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy, kto będzie chciał, to sie przyłączy :) Hmmm, muszę przejżeć archiwum, jak tylko coś wybiorę, wysyłam do Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin
ale Wam zazdroszcze... my mieszkamy razem juz dwa miesiace, ale bez slubu.. jestesmy zareczeni, ale przygotowan ani terminu jeszcze nie ma :( www.winterschur.de/?383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jeden mam pomysł, zeby wymienić sie numerami gg :) Tylko czy wtedy topik nam nie padnie??? Co wy na to? Pozdrawiam i życzę przemiłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki, coś powinnaś mieć w poczcie, sprzed dwóch tygodni - wesele o którym pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ja prędzej live dojdę na Podkarpacie, podaj adres miki;) dzięki za rozmowę poza anteną:) nikogo nie obgadywałyśmy !!!;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, jeszcze sprawdzę. a adres chętnie podam Wam wszystkim i zapraszam serdeczie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×